Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Bosch

Bosch HBF514BH0T Gri Ankastre Fırın

En Popüler 10. Fırın(1 yorum)

25 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

4.385,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 46 dakika önce

peşin fiyatına 9 taksit, peşin fiyatına 8 taksit

Stokta 10+ adetYarın kargodaSatıcı: Gizerler.com8,4 13 Yorum
Yorumları oku

Bosch Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Ankastre, Tam Boy, Multifonksiyonel, 8 Fonksiyonlu, Hacim: 66 lt, Genişlik: 59.4 cm , Derinlik: 55 cm, Yükseklik: 59.5 cm... Devamını gör

4,00 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch HBF514BH0T Gri Ankastre Fırın Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (24)

En Popüler Bosch Fırınlar
Benzer Ürünler

Bosch HBF514BH0T Ankastre Fırın

Kalitesini ankastre fırın modellerinde de ortaya koyan Bosch’un HBF514BH0T modeli, sahip olduğu teknik detayları, fonksiyonel özellikleri ve gösterdiği maksimum performans itibari ile kullanıcıların favori cihazlarından biri haline gelir.

Ürünün geniş bir iç hacme sahip olması, kullanım kolaylığı sağlayan detaylarından biridir. Yüksekliği fazla olan hindi gibi gıdaları pişirmenize ve tek seferde birden fazla tarif hazırlayabilmenize imkan sağlar.

Bu nedenle de geniş ailelerin ve yeni tarifler hazırlamayı seven kullanıcıların ilgi odağı haline gelir. Bosch markasının bu fırını ankastre oluşuyla mutfaklarda şık ve göz alıcı bir görünüm yaratır.

Tezgah kısmının altında kullanıldığı için de kullandığınız zaman rahat bir şekilde hareket etmenize yardımcı olur. Bu özelliği itibari ile büyük mutfaklarda olduğu kadar küçük mutfaklarda da yer kaplamaması sebebiyle sıklıkla tercih edilir.

Üründe farklı ısı dereceleri, ısıtma modları ve süre alternatifleri yer alır. Bu sayede pişirmek istediğiniz yiyeceklere uygun olacak şekilde ayarlamalar yapabilir ve olması gereken kıvamı, lezzeti yakalayabilirsiniz.

Sıcaklığı, fanı ve süreyi ayarlamak için cihazın ön tarafında mevcut olan dokunmatik ekranı kullanabilirsiniz. Son derece pratik bir biçimde fırınınızı kullanabilmenize yardımcı olan bu ekran, pişirmenin tamamlanmasına kaç dakika kaldığını ve daha pek çok detayı gösterir.

Bosch HBF514BH0T Önden Görünüm

Bosch HBF514BH0T Teknik Özellikler

Bosch HBF514BH0T fırın modelinde yer alan bazı teknik özellikler, cihazın performansını ileri seviyelere taşır. Bu sayede kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşama fırsatı sunar. Ürünün teknik özellikleri şu şekildedir:

  • HBF514BH0T ankastre fırın modelinde 66 lt’lik bir iç hacim söz konusudur. Bu geniş iç hacim, kullanıcılara oldukça konforlu bir alan sağlar. Böylelikle yüksekliği fazla olan borcam gibi malzemeleri rahatlıkla sığdırabilirsiniz.
  • Cihazda alt ısıtma, alt üst ısıtma, buz çözme, dolaşımlı ızgara, HotAir Gentle, pizza pişirme, turbo sıcak hava ve vario büyük yüzeyli ızgara olmak üzere 8 adet ısıtma modu opsiyonu mevcuttur.
  • Bosch markasına ait olan bu ankastre fırının ön kısmında gelişmiş bir düğme kontrollü kırmızı LED ekranın olması da dikkat çeken teknik özelliklerindendir. Böylelikle pişirmeye ya da ısıtmaya dair ayarlamaları zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Üründe 50 dereceden 275 dereceye kadar farklı ısı seviyeleri yer alır. Bu seviyeler arasından hazırlamak istediğiniz tarif için en idealini seçebilirsiniz. Kısa bir süre içinde fırının ısısı belirlediğiniz seviyeye ulaşır ve kusursuz bir şekilde pişirir.
  • Bosch’un HBF514BH0T ankastre fırınında bulunan cam, oldukça sağlam malzemeler kullanılarak üretildiği için dayanıklılığı ile dikkat çeker. Böylece kullanım esnasında herhangi bir kaza meydana gelmez ve güvenli bir deneyim yaşamanızı sağlar.
Bosch HBF514BH0T Panel Görünüm

Bosch HBF514BH0T Muadillerinden Ayıran Özellikler

HBF514BH0T ankastre fırın modelinde mevcut olan bazı fonksiyonel detaylar, cihazı muadillerinden farklı kılar ve dolayısıyla da kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilmesini sağlar.

Bu detayların başında ise fırının belirlenen ısı seviyesine oldukça kısa bir süre içinde ulaşıyor olması gelir. Dakikalar içerisinde kullanıma hazır hale gelen cihazın içerisinde yiyeceklerinizi rahatlıkla ısıtabilir ya da yeni tarifler hazırlayabilirsiniz.

Ayrıca alt ve üst ısıtma opsiyonlarının tercih edilmediği durumlarda ısıyı her bir alana eşit miktarda yayar. Dolayısıyla pişirme sırasında bir tarafın pişmesine rağmen diğer tarafın pişmemesi gibi problemler de meydana gelmez.

Bu sayede tam olması gerektiği lezzette yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Ürünü benzerlerinden ayıran bir diğer detayı da üzerinde yer alan kontrol düğmesinin gömülebilme özelliğine sahip olmasıdır, model bu sayede çok daha modern ve şık bir görünüm kazanır.

Bununla birlikte kullanım açısından da kolaylık sağlar. Özellikle fırınınızı temizlerken düğmeleri kolaylıkla cihaz içine gömebilir ve rahat bir şekilde silebilirsiniz.

Bosch markasının bu ankastre fırınında paslanmaz çelik kullanıldığı için zaman içerisinde yeni yemekler ve tatlılar yaptıkça içerisinde herhangi bir form ya da renk değişikliği gözlenmez. Bu nedenle son derece hijyenik ve uzun ömürlü bir kullanım deneyiminden faydalanmanıza imkan sunar.

Bosch HBF514BH0T İç Görünüm

Bosch HBF514BH0T Artı ve Eksi Yönleri

HBF514BH0T Bosch ankastre fırın, dizaynı ile mutfaklarda etkileyici bir dekorasyon elde etmenize imkan sağlar. Bununla birlikte sahip olduğu bazı artı ve eksi yönleri ile de dikkatleri üzerine çeker:

  • Bosch markasına ait olan bu fırın modelinde 3D HotAir teknolojisi yer alır. Bu teknoloji, fırının her bir alanına eşit miktarda ısı yayar. Dolayısıyla üç farklı tarifi aynı anda hazırlayabilmenize yardımcı olur.
  • Bosch HBF514BH0T ankastre fırın modelinde pizza ayarı opsiyonunun da mevcut olması en çok ön plana çıkan artı özelliklerinden biridir. Böylelikle tüm pizza çeşitlerini tam olması gerektiği kıvamda ve lezzette hazırlayabilirsiniz.
  • Fast Preheat teknolojisi de bu ankastre fırına fonksiyonellik katan detaylar arasında yerini alır. Hızlı bir ön ısıtma işlemi yapmanıza yardımcı olan bu teknoloji sayesinde önceden pişirilmiş yiyecekleri de ısıtıp anında tüketebilirsiniz.
  • Cihazın motoru oldukça güçlü bir şekilde çalışarak yüksek performans gösterir ve bir fırından beklenen hemen hemen tüm özellikleri karşılar. Ancak buna karşın minimum seviyede enerji tüketimi yapar ve çevre dostu ürünlerden biri haline gelir.
  • Ürünün eksi özellikleri arasında ise Cool Start opsiyonunun mevcut olmaması dikkat çeker. Siz de Bosch’un HBF514BH0T ankastre fırını hakkındaki yorumları inceleyerek bütün eksi ve artı yönlerine hakim olabilir, kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz.
Bosch HBF514BH0T Çapraz Görünüm

Bosch HBF514BH0T ve HBF514BB0T Arasındaki Farklar

Görünümü ile mutfaklarda göz dolduran ve ortaya çıkardığı sonuçlar sayesinde kullanıcıları favorilerinden biri haline gelen bu ürün ile bir önceki modeli olan Bosch HBF514BB0T ankastre fırın, teknik donanımları ve performansları açısından pek çok benzerliğe sahiptir.

Ancak buna rağmen aralarında bazı farklılıkların da olması dikkat çeker. HBF514BH0T modeli metalik gri renge sahiptir. Bunun yanı sıra, HBF514BB0T modelinin rengi siyahtır. Ağırlık konusunda da farklılık gösteren cihazlardan HBF514BB0T’nin ağırlığı 32,298 kg iken HBF514BH0T ankastre fırının ağırlığı 32,398 kg’dır.

Avantajlı Bosch HBF514BH0T Fiyat Seçenekleri

Bosch HBF514BH0T ankastre fırın metalik gri modeli, sahip olduğu tüm teknik özellikler, fonksiyonel detaylar, kullanıcılara sağladığı kolaylıklar ve üstün performansı dikkate alındığı zaman oldukça uygun fiyat seçenekleri sunar.

Bu nedenle hemen hemen kullanıcıların hepsinin bütçesine hitap eder ve yüksek kaliteyi yaşam alanınıza taşımanızı çok daha kolay hale getirir. Bunun dışında cihazın üretimi sırasında diğer tüm modellerde olduğu gibi sağlam ve maksimum kaliteye sahip olan malzemelerin kullanımı ön planda tutulur.

Dolayısıyla bu model de dayanıklılığı ile ön plana çıkar ve iç ve dış yüzeyinde kolay kolay herhangi bir deformasyon meydana gelmez, motorunun performansı değişmez. Böylelikle ilk günkü performansını ve formunu seneler boyunca koruyarak size de uzun ömürlü bir deneyim yaşatır.

Ürünün kullanıcı yorumları okunduğunda da genel olarak performansından ve dayanıklılığından ne kadar memnun kalındığını görmek mümkündür. Kullanıcı yorumlarında gerçek deneyimlerden bahsedildiği için ürünün olumlu ve fayda sağlayan özellikleri kadar olumsuz tarafları da dile getirilir.

Bu sayede cihaz hakkında her açıdan bilgi sahibi olabilir ve kararınızı da bu doğrultuda verebilirsiniz. Eğer siz de yeni bir ankastre fırın satın almak istiyorsanız, Bosch markasının bu modeli hakkındaki yorumları okuyarak kararınızı verebilirsiniz. Sonrasında ise fiyat aralıklarını kıyaslayabilir ve bütçenize en uygun alternatifi bularak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Bosch HBF514BH0T Gri Ankastre Fırın Fiyat Analizi

Bosch HBF514BH0T Gri Ankastre Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch HBF514BH0T Gri Ankastre Fırın Özellikleri

Kullanım Türü:   Ankastre
Türü:   Tam Boy
Pişirme Özelliği:   Multifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   8 Fonksiyonlu
Hacim:   66 lt
Genişlik:   59.4 cm
Derinlik:   55 cm
Yükseklik:   59.5 cm
Kontrol Paneli:   Dijital
Maksimum Isı Derecesi:   275 °C
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Enerji Tüketimi:   0.98 kWh
Enerji Sınıfı:   A
Renk:   Gri
Çıkarılabilir Cam:
Hızlı Isıtma:
Ağırlık:   32.3 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Bosch HBF514BH0T Gri Ankastre Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch HBF514BH0T Gri Ankastre FırınBosch HBF534EH1T Antrasit Ankastre FırınArçelik AFC 340 G Grion Ankastre FırınBeko AFE 24300 GR2OK Gri Ankastre Fırın
 Bosch HBF514BH0T Gri Ankastre FırınBosch HBF534EH1T Antrasit Ankastre FırınArçelik AFC 340 G Grion Ankastre FırınBeko AFE 24300 GR2OK Gri Ankastre Fırın
Fiyat4.385,00 TL
25 satıcı
4.928,07 TL
18 satıcı
4.869,95 TL
21 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik1. Popüler Bosch Fırın6. Popüler Bosch Fırın5. Popüler Arçelik Fırın-
Ortalama Puan1 yorum---
Set ÜstüYokYokYokYok
BuharlıYokYokVarYok
Çift BölmeliYokYokYokYok
Çift CamlıYokYokYokYok
Kendini TemizleyenYokVarYokYok
Otomatik PişirmeYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım TürüAnkastreAnkastreAnkastreAnkastre
TürüTam BoyTam BoyTam BoyTam Boy
Pişirme ÖzelliğiMultifonksiyonelMultifonksiyonelElektroturboMultifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı8 Fonksiyonlu8 Fonksiyonlu8 Fonksiyonlu6 Fonksiyonlu
Hacim66 lt66 lt72 lt71 lt
Genişlik59.4 cm 59.4 cm 59.4 cm 59.4 cm
Derinlik55 cm55 cm56.7 cm56.7 cm
Yükseklik59.5 cm59.5 cm59.5 cm59.5 cm
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Maksimum Isı Derecesi275 °C275 °C280 °C-
Ocak SeçeneğiOcaksızOcaksızOcaksızOcaksız
Enerji Tüketimi0.98 kWh0.98 kWh0.88 kWh0.95 kWh
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıAAAA
RenkGri-GriGri
3D PişirmeYokYokVar-
Ağırlık32.3 kg32.7 kg--
Buz ÇözmeYokVarVar-
Çıkarılabilir CamVarVarVar-
Çocuk KilidiYokYokYok-
Gaz Emniyet SistemiYokYokYok-
Hızlı IsıtmaVarYokYok-
LED EkranlıYokVarVar-
RustikYokYokYok-
Sıcak Tutma ÇekmecesiYokYokYok-
Yoğurt Yapma ModuYokYokYok-
ZamanlayıcıYokYokVar-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı