Simfer

Simfer 4552 Çift Camlı 45 lt Beyaz Midi Fırın

(9 yorum)
Simfer 4552 Çift Camlı 45 lt Beyaz Midi Fırın

27 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.785,81 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 4 dakika önceStokta 4 adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/Bizim Mağaza

Ürün Özellikleri: Çift Camlı, Midi, Turbo, 5 Fonksiyonlu, Hacim: 45 lt, Genişlik: 59 cm, Derinlik: 47 cm, Yükseklik: 33 cm... Devamını gör

13,19 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Simfer 4552 Çift Camlı 45 lt Beyaz Midi Fırın Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (26)

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Simfer 4509 Rose Gold 45 lt Midi Fırın
Simfer 4552 Çift Camlı 45 lt Beyaz Midi Fırın+Simfer 4509 Rose Gold 45 lt Midi Fırın
Pttavm 3.530,07 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör
En Popüler Simfer Fırınlar

Simfer 4552 Midi Fırın

Simfer 4552 çift camlı 45 lt beyaz midi fırın mutfağında çok fazla alanı olmayan kullanıcılar için oldukça pratik bir ürün olmasıyla öne çıkar.

Simfer 4552 boyutları ve özellikleriyle çoğu gereksinimi başarılı bir şekilde karşılar. 6 farklı fonksiyona sahip olması sayesinde dilediğiniz ürünü rahatlıkla pişirmenize imkan tanır.

Yoğurt yapma fonksiyonu gibi ek özellikleri sayesinde kullanan kişiler için pratik bir deneyim sunmayı başarır.

Simfer mini fırın 4552 modelini tezgahlarınızın üzerinde rahat bir şekilde kullanabilir, ihtiyaç durumuna göre yerini değiştirebilirsiniz. Yere iyi bir şekilde oturmasını sağlayan ayakları sayesinde her yerde güvenli bir kullanım sunar.

Fırın içi aydınlatma sistemi içermesiyle de pişirilen yiyeceklerin durumunu kontrol etmenizi ve kıvamını istediğiniz gibi ayarlamanızı mümkün kılar.

Termostatlı ısı kontrol sistemi, sıcaklığı istediğiniz dereceye ayarlamanızı ve dengeli bir şekilde pişirme işlemini gerçekleştirmenizi sağlar.

45 litrelik geniş iç hacmi sayesinde tek seferde büyük porsiyonlarda yemek hazırlamanıza olanak tanır. Böylece kalabalık ailelerin de günlük ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır.

Mutfağınızda çok fazla alan yoksa Simfer 4552 turbo beyaz midi fırın modeliyle ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde karşılayabilirsiniz.

Simfer 4552 Çift Camlı Önden Görünüm

Simfer 4552 midi fırın fiyatları ve özelliklerini inceleyerek aradığınız ürüne vakit kaybetmeden sahip olabilir, yemeklerinizi lezzeti olacak şekilde pişirmeye başlayabilirsiniz.

Simfer 4552 Olumlu ve Olumsuz Yanları

Simfer 4552 midi boy fırın sahip olduğu özelliklerle kullanıcılarına birden fazla fayda sağlar. Simfer 4552 fırın ölçüleri gibi detayları aşağıda bulunan listeden öğrenebilir, ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyerek daha yakından bilgi edinebilirsiniz:

 • Çift camlı kapak sistemi sayesinde sıcaklığı içerisinde başarılı bir şekilde muhafaza eder. Böylece sıcaklık kaybı yaşanabilecek problemlerin önüne geçmeyi başarır.
 • Buharlı temizleme özelliğiyle pratik bir şekilde temizlenir. Fırına su dolu bir tepsi koyarak etrafına sıçrayan lekeleri yumuşatabilir, sonrasında bir bez aracılığıyla temizleyerek pratik bir şekilde lekeleri giderebilirsiniz.
 • Yoğurt yapma özelliğiyle mayalama işlemlerinin kısa sürede yapılmasını sağlar. Sütü ısıtma gibi ek işlemleri ortadan kaldırarak mutfaklara pratiklik kazandırır.
 • Termostatlı ısı kontrol sistemi, sıcaklığı dilediğiniz gibi ayarlamanızı mümkün kılar.
 • Fırının yüksekliği 330 mm, genişliği 590 mm ve derinliği 470 mm’dir.
 • Fırın içi aydınlatma sayesinde içinde pişen yiyecekleri kapağı açmadan kontrol etmenize olanak tanır. Kapağın açılmamasından dolayı oluşabilecek sıcaklık kayıplarını engellemeyi başarır.
 • Simfer 4552 turbo çift cam 45 lt mini fırın beyaz rengiyle de şık bir görünüm sunar. Ayrıca Simfer 4552 fırın yorumları ile genel olarak olumlu geri dönüşler alsa da dijital ekran içermemesi bazı kullanıcılar için olumsuz bir özellik olarak nitelendirilebilir. Küçük ve kullanışlı bir fırın istiyorsanız siz de hemen ürünü incelemeye başlayabilirsiniz.

  Simfer 4552 Çift Camlı Yandan Görünüm

  Simfer 4552 Midi Fırının Selefinden Ayrılan Yanları

  4552, tasarım bakımından Simfer 4244 midi fırın ile benzerlik gösterse de bazı özellikleriyle selefinden ayrılmayı başarır.

  Önceki modelinin hacmi 42 litre iken bu modelde 45 litrelik bir kapasite bulunur. Ayrıca geniş iç hacmine rağmen boyut bakımından selefiyle karşılaştırıldığında çok büyük olmaması da ürünün avantajları arasında yer alır.

  Ek olarak çift camla kaplı olması sayesinde içerisindeki ısıyı daha başarılı bir şekilde muhafaza eder. Böylece yiyeceklerin daha kıvamlı bir şekilde pişmesini mümkün kılar.

  Simfer 4552 Midi Fırın 6 Farklı Programı

  4552 çift camlı 45 lt beyaz midi fırın modelinde Üst ve Alt Isıtma, Alt Isıtma, Turbo Fan Destekli Alt Isıtma, Üst Isıtma, Alt Isıtma ve Turbo Fanlı Alt ve Üst Isıtma olmak üzere toplam 6 farklı program bulunur.

  Üst ve Alt Isıtma, en sık tercih edilen pişirme fonksiyonlarındandır. Bu programda yiyeceklerin içini ve dışını eşit olacak şekilde pişirebilirsiniz. Ayrıca yüksek sıcaklıkta ağır bir şekilde hazırlanması gereken yemekler için de ideal bir programdır.

  Turbo Destekli Üst ve Alt Isıtma ise yiyeceklerin dışının kıtır, içinin yumuşak kıvamda olmasını sağlar. Aynı zamanda pişirme sürelerini kısaltarak vakitten tasarruf elde edilmesine olanak tanır.

  Alt Isıtma, pişirilen yiyeceğin altının daha iyi pişmesini istediğiniz durumlarda kullanabileceğiniz bir programdır.

  Turbo Fanlı Alt Isıtma ise pizza ve pide gibi alt kısmı zor pişen yiyeceklerin hazırlanması için özel olarak tasarlanır. Bu program gıdaların altı pişene kadar üstünün yanmasının önüne geçerek lezzetin dengeli bir şekilde dağılmasına yardımcı olur.

  Üst Isıtma da üst kısmın kızarmasını istediğiniz yemekler için kullanışlı bir programdır.

  Simfer 4552 çift cam 45 lt turbo mini fırın içerdiği programlar sayesinde dilediğiniz pişirme yöntemini kullanmanıza imkan tanır. Böylece Simfer 4552 mini fırın yemeklerin lezzetini artırmanızı mümkün kılar. Simfer fırın 4552 ile istediğiniz yemeği rahatlıkla pişirebilir, zamandan ve emekten tasarruf elde edebilirsiniz.

  Simfer 4552 Çift Camlı İç Görünüm

  Ek Özellikleriyle Simfer 4552 Midi Fırın

  Simfer 4552 beyaz 45 lt çift cam turbo midi fırın ek fonksiyonlarıyla kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmaya devam eder.

  Simfer 4552 beyaz turbo midi fırın çift cam tasarımı sayesinde ısının içeride muhafaza edilmesini ve yiyeceklerin daha eşit bir şekilde pişmesini sağlar.

  Zamanlayıcı, tariflere uygun olacak şekilde pişirme süresini ayarlamanıza imkan tanır. Pişirme süresi dolduğunda çınlama sesiyle sizi uyarır.

  90 dakikaya kadar programlanabilmesi sayesinde çoğu yemeğin rahat bir şekilde hazırlanmasını sağlar.

  Termostatının çalışma aralığı 40 °C ile 240 °C arasında değişir. Fırın istenilen sıcaklığa ulaştığında termostat ışığı sönerek görsel olarak fırının durumunu size bildirir.

  Ayrıca yoğurt yapma özelliğine sahip olan ürün, evde mayalama işlemini pratik bir şekilde yapmanızı mümkün kılar.

  Mayalama işlemini geleneksel yöntemlere göre daha kısa süre içinde gerçekleştirerek ev yoğurdunu vakit kaybetmeden elde etmenize olanak tanır. Böylece sütü kaynatmanıza gerek kalmaz.

  Sütün içine yoğurt ekleyerek fırına yerleştirmeniz ve yoğurt yapma özelliğini aktif hale getirmeniz yeterlidir.

  Simfer midi fırın 4552 ek özellikleriyle daha fonksiyonel bir ürün haline gelir. Ayrıca küçük olmasına rağmen bir fırınla neredeyse eşdeğer bir performans ortaya çıkaran 4552 Simfer modelinde aradığınız bütün özellikleri bulabilirsiniz. Böylece Simfer 4552 midi fırın ile daha pratik yemekler hazırlayabilirsiniz.

  Simfer 4552 Çift Camlı Aksesuarlar

  Simfer 4552 Aksesuarları ve Tasarımı

  Simfer 4552 turbo beyaz midi fırın çift camlı olması ve ek özelliklerinin yanı sıra aksesuarlarıyla da işlevselliğini artırmayı başarır. Her açıdan geliştirilmiş bir model olmasından dolayı kullanıcılarının çeşitli gereksinimlerine karşılık verir.

  Ürünün içerisinde birer adet yuvarlak, kare ve özel tasarım tel ızgara bulunur.

  Tel ızgara ile mangal kıvamında et, tavuk veya balık pişirebilirsiniz. Üstelik tel ızgara, etlerin üzerinde çizgi oluşturmasıyla da hoş sunumlar elde edilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda etler tel üzerinde piştiği için içi sulu dışı kıtır kalır.

  Yuvarlak tepsi, ideal derinliği sayesinde sulu yemek pişirmek istediğinizde kullanabileceğiniz bir aksesuardır. Pişirme sırasında fırının içine sıçrama gibi problemlerin yaşanmasını engelleyecek biçimde tasarlanır. Ayrıca şekli sayesinde tepsi böreği gibi tarifler için de kullanışlıdır.

  Kare şeklindeki tepsi, özel tasarımıyla pek çok farklı yemeğin pişirilmesini mümkün kılar. Üstelik özel tatlıların da ideal kıvamda hazırlanmasına olanak tanır.

  Aksesuarlarının yanı sıra Simfer 4552 ebatları ile de kullanıcılarına avantajlar sağlamaya devam eder. Böylece Simfer 4552 yorumlar ve incelemelerinden olumlu geri bildirimler alır.

  Simfer 4552 fiyat alternatifleri arasında bütçenize uygun olanı kısa sürede bulabilirsiniz.

  Simfer 4552 Çift Camlı Tuşları

Simfer 4552 Çift Camlı 45 lt Beyaz Midi Fırın Fiyat Analizi

Simfer 4552 Çift Camlı 45 lt Beyaz Midi Fırın son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Simfer 4552 Çift Camlı 45 lt Beyaz Midi Fırın Özellikleri

Çift Camlı:
Türü:   Midi
Pişirme Özelliği:   Turbo
Pişirme Fonksiyon Sayısı:   5 Fonksiyonlu
Hacim:   45 lt
Genişlik:   59 cm
Derinlik:   47 cm
Yükseklik:   33 cm
Kontrol Paneli:   Analog
Ocak Seçeneği:   Ocaksız
Renk:   Beyaz
Buz Çözme:
Sıcak Tutma Çekmecesi:
Yoğurt Yapma Modu:
Zamanlayıcı:
Ağırlık:   13 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.812 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Fatih Ö.415 yorum
  2226 beğeni
  Fatih Ö.5 Eylül 2020
  Turbo fan sayesinde eşit pişiriyor. Altı pişirme programıyla dikkat çekiyor. Ev yoğurdu yapabilmek mümkün. Fırın içi aydınlatma sayesinde yiyeceklerin pişme süresi gözlemlenebiliyor. Dondurulmuş gıda çözme özelliği bulunuyor. Çift camlı kapak da bulunuyor. Mekanik saati de bulunuyor.
  • Alışverişçi resmi
 • EK1 yorum
  14 beğeni
  Emine K.26 Kasım 2019
  Kolay SiparişDeveyükü
  Sağlam ve sorunsuz şekilde teslim aldım. Alır almaz kek pişirdim. 30 dakikada gayet güzel pişirdi. Yufka böreği 20 dakikada eşit şekilde pişirdi. Çok memnunum, almak isteyenlere tavsiye ederim.
 • ZP1 yorum
  23 beğeni
  Zeynep P.16 Haziran 2019
  Kolay SiparişDeveyükü
  fiyat performans olarak çok iyi . bu ürünü almadan önce pek çok ürünü araştırdım sonunda bunda karar kıldım pişman olmadım. ekmek,pizza,kek,tavuk sote yaptım güzel pişirdi. her yerini eşit pişiriyor. bu tarz bir ürün arayanlar düşünmeden alabilirler.
 • YG1 yorum
  8 beğeni
  Yunus G.27 Mart 2019
  Kolay SiparişDeveyükü
  Ürün çok kaliteli teslimatta çok hızlı, teşekkür ederim...
 • SB1 yorum
  6 beğeni
  Süleyman B.20 Mart 2019
  Kolay SiparişDeveyükü
  Teşekkürler, gayet memnunum

Simfer 4552 Çift Camlı 45 lt Beyaz Midi Fırın İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Simfer 4552 Çift Camlı 45 lt Beyaz Midi FırınSimfer 4502 45 lt Beyaz Midi FırınArçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi FırınSimfer 4503 45 lt Inox Midi Fırın
 Simfer 4552 Çift Camlı 45 lt Beyaz Midi FırınSimfer 4502 45 lt Beyaz Midi FırınArçelik SUF 5000 MEB 50 lt Beyaz Midi FırınSimfer 4503 45 lt Inox Midi Fırın
Fiyat 1.785,81 TL
27 satıcı
1.539,00 TL
56 satıcı
2.794,00 TL
13 satıcı
1.774,72 TL
24 satıcı
Popülerlik4. Popüler Simfer Fırın2. Popüler Fırın3. Popüler Arçelik Fırın5. Popüler Simfer Fırın
Ortalama Puan9 yorum10 yorum4 yorum5 yorum
Set ÜstüYokYokYokYok
BuharlıYokYokYokYok
Çift BölmeliYokYokYokYok
Çift CamlıVarYokVarYok
Kendini TemizleyenYokYokYokYok
Otomatik PişirmeYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Kullanım Türü-Solo--
TürüMidiMidiMidiMidi
Pişirme ÖzelliğiTurboTurboMultifonksiyonelTurbo
Pişirme Fonksiyon Sayısı5 Fonksiyonlu5 Fonksiyonlu6 Fonksiyonlu6 Fonksiyonlu
Hacim45 lt45 lt50 lt45 lt
Genişlik59 cm59 cm61 cm59 cm
Derinlik47 cm47 cm56 cm47 cm
Yükseklik33 cm33 cm35 cm33 cm
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Maksimum Isı Derecesi--250 °C-
Ocak SeçeneğiOcaksızOcaksızOcaksızOcaksız
AkıllıYokYokYokYok
RenkBeyazBeyazBeyazInox
3D Pişirme--Yok-
Ağırlık13 kg13 kg18.3 kg13 kg
Buz ÇözmeVarVarYokVar
Çıkarılabilir Cam--Var-
Çocuk Kilidi--Yok-
Gaz Emniyet Sistemi--Yok-
Hızlı Isıtma--Yok-
LED Ekranlı--Yok-
Rustik--Yok-
Sıcak Tutma ÇekmecesiVarVarYokVar
Yoğurt Yapma ModuVarVarYokVar
ZamanlayıcıVarVarYokVar