Simfer

Simfer 3420 34 lt Beyaz Mini Fırın

En Popüler Fırın(2 yorum)
Simfer 3420 34 lt Beyaz Mini Fırın

18 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

999,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 41 dakika önceStokta 1 adetYarın kargodaSatıcı: CarrefourSA7,5 37 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Mini, Statik, 4 Fonksiyonlu, Hacim: 34 lt, Genişlik: 48 cm, Derinlik: 37 cm, Yükseklik: 33 cm, Analog... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Simfer 3420 34 lt Beyaz Mini Fırın Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (17)

En Popüler Simfer Fırınlar

Simfer 3420 34 lt Beyaz Mini Fırın

Simfer 3420 modeli markanın kullanıcılarının günlük hayatına kolaylık katmak için tasarladığı ürünleri arasında bulunur. Simfer 3420 mini fırın sahip olduğu özellikler ile pratik bir kullanım özgürlüğü sunar.

4 fonksiyonu ile her türden yemeğin ya da tatlının rahat bir şekilde pişirilebilmesini sağlar. Termostatlı ısı kontrol sistemi sayesinde seçilen sıcaklıkta sabir bir çalışma performansu sunar.

Böylece içerisine koyduğunuz yiyecekleri istediğiniz sıcaklıkt a dengeli bir şekilde pişirabilirsiniz. Simfer fırın 3420 modeli boyutları ile de kullanıcılarına rahat bir kullanım sunar.

Genişliği 48 cm, yüksekliği 33 cm ve derinliği 37 cm olan model, her yere kolaylıkla sığdırılabilir. Solo tipinde tasarlanmasından dolayı dilediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda 8 kg ağırlığında olması da ürünün rahat bir şekilde taşınmasına imkan tanır. Minik ve işlevsel bir fırın arıyorsanız Simfer 3420 34 lt mini fırın beyaz modelini inceleyebilirsiniz.

Simfer 3420 Önden Görünüm

Simfer 3420 Midi Fırındaki 4 Farklı Pişirme Şekli

3420 Simfer modeli sahip olduğu programlar sayesinde yemek yapmayı kolay ve eğlenceli bir hale getirmeyi başarır. Fırında Üst ve Alt Isıtma, Alt Isıtma, Turbo Fan Destekli Alt Isıtma ve Turbo Fan Destekli Üst ve Alt Isıtma olmak üzere toplam 4 farklı program bulunur.

Üst ve Alt Isıtma, geleneksel pişirme yöntemleri arasında bulunur. Fansız olan bu program, içine konulan yiyeceklerin içinin ve dışının eşit olacak şekilde pişirilmesini sağlaması ile öne çıkar.

Aynı zamanda yemeğin yüksek sıcaklıkta yavaş bir şekilde pişmesini istiyorsanız da Üst ve Alt Isıtma programını tercih edebilirsiniz. Örneğin, bütün tavuk ya da balık gibi et ürünlerinden pişirecekseniz bu program kullanışlı hale gelebilir.

Yemeğin haricinde bu programda hamur işlerini de etkili bir şekilde pişirebilirsiniz. Fansız bir çalışma metodu benimsediği için hamur işlerinin istenen seviyede yavaşça kabarmasını sağlayarak tam kıvamında olmasına yardımcı olur.

Bir anda hızlı bir şekilde pişirmemesinden dolayı da hamurun bir bölümünün pişmemesi gibi istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçer.

Alt Isıtma, fırına yerleştireceğiniz ürünün altının daha iyi bir şekilde pişmesini istediğinizde kullanabileceğiniz bir programdır. Özellikle pizza ya da pide gibi altının daha iyi pişmesi gereken yiyeceklerde bu programı tercih edebilirsiniz.

Turbo programlar ise fan yardımı ile çalışır. Bu programları kullanırken fırına birden fazla yemek yerleştirebilirsiniz. Fan sayesinde yemeklerin tatlarının birbirine karışmasını engeller.

Her yiyeceğin pişirilmesini sağlayan programları sayesinde Simfer 3420 mini fırın yorumları ve incelemelerinden yüksek puanlar alır.

Simfer 3420 Çapraz Kapaklı Görünüm

Simfer 3420 Midi Fırının Tasarımı ve Aksesuarları

Simfer 3420 beyaz 34 litre midi fırın pratik bir kullanıma sahiptir. Ayrıca kullanışlı tasarımı ile de Simfer 3420 fırın yorumları ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar alır.

İdeal boyutları sayesinde her yere sığdırılabilen ürün, herkesin rahat bir şekilde kullanabileceği kontrol paneli ile de öne çıkar. Kumanda paneli üç farklı bölümden oluşur.

Bu bölümlerden sıcaklığı ve fırını kullanmak istediğiniz programı belirleyebilirsiniz. 34 litrelik büyük bir kapasiteye sahip olan mini fırın, mutfağında çok fazla alan bulunmayan kullanıcılar için kullanışlıdır.

Aynı zamanda öğrenci evlerinde de mini ve fonksiyonel olması ile de sıklıkla tercih edilir. Fırında bir adet ızgara teli, bir adet büyük tepsi ve bir adet küçük yuvarlak tepsi bulunur.

Tepsi, el kesmeyen özel kenarlara sahiptir. Yumuşak geçişlere sahip olması sayesinde kullanım esnasında yaşanabilecek kazaları önlemeyi başarır.

Krom zırh ile kaplanmış paslanmaz yuvarlak tepsi, geniş iç hacmi ve dayanıklı yapısı ile öne çıkar. Kolay bir şekilde temizlenebilmesi ile kullanıcılara avantaj sağlar.

Aynı zamanda ızgara teli de krom kaplamadan oluşur. Bu şekilde pişirme sırasında yemeklere kimyasal geçmesinin önüne geçer. Aynı zamanda pişirilen yiyeceklerin tadının da bozulmasını engeller.

Ayrıca kaymayan tabana sahip olan ürün, tezgaha sıkı bir şekilde tutunur. Böylece düşme gibi istenmeyen durumların yaşanmasına izin vermez.

Simfer 3420 Çapraz Görünüm

Simfer 3420 Midi Fırın Olumlu ve Olumsuz Yönleri

Simfer 3420 midi fırın yorumları ile işlevselliğini kanıtlayan bir model olsa da ürünü satın almadan önce bilmeniz gereken bazı özellikleri bulunur. Olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyerek fırına dair daha yakından fikir sahibi olabilirsiniz.

 • 34 litrelik hacmi ile günlük ihtiyaçları rahat bir şekilde karşılamayı başarır.
 • 33x48x37 cm boyutları sayesinde her yere rahat bir şekilde sığdırılabilir. Aynı zamanda küçük mutfaklar için ideal bir seçenektir. 8 kg olması sayesinde de hafif bir yapıya sahiptir.
 • 90 dakikalık programa sahip olması çoğu pişirilecek yemek ya da tatlı için yeterli olsa da daha uzun süre pişirme yapmayı planlıyorsanız süreyi sizin takip etmeniz gerekir.
 • 4 farklı pişirme programı sayesinde çoğu yemeğin rahat bir şekilde pişirilmesini sağlar.
 • Düğmeli kontrol paneli ile kolay bir kullanıma sahiptir.
 • Ekran içermemesi, ürünün olumsuz özellikleri arasında bulunur.
 • Yoğurt mayalamak için ekstra bir fonksiyona sahip olması, evde kendi yoğurdunu yapan kullanıcılar için ürünü tercih sebebi haline getirebilir.
 • Buharlı Temizleme özellliği, fırının içinde buhar oluşturarak kirlerin yumuşamasını sağlar. Böylece herhangi bir kimyasal kullanmadan fırının içini rahatlıkla temizleyebilirsiniz.
 • Piliç çevirme fonksiyonu sayesinde şişe takarak piliç pişirebilirsiniz.

Genel olarak tüm özellikleriyle ihtiyaçlarınıza yanıt veren ürün, küçük bir fırın almak isteyen kullanıcılar için iyi bir seçenek haline gelir.

Simfer 3420 İç Görünüm

Simfer 3420 Modelinin Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Simfer 3420, sahip olduğu birtakım özellikleri ile seleflerinden ayrı bir yerde konumlanır. Kaymayan tabana sahip olması sayesinde tezgahın üzerinde daha sağlam bir şekilde durmayı başarır. Tezgahtan kayma ya da düşme gibi istenmeyen durumlar yaşanmaz.

4 farklı pişirme yöntemi sayesinde daha fazla yiyeceğin pişirilmesine imkan tanır. Böylece mutfakta daha esnek bir kullanıma sahiptir. 34 litrelik hacmi ile daha fazla yiyeceğin sığdırılabilmesini sağlar.

20 litre gibi daha küçük hacimli seleflerine göre mutfakta daha fazla işlemin yapılmasını mümkün kılar. Yoğurt mayalamak için özel bir fonksiyona sahip olması da Simfer 3420 midi fırın modelinin seleflerinden ayrılan özellikleri arasında yer alır.

Sıcaklık için ayrı pişirme zamanı için ayrı ve programlar için ayrı düğmeler olması da ürünün daha pratik bir kullanıma sahip olmasını sağlar.

Böylece pişirmenin her aşamasını daha iyi bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Farklı yiyecekler için daha özel ayarlamalar yapabilirsiniz. Ayrıca fan destekli ısıtma sistemine sahip olması ile de pişirilen yiyeceklerin her tarafının eşit ve dengeli pişmesini sağlar.

Seleflerinde olmayan fan desteği ile daha verimli bir pişirme performansı elde edilmesine yardımcı olur. Tasarımı, kontrol paneli ve özellikleri ile seleflerinden ayrılan model, kullanışlı boyutları ile de dikkatleri üzerinde toplar.

Simfer 3420 Yan Detay Görünüm

Simfer 3420 Midi Fırının İşlevsel Özellikleri

Simfer 3420 midi fırın 34 litre özellikleri ile kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmayı başarır. Zamanlayıcı özelliği pişirme süresini kolay bir şekilde ayarlamanıza imkan tanır.

Ayarladığınız sürenin sonuna geldiğinde zamanlayıcı ısıtıcıların ve pişirme gözünün elektriğini keser. Ve sesli olarak size pişme süresinin bittiğini bildirir.

Böylece fırına tatlı ya da yemek koyduktan sonra pişirme süresini tekrardan kontrol etmenize gerek kalmaz. Termostat, fırının içerisindeki sıcaklığın ayarlamasını yapar.

Fırın programlayıcı kumanda düğmeleri ile pratik bir şekilde kontrol edilir. Ayarladığınız sıcaklığa ulaştığında termostat ışığı söner. Ayarlanan sıcaklığın altında kalırsa da ışık yanmaya devam eder.

Piliç çevirme fonksiyonu, şişe takılan pilici fırının içinde döndürerek pişirmenize imkan tanır. Gril ısıtıcı sayesinde sadece yüzeyini kızartmak için de kullanabilirsiniz. Buz çözme, dondurucudan çıkarılan yiyeceklerin kolay bir şekilde çözdürülmesini sağlar.

Dondurmak istediğiniz ürünü ızgaranın üzerine yerleştirerek ve suyun fırına akmasını önlemek için altına tepsi yerleştirerek buz çözme fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Simfer 3420 yoğurt fonksiyonlu 34 lt midi fırın ile kolay bir şekilde yoğurt mayalayabilirsiniz.

Yoğurt modunu seçtikten sonra mayalanmaya bırakacağınız yoğurdu fırına yerleştirebilirsiniz. 5 saatin sonunda yoğurt mayalanmış olarak fırından çıkarılır.

Simfer 3420 özellikleri ile günlük hayata fonksiyonellik katmayı başarır. Böylece Simfer 3420 yorumlar ve değerlendirmelerinden iyi geri dönüşler alır.

Siz de kullanışlı ve pratik bir ürn arıyorsanız Simfer 3420 fiyat seçeneklerini inceleyebilir, mutfaklarınızı daha işlevsel hale getirebilirsiniz.

Simfer 3420 34 lt Beyaz Mini Fırın Fiyat Analizi

Simfer 3420 34 lt Beyaz Mini Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Simfer 3420 34 lt Beyaz Mini Fırın Özellikleri

Türü:   Mini
Pişirme Özelliği:   Statik
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   4 Fonksiyonlu
Hacim:   34 lt
Genişlik:   48 cm
Derinlik:   37 cm
Yükseklik:   33 cm
Kontrol Paneli:   Analog
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Renk:   Beyaz
Sıcak Tutma Çekmecesi:
Zamanlayıcı:
Ağırlık:   8 kg

Simfer 3420 34 lt Beyaz Mini Fırın Detayları

 • Fırın
 • Fırın sayısı1
 • Fırın boyutuKüçük
 • Fırın çeşidiElektrikli fırın
 • Fırın(lar)ın toplam iç kapasitesi34 l
 • Toplam ocak gücü34 W
 • Fırın net kapasitesi34 l
 • Üstten ısıtmaEvet
 • Alttan ısıtmaEvet
 • Üstten ve alttan ısıtmaEvet
 • Hızlı ısınmaHayır
 • MangalHayır
 • Tüm yüzey ızgarasıHayır
 • Sıcak hava ızgarasıHayır
 • Konveksiyon pişirmeHayır
 • Mikrodalgada pişirmeHayır
 • Buharlı pişirmeHayır
 • Konvensiyonel pişirmeEvet
 • MangalHayır
 • Yavaş pişirmeEvet
 • Buz çözme fonksiyonuHayır
 • Yeniden ısıtma fonksiyonuEvet
 • Sıcak tutma fonksiyonuEvet
 • Fırın
 • Pizza yapma fonksiyonuEvet
 • Kendinden temizlenenHayır
 • Tasarım
 • Ürün rengiBeyaz
 • Dahili ekranHayır
 • Tepsi malzemesiEmayelenmiş
 • Ergonomi
 • Wi-Fi kontrollüHayır
 • Enerji yönetimi
 • Enerji tüketimi (bilinen)1400 kWh
 • Enerji tüketimi (aktarım)1400 kWh
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik48 mm
 • Derinlik37 mm
 • Yükseklik33 mm
 • Kurulum bölmesi genişliği4,8 cm
 • Kurulum bölmesi derinliği3,7 cm
 • Kurulum bölmesi yüksekliği3,3 cm
 • Paket içeriği
 • Pişirme tepsisiEvet
 • Fırın tepsisi adedi1
 • Izgara yapma ızgarası dahilEvet
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.52 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • SB3 yorum
  3 beğeni
  Sultan B.8 Ocak 2021
  Aslında çok tereddüt ettim acaba çok mu küçük ölçüleri diye ama 2-3 kişilik aileler için gayet iyi denedim pişirmesi de iyi tavsiye ederim,teşekkürler trendyol teşekkürler simfer
 • GA1 yorum
  4 beğeni
  Gülnur A.16 Nisan 2020
  Kolay SiparişDeveyükü
  Karantinadan 2 hafta önce tasindigim şehirde eşyasız kalmıştım çarşıdan alma gibi bir imkanimda yoktu bu firmayi tercih ettim. Tek yaşayanlar icin ideal bir fırın

Simfer 3420 34 lt Beyaz Mini Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Simfer 3420 34 lt Beyaz Mini FırınKumtel KF-6125 Defne 32 lt Mini FırınSimfer 4242 Beyaz 42 lt Midi FırınSimfer 3426 Inox 34 lt Midi Fırın
 Simfer 3420 34 lt Beyaz Mini FırınKumtel KF-6125 Defne 32 lt Mini FırınSimfer 4242 Beyaz 42 lt Midi FırınSimfer 3426 Inox 34 lt Midi Fırın
Fiyat 999,00 TL
18 satıcı
899,00 TL
5 satıcı
1.360,00 TL
18 satıcı
1.069,00 TL
12 satıcı
Popülerlik1. Popüler Fırın-3. Popüler Fırın-
Ortalama Puan2 yorum2 yorum1 yorum-
Set ÜstüYokYokYokYok
BuharlıYokYokYokYok
Çift BölmeliYokYokYokYok
Çift CamlıYokYokYokYok
Kendini TemizleyenYokYokYokYok
Otomatik PişirmeYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
TürüMiniMiniMidiMini
Pişirme ÖzelliğiStatikStatikTurboStatik
Pişirme Fonksiyon Sayısı4 Fonksiyonlu3 Fonksiyonlu6 Fonksiyonlu4 Fonksiyonlu
Hacim34 lt32 lt42 lt34 lt
Genişlik48 cm53 cm52 cm48 cm
Derinlik37 cm42 cm45 cm37 cm
Yükseklik33 cm34 cm33 cm33 cm
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Maksimum Isı Derecesi-250 °C--
Ocak SeçeneğiOcaksızOcaksızOcaksızOcaksız
Sıcak Tutma Çekmecesi-Var--
Akıllı-Yok-Yok
Akıllı--YokYok
RenkBeyaz-BeyazInox
Ağırlık8 kg-11 kg8 kg
Sıcak Tutma ÇekmecesiVar-VarVar
Yoğurt Yapma Modu--Var-
ZamanlayıcıVar-VarVar