Arzum

Arzum AR2003 Cookart Eko 35 lt Beyaz Midi Fırın

(2 yorum)
Arzum AR2003 Cookart Eko 35 lt Beyaz Midi Fırın

6 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

795,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 46 dakika önce

peşin fiyatına 9 taksit, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adet18:00Bugün kargodaSatıcı: Hepsiburada/LOT

Ürün Özellikleri: Mini, Statik, 3 Fonksiyonlu, Hacim: 35 lt, Genişlik: 60 cm, Yükseklik: 33 cm, Analog, 320 °C... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arzum AR2003 Cookart Eko 35 lt Beyaz Midi Fırın Fiyatları

Tüm fiyatlar (6)

En Popüler Arzum Fırınlar
Benzer Ürünler

Arzum AR2003 Cookart

Elektrikli ev aletlerinde hayatı kolaylaştıran çözümler sunan marka, Arzum AR2003 Cookart Eco midi fırın modeli ile yemeği sanata dönüştürür. Arzum AR2003, 35 litrelik iç hacmiyle yemeklerinize en uygun pişirme yöntemini sağlar. Kare tepsi, ızgara teli ve emaye kaplama yuvarlak tepsi ile farklı türden yemekleri dilediğiniz gibi pişirebilirsiniz.

Turbo fan, zaman ayarı, üst/alt rezistans çalıştırma, termostat ayarı gibi özellikleri yemekleri kolaylıkla pişirmenizi sağlar. Arzum AR2003 cookart beyaz midi fırın, ısı yalıtımını maksimuma çıkaran çift cam destekli ve menteşeli kapak sistemiyle çalışır.

Minimal tasarımı ile dikkat çeken Arzum AR2003 Cookart Midi fırın 3 farklı programa ve 1300 W güce sahiptir. Üç programlı Arzum AR2003 Cookart Eko, yemeği uygun ısıda pişirmenizi sağlar. Hem kare hem de yuvarlak tepside pişirme yapabilen Arzum AR2003 Cookart mini modelinde lezzetli et yemekleriyle sebze yemekleri hazırlamanız için ızgara teli de bulunur.

Arzum AR2003 Cookart Eco’nun hız ayarı ile dilediğiniz lezzeti kolaylıkla pişirebilirsiniz. Midi Econun sunduğu hız ayarlarından biri olan turbo fan özelliği de en pratik yemekleri hazırlamanıza yardımcı olur. 1300 W çalışma gücüne sahip olan Arzum AR2003 Cookart Eco içinde bulunan rezitanslar yemeklere eşit ısı uygulayarak eşit pişirme sağlar.

Arzum AR2003 Cookart

Arzum AR2003 Cookart Eco Teknik Özellikleri

Geniş iç hacmi ile bir adım öne çıkan Arzum midi fırın Cookart Eco AR2003 kontrol paneliyle büyük beğeni toplar. Kullanıcıların beklentilerini karşılayan özellikler sunan ürün, statik pişirme ile çalışır. Son teknoloji ile geliştirilen modelde 3 farklı pişirme fonksiyonu bulunur. Böylelikle dilediğiniz yemeği özel bir ısıda pişirebilirsiniz.

Gelişmiş teknoloji ile tasarlanan AR2003 Cookart midi fırın, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. 320 °C’ye kadar maksimum ısı derecesi sunan ürün, analog kontrol paneli ile kolaylıkla çalıştırılabilir. Hem altta hem de üste ısıtma rezistansı bulunan ürün, bu özelliği ile gıdaların eşit şekilde pişmesini sağlar.

60 cm genişlik ile 33 cm yükseklik ölçülerine sahip olan Cookart AR2003 midi fırın modeli, mutfaklarda fazla yer kaplamadan pişirme sağlar. Uzun ömürlü yapısı ve kullanım kolaylığı yaşatan gelişmiş özellikleri ile hem ev hem de ofisler için tercih edilen model, AR2003 Cookart Eco midi fırın yorumları ve değerlendirmelerinde de tam not almayı başarır.

Kullanıcı yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde pişirme fonksiyonları, gıdalara eşit ısı yayması, kolay kontrol edilebilir paneli ve minimal tasarımıyla büyük beğeni kazandığı görülür. Turbo pişirme özelliği ile de mutfakta fazla zaman harcamak istemeyenlerin beğenisini kazanan AR2003 Cookart, uzun yıllar boyunca kullanılabilir bir performans sergiler.

Arzum AR2003 Cookart Artı ve Eksi Özellikleri

Yemek pişirme işlerini keyifli ve pratik şekilde tamamlamanıza yardımcı olan Arzum AR2003 Cookart Eco 35 lt midi fırın bazı artı ve eksi özellikleriyle dikkat çeker. Özellikleri ile etkili bir pişirme sağlayan model, farklı pişirme programları ve sıcaklık ayarlarıyla gelişmiş fırınlardan farksız bir performans sergiler.

Pişirme ayarını gıda özelinde ayarlayarak en doğru ısıtma işlemini gerçekleştirmenize yardımcı olan AR2003, boyutları ile kullanım açısından zorluk yaşatmaz. Eşit ısı dağılımı sağlayan rezistansları ve farklı pişirme programları ile üstün bir performans sergileyen AR2003, mutfakta geçirdiğiniz zamanı etkili bir şekilde kullanmanızı ve lezzetli yemekler hazırlamanızı sağlar.

Üründe bulunan zaman ayarlama işlevi, gıdaların yanmadan pişmesini ve süre sonunda AR2003 otomatik olarak kapanmasını sağlar. Bu özelliği dijital olarak ayarlamanızı ve kontrol etmenizi sağlayan pişirme sistemleri kolay bir kullanım deneyimi yaşatır.

Arzum AR2003 Cookart 35 lt midi fırının dijital saat özelliğinin bulunmaması eksi özellikler arasında yer alır. Bunun yerine kurmalı sistemde bir zamanlama ayarı yapmanızı sağlayan Arzum AR2003 Cookart 35 lt midi fırın, dijital saat özelliğine sahip benzerlerine kıyasla dezavantajlı bir kullanım sunar.

Arzum AR2003 Cookart 35 lt midi fırın yorumları, ürünün pek çok özelliğini kapsamlı bir şekilde değerlendirmenizi sağlar. Siz de yorumlara göz atarak en doğru değerlendirmeyi yapabilirsiniz.

Arzum AR2003 Cookart Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Kullanıcıların yemek pişirme ihtiyaçlarına fazlasıyla yanıt veren Arzum Cookart Eco AR2003 midi fırın, hazırlamak istediğiniz yemeğe göre ısı ve zaman ayarlaması yapabileceğiniz farklı kademeler sunar. Böylelikle bu kademeleri seçerek yemekleri tam kıvamında ve lezzetinde pişirebilirsiniz.

Üründe bulunan gelişmiş rezitanslar ise gıdalarınızın eşit miktarda pişmesini ve lezzetli olmasını sağlar. Özellikle et yemeklerini tam ayarında hazırlamanıza yardımcı olan bu özellik, ürünü satın almış olan kullanıcılardan da tam not almayı başarır. Arzum AR2003 Cookart midi fırın kullananlar, AR2003 modelinin eşit pişirme özelliğinin yanında hem kare hem de yuvarlak tepside pişirme alternatifleri sunması özelliğini de beğenir.

Her iki tepsiyi de içine alabilen midi fırın, hazırlamak istediğiniz yemek özelinde tepsi kullanmanıza olanak tanır. AR2003 modelin iç tasarımında bulunan aydınlatma özelliği de yemeğin tam pişip pişmediğini kapağını açmadan anlamanızı sağlar.

Hızlı bir hazırlama işlemi gerçekleştirmek istediğiniz anlarda da yardımınıza koşan model, turbo ısıtmayı dilediğiniz sürede kullanmanızı sağlar. Dayanıklı yapısı ile de seleflerinden ayrılmayı başaran Arzum AR2003 Cookart midi, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir pişiriciye sahip olmanızı sağlar ve mutfakta hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunar.

Arzum AR2003 Cookart Eco ile AR2002 Cookart Arasındaki Farklar

Arzum AR2003 Cookart midi fırın özellikleri bakımından AR2002 Cookart Maxi 50 lt çift camlı modelden ayrılır. AR2003 midi fırın modeli 1300 W güce sahipken AR2002 midi fırın 1600 W güç ile çalışır. AR2002 Cookart Maxi fırın 50 lt iç kapasitesi ile dikkat çeker, AR2003 Cookart ise 35 lt iç hacme sahiptir. Modellerin ısı ayarı, zaman ayarı, iç aydınlatma, turbo fan, kare tepsi, yuvarlak tepsi ve çift cam özellikleri de bulunur. AR2003 cookart midi fırın yorumlarıyla diğer özelliklerini de gözden geçirebilirsiniz.

Arzum AR2003 Cookart En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Arzum AR2003 Cookart Eco midi fırın fiyatı kalitesine ve kullanışlı özelliklerine kıyasla ulaşılabilir düzeydeki seçenekler ile sunulur. Üstün pişirme performansı ile kullanıcılardan tam not almayı başaran model, teknik donanımlarıyla da beğeni toplar.

Minimal tasarımı ile mutfaklara şık bir detay kazandıran ürün, ölçüleri ile her türden mutfağa uyum sağlar. Model özelinde sunulan farklı fiyat alternatifleri bütçenize hitap eden cihazı tespit etmenizi sağlar. Ürünün tüm fiyatlarını karşılaştırarak bütçenize en yakın olan aralığı kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Ayrıca Arzum AR2003 Cookart Eco midi fırın modelinin tüm satış fiyatları özelinde karşılaştırma yaparak en ucuz seçeneğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dönemsel olarak uygulanan indirimler ile de son derece uygun fiyatlarla satışa sunulan Arzum AR2003 Cookart, bütçenizi sarsmayan bir alışveriş deneyimi yaşamanızı sağlar.

Arzum AR2003 Cookart fırın özelinde yapılan değerlendirmeler ürünün çalışma gücü, iç tasarımı, rezistans özellikleri, ısı ve zaman ayarlaması, pişirme performansı ve kalitesi gibi özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Kullanıcı deneyimlerini detaylı olarak okuyup ürünü analiz etmenize yardımcı olan bu yorum ve değerlendirmeler, Arzum AR2003 Cookart fırını hem performansı hem de teknik özellikleri bakımından incelemenizi sağlar. Arzum AR2003 Cookart özelinde yapılan değerlendirmelere göz atarak edindiğiniz bilgileri beklentilerinizle karşılaştırarak satın alma kararını verebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Arzum AR2003 Cookart Eko 35 lt Beyaz Midi Fırın Fiyat Analizi

Arzum AR2003 Cookart Eko 35 lt Beyaz Midi Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arzum AR2003 Cookart Eko 35 lt Beyaz Midi Fırın Özellikleri

Türü:   Mini
Pişirme Özelliği:   Statik
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   3 Fonksiyonlu
Hacim:   35 lt
Genişlik:   60 cm
Yükseklik:   33 cm
Kontrol Paneli:   Analog
Maksimum Isı Derecesi:   320 °C
Ocak Türü:   Ocaksız
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • CB137 yorum
  507 beğeni
  Cem B.6 Kasım 2020
  Yiyecekleri gayet iyi pişiriyor. Hamur işinde her tarafının pişip çiğ kalmaması çok iyi, tatmin ediyor. Turbo fan özelliği olsa iyi olabilirdi ama güzel pişiriyor. Izgara da yapıyor. Zaman ayarı yapılabiliyor. Küçük bir ürün, alan açısından sıkıntı yaratmıyor. Sessiz çalışıyor.
 • Yücel D.119 yorum
  565 beğeni
  Yücel D.21 Ekim 2020
  Izgarada pişirme özelliği de bulunuyor. Eşit derecede her tarafını pişirebiliyor. Zaman ayarı kolaylıkla yapılabiliyor. İçi normal genişlikte. Midi boy, dar mutfakta yer kaplamadan kullanılabilir.
  • Alışverişçi resmi

Arzum AR2003 Cookart Eko 35 lt Beyaz Midi Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arzum AR2003 Cookart Eko 35 lt Beyaz Midi FırınLuxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini FırınBeko BSUF 4000 MEB Mini FırınSimfer 4502 45 lt Beyaz Midi Fırın
 Arzum AR2003 Cookart Eko 35 lt Beyaz Midi FırınLuxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini FırınBeko BSUF 4000 MEB Mini FırınSimfer 4502 45 lt Beyaz Midi Fırın
Fiyat795,00 TL
6 satıcı
977,04 TL
30 satıcı
1.314,99 TL
6 satıcı
1.140,00 TL
51 satıcı
Popülerlik1. Popüler Arzum Fırın2. Popüler Fırın7. Popüler Beko Fırın4. Popüler Fırın
Ortalama Puan2 yorum7 yorum10 yorum
Set ÜstüYokYokYokYok
BuharlıYokYokYokYok
Çift BölmeliYokYokYokYok
Çift CamlıYokVarVarYok
Kendini TemizleyenYokYokYokYok
Otomatik PişirmeYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım Türü---Solo
TürüMiniMiniMiniMidi
Pişirme ÖzelliğiStatikTurboElektroturboTurbo
Pişirme Fonksiyon Sayısı3 Fonksiyonlu4 Fonksiyonlu6 Fonksiyonlu5 Fonksiyonlu
Hacim35 lt40 lt40 lt45 lt
Genişlik60 cm59.5 cm61 cm59 cm
Derinlik-48 cm56 cm47 cm
Yükseklik33 cm33 cm35 cm33 cm
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Maksimum Isı Derecesi320 °C240 °C300 °C-
Ocak TürüOcaksızOcaksızOcaksızOcaksız
AkıllıYokYokYokYok
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı