Arama Takip Listem Sepetim
Kumtel

Kumtel KF-6135 32 lt Mini Fırın

(3 yorum)
Kumtel KF-6135 32 lt Mini Fırın

6 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

749,97 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 18 dakika önceStokta 10+ adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/OVA AVM

Ürün Özellikleri: Mini, Statik, 3 Fonksiyonlu, Hacim: 30 lt, Genişlik: 54 cm, Derinlik: 46 cm, Yükseklik: 33.5 cm, Analog... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Kumtel KF-6135 32 lt Mini Fırın Fiyatları

Tüm fiyatlar (6)

En Popüler Kumtel Fırınlar
Benzer Ürünler

Kumtel KF-6135

Kumtel KF-6135 mini fırın lezzetli yemekler yapmanıza olanak verirken şık tasarımı ile de mutfağınızın havasını değiştirir. Lüks tasarım detaylarına sahip olan gövdesi mutfak dekorasyonunu bir adım öne taşır. Kompakt boyutu tezgah üstünde ya da dolap içlerinde rahatça yer almasını sağlar.

İstenilen yere taşınması ise işlevsel tasarım detaylarının bir parçası olarak öne çıkar. Kumtel KF 6135 teknolojik yeniliklerle donatılır ve sizlere üstün bir performans sunar. Tam 3 farklı pişirme programı fonksiyonel özellikte bir mini fırın modelinin oluşmasına izin verir.

Pişirme ve ısıtma işleminde kullanılabilen programlara otomatik ya da manuel zaman fonksiyonları eşlik eder. Maksimum 1420 W güce ulaşan fonksiyonları kısa sürelerde pişirme işlemi yapmanızı mümkün kılar.

Geniş iç hacminin tek seferde birden fazla yemeği pişirmenize olanak vermesi zamandan tasarruf etmenize olanak veren bir başka özelliğidir. Mutfakta geçirdiğiniz zamandan keyif almanız ve birbirinden lezzetli yemekler pişirmeniz için tasarlanan Kumtel KF 6135 cihazı talep edilen tüm özelliklere bünyesinde yer verir.

Marka tasarımcıları uzun ömürlü bir mini fırın tasarımına imza atmak adına üretim sürecinde kaliteli malzemeler kullanılır. Rezidans sistemi, ayarlanabilir program seçenekleri, paslanmaz materyal kullanımı ve dahası Kumtel KF-6135 cihazında toplanır. Mutfağınız için kaliteli bir mini fırın arayışında isenız Kumtel KF 6135 modelini tercih edebilirsiniz.

Kumtel KF-6135

Cr-Ni Rezidans Sistemiyle Kumtel KF-6135

Kumtel KF 6135 özellikleri yüksek performanslı bir mini fırın ürünü oluşturur. Kullanıcı talepleri doğrultusunda üretim yapan marka sizlere fonksiyonel bir tasarım sunmayı başarır. Kumtel KF-6135 mini fırın yorum ve incelemelerinde öne çıkan özelliklerinden biri geniş iç hacmidir.

Toplamda 32 lt iç hacme sahip tasarım üç farklı raf sistemi içerir. Raf yükseklikleri isteğe göre ayarlanabilir özellikte üretilir. Alt ya da üst rezistans sistemlerine istenilen şekilde yerleştirilen tepsiler ise fonksiyonel bir kullanım deneyimi geliştirir.

Kumtel KF-6135 ile sunulan Helen tepsi ise emaye kaplama özelliğinde üretilir. Emaye tepsi paslanmaz, yanmaz ve yapışmaz yüzeyi sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Kumtel KF-6135 32 lt mini fırın sistemini uzun ömürlü yapan bir diğer özelliği paslanmaz Cr-Ni rezistans sistemidir.

Krom ve nikel karışımından üretilen rezistans dayanıklı bir yapıya sahiptir. Isı sıcaklığından dolayı oluşan oksitlenmelerin önüne geçen yapısı sayesinde fırınınız uzun yıllar boyunca sizlere eşlik etmeye devam eder. Kumtel KF-6135 mini fırın 32 lt 1420 Watt değerinde çalışan bir güce sahiptir.

Alt-üst fırın sıcaklığı maksimum 720 W değerine kadar ulaşabilir. Sıcaklığın ayarlanmasında ayarlanabilir termostat öne çıkar. Sıcaklığın istenilen derecede sabit tutulmasına olanak veren termostat sistemi yemeklerin lezzetli bir şekilde pişmesini sağlar. Kumtel fırın KF 6135 özellikleri ile mutfakta maksimum performans yakalamak mümkün hale gelir.

Kumtel KF-6135 Fırın Programları

Kumtel KF-6135 fırın 32 lt iç hacmi ile aynı anda birden fazla yemek pişirmenize olanak tanırken farklı programları da beraberinde getirir. Fonksiyonlar arasında yer alan alt ısıtma programı sadece alttan ısı vererek çeşitli yemeklerin pişirilmesine olanak tanır.

Pide, pizza, lahmacun gibi sadece alt tarafının kızarmasını istediğiniz yiyecekleri bu programda pişirmek mümkündür. Bir diğer seçenek ise üst ısıtma fonksiyonudur. Tavuk, kırmızı et ve balık gibi üstten kızarmak istediğiniz yiyecekler üst ısıtma programı ile beraber pişirilebilir.

Üst rezistansın aktif olduğu fonksiyon mangal tadında yiyecekler pişirmenize olanak tanır. Kumtel KF-6135 kullanıcı yorumları arasında öne çıkan son program ise alt ve üstün aynı anda çalıştığı fonksiyondur. Fırın yemekleri pişirirken homojen bir ısı dağılımı yaratan bu program çok amaçlı bir sisteme sahiptir.

Eşit ısı dağılımı sağlayarak tam kıvamında pişen yemekler hazırlamanıza olanak verir. Kumtel mini fırın KF 6135 programları ürünün kompakt tasarımı sayesinde istenilen yerde çalıştırılabilir. Tezgah üstünde yer kaplamayan gövdesi alandan tasarruf etmenize olanak verir.

Kumtel KF-6135 mini fırın 32 lt ölçüleri 54 cm genişlik, 46 cm derinlik ve 33.5 cm yükseklik boyutlarında üretilir. Mini fırın ölçüsünü aşmayan tasarımı sayesinde kullanım kolaylığı elde edilir. Hem programları hem de tasarımı ile KF-6135 modeli mutfağınızın yıldız ürünü olmaya adaydır.

Kumtel KF-6135 Çapraz

Kumtel KF-6135 Artı ve Eksikleri

Kumtel KF-6135 mini fırın 32 lt yorum ve değerlendirmeleri ürünün her özelliğini öne çıkarır. Artı ve eksileri ile birlikte değerlendirilen tasarımı kullanıcı beklentilerini karşılamayı başarır. En beğenilen artı noktaları ise şunlar olur:

 • Statik pişirme özelliği homojen bir ısı dağılımı sağlar. Yemeklerinizi lezzetli ve eşit bir şekilde pişirmek mümkün hale gelir.
 • Portatif boyutu büyük ya da küçük mutfaklarda kullanım avantajı sunar.
 • Toplamda 1420 W güçle çalışan sistemi 300 dereceye kadar pişirme sıcaklığının oluşmasına olanak verir.
 • Yüksek ısı değerleri hem enerjiden hem de zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.
 • Ayarlanabilir termostat çeşitli yemekler için gerekli olan sabit sıcaklık değerlerini yaratmanızı sağlar.
 • Kapak sisteminde ısı koruması yer alır. Güvenli kullanım deneyimi geliştirerek ısıdan zarar görmenizin önüne geçilir.
 • Paslanmaz ızgara ve rezistans uzun ömürlü bir yapı oluşturur.

Kumtel KF 6135 yorumlar ve incelemeleri arasında öne çıkan eksi noktalar ise şunlardır:

 • Teknolojik yapısına rağmen dijital yerine analog kullanım paneline yer verilmesi eksi puan almasına neden olur.
 • Yemek türlerine özel olarak program sunmaması kullanıcılardan aldığı puanı düşürür.

Kumtel KF-6135 ve Kumtel LX-8520 Farkları

Kumtel KF-6135 ve Kumtel LX-8520 mini fırınlar teknik açıdan benzerlik gösterse de tasarım açısından birbirinden ayrılırlar. Kumtel elektrikli fırın KF 6135 modelinin en büyük avantajı ısı korumalı kapak sistemine ve 32 lt iç hacme sahip olmasıdır. Kumtel LX-8520 tasarımında ise ısı korumalı kapak özelliğine yer verilmez. Toplamda 20 lt iç hacmi ile diğer mini fırından geride kalır.

Kumtel KF-6135 Kullanım

Avantajlı Seçenekler Sunan Kumtel KF-6135 Fiyatları

Kumtel KF-6135 midi/mini fırın teknolojik sistemi ve kullanıcı beklentilerini karşılayan tasarımı ile üstün bir performans oluşturur. Temel ihtiyaçlara yanıt veren programları ürünün çok satanlar listesinde yer almasını sağlar.

Çok satanlar listesinde yer almasını sağlayan bir diğer özelliği ise cazip fiyat seçenekleridir. Kumtel yetkili satış mağazaları tarafından belirlenen fiyatları kullanıcıları için ekonomik bir alışveriş deneyiminin kapılarını açar.

Uygun fiyatları ile satın alınan ürün uzun yıllar mutfağınızdaki yerini korumaya devam eder. Bu sayede fiyat performans açısından en verimli mini fırınlar arasında yer almayı da başarır. Kumtel KF 6135 fiyat seçenekleri teknolojik indirim dönemlerinde kazanç sağlamanıza imkân veren aralıklar sunar.

Evinize temel pişirme ihtiyaçlarınızı karşılayan bir mini fırın satın almak isterseniz, kampanya dönemlerinde sizlere sunulan cazip fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Kumtel KF-6135 mini fırın kullanımı ile birbirinden lezzetli yemekleri kısa sürede pişirmek mümkün hale gelir.

Sizlere zaman kazandırmasının yanı sıra beraberinde getirdiği birçok farklı avantajı bulunur. Tüm avantajlarına sahip olmak için uygun fiyat aralıklarına göz atılabilir. Mutfak dekorasyonunun havasını değiştiren tasarımı, teknolojik program sistemi ve uygun fiyat seçenekleri ile Kumtel KF-6135 mini fırın avantajlı alışveriş deneyiminde bulmanıza olanak verir.

Kumtel KF-6135 32 lt Mini Fırın Fiyat Analizi

Kumtel KF-6135 32 lt Mini Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Kumtel KF-6135 32 lt Mini Fırın Özellikleri

Türü:   Mini
Pişirme Özelliği:   Statik
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   3 Fonksiyonlu
Hacim:   30 lt
Genişlik:   54 cm
Derinlik:   46 cm
Yükseklik:   33.5 cm
Kontrol Paneli:   Analog
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Renk:   Siyah
Sıcak Tutma Çekmecesi:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.38 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Fatih Ö.415 yorum
  2059 beğeni
  Fatih Ö.5 Eylül 2020
  Üç programlı olmasıyla dikkat çekiyor. Termostatı ayarlanabiliyor. Rezistansı paslanmaz çelikten üretilmiş. Yüksek ısı sayesinde kısa sürede pişiriyor. Kapağının ısı koruması bulunuyor. İç hacmi de diğer mini fırınlara göre daha geniş olmasıyla dikkat çekiyor. Fiyatına göre gayet iyi performans gösteriyor.
  • Alışverişçi resmi
 • HB1 yorum
  9 beğeni
  HAKAN B.19 Mayıs 2020
  Kolay SiparişNoowatek
  fırının çalıştığını gösteren ışık yok ama gayet iyi pişiriyor. fiyat performans ürünü.
 • MM2 yorum
  18 beğeni
  Mustafa M.17 Mayıs 2020
  Kolay SiparişNoowatek
  çokşey beklemeden aldığım bir mamul buyüzden hayalkırıklığı yaşamadım.... pişirme süresi biraz uzun ama NEKAA EKMEK OKAA KÖÜFTEE

Kumtel KF-6135 32 lt Mini Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Kumtel KF-6135 32 lt Mini FırınKumtel KF-6125 Rustik 32 lt Mini FırınKumtel LX-8520 Siyah Rustik 20 lt Mini FırınCVS DN 3906 Gurme 40 lt Mini Fırın
 Kumtel KF-6135 32 lt Mini FırınKumtel KF-6125 Rustik 32 lt Mini FırınKumtel LX-8520 Siyah Rustik 20 lt Mini FırınCVS DN 3906 Gurme 40 lt Mini Fırın
Fiyat749,97 TL
6 satıcı
939,00 TL
1 satıcı
999,00 TL
2 satıcı
769,00 TL
24 satıcı
Popülerlik8. Popüler Kumtel Fırın--1. Popüler CVS Fırın
Ortalama Puan3 yorum-6 yorum
Set ÜstüYokYokYokYok
BuharlıYokYokYokYok
Çift BölmeliYokYokYokYok
Çift CamlıYokYokYokYok
Kendini TemizleyenYokYokYokYok
Otomatik PişirmeYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
TürüMiniMiniMiniMini
Pişirme ÖzelliğiStatikStatikStatikStatik
Pişirme Fonksiyon Sayısı3 Fonksiyonlu3 Fonksiyonlu3 Fonksiyonlu4 Fonksiyonlu
Hacim30 lt32 lt20 lt40 lt
Genişlik54 cm53 cm--
Derinlik46 cm42 cm--
Yükseklik33.5 cm34 cm--
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Maksimum Isı Derecesi--250 °C320 °C
Ocak SeçeneğiOcaksızOcaksızOcaksızOcaksız
AkıllıYokYokYokYok
RenkSiyah-Siyah-
Rustik-VarVar-
Sıcak Tutma ÇekmecesiVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı