Arama Takip Listem Sepetim
Bosch

Bosch HBF534EB0T Siyah Ankastre Fırın

(1 yorum)

18 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.300,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 14:26

peşin fiyatına 9 taksit, peşin fiyatına 8 taksit

Stokta7 iş günüSatıcı: Aynıgünkargo9,9 597 Yorum
Yorumları oku

Bosch Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Kendini Temizleyen, Ankastre, Tam Boy, Multifonksiyonel, 8 Fonksiyonlu, Hacim: 66 lt, Genişlik: 59.4 cm , Derinlik: 55 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch HBF534EB0T Siyah Ankastre Fırın Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (17)

En Popüler Bosch Fırınlar
Benzer Ürünler

Bosch HBF534EB0T Ankastre Fırın

Yeni nesil teknolojilerin yer aldığı ürünleriyle dikkat çeken Bosch, ankastre fırın modelleriyle de beklentilerin ötesinde bir pişirme deneyimi yaşamanızı sağlar. Bosch HBF534EB0T siyah ankastre fırın modeli gelişmiş teknolojik donanımlar sunar.

Bosch HBF534EB0T fırında 3D Hotair özelliği bulunur. Bu özellik pişirme sırasında ısıyı 3 tepsiye kadar eşit bir şekilde ileterek başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Fırın sahip olduğu bu özellik sayesinde aynı anda 3 farklı tepside pişirme yapabilir ve mutfakta zaman kazanabilirsiniz.

3D Hotair fonksiyonu ayrıca yemeklerin koku ve tatlarının birbirine karışmasını da önler. Bosch HBF534EB0T 66 lt ankastre fırın siyah paneli üzerindeki dokunmatik LED ekranı ile dikkat çeker.

Bu ekran sayesinde saat ve fırını kolaylıkla kontrol edilebilir. Ayrıca pişirme işlemi sona erdiğinde fırının gömülebilir düğmelerinin kapatılması da fırının kusursuz görünmesini sağlar. EcoClean Direct özelliği ile temizlik için neredeyse vakit harcamanız gerekmez.

Fırının arka duvarında özel bir kaplama bulunur. Kaplama fırının kendi kendini temizlemesini kolaylaştırır. Bu özellik sayesinde fırın kolaylıkla temizlenir. Fırın her çalıştırma sonrasında yalnızca nemli bez kullanarak yemek artıkları silinmelidir.

Yemek artıklarının yanarak fırının iç paneline yapışmasına kolaylıkla engel olunabilir. Sonrasında ise fırının kendi kendini temizleme fonksiyonunu çalıştırılabilir.

Fırının kullanıcı dostu raf sistemi sayesinde tepsileri fırına yerleştirmek çok daha kolay olur. Teleskopik raylarla donatılmış fırın sayesinde tepsiyi güvenli ve konforlu bir şekilde yerleştirilebilir.

Bosch HBF534EB0T Önden Görünüm

Bosch HBF534EB0T Teknik Özellikleri

HBF534EB0T, düğme kontrollü kırmızı LED ekran tipine sahip olur. Fırında 8 adet ısıtma ve kombinasyon modları bulunur. Bu modlar alt pişirme, üst pişirme, pizza pişirici, bu çözme, dolaşımlı ızgara modu, turbo pişirme modu ve büyük yüzeyli ızgara olarak seçenekler sunar.

Fırın ile 50-275 °C arasında sıcaklık ayarlaması yapılabilir. Fırında bulunan EcoClean Direct arka panel ile pratik bir temizleme deneyimi yaşamanıza imkan tanır. 66 litre hacme sahip olan fırın 3 farklı tepsiyi aynı anda pişirebileceğiniz alanı sunar.

Böylelikle kalabalık davetlerde konuklara aynı anda eşsiz lezzetler pişirilebilir. Fırında aynı zamanda çocuk emniyet kilidi bulunur. Bu kilit fonksiyonunda fırının program ve sıcaklık ayarı sabit tutulabilir.

