Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Arzum

Arzum AR2002 Cookart Maxi Çift Camlı 50 lt Inox Fırın

(1 yorum)
Arzum AR2002 Cookart Maxi Çift Camlı 50 lt Inox Fırın

6 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.768,94 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 52 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaSatıcı: Amazon Türkiye

Ürün Özellikleri: Çift Camlı, Midi, Turbo, Hacim: 50 lt, Genişlik: 58.5 cm, Derinlik: 33.5 cm, Yükseklik: 50 cm, Analog... Devamını gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arzum AR2002 Cookart Maxi Çift Camlı 50 lt Inox Fırın Fiyatları

Tüm fiyatlar (6)

En Popüler Arzum Fırınlar
Benzer Ürünler

Arzum AR2002 Cookart Maxi Çift Camlı 50 lt Fırın

Küçük ev aletlerinde yüksek kalite sunan Arzum, yeni nesil teknolojilerini şık bir tasarımla birleştirir. Uzun yıllara dayanan tecrübesini ürünlerinde başarıyla yansıtan marka, Arzum AR2002 Cookart Maxi ile mutfak operasyonlarında hayatınızı kolaylaştırmaya devam eder.

Kullanışlı özellikler ile donatılan Cookart Maxi fırın, geniş iç hacmi sayesinde zengin porsiyonda yemekler sunmanıza olanak tanır. Üç farklı kontrol düğmesi sayesinde ısı ve pişirme ayarı yapmanıza olanak tanıyan model, enerji tasarrufu sağlayarak, hem bütçenizi hem de çevreyi korumanıza destek olur.

Arzum AR2002 Cookart Maxi 50 lt çift camlı fırın, pişirme ve ısıtma işlemlerini pratik bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Mükemmel pişirme deneyimi sunan AR2002 Arzum Cookart Maxi 50 lt çift camlı fırın inox tasarımı ile de mutfağınıza son derece çağdaş ve modern bir hava katar.

Ergonomik iç tasarımı sayesinde farklı boyuttaki tepsiler içinde kullanım sağlayan model, böylece tüm ihtiyaçları karşılayan fonksiyonel özellikleriyle göz doldurur.

Yılların verdiği mutfak alışkanlıklarına büyük kolaylık sağlayan düğmeli tasarım ayarları tüm kullanıcıların istek ve beklentisine olumlu yönde cevap verir.

Ayaklı tasarımı sayesinde yerini kolaylıkla değiştirebileceğiniz Arzum AR2002 fırın ile mutfağınızın dekorasyonunu renk katabilirsiniz. İdeal ve ulaşılabilir fiyat skalasında bulabileceğiniz Arzum AR2002 Cookart Maxi fırın keşfedilmek üzere sizi bekler.

Arzum AR002 Cookart Maxi Sunum

Arzum AR2002 Cookart Maxi Fırın Teknik Özellikleri

Geniş iç hacmi ile tam bir tasarım ürünü olduğunu kanıtlayan Arzum AR2002 Cookart Maxi 50 lt çift camlı fırın inox tasarımıyla da büyük beğeni toplar.

1600 Watt gücü sahip olan model, çabuk ısınma ve hızlı soğuma özelliği ile pratik bir kullanım deneyimi sunar. 50 lt gibi son derece tatmin edici iç hacmi sayesinde zengin porsiyonda yemekleri aynı anda pişimenize olanak tanıyan fırın, bu özelliği ile de geniş kullanıcı kitlesine hitâp eder.

Ayrıca düz, kare ya da yuvarlak tasarımlı tüm tepsiler için rahatlıkla kullanılabilen ergonomik iç dizayn, Arzum AR2002 Cookart Maxi 50 lt çift camlı midi fırın tasarımının en beğenilen özellikleri arasında yer alır.

İç aydınlatma lambası sayesinde börek, kek, pizza ve hamur işlerini pişerken kolaylıkla takip etmenizi sağlayan aydınlatma lambaları, modelin tüm ihtiyaçlar göz önüne alıarak tasarlandığını kanıtlar.

