Luxell

Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın

En Popüler 4. Fırın

11 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.900,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 06:05 Stokta Satıcı: Farksepeti.com

Ürün Özellikleri: Çift Camlı, Mini, Turbo, 4 Fonksiyonlu, Hacim: 40 lt, Genişlik: 59.5 cm, Derinlik: 48 cm, Yükseklik: 33 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
2.001,00 TL20.11.2023

En Ucuz Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (10)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Luxell Fırınlar
Benzer Ürünler

Luxell LX-3675

Kumtel bünyesinde hizmet veren Luxell markası Luxell LX-3675 ile kullanışlı pişirme aletlerine yenisini ekler. Dikdörtgen şeklindeki mini fırın, yemekleri kontrollü pişirme imkanı ve tam boy fırın performansıyla pişirir. Özellikle börek çeşitleri için elverişli detaylara sahip olmasıyla da Luxell LX-3675 usta börekçi fırın adını alır.

Izgara ve fırın olmak üzere iki ayrı pişirme bölmesinin bulunması pek çok yemek tarifi için uygun koşullar sunar. Donmuş yiyecekleri çözdürmek amacıyla da kullanılabilir. Küçük mekanlar için oldukça ideal boyutlarda olmasından dolayı daha az yer kaplar.

Şeffaf ısıya dayanıklı özel cam kapak ve içerisindeki 1 adet LED aydınlatma ile pişirme esnasında yemeği takip etmeyi mümkün kılar. Ayarlanabilir termostat ile istenen ısı derecesinde sabit sıcaklık sağlanırken, zil uyarılı zamanlayıcı yardımıyla da gereken sürede pişirme sağlanır, süre dolduğunda ise otomatik kapanır. Bununla birlikte dekoratif tasarımı da mutfaklara şık bir görünüm katar.

Luxell LX-3675 Çapraz Görünüm

4 Farklı Pişirme Fonksiyonlu ve Konveksiyonel Turbo Fanlı Luxell LX-3675

Luxell LX-3675 fırın 4 farklı pişirme fonksiyonu ile çok işlevseldir. Konvansiyonel turbo fan teknolojisi sayesinde pek çok farklı tarifin uygulanmasına imkan verir. Izgara, fırın, alt üst ısıtma ve turbo fan ısı ayarları yemeklere gereken optimum ısıyı verir.

Turbo fanla birlikte emaye demir alüminyum karışımı iç hazne ısının dengeli yayılmasına, ısıyı yoğunlaştırarak yansıtmasına destek olur. Dolayısıyla yemeklerin homojen ve daha hızlı şekilde pişmesine olanak tanır. Isı kontrol sistemiyle güvenli kullanım mümkündür.

Krom nikel paslanmaz çelik rezistans sistemi dayanıklı bir yapı sağlar. En altta yer alan ayar düğmesiyle istenilen pişirme derecesi belirlenir. Yan yüzeylerde bulunan havalandırma aralıkları fanın hava alması için özel olarak tasarlanmıştır.

Luxell LX-3675 usta börekçi mini fırın üzerinde analog kontrol paneli yer alır. Mekanik zamanlayıcı, ısı ve pişirme ayarı işlevi gören 3 düğme ile kontrolü sağlanır. Pişirme işlemi maksimum 240 C’ye kadar, dijital termostat ile kontrollü biçimde gerçekleşir. Alt 1000 W, üst 800 kısım W olmak üzere toplam 1800 W gücündedir. 15-90 dk arasında değişen süre ayarı yapılabilir.

Paslanmaz Izgaralı Luxell LX-3675

Luxell LX-3675 beyaz usta börekçi fırın görünümü işlevsel ve özgün tasarıma sahiptir. Beyaz renkteki ısıya dayanıklı dış yüzeyi ve şeffaf camlı fırın kapağı bulunur. Ön sağ bölümde dikey olarak konumlanmış yeşil elma görünümündeki ayarlama düğmeleri ile dikkat çekicidir. Kapağın üst kısmına yerleştirilen kalın ve beyaz tutma kulpu yardımıyla kolaylıkla açılıp kapanır.

Fırının tabanında bulunan dört adet kısa kauçuk malzemeli ayak zeminle teması engellemeye yardımcı olur, kaydırmazlık sağlar. Luxell LX-3675 turbo fırın beyaz usta börekçi içerisindeki 2 farklı kullanışlı emaye pişirme tepsisi ayarlanabilir raf özelliğiyle istenen şekilde yerleştirilebilir.

Dikdörtgen ve yuvarlak şekildeki tepsiler lezzetli yemekler pişirmek için idealdir. İçerisinde yer alan paslanmaz çelik krom nikel karışımından üretilmiş ızgara üzerine yerleştirilir. Luxell LX-3675 usta börekçi turbo fırın 40 lt iç hacmi sayesinde geniş pişirme alanı sunmasına nazaran mini fırın boyutlarında olan 33Y×63G×48D cm ölçüleriyle avantajlıdır. 11.25 kg ağırlığıyla da taşınması kolaydır.

Luxell LX-3675 Mutfak Görünüm

Benzerlerinden Ayrılan Yanlarıyla Luxell LX-3675

Tam boy fırın performansıyla Luxell LX-3675 usta börekçi beyaz fırın yeni model olarak sizlere sunulur. Luxell LX-3675 usta börekçi beyaz mini fırın ile serinin önceki ve sonraki modelleri kıyaslandığında teknik açıdan çok büyük farklar yoktur. Yalnızca görünümde küçük değişiklikler vardır.

Paneldeki düğmelerin yeşil elma görünümündeki tasarımıyla farklılaşmıştır. 1800 W fırın gücüne sahip olması muadillerinden çok daha yüksek bir değerdir. Maksimum ısı değeri 240 C olsa da gücünden dolayı yiyecekleri diğerlerine göre çok hızlı şekilde pişirmesi zamandan tasarruf sağlar. 4 farklı pişirme fonksiyonu bu modelde bir arada yer alır.

Etkili turbo fan özelliği sayesinde yemeğin her bölümün eşit oranda pişebilmesi de daha lezzetli yemekler ortaya çıkmasına imkan tanır. Alt modellerde yer alan şiş aparatları, piliç çevirme, yoğurt yapma bölmesi gibi fonksiyonlar yeni ürüne eklenmemiştir. Tüm benzerlerindeki ebat, ağırlık gibi detaylar Luxell börekçi LX-3675 ile oldukça yakındır.

Luxell LX-3675 Artıları ve Eksileri

Luxell usta börekçi fırın LX-3675 şık tasarımsal detayları ve optimum pişirme seçenekleri sunmasıyla öne çıkar. Luxell LX-3675 özellikleri bakımından aynı ve farklı markaların benzer modellerine göre daha üstün performans sergilediği görülür. Artı yönlerin çoğunlukta olması birçok mini fırın çeşidinden daha tercih edilebilir yapar.

Tam boy fırın performansına yakın teknolojisi, 4 fonksiyonlu pişirme ayarı, bir mini fırına göre daha geniş iç hacmi ve yüksek güce sahip olması artı yönleri arasındadır. Turbo fan teknolojisi de ısının homojen bir şekilde dağılmasını sağlar. Çok fazla eksi yönüne rastlanmaması ile birlikte birkaç durum dikkat çeker.

1800 W gibi oldukça yüksek bir güçte olması pişirme süresini büyük ölçüde kısaltmıştır. Bu sebeple daha önce kullanılan pişirme sıcaklıklarından daha düşük değerlerin seçilmesi gerekebilir. Yüksek sıcaklıklar tercih edilecekse yanmaması için süre çok kısa tutulmalıdır. Özellikle kek ve benzeri yemekleri 7-8 dakika gibi bir sürede pişirdiği gözlemlenmiştir. Üst ve alt kısımda aynı anda iki yemeğin yapılması için pek uygun olmadığı görülür.

Luxell LX-3675 İç Görünüm

Luxell LX-3675 Yorumları

Luxell börekçi fırın LX-3675 adına yakışır şekilde lezzetli börekler yapması konusunda ustalaşmıştır. Luxell LX-3675 usta börekçi, böreğe ek olarak kek, kurabiye gibi pek çok hamurlu yemeği optimum koşullarda pişirme olanağı sunar. Oldukça kısa sürede ve eşit oranda pişirmesi, farklı pişirme seçenekleri, konveksiyonel turbo fırın teknolojisi, garantili olması, geniş iç hacim, zil uyarılı zamanlayıcı gibi birçok kriter açısından tam puan alır.

Hafif olması da en çok öne çıkarılan kullanışlı detaylar arasındadır. Bununla birlikte Luxell LX-3675 usta börekçi fırın beyaz rengi ve elma şeklindeki düğme tasarımıyla da mutfaklarda dekoratif bir görünüm sergiler.

Ürün hakkında yapılan değerlendirmelerde olumlu yorumların çoğunlukta olduğu görülür. Hangi modeli satın alacağınız hususunda kararsız kalıyorsanız Luxell LX-3675 kullanıcı yorumları yardımcı olabilir. Ürün puanları ve yorumlarını görüntüleyerek karar verebilir, ürünü deneyimledikten sonra siz de görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Luxell LX-3675 Fiyatları

Luxell fırın LX-3675 usta börekçi ile mutfaklarda birbirinden lezzetli yemekler yapmak kolaylaşır. Kalitesi ve enerji tasarruflu kullanımıyla pek çok mini fırın modelinden üstündür. Ayrıca Luxell LX-3675 fiyat performans ürünüdür denebilir. Bu sebeple Luxell LX-3675 usta börekçi fırın en ucuz fiyatı sunan satıcılar arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

Luxell LX-3675 usta börekçi fırın fiyatı ile oldukça uygundur. Bu uygunluk fırın gücü, iç hacim, maksimum sıcaklık değeri, boyutları, 4 farklı pişirme fonksiyonu gibi kriterlere göre değerlendirildiğinde diğer markaların aynı donanıma sahip ürünlerine göre daha cazip oluşundan kaynaklanır.

Modeller arasında kararsız kalınırsa özellik ve fiyat karşılaştırmalarının da faydası olabilir. Luxell LX-3675 en ucuz fiyat filtresi seçilerek en hesaplı olanlar listelenebilir. Bununla birlikte LX-3675 usta börekçi fiyat takibi yapılarak indirim ve kampanya dönemlerinde de en ucuz Luxell LX-3675 usta börekçi fırın satın alınabilir.

Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın Fiyat Analizi

Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın Özellikleri

Çift Camlı:
Türü:   Mini
Pişirme Özelliği:   Turbo
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   4 Fonksiyonlu
Hacim:   40 lt
Genişlik:   59.5 cm
Derinlik:   48 cm
Yükseklik:   33 cm
Kontrol Paneli:   Analog
Maksimum Isı Derecesi:   240 °C
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Renk:   Beyaz
Sıcak Tutma Çekmecesi:
Zamanlayıcı:

Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın Detayları

 • Özellikler
 • Fırın net kapasitesi 40 l
 • Ürün rengi Beyaz
 • Kontrol tipi Rotary
 • Dahili ekran Hayır
 • İç ışıklar Evet
 • Zamanlayıcı Evet
 • Zamanlayıcı tipi Mekanik
 • Enerji yönetimi
 • Fırın gücü 1800 W
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 630 mm
 • Derinlik 480 mm
 • Yükseklik 330 mm
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Philips Airfryer Moulinex Ekmek Yapma Makinesi Beyaz Fırın Turbo Fırın Mini Fırın Ocaksız Fırın 40 lt Fırın

Ürüne puan ver

Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini FırınSimfer 4502 45 lt Beyaz Midi FırınLuxell LX-3685 Usta Börekçi Inox Mini FırınArzum AR2003 Cookart Eko 35 lt Beyaz Midi Fırın
 Luxell LX-3675 Usta Börekçi 40 lt Beyaz Mini FırınSimfer 4502 45 lt Beyaz Midi FırınLuxell LX-3685 Usta Börekçi Inox Mini FırınArzum AR2003 Cookart Eko 35 lt Beyaz Midi Fırın
Fiyat 2.900,00 TL
11 satıcı
2.109,00 TL
54 satıcı
Fiyat Yok 2.431,00 TL
6 satıcı
Popülerlik4. Popüler Fırın1. Popüler Fırın-1. Popüler Arzum Fırın
Ortalama Puan--2 yorum
Çift CamlıVar---
Kullanım Türü-Solo--
TürüMiniMidiMiniMini
Pişirme ÖzelliğiTurboTurbo-Statik
Pişirme Fonksiyon Sayısı4 Fonksiyonlu5 Fonksiyonlu-3 Fonksiyonlu
Hacim40 lt45 lt-35 lt
Genişlik59.5 cm59 cm-60 cm
Derinlik48 cm47 cm--
Yükseklik33 cm33 cm-33 cm
Kontrol PaneliAnalogAnalog-Analog
Maksimum Isı Derecesi240 °C--320 °C
Ocak SeçeneğiOcaksızOcaksız-Ocaksız
Sıcak Tutma ÇekmecesiVarVar-Var
Buz Çözme-Var--
Yoğurt Yapma Modu-Var--
ZamanlayıcıVarVar-Var
Ağırlık-13 kg--
RenkBeyazBeyazInoxInox
Renk---Beyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı