Bosch

Bosch HBF514BW0T Beyaz Ankastre Fırın

(1 yorum)

21 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

6.212,05 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 13 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 2 adet2 iş günüSatıcı: N11/ankaraprestij

Ürün Özellikleri: Ankastre, Tam Boy, Multifonksiyonel, 8 Fonksiyonlu, Hacim: 66 lt, Genişlik: 59.4 cm , Derinlik: 55 cm, Yükseklik: 59.5 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch HBF514BW0T Beyaz Ankastre Fırın Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (20)

En Popüler Bosch Fırınlar

Bosch HBF514BW0T Beyaz Ankastre Fırın

Bosch HBF514BW0T beyaz ankastre fırın, şık tasarımı ve fonksiyonel kullanımı ile öne çıkar. 66 litrelik geniş iç hacmi ile 3D HotAir teknolojisi sayesinde aynı anda 3 tepside farklı yiyecekler pişirmenizi sağlar.

Çevrilebilir ve cihazın içine gömülebilir kontrol düğmeleri, kırmızı LED ekran ile birlikte dizayn edilmiştir. Kalabalık misafirleriniz için hızlı, kolay ve lezzetli bir şekilde yiyecekleri pişirmenizi sağlarken, beyaz rengi ve şık tasarımıyla mutfağınıza estetik bir görünüm katar.

Beyaz camdan oluşan ön panel uzun çubuk tutamakla tamamlanmıştır. Ürünün dış tasarımı oldukça çekici özelliktedir. Kontrol düğmelerinin gömülebilir yapısı daha kolay temizlik sağlar.

8 farklı ısıtma ve kombinasyon modu ile farklı gıdaları en lezzetli biçimde pişirmenize olanak tanır. Çocuk emniyet kilidi sayesinde güvenli kullanım sunar. Fast Preheat hızlı ön ısıtma işlevi, önceki günden kalan yiyeceklerinizi hızlı bir şekilde ısıtır.

Bu özellik gereksiz enerji israfını önler ve ekonomik bir kullanım sunar. Dolap içine yerleştirilebilen Bosch HBF514BW0T 66 lt ankastre fırın beyaz, mutfaklarınızı tüm şıklığı ile tamamlar.

İki yanda bulunan kontrol düğmeleri arasında kırmızı göstergeli şık bir dijital ekran yer alır. Bu ekranda saat ve pişirme durumları gösterilir. Kontrol düğmelerinin bir tanesi dereceyi ayarlarken diğeri pişirme seçeneklerini sunar. HBF514BW0T ankastre fırın, kullanışlı özellikleri ve pratik çalışma sistemi ile uzun yıllar sofra keyfinize eşlik eder.

Bosch HBF514BW0T

Bosch HBF514BW0T 3D HotAir ile 3 Tepside Aynı Anda Mükemmel Pişirme

Bosch HBF514BW0T fırın, farklı ve yenilikçi teknolojilerle donatılmıştır. 3D HotAir teknolojisi, aynı anda farklı tat ve lezzette gıdalarınızı bir arada pişirmenize olanak tanır.

Isıyı eşit bir şekilde fırının her yanına dağıtan bu teknoloji sayesinde gıdalar, tat ve kokuları birbirine karışmadan mükemmel bir şekilde pişer. 3 tepside 3 ayrı yemeği hazırlayarak, fırınınızı gerekli ayara getirebilir, gönül rahatlığı ile bu fonksiyonun keyfini sürebilirsiniz.

Bosch HBF514BW0T gömülebilir düğme beyaz cam ankastre fırın, doğru ayar ve doğru kullanım ile yiyeceklerden maksimum lezzet elde etmenizi sağlar. Bir veya birden fazla kademede yemek pişirmek ve kızartmak için tasarlanmış bu sistem, hayatı kolaylaştıran pratik yöntemler arasında yer alır.

Fırının arka panelinde yer alan fan sistemi, yuvarlak ısıtıcıdan gelen sıcaklığı pişirme bölümüne eşit şekilde dağıtır. Bu sayede fırının her noktası aynı derecede ısıya sahip olur. Hassas yiyecekler için ön ısıtma özelliği olmadan tek kademede pişirme sağlanır.

Bu ısıtma türü diğerlerinden farklı olarak enerji verimlilik sınıfını ve tüketimini belirlemeyi sağlar. Sıcaklık seçme düğmesini kullanarak pişirme bölümü sıcaklığını ayarlayabilirsiniz.

Yine aynı düğme ile diğer fonksiyonları da kullanabilirsiniz. Cihaz sıcaklığı 250 °C üzerine çıktığı zaman yaklaşık 10 dakika sonra sıcaklık otomatik olarak 240 °C sıcaklığa düşer. Isıtma türü alt / üst ısıtma veya alt ısıtma şeklinde ise sıcaklıkta düşüş görülmez.

Bosch HBF514BW0T

Bosch HBF514BW0T Gömülebilir Düğme ile Daha Kolay Ön Panel Temizliği

Bosch HBF514BW0T 66l ankastre fırın beyaz, dış tasarımında yer alan farklı görünüm ve kullanım özellikleriyle dikkat çeker. Gömülebilir düğmeler, uzun süreli kullanımlarda düğmelerde oluşabilecek sorunları önlerken, ön panel temizliğini son derece kolaylaştırır.

Düğmeler içeri girdiğinde dümdüz bir üst panel görünümü elde edilir. Böylece düğmeler herhangi bir zarar görmeden ve ıslaklık gibi sorunlardan etkilenmeden kolayca temizlenir.

Kırmızı saat göstergeli LED ekran ile bir bütünlük oluşturan düğmeler, hem gömülü iken hem de dışarı çıkarıldığında şık görünüm sergiler. Bosch HBF514BW0T ankastre set içerisinde yer alan beyaz ocak ve davlumbaz ile mutfağınız, tertemiz ve şık bir görünüme kavuşur.

Estetik görünüm ve iç açıcı beyaz renk sayesinde yemek yapmak bir keyif haline gelir. Modern mutfak tasarımlarında sıklıkla yer alan beyaz dekorasyon, kolay temizlenme ve kiri belli etmeme özellikleri ile beğeni toplar.

Cam panel temizliği oldukça kolay yapılan HBF514BW0T ankastre set, hem şık duruşu hem de pratik kullanımı ile kullanıcılar tarafından tercih edilir. HBF514BW0T yorumlar ve değerlendirmeler, beyaz camlı tasarımın göz alıcı ve oldukça çekici bir dış görünüş sağladığı konusunda birleşir.

Gri düğmeler, siyah ekran üzerine kırmızı LED ışıklı saat göstergesi ve beyaz rengin muhteşem uyumu, modern mutfak tasarımları için dizayn edilmiştir.

Bosch HBF514BW0T

Bosch HBF514BW0T’nin HBF010BR1T ile Arasındaki Farklar

Bosch HBF514BW0T modelin HBF010BR1T modelden en önemli farklı kırmızı LED ekranlı dijital gösterge ve kontrol panelidir. Bosch HBF010BR1T ankastre fırının dış paneli paslanmaz çelikten tasarlanmıştır.

Isınma kombinasyon ve mod sayısı HBF514BW0T modelde 8 iken HBF010BR1T modelde 5’tir. HBF514BW0T modelde yer alan pizza pişirme ayarları ve Hotair gentle teknolojisi HBF010BR1T modelde yoktur.

Ayrıca HBF514BW0T modelde yer alan çocuk kilidi, ve dolap içine gömülebilir kullanım şekli HBF010BR1T modelde bulunmayan özellikler arasındadır.

Bosch HBF514BW0T Artı ve Eksi Özellikleri

Bosch HBF514BW0T fiyat ve performans açısından benzerlerinden farklı özelliklere sahiptir. Yenilikçi teknolojiler kullanılarak tasarlanan HBF514BW0T set ürünlerinin bir parçası olan ankastre fırının artı ve eksi özellikleri şunlardır:

 • 3D sıcak hava ısıtma sistemi sayesinde bir veya birden fazla kademede aynı anda yiyeceklerinizi pişirir.
 • Hassas sıcak hava fonksiyonu ile yemeklerin ön ısıtma olmadan hassas biçimde pişirilmesini sağlar.
 • Çevrilebilir düğmelerin ortasında yer alan kırmızı LED ekran fırın kontrol paneline iki yönlü işlev sunar. Bu tuşlar, altında sensörler bulunan dokunmatik alanlardır.
 • Zaman fonksiyonları sayesinde yiyeceklerinizin pişme süresini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Dijital ekran üzerinde saat göstergesine birkaç defa tıklayarak süre, bitiş ve saat seçimleri yapabilirsiniz.
 • Dijital ekranda yer alan anahtar simgesi ile çocuk kilidini aktifleştirebilirsiniz. Çocuk kilidini aktifleştirmek için simge üzerinde parmağınızı 4 saniye basılı tutmanız yeterlidir. Aynı şekilde çocuk kilidini kapatmak için simge üzerinde 4 saniye basılı tutmanız gerekir.
 • Fırın iç ışıklandırmasında kullanılan Halojen aydınlatma sistemi, yiyeceklerinizin pişme sürecini net bir şekilde görmenize olanak tanır.
 • HBF514BW0T Bosch, dijital ve kontrol düğmeleri ile analog ve modern kullanım sistemlerini birleştiren bir yapıya sahiptir. Fırın kontrolünde kolaylık sağlayan bu teknoloji, çocuk kilidi desteği ile güvenli ve konforlu bir yöntemdir.

Bosch HBF514BW0T

Bosch HBF514BW0T Teknik Özellikler

Bosch HBF514BW0T ankastre fırın içerisinde kombi tel ızgara, üniversal tava ve fırın tepsisi yer alır. Pişirme bölümünün 5 adet yerleştirme yüksekliği vardır. Mevcut sıcaklık aralığı 50-275 °C aralığındadır.

Fırın ölçüleri 595 x 594 x 548 mm’dir. Turbo, Alt / Üst Isıtma, Hava dolaşımlı ızgara, Pizza kademesi, Alt Isıtma, Buz çözme, Hassas sıcak hava, Vario büyük yüzeyli ızgara olmak üzere 8 adet pişirme seçeneği sunar.

Bosch HBF514BW0T ankastre fırın, 66 litre iç hacme sahiptir. Çevirmeli, gömülebilir düğme ve kırmızı LED ekranlı kontrol yöntemi mevcuttur. Elektronik saat, Hızlı ısıtma, Halojen aydınlatma, Soğuk hava fanı fonksiyonları vardır.

Elektrik kablosu uzunluğu 100 cm’dir. Dolap içine gömülebilir tarzdadır. Çocuk emniyet tuşu ile güvenli kullanım sağlar. 32,598 kg ağırlığındadır.

3D Hotair Plus ve Fast PreHeat teknolojileri ile tasarlanmıştır. İç kapak tamamen camdan oluşur. Ön panelde çubuk tutamak yer alır. Bosch HBF514BW0T yorum ve beğeniler, ürünün teknik özellikler bakımından üstün performans sağladığını gösterir.

Cihaz, sessiz ve konforlu çalışma sistemi ile öne çıkar. HBF514BW0T fiyat ve fonksiyonel yapısıyla benzerlerinden ayrılır. Dijital ve analog kontrol sisteminin kusursuz yerleşimi ön panele şık ve modern bir görüntü verir. Uzun yıllar sağlıklı ve kolay pişirme sağlayarak, mutfağınızın vazgeçilmez bir parçası haline gelir.

Bosch HBF514BW0T

Bosch HBF514BW0T Beyaz Ankastre Fırın Fiyat Analizi

Bosch HBF514BW0T Beyaz Ankastre Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch HBF514BW0T Beyaz Ankastre Fırın Özellikleri

Kullanım Türü:   Ankastre
Türü:   Tam Boy
Pişirme Özelliği:   Multifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   8 Fonksiyonlu
Hacim:   66 lt
Genişlik:   59.4 cm
Derinlik:   55 cm
Yükseklik:   59.5 cm
Kontrol Paneli:   Dijital
Maksimum Isı Derecesi:   275 °C
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Enerji Tüketimi:   0.98 kWh
Enerji Sınıfı:   A
Renk:   Beyaz
Buz Çözme:
Çıkarılabilir Cam:
Hızlı Isıtma:
LED Ekranlı:
Ağırlık:   32 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.52 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Ülkü A.251 yorum
  1548 beğeni
  Ülkü A.21 Ekim 2020
  Aynı anda üç tepsinin üçünü de eşit derecede pişirebiliyor.Izgarada et, balık pişirmek mümkün. Halojen aydınlatma tepsiyi yerleştirirken iyi oluyor. Buzluktan çıkan yiyecekleri de hızlı çözebiliyor.
  • Alışverişçi resmi

Bosch HBF514BW0T Beyaz Ankastre Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch HBF514BW0T Beyaz Ankastre FırınBosch HBF534EW0T Beyaz Ankastre FırınBosch HBF113BV0T Beyaz Ankastre FırınArçelik AFC 340 B Beyaz Ankastre Fırın
 Bosch HBF514BW0T Beyaz Ankastre FırınBosch HBF534EW0T Beyaz Ankastre FırınBosch HBF113BV0T Beyaz Ankastre FırınArçelik AFC 340 B Beyaz Ankastre Fırın
Fiyat 6.212,05 TL
21 satıcı
7.409,83 TL
22 satıcı
6.300,00 TL
12 satıcı
6.098,00 TL
25 satıcı
Popülerlik4. Popüler Bosch Fırın3. Popüler Bosch Fırın-7. Popüler Fırın
Ortalama Puan1 yorum3 yorum--
Set ÜstüYokYokYokYok
BuharlıYokYokYokVar
Çift BölmeliYokYokYokYok
Çift CamlıYokYokYokYok
Kendini TemizleyenYokVarYokVar
Otomatik PişirmeYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım TürüAnkastreAnkastreAnkastreAnkastre
TürüTam BoyTam BoyTam BoyTam Boy
Pişirme ÖzelliğiMultifonksiyonelMultifonksiyonelMultifonksiyonelMultifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı8 Fonksiyonlu8 Fonksiyonlu6 Fonksiyonlu8 Fonksiyonlu
Hacim66 lt66 lt66 lt72 lt
Genişlik59.4 cm 59.4 cm 59.4 cm 59.4 cm
Derinlik55 cm55 cm55 cm56.7 cm
Yükseklik59.5 cm59.5 cm59.5 cm59.5 cm
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Maksimum Isı Derecesi275 °C275 °C275 °C280 °C
Ocak SeçeneğiOcaksızOcaksızOcaksızOcaksız
Enerji Tüketimi0.98 kWh0.98 kWh0.98 kWh0.88 kWh
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıAAAA
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
3D PişirmeYokYokVarVar
Ağırlık32 kg32.4 kg29.9 kg-
Buz ÇözmeVarVarVarVar
Çıkarılabilir CamVarVar-Var
Çocuk KilidiYokYokVarYok
Gaz Emniyet SistemiYokYok-Yok
Hızlı IsıtmaVarVar-Yok
LED EkranlıVarVarVarVar
RustikYokYok-Yok
Sıcak Tutma ÇekmecesiYokYokVarYok
Yoğurt Yapma ModuYokYok-Yok
ZamanlayıcıYokYokVarVar