Isı ayarı sayesinde her türlü yiyecek en uygun pişirme süresini kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Pop-up düğmeleri sayesinde şık bir görsel sunan Arzum AR2002, hem fonksiyonel hem de tasarımsal beklentileri başarılı bir şekilde karşılamaya katkı sağlar.

Zaman ayar seçeneği de bulunan mini fırının, pişirme süresini kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Üst ve alt rezistans çalışma, termostat ayarı ve turbo fan seçeneğiyle yemeklerinizi birçok farklı şekilde pişirebilme avantajına sahip olabilirsiniz.

Arzum AR002 Cookart Maxi Görünüşü

Turbo Pişirme Özelliğiyle Arzum AR2002 Cookart Maxi

Arzum AR2002 Cookart Maxi 50 lt çift camlı fırın yorumları, modelin farklı pişirme deneyimi sunarak yiyecekleri istenilen kıvamda hazırlanmasına yardımcı olduğunu açıkça gözler önüne serer.

Kare tepsi, yuvarlak tepsi, ve ızgara lezzeti için özel olarak tasarlanan ızgara teli sayesinde börek, kek ya da pastalarınızın hem ölçü hem de görsel tasarımlarını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca kolaylıkla ayarlayabileceğiniz kontrol düğmelerinden hazırladığınız yemeğe en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Arzum AR2002 cookart maxi fırın yorumları modelin sıcaklık kontrolleri sağlarken oldukça başarılı olduğunu kanıtlar.

Kek, pasta, börek, pizza gibi yiyecekler için farklı pişirme programlarına sahip olan model, böylece mutfak operasyonlarında hayatınıza benzersiz bir kolaylık katar.

Ürünle birlikte sunulan ızgara tel fırın içine kolaylıkla takılıp, çıkarılabilir. Farklı pişirme programlarıyla her türlü yiyeceğin hazırlanmasına olanak tanıyan AR2002 Cookart Maxi 50 lt çift camlı fırın inox tasarımıyla da midi fırın tasarımına yepyeni bir boyut kazandırır.

Pişirme işleminin yanı sıra düşük ayarda ısıtma işlemi içinde Cookart Maxi midi fırından yararlanabilirsiniz. Maksimum 350 derece ısı derecesi sunan cihaz, tercihinize göre çok, az ve orta ayarda pişirme işlemini başarı ile sağlar.

Analog kontrol paneline sahip olan fırın ayrıca ocaksız olarak tasarlanır. Son teknoloji turbo pişirme özelliği sayesinde Arzum AR2002 Cookart Maxi her anlamda beklenti karşılayarak, kullanıcılarından tam puan alır.

Arzum AR002 Cookart Maxi Panel

Arzum AR2002 Cookart Maxi Şık Tasarım Detayları

Ergonomik özellikleriyle ön plana çıkan Arzum AR2002 midi fırın, şık ve göz alıcı tasarım detaylarıyla da adından sık sık söz ettirir.

Çift cam tasarımlı fırın kapağı kullanıcıların en sevdiği tasarım özellikleri arasında yer alır. Şık ve modern bir görünüm sunan çift cam kapaklar, kullanım esnasında da büyük konfor sağlar.

Inox tasarımlı olan midi fırın, ideal boyutlarıyla da mutfak tezgahında minimum düzeyde yer kaplar. 50 cm genişlik, 33,5 cm derinlik ve 58,8 cm yüksekliğe sahip olan modelin yandan tutma sapları da kolay taşıma imkânı sağlar.

Arzum AR2002 midi fırının bastırdığınız zaman düğmeler içe gizlenebilir, böylece tasarım son derece şık bir görsel sunar. Siyah çift camlar ve inox renk fırının rafine detaylarla süslendiğini kanıtlar.

Üç farklı raf tipine sahip olan fırının iç hacmi 50 lt gibi son derece geniş bir kullanım imkânı sunar. 800 W üst ve alt ısıtma sistemine de sahip olan model, hem tasarım hem de fonksiyonel artıları ile kullanıcıların gönlünde taht kurmayı başarır..

Mekanik zamanlayıcı özelliğine sahip olan cihaz, her detayı ile fark yaratır. Saat süresi 90 dakika olan midi fırının Rotary kontrol tipi bulunur.

Ayrıca kullanıcıların en sevdiği tasarım özelliklerinden bir diğeri olan iç ışıklar, gerek görsel açıdan gerekse kullanım esnasında son derece şıklık sağlar.

Arzum AR002 Cookart Maxi Kapaklı Görünüm

Arzum AR2002 Cookart Maxi Artı ve Eksi Özellikleri

Arzum AR2002 Cookart Maxi inox mini fırının bazı artı ve eksi özellikler bulunur. Ürünün öne çıkan olumlu ve olumsuz yanlarını inceleyerek, satın alma kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt veren bu ürünün artı ve eksileri arasında:

 • Farklı pişirme programları sunması, mini fırın ölçüleri, çift camlı kapak tasarımı cihazın başlıca artıları arasında yer alır.
 • Arzum AR2002 Cookart Maxi yorum ve değerlendirme yazılarında cihazın kolay temizlenmesinden övgüyle bahsedilir. Kolay temizlenen ve toz tutmayan iç yüzey, temizlik operasyonlarında hayatınıza benzersiz bir konfor katar.
 • 15,2 kg ağırlığa sahip olan cihaz kolay taşınmasıyla da büyük beğeni toplar.
 • Ürünün diğer artıları arasında renk seçeneği sunması, farklı tepsiler içinde kullanım sağlaması gibi detaylar yer alır.
 • Ankastre fırın kullanmaya alışmış olan kullanıcılar için Arzum AR2002 Cookart Maxi dezavantajlı bir kullanım deneyimi sunar. Ankastre mutfaklar için uygun tasarıma sahip olmayan modelin bu özelliği eksi olarak değerlendirilebilir.
 • Ocak yüzeyi de bulunmayan AR2002 mini fırın bu tip beklentilere ihtiyaç duyan kullanıcılar için dezavantajlı bir durum yaratabilir.

Ürünün içinde yer alan kullanım talimatlarını dikkatlice okuyarak modelin tasarım ve teknik özellikleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Beklentileri fazlasıyla karşılayan mini fırın hem tasarım hem de işlevsel özellikleriyle son teknoloji donatılar ile sunulur. Siz de Arzum AR2002 Cookart Maxi ile yemeklerinizi büyük bir keyif ile hazırlayabilirsiniz.

Arzum AR002 Cookart Maxi Pişirme Görünüm

Arzum AR2002 Cookart Maxi Fiyat Seçenekleri

Tam bir fiyat performans ürünü olan Arzum AR2002 Cookart Maxi, son derece ideal olan satış rakamlarıyla da kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarır.

Erişilebilir fiyat seçeneklerinde sunulan mini fırın, ayrıca ekonomik kullanım sağlamasıyla da oldukça fazla tercih edilir. Arzum AR2002 Cookart yorum ve değerlendirme yazılarında modelin bütçe sarsmayan fiyat skalasında olmasından övgüyle bahsedilir.

Ayrıca yoğun çalışma temposundan olumsuz yönde etkilenmeyen fırın, üst üste defalarca pişirme işlemini başarı ile tamamlamasına olanak tanır.

Soğutma fanları sayesinde fırının çalışması bittiğinde fanlar otomatik olarak devreye girerek cihazın içini hızlıca soğutur. Böylece kısa bir süre sonra yeni bir ısı ayar programında fırını pratik bir şekilde hemen kullanabilirsiniz.

Arzum tarafından özel olarak tasarlanan AR2002, mutfağınıza benzersiz bir şıklık kazandırır. Siz de son teknoloji sisteme göre kullanıcıların istek ve beklentisine göre özel olarak tasarlanan midi fırından uygun fiyat seçenekleriyle yararlanabilirsiniz. Akakçe üzerinden fiyat karşılaştırması kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Arzum AR2002 Cookart Maxi Çift Camlı 50 lt Inox Fırın Fiyat Analizi

Arzum AR2002 Cookart Maxi Çift Camlı 50 lt Inox Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arzum AR2002 Cookart Maxi Çift Camlı 50 lt Inox Fırın Özellikleri

Çift Camlı:
Türü:   Midi
Pişirme Özelliği:   Turbo
Hacim:   50 lt
Genişlik:   58.5 cm
Derinlik:   33.5 cm
Yükseklik:   50 cm
Kontrol Paneli:   Analog
Maksimum Isı Derecesi:   350 °C
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Renk:   Inox
Sıcak Tutma Çekmecesi:
Zamanlayıcı:
Ağırlık:   17.5 kg

Arzum AR2002 Cookart Maxi Çift Camlı 50 lt Inox Fırın Detayları

 • Özellikler
 • Fırın net kapasitesi40,16 l
 • Ürün rengiGümüş, Siyah
 • Kontrol tipiRotary
 • Dahili ekranHayır
 • İç ışıklarEvet
 • Üst kısım ısıtma gücü800 W
 • Alt ısıtma gücü800 W
 • Üstten ve alttan ısıtmaEvet
 • Alttan ısıtmaEvet
 • Raf sayısı3 raflar
 • Zamanlayıcı tipiMekanik
 • Saat süresi90 dakika
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik500 mm
 • Derinlik335 mm
 • Yükseklik585 mm
 • Ağırlık15,2 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.84 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Elif K.292 yorum
  1575 beğeni
  Elif K.24 Ekim 2020
  Küçük aileler için çok büyük gelebilir. Sorunsuz çalışıyor. Yiyeceklerin altını üstünü güzel pişiriyor. Malzemesi kaliteli görünüyor. Kapağı çift camlı olduğu için enerjiden tasarruf yapmak mümkün. Biraz geç pişirse de iyi performans gösteriyor.
  • Alışverişçi resmi

Arzum AR2002 Cookart Maxi Çift Camlı 50 lt Inox Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arzum AR2002 Cookart Maxi Çift Camlı 50 lt Inox FırınArzum AR293 Cookart Plus 40 lt Inox Midi FırınArzum AR2034 Cookart Color Çift Camlı Mini FırınArzum AR2003 Cookart Eko 35 lt Beyaz Midi Fırın
 Arzum AR2002 Cookart Maxi Çift Camlı 50 lt Inox FırınArzum AR293 Cookart Plus 40 lt Inox Midi FırınArzum AR2034 Cookart Color Çift Camlı Mini FırınArzum AR2003 Cookart Eko 35 lt Beyaz Midi Fırın
Fiyat1.768,94 TL
6 satıcı
1.999,00 TL
6 satıcı
1.850,00 TL
18 satıcı
1.449,99 TL
2 satıcı
Popülerlik1. Popüler Arzum Fırın4. Popüler Arzum Fırın6. Popüler Arzum Fırın3. Popüler Arzum Fırın
Ortalama Puan1 yorum1 yorum1 yorum2 yorum
Set ÜstüYokYokYokYok
BuharlıYokYokYokYok
Çift BölmeliYokYokYokYok
Çift CamlıVarYokVarYok
Kendini TemizleyenYokYokYokYok
Otomatik PişirmeYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
TürüMidiMidiMidiMini
Pişirme ÖzelliğiTurboTurboTurboStatik
Pişirme Fonksiyon Sayısı---3 Fonksiyonlu
Hacim50 lt40 lt50 lt35 lt
Genişlik58.5 cm54 cm58.5 cm60 cm
Derinlik33.5 cm35 cm33.5 cm-
Yükseklik50 cm46 cm50 cm33 cm
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Maksimum Isı Derecesi350 °C-320 °C320 °C
Ocak SeçeneğiOcaksızOcaksızOcaksızOcaksız
AkıllıYokYokYokYok
RenkInoxInox-Beyaz
Ağırlık17.5 kg14 kg17.5 kg-
Sıcak Tutma ÇekmecesiVarVarVarVar
ZamanlayıcıVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı