Luxell

Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın

En Popüler 4. Fırın(7 yorum)
Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın

21 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.381,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 13 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10+ adet2 iş günüSatıcı: N11/beleklona

Ürün Özellikleri: Çift Camlı, Mini, Turbo, 4 Fonksiyonlu, Hacim: 40 lt, Genişlik: 59.5 cm, Derinlik: 48 cm, Yükseklik: 33 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın Fiyatları

Tüm fiyatlar (21)

En Popüler Luxell Fırınlar

Luxell LX-3675

Kumtel bünyesinde hizmet veren Luxell markası Luxell LX-3675 ile kullanışlı pişirme aletlerine yenisini ekler. Dikdörtgen şeklindeki mini fırın, yemekleri kontrollü pişirme imkanı ve tam boy fırın performansıyla pişirir. Özellikle börek çeşitleri için elverişli detaylara sahip olmasıyla da Luxell LX-3675 usta börekçi fırın adını alır.

Izgara ve fırın olmak üzere iki ayrı pişirme bölmesinin bulunması pek çok yemek tarifi için uygun koşullar sunar. Donmuş yiyecekleri çözdürmek amacıyla da kullanılabilir. Küçük mekanlar için oldukça ideal boyutlarda olmasından dolayı daha az yer kaplar.

Şeffaf ısıya dayanıklı özel cam kapak ve içerisindeki 1 adet LED aydınlatma ile pişirme esnasında yemeği takip etmeyi mümkün kılar. Ayarlanabilir termostat ile istenen ısı derecesinde sabit sıcaklık sağlanırken, zil uyarılı zamanlayıcı yardımıyla da gereken sürede pişirme sağlanır, süre dolduğunda ise otomatik kapanır. Bununla birlikte dekoratif tasarımı da mutfaklara şık bir görünüm katar.

Luxell LX-3675 Çapraz Görünüm

4 Farklı Pişirme Fonksiyonlu ve Konveksiyonel Turbo Fanlı Luxell LX-3675

Luxell LX-3675 fırın 4 farklı pişirme fonksiyonu ile çok işlevseldir. Konvansiyonel turbo fan teknolojisi sayesinde pek çok farklı tarifin uygulanmasına imkan verir. Izgara, fırın, alt üst ısıtma ve turbo fan ısı ayarları yemeklere gereken optimum ısıyı verir.

Turbo fanla birlikte emaye demir alüminyum karışımı iç hazne ısının dengeli yayılmasına, ısıyı yoğunlaştırarak yansıtmasına destek olur. Dolayısıyla yemeklerin homojen ve daha hızlı şekilde pişmesine olanak tanır. Isı kontrol sistemiyle güvenli kullanım mümkündür.

Krom nikel paslanmaz çelik rezistans sistemi dayanıklı bir yapı sağlar. En altta yer alan ayar düğmesiyle istenilen pişirme derecesi belirlenir. Yan yüzeylerde bulunan havalandırma aralıkları fanın hava alması için özel olarak tasarlanmıştır.

Luxell LX-3675 usta börekçi mini fırın üzerinde analog kontrol paneli yer alır. Mekanik zamanlayıcı, ısı ve pişirme ayarı işlevi gören 3 düğme ile kontrolü sağlanır. Pişirme işlemi maksimum 240 C’ye kadar, dijital termostat ile kontrollü biçimde gerçekleşir. Alt 1000 W, üst 800 kısım W olmak üzere toplam 1800 W gücündedir. 15-90 dk arasında değişen süre ayarı yapılabilir.

Paslanmaz Izgaralı Luxell LX-3675

Luxell LX-3675 beyaz usta börekçi fırın görünümü işlevsel ve özgün tasarıma sahiptir. Beyaz renkteki ısıya dayanıklı dış yüzeyi ve şeffaf camlı fırın kapağı bulunur. Ön sağ bölümde dikey olarak konumlanmış yeşil elma görünümündeki ayarlama düğmeleri ile dikkat çekicidir. Kapağın üst kısmına yerleştirilen kalın ve beyaz tutma kulpu yardımıyla kolaylıkla açılıp kapanır.

Fırının tabanında bulunan dört adet kısa kauçuk malzemeli ayak zeminle teması engellemeye yardımcı olur, kaydırmazlık sağlar. Luxell LX-3675 turbo fırın beyaz usta börekçi içerisindeki 2 farklı kullanışlı emaye pişirme tepsisi ayarlanabilir raf özelliğiyle istenen şekilde yerleştirilebilir.

Dikdörtgen ve yuvarlak şekildeki tepsiler lezzetli yemekler pişirmek için idealdir. İçerisinde yer alan paslanmaz çelik krom nikel karışımından üretilmiş ızgara üzerine yerleştirilir. Luxell LX-3675 usta börekçi turbo fırın 40 lt iç hacmi sayesinde geniş pişirme alanı sunmasına nazaran mini fırın boyutlarında olan 33Y×63G×48D cm ölçüleriyle avantajlıdır. 11.25 kg ağırlığıyla da taşınması kolaydır.

Luxell LX-3675 Mutfak Görünüm

Benzerlerinden Ayrılan Yanlarıyla Luxell LX-3675

Tam boy fırın performansıyla Luxell LX-3675 usta börekçi beyaz fırın yeni model olarak sizlere sunulur. Luxell LX-3675 usta börekçi beyaz mini fırın ile serinin önceki ve sonraki modelleri kıyaslandığında teknik açıdan çok büyük farklar yoktur. Yalnızca görünümde küçük değişiklikler vardır.

Paneldeki düğmelerin yeşil elma görünümündeki tasarımıyla farklılaşmıştır. 1800 W fırın gücüne sahip olması muadillerinden çok daha yüksek bir değerdir. Maksimum ısı değeri 240 C olsa da gücünden dolayı yiyecekleri diğerlerine göre çok hızlı şekilde pişirmesi zamandan tasarruf sağlar. 4 farklı pişirme fonksiyonu bu modelde bir arada yer alır.

Etkili turbo fan özelliği sayesinde yemeğin her bölümün eşit oranda pişebilmesi de daha lezzetli yemekler ortaya çıkmasına imkan tanır. Alt modellerde yer alan şiş aparatları, piliç çevirme, yoğurt yapma bölmesi gibi fonksiyonlar yeni ürüne eklenmemiştir. Tüm benzerlerindeki ebat, ağırlık gibi detaylar Luxell börekçi LX-3675 ile oldukça yakındır.

Luxell LX-3675 Artıları ve Eksileri

Luxell usta börekçi fırın LX-3675 şık tasarımsal detayları ve optimum pişirme seçenekleri sunmasıyla öne çıkar. Luxell LX-3675 özellikleri bakımından aynı ve farklı markaların benzer modellerine göre daha üstün performans sergilediği görülür. Artı yönlerin çoğunlukta olması birçok mini fırın çeşidinden daha tercih edilebilir yapar.

Tam boy fırın performansına yakın teknolojisi, 4 fonksiyonlu pişirme ayarı, bir mini fırına göre daha geniş iç hacmi ve yüksek güce sahip olması artı yönleri arasındadır. Turbo fan teknolojisi de ısının homojen bir şekilde dağılmasını sağlar. Çok fazla eksi yönüne rastlanmaması ile birlikte birkaç durum dikkat çeker.

1800 W gibi oldukça yüksek bir güçte olması pişirme süresini büyük ölçüde kısaltmıştır. Bu sebeple daha önce kullanılan pişirme sıcaklıklarından daha düşük değerlerin seçilmesi gerekebilir. Yüksek sıcaklıklar tercih edilecekse yanmaması için süre çok kısa tutulmalıdır. Özellikle kek ve benzeri yemekleri 7-8 dakika gibi bir sürede pişirdiği gözlemlenmiştir. Üst ve alt kısımda aynı anda iki yemeğin yapılması için pek uygun olmadığı görülür.

Luxell LX-3675 İç Görünüm

Luxell LX-3675 Yorumları

Luxell börekçi fırın LX-3675 adına yakışır şekilde lezzetli börekler yapması konusunda ustalaşmıştır. Luxell LX-3675 usta börekçi, böreğe ek olarak kek, kurabiye gibi pek çok hamurlu yemeği optimum koşullarda pişirme olanağı sunar. Oldukça kısa sürede ve eşit oranda pişirmesi, farklı pişirme seçenekleri, konveksiyonel turbo fırın teknolojisi, garantili olması, geniş iç hacim, zil uyarılı zamanlayıcı gibi birçok kriter açısından tam puan alır.

Hafif olması da en çok öne çıkarılan kullanışlı detaylar arasındadır. Bununla birlikte Luxell LX-3675 usta börekçi fırın beyaz rengi ve elma şeklindeki düğme tasarımıyla da mutfaklarda dekoratif bir görünüm sergiler.

Ürün hakkında yapılan değerlendirmelerde olumlu yorumların çoğunlukta olduğu görülür. Hangi modeli satın alacağınız hususunda kararsız kalıyorsanız Luxell LX-3675 kullanıcı yorumları yardımcı olabilir. Ürün puanları ve yorumlarını görüntüleyerek karar verebilir, ürünü deneyimledikten sonra siz de görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Luxell LX-3675 Fiyatları

Luxell fırın LX-3675 usta börekçi ile mutfaklarda birbirinden lezzetli yemekler yapmak kolaylaşır. Kalitesi ve enerji tasarruflu kullanımıyla pek çok mini fırın modelinden üstündür. Ayrıca Luxell LX-3675 fiyat performans ürünüdür denebilir. Bu sebeple Luxell LX-3675 usta börekçi fırın en ucuz fiyatı sunan satıcılar arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

Luxell LX-3675 usta börekçi fırın fiyatı ile oldukça uygundur. Bu uygunluk fırın gücü, iç hacim, maksimum sıcaklık değeri, boyutları, 4 farklı pişirme fonksiyonu gibi kriterlere göre değerlendirildiğinde diğer markaların aynı donanıma sahip ürünlerine göre daha cazip oluşundan kaynaklanır.

Modeller arasında kararsız kalınırsa özellik ve fiyat karşılaştırmalarının da faydası olabilir. Luxell LX-3675 en ucuz fiyat filtresi seçilerek en hesaplı olanlar listelenebilir. Bununla birlikte LX-3675 usta börekçi fiyat takibi yapılarak indirim ve kampanya dönemlerinde de en ucuz Luxell LX-3675 usta börekçi fırın satın alınabilir.

Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın Fiyat Analizi

Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın Özellikleri

Çift Camlı:
Türü:   Mini
Pişirme Özelliği:   Turbo
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   4 Fonksiyonlu
Hacim:   40 lt
Genişlik:   59.5 cm
Derinlik:   48 cm
Yükseklik:   33 cm
Kontrol Paneli:   Analog
Maksimum Isı Derecesi:   240 °C
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Renk:   Beyaz
Sıcak Tutma Çekmecesi:
Zamanlayıcı:

Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın Detayları

 • Özellikler
 • Fırın net kapasitesi40 l
 • Ürün rengiBeyaz
 • Kontrol tipiRotary
 • Dahili ekranHayır
 • İç ışıklarEvet
 • ZamanlayıcıEvet
 • Zamanlayıcı tipiMekanik
 • Enerji yönetimi
 • Fırın gücü1800 W
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik630 mm
 • Derinlik480 mm
 • Yükseklik330 mm
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.347 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • İM1 yorum
  3 beğeni
  İsaac M.Gaziantep20 Nisan 2021
  Güzel fırın tavsiye ederim
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • Semih Ö.407 yorum
  2536 beğeni
  Semih Ö.5 Eylül 2020
  Turbo fanlı pişirme özelliği dikkat çekiyor. İç aydınlatma lambası sayesinde içindeki yiyeceklerin pişme durumu gözlemlenebiliyor. Zil uyarılı zaman ayarı bulunuyor. Termostatı ayarlanabiliyor. Köşeli ve yuvarlak emaye tepsisi ve ızgara rafı da var. Rezistansı paslanmaz çelikten üretilmiş. Uzun süre kullanılabilir.
  • Alışverişçi resmi
 • SK1 yorum
  8 beğeni
  Samet K.20 Ağustos 2020
  Kolay SiparişNoowatek
  Ürünü eşim ile birlikte denedik harika diyebilirim ayrıca sadece 3 günde izmire geldi ürün geldikten sonrada site çalışanları tarafından bizzat ürünün gelip gelmediği ve memnuniyetim soruldu yıllardır internet üzerinden alışveriş yaparım gerçekten bu defa çok çok memnunum
 • İT1 yorum
  6 beğeni
  İBRAHİM T.18 Mayıs 2020
  Kolay SiparişNoowatek
  Ürün eksiksiz ve tam olarak zamanında geldi. Teşekkürler.
 • BK2 yorum
  7 beğeni
  Burak K.18 Mayıs 2020
  Kolay SiparişNoowatek
  Satıcıı çok ilgili,sorunsuz ürün sürekli alıyorum zaten hiçbir sıkıntı yasamadım,ertesi gün elime geçiyor,gönül rahatlığıyla alabilirsiniZ :))

Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini FırınLuxell LX-3685 Usta Börekçi Inox Mini FırınArzum AR2003 Cookart Eko 35 lt Beyaz Midi FırınSimfer 4502 45 lt Beyaz Midi Fırın
 Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini FırınLuxell LX-3685 Usta Börekçi Inox Mini FırınArzum AR2003 Cookart Eko 35 lt Beyaz Midi FırınSimfer 4502 45 lt Beyaz Midi Fırın
Fiyat 1.381,00 TL
21 satıcı
Fiyat Yok 1.955,00 TL
3 satıcı
1.536,36 TL
56 satıcı
Popülerlik4. Popüler Fırın-2. Popüler Arzum Fırın2. Popüler Fırın
Ortalama Puan7 yorum2 yorum10 yorum
Set ÜstüYok-YokYok
BuharlıYok-YokYok
Çift BölmeliYokYokYokYok
Çift CamlıVar-YokYok
Kendini TemizleyenYok-YokYok
Otomatik PişirmeYok-YokYok
Wi-FiYok-YokYok
Kullanım Türü---Solo
TürüMiniMiniMiniMidi
Pişirme ÖzelliğiTurboTurboStatikTurbo
Pişirme Fonksiyon Sayısı4 Fonksiyonlu-3 Fonksiyonlu5 Fonksiyonlu
Hacim40 lt-35 lt45 lt
Genişlik59.5 cm-60 cm59 cm
Derinlik48 cm--47 cm
Yükseklik33 cm-33 cm33 cm
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Maksimum Isı Derecesi240 °C-320 °C-
Ocak SeçeneğiOcaksız-OcaksızOcaksız
AkıllıYok-YokYok
RenkBeyazInoxBeyazBeyaz
Ağırlık---13 kg
Buz Çözme---Var
Sıcak Tutma ÇekmecesiVar-VarVar
Yoğurt Yapma Modu---Var
ZamanlayıcıVar-VarVar