Beko

Beko BSUF 5000 MEB Beyaz 50 lt Midi Fırın

(1 yorum)
Beko BSUF 5000 MEB Beyaz 50 lt Midi Fırın

17 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.593,90 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 51 dakika önce

peşin fiyatına 9 taksit, peşin fiyatına 6 taksit

StoktaSatıcı: Azmcinar.com9,9 115 Yorum
Yorumları oku

Beko Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Midi, Elektroturbo, 6 Fonksiyonlu, Hacim: 50 lt, Genişlik: 61 cm, Derinlik: 56 cm, Yükseklik: 35 cm, Analog... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Beko BSUF 5000 MEB Beyaz 50 lt Midi Fırın Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (17)

En Popüler Beko Fırınlar

Beko BSUF 5000 MEB Beyaz 50 lt Midi Fırın

Elektroturbo fırın tipine ve 50 L fırın hacmine sahip olan Beko BSUF 5000 MEB, beyaz rengi ile mutfaklarda ferah bir etki yaratır. Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilmiş olan fırın verimli bir kullanım deneyimi yaşatır.

Güvenli kullanıma her şeyden çok önem veren Beko, mini fırını çift camlı kapak ile tamamlar. Fırının çift camlı kapağı, en sıcak olduğu anda bile dokunduğunuzda sıcaklığı iki kat daha az hissetmenizi sağlar.

Fırının bu özelliği ile dalgınlık anlarında yaşayabileceğiniz kazalardan korunabilirsiniz. 56.0 cm derinlik, 61.0 cm genişlik ve 35.0 cm yükseklik ölçülerine sahip olan fırın kurulum anlamında da kolaydır.

Beko BSUF 5000 MEB fırın ana bölme özellikleriyle de dikkat çeker. Fırında 6 adet fonksiyon bulunur. Kontrol paneli, tel ızgara sistemi, tutamak bölümü, iç aydınlatma sağlayan lambası ve üst ısıtıcı bölümü yer alır.

Fırının içinden hamur işleri, donmuş gıdalar ve büyük parçalı kızartmalar için kullanabileceğiniz kare tepsi çıkar. Ayrıca yuvarlak tepsisi de bulunan fırın bu tepside börek ve kek pişirmenizi sağlar.

Tel ızgarası bulunan fırının teli kızartma yapmak için ya da güveçte pişirme işlemlerinde kullanılabilir. Fırının üst bölmesinde iç aydınlatma donanımı bulunur.

Bu aydınlatma detayı sayesinde fırının içi net bir şekilde görülebilir ve yemek pişirme işlemleri bu doğrultuda kısaltılıp duruma göre uzatılabilir.

Beko BSUF 5000 MEB Önden Görünüm

Beko BSUF 5000 MEB Teknik Özellikleri

Beko BSUF 5000 MEB ürününü satın almadan önce göz atmak isteyebileceğiniz bazı teknik özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Beko BSUF 5000 MEB mini fırın statik fonksiyonda çalışır. 18.3 kg ağırlığında olan mini fırın 56 cm derinlik, 61 cm genişlik ve 35 cm yükseklik ölçüleriyle konumlandırıldığı alanda fazla yer kaplamadan pişirme işlemlerine yardımcı olur.
 • Çift camlı ön kapağı bulunan fırının iç cam donanımı kolaylıkla sökülüp temizlenebilir. Elektroturbo yani fan destekli pişirme sağlayan fırın, programlanabilir mekanik saat ile ayarlama yapmanızı sağlar.
 • Mini fırın sahip olduğu tepsileri, ızgara sistemi ve ayarlama modları ile dilediğiniz yemeği pişirmenize yardımcı olur.

Fırın bakım ve temizlik işlemlerinde de hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunar. Rutin olarak yapılan bakımlar ürünün kullanım ömrünü uzatır ve karşılaşılan sorunları azaltır.

Bulaşık deterjanı, ılık su ve yumuşak bir bez fırını temizlemek için yeterli olur. Kapağın temizlenmesi de kapak iç camının yerinden çıkarılabilir olması nedeniyle kolay bir şekilde yapılabilir.

Tüm bu teknik özellikleri midi fırını kullanmanızı kolaylaştırır. Mutfakta fazla alan kaplamayan ve aynı zamanda dilediğiniz yemeği pişirmenizi sağlayan bir fırına ihtiyaç duyuyorsanız Beko BSUF 5000 MEB mini fırın modelini güvenle tercih edebilir, mutfakta yemek hazırlamak için geçirdiğiniz anları daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Beko BSUF 5000 MEB Artı ve Eksi Özellikleri

BSUF 5000 MEB Beko mini fırın modeli bazı artı ve eksi özellikler sergiler. Sevdiklerinize eşsiz lezzetler hazırlamanızı kolaylaştıran mini fırın, gelişmiş özellikleri ile üstün pişirme performansı sunar. Artı özelliklerinden bazıları aşağıdaki gibidir:

 • 6 farklı pişirme fonksiyonuna sahip olan mini fırının bu özelliği sayesinde yemekleri tam kıvamında pişirebilirsiniz. Maksimum ısı derecesi 280 °C olan fırında elektroturbo özelliği de bulunur. Elektroturbo özelliği hızlı pişirme işleminin gerekli olduğu durumlarda etkili olur.
 • Özel fanı ile yemeklere eşit ısı yayan bu özellik aynı zamanda hızlı bir şekilde pişirme sağlar. Eşit şekilde pişen yemekleriniz ise lezzetli sofralar kurmanıza yardım eder.
 • Pişirme performansı ile beklentilerinizi karşılayan mini fırın sahip olduğu teknik özelliklerle ayrıcalıklı bir kullanım deneyimi yaşatır. Dayanıklı bir yapıda tasarlanmış olan ürün uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

BSUF 5000 MEB Beko mini fırın modelinin düğme donanımı eksi özellikleri arasında yer alır. Fırının çıkıntılı tasarım düğmelerini her temizlemede çıkarmanız gerekebilir. Mutfakta zaman kazanmak istendiğinde bu özellik nedeniyle zor anlar yaşanabilir.

Ancak BSUF 5000 MEB Beko mini fırının teknik özellikleri ve tasarım detayları beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyorsa bu özelliği arka planda tutarak satın alma kararını verebilirsiniz.

Beko BSUF 5000 MEB Çapraz Görünüm

Beko BSUF 5000 MEB Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Kullanıcıların pişirme ihtiyaçlarına fazlasıyla yanıt veren Beko BSUF 5000 MEB mini fırın modeli, gıdaya göre ayarlama yapabileceğiniz kademelere sahiptir.

Beko BSUF 5000 MEB kullananlar tarafından da büyük beğeni kazanan bu kademeler ile pişirmek istediğiniz yemek özelinde ayarlama yapabilirsiniz. Beko mini fırın modeli ayrıca özel iç tasarımı ile ısıyı yemeklere eşit bir şekilde dağıtır.

Fırının bu özelliği ile tam kıvamında pişmiş yemekler hazırlamanız mümkün. Beko uzmanlığını fazlasıyla yansıtan mini fırın modeli sahip olduğu gelişmiş özellikleri kadar iddialı tasarımı ile de dikkat çeker.

Beyaz rengin sadeliğini sunan mini fırın mutfaklara aydınlık bir detay kazandırır. Fırında bulunan iç aydınlatma özelliği sayesinde de yemeklerin pişip pişmediği fırın kapağı açılmadan anlaşılabilir.

Özellikle akşam saatlerinde yapılan pişirme işlemlerinde bu özellik ile ekstra ışığa gerek duymadan pişirme gerçekleştirilebilir ve elektrik tasarrufu sağlanabilir.

Yemekler hızlı bir şekilde pişirmek isteniyorsa fırının turbo pişirme özelliğinden yardım alınabilir. Fırının bu özelliği hem hızlı hem de eşit bir pişirme sağlar.

Ürünün yorum ve değerlendirmelerinde de seleflerinden ayrılan pek çok özellik hakkında bilgiler sunulur. Bu bilgilere göz gezdirerek ürün hakkında kapsamlı bilgi edinmek mümkündür. Edinilen bu bilgiler beklentiler ve bütçeyle karşılaştırılarak karar verilebilir ve kullanışlı bir mini fırın satın alınabilir.

Beko BSUF 5000 MEB ile BSUF 5000 MGSI Mini Fırın Arasındaki Farklar

Beko BSUF 5000 MEB midi fırın, BSUF 5000 MGSI ile karşılaştırıldığında pek çok özelliği ile farklılık gösterir. Beko BSUF 5000 MGSI mini fırın, multifonksiyon fırın tipine sahip.

Bunun yanında BSUF 5000 MEB ise elektroturbo özellikler sergiler. BSUF 5000 MGSI modelinde alt ve üst ısıtıcı bulunmaz.

Buz çözme özelliğine sahip olan BSUF 5000 MGSI mini fırın, bu özelliği ile mutfakta hızlı çözümler almanıza yardım ederken bu özellik BSUF 5000 MEB modelinde yer almaz.

Daha doğru bir karşılaştırma yapmak istiyorsanız Beko BSUF 5000 MEB midi fırın yorumları ve değerlendirmelerine göz gezdirerek detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.

Beko BSUF 5000 MEB İç Görünüm

Beko BSUF 5000 MEB En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Beko BSUF 5000 MEB serisi mini fırının fiyatı sahip olduğu özelliklere göre ulaşılabilir düzeydeki seçenekler ile size sunulur. Üstün pişirme performansı ile kullanıcılardan tam not almayı başaran model, teknik donanımlarıyla da beğeni toplar.

Beko BSUF 5000 MEB mini fırının sahip olduğu tüm fiyat seçeneklerini detaylı incelemek bütçeye hitap eden ürünü kolaylıkla belirleme ayrıcalığını yaşatır.

Ürünün satışta olan tüm fiyatlarını karşılaştırmak da bütçeye en yakın olan fiyat aralığını kolaylıkla belirlemeyi sağlar.

Ürünün piyasa fiyatları ve indirim oranlarının karşılaştırılması da en ucuz fiyat seçeneklerine ulaşmayı mümkün kılar. Şık tasarımı ile yaşam alanlarına oldukça etkileyici bir görünüm kazandıran model, kompakt yapısı sayesinde her alana kolaylıkla uyum sağlar.

Belirli dönemlerde uygulanan indirim ve kampanyalar ile oldukça uygun fiyatlarla sunulan ürün, bütçe dostu bir seçim yapma şansı tanır.

Ürün özelinde yapılan BSUF 5000 MEB yorumları ve değerlendirmeleri fırının tipi, pişirme modları, hacmi, rengi, malzeme kalitesi, pişirme performansı, kontrol edilme şekli ve daha birçok özellik hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Bu yorumlara göz atarak modelin hem teknik detaylarını hem de gerçek kullanıcı deneyimlerini dikkatli bir şekilde inceleyerek ve beklentilerinizle karşılaştırarak hemen satın alabilirsiniz.

Beko BSUF 5000 MEB Beyaz 50 lt Midi Fırın Fiyat Analizi

Beko BSUF 5000 MEB Beyaz 50 lt Midi Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Beko BSUF 5000 MEB Beyaz 50 lt Midi Fırın Özellikleri

Türü:   Midi
Pişirme Özelliği:   Elektroturbo
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   6 Fonksiyonlu
Hacim:   50 lt
Genişlik:   61 cm
Derinlik:   56 cm
Yükseklik:   35 cm
Kontrol Paneli:   Analog
Maksimum Isı Derecesi:   280 °C
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Renk:   Beyaz
Çıkarılabilir Cam:
Ağırlık:   18.3 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Atakan K.104 yorum
  433 beğeni
  Atakan K.6 Kasım 2020
  Zarif görünüyor. Yuvarlak tepsisi güzel, çok işe yarıyor. Kapasitesi büyük ve gayet iyi pişiriyor. Her şeyi eşit pişiriyor. 7 pişirme fonksiyonu yeterli oluyor. İçi aydınlatmalı olması pişme sürecini kontrol ederken iyi oluyor. Izgarayı da lezzetli yapıyor.
  • Alışverişçi resmi

Beko BSUF 5000 MEB Beyaz 50 lt Midi Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Beko BSUF 5000 MEB Beyaz 50 lt Midi FırınArçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi FırınBeko BSUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi FırınBeko BSUF 4000 MEB Mini Fırın
 Beko BSUF 5000 MEB Beyaz 50 lt Midi FırınArçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi FırınBeko BSUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi FırınBeko BSUF 4000 MEB Mini Fırın
Fiyat 2.593,90 TL
17 satıcı
2.979,00 TL
17 satıcı
3.349,00 TL
18 satıcı
2.249,00 TL
6 satıcı
Popülerlik1. Popüler Beko Fırın2. Popüler Arçelik Fırın-7. Popüler Beko Fırın
Ortalama Puan1 yorum4 yorum1 yorum
Set ÜstüYokYokYokYok
BuharlıYokYokYokYok
Çift BölmeliYokYokYokYok
Çift CamlıYokVarYokVar
Kendini TemizleyenYokYokYokYok
Otomatik PişirmeYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
TürüMidiMidiMidiMini
Pişirme ÖzelliğiElektroturboMultifonksiyonelMultifonksiyonelElektroturbo
Pişirme Fonksiyon Sayısı6 Fonksiyonlu6 Fonksiyonlu7 Fonksiyonlu6 Fonksiyonlu
Hacim50 lt50 lt50 lt40 lt
Genişlik61 cm61 cm61 cm61 cm
Derinlik56 cm56 cm56 cm56 cm
Yükseklik35 cm35 cm35 cm35 cm
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Maksimum Isı Derecesi280 °C250 °C300 °C300 °C
Ocak SeçeneğiOcaksızOcaksızOcaksızOcaksız
AkıllıYokYokYokYok
RenkBeyazBeyazInoxBeyaz
3D PişirmeYokYokYokYok
Ağırlık18.3 kg18.3 kg18.3 kg15 kg
Buz ÇözmeYokYokVarVar
Çıkarılabilir CamVarVarVarYok
Çocuk KilidiYokYokYokYok
Gaz Emniyet SistemiYokYokYokYok
Hızlı IsıtmaYokYokYokYok
LED EkranlıYokYokYokYok
RustikYokYokYokYok
Sıcak Tutma ÇekmecesiYokYokYokYok
Yoğurt Yapma ModuYokYokYokYok
ZamanlayıcıYokYokYokYok