Beko

Beko BSUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi Fırın

(1 yorum)
Beko BSUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi Fırın

18 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.349,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 54 dakika önce

, peşin fiyatına 9 taksit

StoktaSatıcı: Jebinde.com8,4 11 Yorum
Yorumları oku

Beko Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Midi, Multifonksiyonel, 7 Fonksiyonlu, Hacim: 50 lt, Genişlik: 61 cm, Derinlik: 56 cm, Yükseklik: 35 cm, Analog... Devamını gör

40,90 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Beko BSUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi Fırın Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (18)

En Popüler Beko Fırınlar

Beko BSUF 5000 MGSI Mini Fırın

Beko BSUF 5000 MGSI modeli küçük boyutuna rağmen geniş iç hacmi ile kullanışlı bir fırın olma özelliği gösterir. 7 farklı pişirme fonksiyonuna sahip olan fırın, kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katar. Her türden yiyeceğin pişirilmesine imkan tanıyan programları sayesinde yemek pişirmeyi eğlenceli ve kolay bir hale getirir.

Derinliği 56 cm, genişliği 61 cm ve yüksekliği 35 cm olan ürün, mutfağında yeterli alan olmayan kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Pişirme bölmesinin hacmi 50 litre olduğu için rahatlıkla dilediğinizi pişirme imkanı tanır. Aynı zamanda kalabalık olmayan ailelerin günlük ihtiyacını karşılamak için de yeterlidir.

Beko’nun BSUF 5000 MGSI modelinin hem üstünde hem de içinde aydınlatma sistemi olması da ürünün içinin rahat bir şekilde görülebilmesini sağlamaktadır. Bu sayede pişirdiğiniz yemeklerin durumunu da kolay bir şekilde takip edebilir, yeterli kıvama gelip gelmediklerini fırını kapağını açmadan gözlemleyebilirsiniz.

İçerisindeki sıcaklığı eşit bir şekilde dağıtabilmesi, ideal boyutları, geniş iç hacmi ve kullanışlı pişirme programları ile öne çıkan ürün, mini bir fırına ihtiyacı olanlar için başarılı bir alternatiftir. Küçük olduğu kadar işlevsel bir fırın arayışı içindeyseniz ve istediğiniz özellikleri barındıran bir ürün bulmakta zorluk yaşıyorsanız Beko BSUF 5000 MGSI modelini inceleyebilirsiniz.

Beko BSUF 5000 MGSI Yandan Görünümü

Beko BSUF 5000 MGSI Modelindeki Pişirme Programları

Beko BSUF 5000 modelinde Alt ve Üst Isıtma, Fan Destekli Alt ve Üst Isıtma, Fan Destekli Üst Isıtma, Büyük Izgara, Sörf, Fan Destekli Alt Isıtma ve Fanlı Çalışma olmak üzere toplam 7 farklı pişirme programı bulunur. Fan Destekli Alt ve Üst Isıtma, fırının her tarafına sıcaklığı eşit olacak şekilde dağıtmak için fan kullanır. Bu pişirme programında ısı değişimi kolay kolay yaşanmaz.

Pişirdiğiniz yiyeceğin dışının çıtır içinin daha yumuşak olmasını istiyorsanız Fan Destekli Alt ve Üst Isıtma programından yardım alabilirsiniz. Büyük Izgara, et gibi yiyeceklerin mangal kıvamında pişirilmesine yardımcı olur. Pişireceğiniz yiyeceği fırının alt rafına yerleştirerek istediğiniz kıvama kolay bir şekilde getirebilirsiniz. Pişirme süresinin ortasında eti çevirerek daha etkili bir pişirme performansı elde edebilirsiniz.

Fan Destekli Alt Isıtma, pizza ya da pide gibi altının daha fazla pişirilmesi gereken yiyecekler için özel olarak tasarlanır. Bu sayede yemeğin altı pişerken üstü yanmaz, doğru kıvamda pişmeyi başarır. Alt ve Üst Isıtma ise geleneksel pişirme yöntemleri arasında bulunur. Pişirilen yiyeceğin içini ve dışını eşit olacak şekilde pişirir. Börek ya da sulu yemekleri bu program ile hazırlayabilirsiniz.

Fan Destekli Üst Isıtma, üstünün daha çok kızartılması gereken yiyecekler içindir. Fanlı Çalışma, fırını ısıtmadan sadece içindeki fanı döndürür. Pişen yiyecekleri soğuturken donmuş gıdaları çözdürmenize yardımcı olur. Sörf programı ise aynı anda birden fazla kademede yemek pişirmenizi mümkün kılar. Bu sayede zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamanıza yardımcı olur.

Beko BSUF 5000 MGSI İç Görünümü

Beko BSUF 5000 MGSI Modelinin Yardımcı Fonksiyonları

Sahip olduğu pişirme programlarının haricinde Beko BSUF 5000 MGSI set üstü fırın modeli içerdiği yardımcı fonksiyonlar ile de pişirme işlemini daha kolay hale getirmeye devam eder. Zaman ayar düğmesi, fırının içine yerleştirdiğiniz yemeği istediğiniz saatte pişirmenize imkan tanır. Ön hazırlığını yapıp fırına yerleştirdiğiniz gıdaları, yemek saatine yakın pişirmeye ayarlayabilirsiniz. Zaman ayar düğmesi, yemeklerinizin her an sıcak ve taze olmasına yardımcı olur.

Pişirme süresi bittiğinde sesli olarak sizi uyarır ve bu sayede pişirme zamanı belli olan yiyecekler için fırını sık sık kontrol etmenize gerek kalmaz. Buz çözme fonksiyonu sayesinde dondurulmuş gıdalarınızı kısa süre içinde çözdürebilirsiniz. Dondurulmuş bir gıda ile pişirme işlemi yapmanız gerektiğinde bu fonksiyon oldukça kullanışlı hale gelir. Oda sıcaklığında bekleyen donmuş gıdalara göre çok daha hızlı bir şekilde çözülme işlemini gerçekleştiren buz çözme fonksiyonu, vaktiniz kısıtlı olduğunda da zamandan tasarruf elde etmenizi sağlar.

Ayrıca fırında kızartma işlemi yapmak istiyorsanız fırının birinci rafı ısı dağılımının özel olarak yapıldığı bir bölme olduğundan bu tip işlemler için uygundur. Sahip olduğu fonksiyonlar sayesinde Beko BSUF 5000 MGSI yorumlar ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar almayı başarır. Fırının işlevselliğini artıran fonksiyonlar, mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha verimli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olur. Kullanışlı bir ürün arayanların tercih ettiği Beko BSUF 5000 MGSI mini fırın modeline göz atabilirsiniz.

Beko BSUF 5000 MGSI Öne Çıkan Özellikleri

BSUF 5000 MGSI set üstü fırın kullananlar tarafından olumlu geri dönüşler alan bir model olsa da ürünü satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı kriterler vardır. Aşağıda bulunan listeden mini fırının öne çıkan özelliklerini inceleyebilir, kararınızı bu bilgiler ışığında daha kolay bir şekilde verebilirsiniz.

  • Sörf programı sayesinde aynı anda birden fazla yiyeceği pişirmenize imkan tanır. Böylece zamandan tasarruf sağlayabilir, yemeği daha kolay ve hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz.
  • 61x35x56 cm boyutları sayesinde her yere rahat bir şekilde sığdırılabilir. Aynı zamanda 20.8 kg ağırlığına sahip olması sayesinde de yerini değiştirmek oldukça kolaydır.
  • Multifonksiyon tipinde üretildiğinden dolayı içinde bulunan ısı her yere eşit şekilde dağılır. Bu sayede pişirdiğiniz yemeklerin hangi kıvamda olmasını istediğinize kolaylıkla karar verebilirsiniz.
  • İçerisindeki havayı eşit olacak şekilde dağıtmasıyla pişirilen yiyeceklerin kokusunun birbirine karışmasını engeller.
  • Küçük boyutlarına rağmen 50 litrelik hacmi ile tek seferde büyük porsiyonlar pişirmenize imkan tanır. Üstelik 7 farklı fonksiyonu sayesinde dilediğiniz yiyeceği de rahatlıkla pişirmenizi mümkün kılar.

Küçük mutfakları fonksiyonel hale getirmesi, kullanışlı iç hacmi ve pişirme işlemini kolaylaştırması ile öne çıkan ürün, mini fırın arayanlar için iyi bir seçenek haline gelir. Beko BSUF 5000 fiyat alternatiflerini inceleyerek istediğiniz fiyat aralığındaki seçeneklere rahatlıkla erişebilirsiniz.

Beko BSUF 5000 MGSI Öneden Görünümü

Beko BSUF 5000 MGSI ve Beko BSUF 3000 B Farkları

BSUF 5000, çoğu özelliği ile Beko BSUF 3000 B modelinden ayrılır. Fırın saatine sahip olması ve fırın saati için özel bir kontrol düğmesi içermesi, ürünü selefine göre daha fonksiyonel hale getirir. Ayrıca BSUF 3000 B modelinin hacmi 28 litre iken bu modelde 50 litrelik pişirme alanı bulunur. Bu sayede tek seferde daha fazla porsiyon hazırlamanıza imkan tanır. Ayrıca multifonksiyonel olması ile de önceki modelinden ayrılmayı başarır.

Beko BSUF 5000 MGSI Ek Özellikleri ve Aksesuarları

Beko BSUF 5000 modeli ek özellikleriyle daha işlevsel bir ürün haline gelir. Kaymayan özel taban yapısı sayesinde fırını tezgahların üzerine rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç durumuna göre kolay bir şekilde yerini değiştirerek esnek bir kullanım elde edebilirsiniz.

Beko BSUF 5000 MGSI midi fırın tipi olarak multifonksiyondur. Bu sayede içerisinde bulunan havayı bütün raflara eşit olacak şekilde dağıtır. Böylece her türlü yiyeceğin pişirilebilmesi için ideal ortamı oluşturmayı başarır. Ön kapağında iki tane cam bulunan ürün, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca iki camlı kapağı sayesinde içerisinde bulunan havanın dışarı sızmasının da önüne geçer. Sıcak hava sızıntısını önlemesi ile de yiyeceklerin istenen vakitte kıvamında pişmesini mümkün kılar.

Üstelik iç camı kolayca sökülebildiği için de rahat bir şekilde temizlenebilir. Fırının içinde pişen yiyeceklerden iç cama yağ ya da yemeğin suyu sıçradıysa fırın soğuduktan sonra iç kapağı çıkarabilir, kolay bir şekilde temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ek özellikleri ile beraber aksesuarları ile de Beko BSUF 5000 MGSI kullananlar tarafından olumlu geri dönüşler alan ürün, her türlü gıdayı rahatlıkla pişirmenizi mümkün kılar.

Birer adet olmak üzere standart tepsi, yuvarlak tepsi ve iç ızgaraya sahiptir. Izgaranın üzerine et, tavuk ya da balık koyarak pişirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İki farklı formda olan tepsiler sayesinde farklı kaplara ihtiyaç duyan yiyecekleri de rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Kullanışlı bir modele ihtiyacınız varsa Beko BSUF 5000 MGSI en ucuz alternatiflerini inceleyebilir, bütçenize uygun olanı hemen bulabilirsiniz.

Termoteknik Logic 26/35 Sağdan Görünüm

Beko BSUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi Fırın Fiyat Analizi

Beko BSUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Beko BSUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi Fırın Özellikleri

Türü:   Midi
Pişirme Özelliği:   Multifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   7 Fonksiyonlu
Hacim:   50 lt
Genişlik:   61 cm
Derinlik:   56 cm
Yükseklik:   35 cm
Kontrol Paneli:   Analog
Maksimum Isı Derecesi:   300 °C
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Renk:   Inox
Buz Çözme:
Çıkarılabilir Cam:
Ağırlık:   18.3 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Beko BSUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Beko BSUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi FırınArçelik SUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi FırınBeko BSUF 5000 MEB Beyaz 50 lt Midi FırınArçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi Fırın
 Beko BSUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi FırınArçelik SUF 5000 MGSI 50 lt Inox Midi FırınBeko BSUF 5000 MEB Beyaz 50 lt Midi FırınArçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi Fırın
Fiyat 3.349,00 TL
18 satıcı
3.536,00 TL
27 satıcı
2.593,90 TL
17 satıcı
2.979,00 TL
17 satıcı
Popülerlik-9. Popüler Arçelik Fırın1. Popüler Beko Fırın2. Popüler Arçelik Fırın
Ortalama Puan1 yorum4 yorum1 yorum4 yorum
Set ÜstüYokYokYokYok
BuharlıYokYokYokYok
Çift BölmeliYokYokYokYok
Çift CamlıYokVarYokVar
Kendini TemizleyenYokYokYokYok
Otomatik PişirmeYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
TürüMidiMidiMidiMidi
Pişirme ÖzelliğiMultifonksiyonelMultifonksiyonelElektroturboMultifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı7 Fonksiyonlu7 Fonksiyonlu6 Fonksiyonlu6 Fonksiyonlu
Hacim50 lt50 lt50 lt50 lt
Genişlik61 cm61 cm61 cm61 cm
Derinlik56 cm56 cm56 cm56 cm
Yükseklik35 cm35 cm35 cm35 cm
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Maksimum Isı Derecesi300 °C250 °C280 °C250 °C
Ocak SeçeneğiOcaksızOcaksızOcaksızOcaksız
AkıllıYokYokYokYok
RenkInoxInoxBeyazBeyaz
3D PişirmeYokYokYokYok
Ağırlık18.3 kg20.8 kg18.3 kg18.3 kg
Buz ÇözmeVarVarYokYok
Çıkarılabilir CamVarVarVarVar
Çocuk KilidiYokYokYokYok
Gaz Emniyet SistemiYokYokYokYok
Hızlı IsıtmaYokYokYokYok
LED EkranlıYokYokYokYok
RustikYokYokYokYok
Sıcak Tutma ÇekmecesiYokYokYokYok
Yoğurt Yapma ModuYokYokYokYok
ZamanlayıcıYokYokYokYok