1 emaye tepsi, 1 kombi tel ızgara ve 1 universal tavaya ürün içeriğinde sunulur. Bosch HBF534EB0T ankastre fırın siyah renk detayı ve cam paneli ile modern bir görünüm sergiler.

Ayrıca cihaz içine gömülebilen çevirmeli düğmeler de bu görünümü tamamlar. Elektrikle çalışan fırın 595 x 594 x 548 mm ölçülerine sahip. Fırın montajı için gerekli olan minimum yükseklik 575 mm maksimum yükseklik ise 597 mm. Fırını incelerken satın almadan önce konumlandıracağınız alanla karşılaştırabilirsiniz.

Fırının sunduğu maksimum sıcaklık 275 °C’dir. Bu derece çalışırken bile kapı sıcaklığı 50 °C olan fırın istenmeyen kazalar yaşamanızı önler. Ürünün tüm teknik özellikleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için kullanıcı yorum ve değerlendirmeleri dikkate alınabilir.

Bosch HBF534EB0T Panel Görünüm

Bosch HBF534EB0T Artı ve Eksi Özellikleri

Fırın lezzetlerini seviyorsanız Bosch HBF534EB0T ile mutfakta keyifli anlar geçirebilirsiniz. Bosch HBF534EB0T fırının sunduğu artı ve eksi özellikler şu şekilde:

 • Fırında kendi kendini temizleme özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde her kullanım sonrası nemli bezle artıkları almak dışında yağ ve kirleri ovalayarak temizleme yapmanız gerekmez. Kendi kendini temizleme fonksiyonunun aktif edilmesi ile fırının her zaman temiz kalmasını sağlanabilir.
 • Fırın raylı raf sistemiyle tasarlanır. Bu özelliği ile pişirme öncesi ve sonrasında tepsiler kolaylıkla takılıp çıkarılabilir.
 • Fırında çocuk emniyet kilidi bulunur. Bu özelliğin aktif edilmesi çocuğun program ve sıcaklık ayarlarını değiştirmesinin önüne geçilmesini sağlar.
 • Fırın FastPreheat özelliği ile tasarlanır. Hızlı ön ısıtma anlamına gelen bu özellik ile pişirme işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.
 • Fırında pizza pişirme ayarı da bulunur. Böylelikle özenle hazırlanan pizzalar tam kıvamında pişirilebilir.
 • Fırın 3D Hotair fonksiyonu da sunar. Bu fonksiyon pişirme anında ısının 3 tepsiye kadar eşit bir şekilde iletilmesini sağlar. Böylelikle farklı yemekleri pişme kıvamlarından endişe duyulmadan aynı anda pişirilebilir.
 • Çocuk kilidinin yalnızca program ve sıcaklık ayarını sabitlemesi fırının eksi özelliğidir.

Fırın modelinin tüm artı ve eksi özelliklerini kapsamlı bir şekilde analiz etmek için HBF534EB0T yorumlar ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Yorumlar sayesinde bu özellikler gerçek kullanıcı deneyimleriyle karşılaştırılabilir ve satın alma kararı verilebilir.

Bosch HBF534EB0T İç Görünüm

Bosch HBF534EB0T Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

HBF534EB0T Bosch seleflerinden ayrılan pek çok özelliğe sahip ürünlerden olur. Markanın yenilikçi üretim anlayışını fazlasıyla yansıtan fırın modeli, gelişmiş pek çok özelliği ile mutfaklarda fark yaratır. Bu özellikler arasında:

 • Fırında bulunan 3D Hotair fonksiyonu pişirme anında yayılan ısının fırında doğru bir şekilde dağılarak, yiyeceklerin alt ve üst kısımlarının istenilen kıvamda pişirilmesini mümkün kılar.
 • Her pişirme sonrasında fırının içini nemli bir bezle silinerek ve ardından bu fonksiyon aktif edilerek etkili bir temizlik sağlanabilir.
 • Fırında alt pişirme, üst pişirme, pizza pişirici, bu çözme, dolaşımlı ızgara modu, turbo pişirme modu ve büyük yüzeyli ızgara modaları bulunur.
 • Fırının modları yalnızca yemek pişirmenin yanında buz çözme, pizza pişirme ve ekmek kızartmanızı da sağlar.
 • Alttan menteşeli kapı tasarımı fırının kapağını kolaylıkla takıp çıkarmanızı sağlar. Kapıda bulunan arka cam da çıkarılıp temizlenebilir.
 • Fırının tepsileri özel kaplamaları ile yağ ve yemek lekesi tutmaz. Fırının tepsileri bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilir.
 • Fırında iç aydınlatma fonksiyonu da bulunur. Bu fonksiyon hem yemekleri pişirirken hem de fırın temizliği yaparken pratik çözümler bulmanıza yardım eder.

Sahip olduğu özelliklerle seleflerinden ayrılan Bosch HBF534EB0T yorum ve değerlendirmelerine göz atılması da bu özellikleri kullanıcı deneyimleriyle karşılaştırmayı sağlar.

Bosch HBF534EB0T Uzaktan Görünüm

Bosch HBF534EB0T ile Bosch HBF514BW0T Arasındaki Farklar

Bosch HBF534EB0T fırın siyah rengi ve özellikleriyle HBF514BW0T fırın modelinde ayrılır. Düğmeli kontrol ile yönlendirilen ekran LED özelliği ile pratik bir kullanım sağlar.

Fırın alt pişirme, bu çözme, dolaşımlı ızgara modu, turbo pişirme modu, üst pişirme, pizza pişirici ve büyük yüzeyli ızgara fonksiyonları sunar. 50-275 °C sıcaklık aralığı sunar.

66 litre hacimli fırında çocuk emniyet kilidi bulunur. 595 x 594 x 548 mm ölçülerinde tasarlanır. HBF534EB0T kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz.

Bosch HBF534EB0T En Ucuz Fiyat Seçenekleri

HBF534EB0T fiyat aralığı fırının çalışma özelliklerine göre ulaşılabilir bir alışveriş deneyimi sunar. Üstün pişirme performansı ile kullanıcılardan tam not almayı başaran model, teknik donanımlarıyla da etkileyici özellikler sergiler.

1 ızgara ve 2 adet geniş hacimli tepsi ile birlikte satışa sunulan fırın, bu bakımdan da avantajlı bir alışveriş fırsatı sunar. Uzun yıllar kullanılabilecek kalitede olan fırın, sıcak hava fonksiyonu ile yemekleri eş zamanlı pişirmenin ayrıcalığını ve pratikliğini yaşamanızı sağlar.

Her bütçeye hitap eden bir fiyat aralığı sunan Bosch HBF534EB0T, satışa sunulan tüm fiyat alternatiflerinin gözden geçirilmesi önemlidir. Ayrıca belirli dönemlerde uygulanan indirim ve kampanyaların takip edilmesi de fırını son derece uygun fiyat aralığı ile satın almayı mümkün kılar.

Yapacağınız bütçe odaklı inceleme fırının sahip olduğu tüm teknik özellikleri beklentileriniz ve fırının performansıyla karşılaştırmızı sağlar. Böylelikle uzun yıllar kullanılabilecek kaliteyi sunan Bosch tasarım fırına sahip olunur.

Bosch imzalı HBF534EB0T fırın modeli, ayrıcalıklı bir pişirme deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılara hitap eder. Kendi kendini temizleme özelliği dışında farklı gelişmiş donanımlara sahip olan fırının fiyat aralıklarını gözden geçirerek satın alma kararı verilebilir. Dilerseniz Bosch uzmanlığını sevdiklerinize hediye etmek üzere de satın alabilirsiniz.

Bosch HBF534EB0T Siyah Ankastre Fırın Fiyat Analizi

Bosch HBF534EB0T Siyah Ankastre Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch HBF534EB0T Siyah Ankastre Fırın Özellikleri

Kendini Temizleyen:
Kullanım Türü:   Ankastre
Türü:   Tam Boy
Pişirme Özelliği:   Multifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   8 Fonksiyonlu
Hacim:   66 lt
Genişlik:   59.4 cm
Derinlik:   55 cm
Yükseklik:   59.5 cm
Kontrol Paneli:   Dijital
Maksimum Isı Derecesi:   275 °C
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Enerji Tüketimi:   0.98 kWh
Enerji Sınıfı:   A
Renk:   Siyah
Buz Çözme:
Çıkarılabilir Cam:
LED Ekranlı:
Ağırlık:   32.4 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.52 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • ME195 yorum
  397 beğeni
  Meryem E.8 Kasım 2020
  Siyah beyaz mutfağımızda gayet şık duruyor. Temizliği ve kullanım kolaylığı bakımından iyi bir fırın. Sekiz program bulunması fırını daha fonksiyonel yapıyor. Hızlı ısıtıyor. Pişirmesi iyi. Yiyeceklerin her tarafını eşit pişiriyor. Dokunmatik kırmızı LED ekranında saati de kontrol edebiliyorsunuz. Aydınlatmalı olması da kolaylık sağlıyor.
  • Alışverişçi resmi

Bosch HBF534EB0T Siyah Ankastre Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch HBF534EB0T Siyah Ankastre FırınArçelik AFC 340 G Grion Ankastre FırınBosch HBF514BB0T Siyah Ankastre FırınBosch HBF534ES0T Inox Ankastre Fırın
 Bosch HBF534EB0T Siyah Ankastre FırınArçelik AFC 340 G Grion Ankastre FırınBosch HBF514BB0T Siyah Ankastre FırınBosch HBF534ES0T Inox Ankastre Fırın
Fiyat5.300,00 TL
18 satıcı
4.869,95 TL
21 satıcı
4.290,00 TL
27 satıcı
5.289,00 TL
16 satıcı
Popülerlik-5. Popüler Arçelik Fırın8. Popüler Bosch Fırın-
Ortalama Puan1 yorum-2 yorum
Set ÜstüYokYokYokYok
BuharlıYokVarYokYok
Çift BölmeliYokYokYokYok
Çift CamlıYokYokYokYok
Kendini TemizleyenVarYokYokVar
Otomatik PişirmeYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım TürüAnkastreAnkastreAnkastreAnkastre
TürüTam BoyTam BoyTam BoyTam Boy
Pişirme ÖzelliğiMultifonksiyonelElektroturboMultifonksiyonelMultifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı8 Fonksiyonlu8 Fonksiyonlu8 Fonksiyonlu8 Fonksiyonlu
Hacim66 lt72 lt66 lt66 lt
Genişlik59.4 cm 59.4 cm 59.4 cm 59.4 cm
Derinlik55 cm56.7 cm55 cm55 cm
Yükseklik59.5 cm59.5 cm59.5 cm59.5 cm
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Maksimum Isı Derecesi275 °C280 °C275 °C275 °C
Ocak SeçeneğiOcaksızOcaksızOcaksızOcaksız
Enerji Tüketimi0.98 kWh0.88 kWh0.98 kWh0.98 kWh
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıAAAA
RenkSiyahGriSiyahInox
3D PişirmeYokVarYokYok
Ağırlık32.4 kg-32 kg32.4 kg
Buz ÇözmeVarVarYokYok
Çıkarılabilir CamVarVarVarVar
Çocuk KilidiYokYokYokYok
Gaz Emniyet SistemiYokYokYokYok
Hızlı IsıtmaYokYokYokVar
LED EkranlıVarVarYokVar
RustikYokYokYokYok
Sıcak Tutma ÇekmecesiYokYokYokYok
Yoğurt Yapma ModuYokYokYokYok
ZamanlayıcıYokVarYokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı