Bosch

Bosch HBF534EW0T Beyaz Ankastre Fırın

(3 yorum)

23 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

7.499,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 18 dakika önce

, peşin fiyatına 9 taksit

StoktaSatıcı: Gumuscudtm.com9,1 47 Yorum
Yorumları oku

Bosch Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Kendini Temizleyen, Ankastre, Tam Boy, Multifonksiyonel, 8 Fonksiyonlu, Hacim: 66 lt, Genişlik: 59.4 cm , Derinlik: 55 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch HBF534EW0T Beyaz Ankastre Fırın Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (22)

En Popüler Bosch Fırınlar

Bosch HBF534EW0T Ankastre Fırın

Bosch HBF534EW0T beyaz ankastre fırın, göz alıcı şıklığı ve teknolojik donanımıyla mutfağınızda modern bir tarz oluşturur.

Hızlı, pratik ve lezzetli yemekler hazırlamak için en büyük yardımcınız olan Bosch HBF534EW0T, işlevsel programları ile yemek yapma işlemine zevk katar.

3D HotAir teknolojisi aynı zamanda üç ayrı tepside farklı yiyecekler pişirmenize imkan tanır. Yiyeceklerin kokularını birbirine karıştırmadan mükemmel biçimde pişiren bu sistem, kalabalık misafirleri ağırlamak için son derece pratiktir.

Fırın iç duvarlarında kullanılan özel tasarım yüzeyler EcoClean teknoloji ile donatılmıştır. Kendi kendini temizleyen EcoClean Direct teknolojisi, pişirme sırasında yükselen sıcaklık ile temizlik sağlar.

Böylece daha az fırın temizleme ihtiyacı hissedersiniz. Teleskopik raf sistemi, yiyecekleri fırına kolayca yerleştirmenizi ve fırından kolayca çıkarmanızı mümkün kılar.

Şık ve kullanışlı dokunmatik LED ekran sayesinde saati ve fırını kontrol etmek oldukça kolaydır. Çevrilebilir ve gömülebilir özelliğe sahip düğmeler, ön panel için zarif bir görünüm sunarken temizlik esnasında konfor sağlar.

Bosch HBF534EW0T ankastre set sisteminin en önemli parçalarından biri olan beyaz ankastre fırın, rengi, modeli ve özellikleri ile mutfakta uzun yıllar keyifle vakit geçirmeniz için tasarlanmıştır.

Siyah, beyaz ve kırmızı renklerin oluşturduğu kontrast ile çarpıcı ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olan ankastre fırın, mutfağınıza aydınlık ve ferah bir atmosfer katar.

Bosch HBF534EW0T Önden Görünüm

Bosch HBF534EW0T 3D HotAir ile Aynı anda 3 Farklı Yemek Pişirme

Bosch beyaz eşya ürünlerinden Bosch HBF534EW0T ankastre fırın, 3D HotAir teknolojisi ile aynı anda 3 farklı tat ve lezzette yiyeceği bir arada mükemmel biçimde pişirir.

Sıcak hava dolaşımını fırının her bölgesine eşit olarak dağıtan bu teknoloji ile bölgesel ısınma farklılıkları görülmez. Böylece yiyeceklerin her birine eşit miktarda sıcak hava ulaşır ve pişirme işlemi en mükemmel biçimde gerçekleşir.

Tatları ve kokuları birbirine karıştırmayan sistem sayesinde tatlı ve tuzlu yiyecekleri bir arada pişirebilirsiniz. Bosch HBF534EW0T fırın 8 farklı program seçeneği ile yiyecekleri en doğru ve lezzetli biçimde hazır olmasını sağlar.

Alt / üst ısıtma, turbo ayarı, hava dolaşımlı ızgara ayarı, pizza kademesi, buz çözme fonksiyonu, vario büyük çekmeceli ızgara, hassas sıcak hava ve alt ısıtma olarak değişen ısıtma - pişirme türleri, yiyecekleri gerekli ısı ve sürede pişirerek lezzetli sonuçlar ortaya koyar.

66 litre iç hacmi ve büyük tepsileri ile tek seferde çok miktarda yiyecek pişirme kapasitesine sahip olan Bosch HBF534EW0T en ucuz fiyat seçenekleri, kolay kurulum ve kullanım özellikleri ile mutfağınızın önemli dekorasyon ürünleri arasında yer alır.

Çocuk emniyet tuşu sayesinde güvenli ve konforlu bir kullanıma sahip olan cihaz, uzun ömürlü çalışma sistemi ile günlük hayatınıza konfor katan özellikler taşır.

Bosch HBF534EW0T Panel Görünüm

Bosch HBF534EW0T EcoClean Direct ile Kolay Temizlik

Fırın içi temizliği, zor ve zahmetli bir iş olarak görülür. HBF534EW0T Bosch ankastre fırında bulunan EcoClean Direct teknoloji ile özel tasarlanmış arka panel, pişirme esnasında sıcaklık artışı ile kendi kendini temizleyen özelliğe sahiptir.

Özel bir malzeme ile kaplanmış olan iç yüzey, kiri ve yağı hapsederek, yüksek sıcaklıkta yok eder. İleri teknoloji seviyesi olarak gösterilen EcoClean Direct sistem, Bosch HBF534EW0T kullanıcı yorumları ve beğenileri içinde öne çıkan özellikler arasında yer alır.

Fırının iç temizliği yanında dış panel temizliği de oldukça kolaydır. Çevrilebilir düğmelerin gömülebilir yapısı ile ön panel kolayca silinebilir, düğmeler ve dokunmatik ekran herhangi bir zarar görmez.

Pürüzsüz yüzeyi ve beyaz rengi ile temizlik ve ferahlık hissi veren HBF534EW0T fırın,işlevsel ve fonksiyonel yapısı ile esnek kullanım özelliklerine sahiptir.

Fast PreHeat hızlı ön ısıtma sistemi ile önceki günden kalan yemeklerinizi pratik bir şekilde ısıtabilirsiniz. Halojen aydınlatma sistemi ile yiyeceklerin pişme sürecini rahatlıkla görebilirsiniz.

Tamamen camdan oluşan iç kapak kolayca silinebilir özelliktedir. Bosch HBF534EW0T fırın beyaz renkli tasarımı ile benzerlerinden farklı ve şık bir görünüme sahiptir.

Dijital panel üzerinden pişirme süresi ayarlanabilir ve süre bitiminde sesli uyarı ile pişirme işleminin gerçekleştiğini haber verir.

Çocukların güvenliği için özel bir donanıma sahip olan cihaz, gömülebilir düğmeler ve çocuk kilidi kullanılarak etkili bir kullanım olanağı sunar.

Bosch HBF534EW0T İç Görünüm

Bosch HBF534EW0T’nin HBF514BW0T ile Arasındaki Farklar

Bosch ankastre fırın serie 4 modellerden olan HBF514BW0T ile HBF534EW0T model arasındaki en belirgin fark EcoClean Direct teknolojisidir.

HBF534EW0T ankastre fırın kendi kendini temizleyen ve kir tutmayan arka paneliyle ankastre temizleme teknolojisine sahipken HBF514BW0T modelde bu özellik mevcut değildir.

Bu özellik dışında dış tasarım detayları, pişirme program türleri, çocuk kilidi, sesli uyarı sistemi, boyutları, iç hacim genişliği, rengi ve pratik kullanım özellikleri açısından iki model arasında belirgin bir fark yoktur.

Bosch HBF534EW0T Uzaktan Görünüm

Bosch HBF534EW0T Ankastre Fırın Artı ve Eksi Özellikleri

Bosch HBF534EW0T 66 lt ankastre fırın beyaz renkli dış tasarımı, çevrilebilir ve gömülebilir düğmeler ve dijital kontrol paneli ile tamamlanmıştır.

Yenilikçi teknolojilerle kolay pişirme ve ısıtma programları sayesinde günlük hayatı kolaylaştıran pratik ve kullanışlı bir cihazdır.

Bosch HBF534EW0T özellikleri bakımından benzerlerinden farklılık gösterir. HBF534EW0T fiyat ve performans açısından artı ve eksi özellikleri şunlardır:

 • Dış panel görünümü çubuk tutamak, çevrilebilir ve gömülebilir düğme, cam kapak, dijital ekran kullanılarak beyaz renkte tasarlanmıştır. Dış görünüşü ile mutfağınıza mükemmel uyum sağlar.
 • 3D HotAir teknolojisi ile aynı anda farklı yiyecekleri birlikte, yüksek performansta leziz bir şekilde pişirir. Pişirme sırasında kokuların birbirine karışmasını önler, her bölmeye eşit derecede sıcaklık üfler.
 • EcoClean Direct teknolojisi ile fırın temizliğini son derece kolaylaştırır. Özel yüzeylerden oluşan ankastre iç duvarlar, yüksek sıcaklıkta kir ve yağların yok edilmesini sağlar.
 • Çocuk kilidi riskli durumlar için güvenli kullanım olanağı tanır.
 • Home connect ile uzaktan kontrol etme sistemi mevcut değildir.
 • Dijital kontrol paneli saat ve pişirme sürelerini göstererek kolaylık sağlar.
 • Alarm sistemi, pişirme süresi sonunda devreye girerek, işlemin bittiğini haber verir.
 • Teleskopik raf sistemi fırın tepsisini kolayca yerleştirme ve çıkarma olanağı tanır.
 • Bosch HBF534EW0T yorum ve görüşler, uzun süreli kullanımda yüksek performans özelliklerinin sürekliliği konusunda birleşir.

Bosch HBF534EW0T Teknik Özellikleri

Bosch HBF534EW0T ankastre fırın beyaz renktedir. Kolay kullanım sağlayan 1 seviye teleskopik raf sistemine sahiptir. Ürün boyutu 595 x 594 x 548 mm ölçülerindedir.

Fırın içi sıcaklık ayarı 50°C - 275°C arasındadır. Fırın iç hacmi 66 litre kapasitesi ile oldukça geniş özelliktedir. Kontrol paneli LED dokunmatik ekran ve çevrilebilir düğmeler ile ayarlama sağlar.

İç kapak tamamen camdan oluşmuştur. Elektronik saat mevcuttur. Hızlı ısıtma sistemi ve buz çözdürme işlemlerini hava dolaşımlı sistemi ile kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirir.

Ön panelde bulunan çubuk tutamak ile kolay ve güvenli bir şekilde açılır. Çocuk kilidi ve alarm sistemi mevcuttur. İç ışıklandırma sistemi Halojen aydınlatma ile sağlanır.

Fırın içerisinde üniversal tava, kombi tel ızgara ve emaye tepsi bulunur. Elektrik kablosu uzunluğu 100 cm’dir. Çevrilebilir düğmelerden biri sıcaklık derecesini diğeri de seçilen programı gösterir.

Aynı anda 3 farklı yemeği pişiren 3D HotAir teknolojisine sahiptir. EcoClean Direct teknolojisi ile kendi kendini temizleyen iç duvar özelliği bulunur.

HBF534EW0T yorumları, cihazın teknolojik donanım özellikleri ile günlük pişirme ihtiyaçlarına mükemmel çözümler sunduğunu doğrular niteliktedir.

Doğru programlama ve kullanım ile Bosch HBF534EW0T ankastre fırın, uzun yıllar lezzetli sofralar kurmanız ve keyifli bir kullanım deneyimi yaşamanız için tasarlanmıştır.

Bosch HBF534EW0T Izgara Görünüm

Bosch HBF534EW0T Beyaz Ankastre Fırın Fiyat Analizi

Bosch HBF534EW0T Beyaz Ankastre Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch HBF534EW0T Beyaz Ankastre Fırın Özellikleri

Kendini Temizleyen:
Kullanım Türü:   Ankastre
Türü:   Tam Boy
Pişirme Özelliği:   Multifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   8 Fonksiyonlu
Hacim:   66 lt
Genişlik:   59.4 cm
Derinlik:   55 cm
Yükseklik:   59.5 cm
Kontrol Paneli:   Dijital
Maksimum Isı Derecesi:   275 °C
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Enerji Tüketimi:   0.98 kWh
Enerji Sınıfı:   A
Renk:   Beyaz
Buz Çözme:
Çıkarılabilir Cam:
Hızlı Isıtma:
LED Ekranlı:
Ağırlık:   32.4 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.04 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Özgür K.292 yorum
  2127 beğeni
  Özgür K.13 Eylül 2020
  3D sıcak hava fonksiyonu bulunuyor. Fırının arka duvarındaki kaplamanın kendi kendini temizleme özelliği hijyenik kullanım açısından etkileyici. Gömülebilir düğmeler sayesinde ön paneli kolay temizlenebiliyor. Saat ve pişme süresi gibi detaylar LED ekranında gayet okunaklı şekilde görünebiliyor. Çocuk emniyet tuşu da bulunuyor.
  • Alışverişçi resmi
 • SA4 yorum
  1 beğeni
  Serkan A.İstanbul19 Ağustos 2020
  Kolay SiparişEvimizelazım
  Fırın gayet iyi, kargo standart, haberiniz olsun kargo firması eve taşımıyor...
 • YK1 yorumYasin K.10 Haziran 2020
  Kolay SiparişEvimizelazım
  Çok çabuk geldi ürünü daha denemedim ama iyi olduğuna inanıyorum hayırlısı olur inşaallah

Bosch HBF534EW0T Beyaz Ankastre Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch HBF534EW0T Beyaz Ankastre FırınBosch HBF514BW0T Beyaz Ankastre FırınBosch HBJ558YW0T Beyaz Ankastre FırınBosch HIF534EW0T AddedSteam Buhar Destekli Ankastre Fırın
 Bosch HBF534EW0T Beyaz Ankastre FırınBosch HBF514BW0T Beyaz Ankastre FırınBosch HBJ558YW0T Beyaz Ankastre FırınBosch HIF534EW0T AddedSteam Buhar Destekli Ankastre Fırın
Fiyat 7.499,00 TL
23 satıcı
6.498,00 TL
22 satıcı
9.699,00 TL
16 satıcı
7.850,00 TL
13 satıcı
Popülerlik4. Popüler Bosch Fırın3. Popüler Bosch Fırın-5. Popüler Bosch Fırın
Ortalama Puan3 yorum1 yorum2 yorum-
Set ÜstüYokYokYokYok
BuharlıYokYokYokVar
Çift BölmeliYokYokYokYok
Çift CamlıYokYokYokYok
Kendini TemizleyenVarYokVarVar
Otomatik PişirmeYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım TürüAnkastreAnkastreAnkastreAnkastre
TürüTam BoyTam BoyTam BoyTam Boy
Pişirme ÖzelliğiMultifonksiyonelMultifonksiyonelMultifonksiyonelMultifonksiyonel
Pişirme Fonksiyon Sayısı8 Fonksiyonlu8 Fonksiyonlu8 Fonksiyonlu6 Fonksiyonlu
Hacim66 lt66 lt66 lt66 lt
Genişlik59.4 cm 59.4 cm 59.4 cm 59.4 cm
Derinlik55 cm55 cm55 cm55 cm
Yükseklik59.5 cm59.5 cm59.5 cm59.5 cm
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Maksimum Isı Derecesi275 °C275 °C275 °C270 °C
Ocak SeçeneğiOcaksızOcaksızOcaksızOcaksız
Enerji Tüketimi0.98 kWh0.98 kWh0.98 kWh0.98 kWh
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıAAAA
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
3D PişirmeYokYokYokYok
Ağırlık32.4 kg32 kg34.9 kg34 kg
Buz ÇözmeVarVarYokYok
Çıkarılabilir CamVarVarVarVar
Çocuk KilidiYokYokYokYok
Gaz Emniyet SistemiYokYokYokYok
Hızlı IsıtmaVarVarYokVar
LED EkranlıVarVarYokVar
RustikYokYokYokYok
Sıcak Tutma ÇekmecesiYokYokYokYok
Yoğurt Yapma ModuYokYokYokYok
ZamanlayıcıYokYokYokYok