Amazon Türkiye İndirimleri, 26 Mayıs 2022

Amazon Türkiye fiyat değişimleri Akakçe'de günlük ve otomatik takip edilir. Fiyat düşüşlerinden Amazon Türkiye alışveriş fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

81.837 adet indirim bulundu.

En popülerlerEn Çok DüşenlerEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
-

Anne, Bebek, Oyuncak (1.202)Elektronik (6.223)Ev, Ofis, Yaşam (4.516)Hobi, Kitap, Müzik (12.680)Kozmetik, Kişisel Bakım (2.130)Saat, Giyim, Aksesuar (11.354)Spor, Outdoor (1.627)Süpermarket (1.221)Yapı Market, Oto, Bahçe (2.379)

en ucuz ürünleri için tıklayın! (210.150)

Amazon Türkiye

2018 yılında dünyanın en büyük şirketlerinden birinin Türkiye şubesi olarak açılan Amazon Türkiye, online alışverişi sevenlerin gözdeleri arasında yer alıyor. Merkezi İstanbul, Beşiktaş’ta bulunan firma, web sitesi üzerinden tüm ülkeye satış yapıyor. Firma, alışverişte müşteri için olası kolaylıkları sağlamaya odaklı bir satış politikası takip ediyor. Bünyesinde moda, kitap, elektronik, bilgisayar, ofis, telefon, ev, mutfak, kişisel bakım, yapı market, video oyunu konsolu, bebek, oyuncak, spor ve outdoor kategorilerinde ürünler bulunduran firma, sunduğu avantajlı Amazon kampanya fiyatlarıyla da tercih ediliyor. Ayrıca, 1000’in üzerinde yerli işletmeyi de bünyesinde barındırıyor.
İnternet alışverişinde önemli bir unsur olan alışveriş sonrası destek de firma tarafından sunuluyor. Satış sonrası sağladığı özenli müşteri hizmetleri ile takdir alan Amazon alışveriş siteleri arasında lider konumda bulunuyor.

Amazon İndirim ve Kampanya

Amazon kampanya fiyatlarıyla avantajlı ve indirimli satılan ürünlerde farklı zaman dilimlerinde oldukça uygun fiyatlar yakalamak mümkün oluyor. 50 TL üzerinde yapılan alışverişlerde kargo ücreti almayan firma, sunduğu indirimli kombine ürün fiyatlarıyla da tercih ediliyor.
Amazon indirim politikası gereği sürdürdüğü kampanyaları ile her bütçeye hitap etmeyi başarıyor. “Bitmeden Yakala” fırsatı da gün içinde belli bir süre geçerli olan indirimleri tanımlıyor. Sitenin günün fırsatları seçeneğine giderek o güne özel olarak belli bir süre içinde yapılan etkileyici indirimleri yakalayabiliyorsunuz. Amazon Türkiye web sitesini takip ederek almak istediğiniz ürünler için yeni fırsatlar bulabilirsiniz.

Amazon Prime Nedir?

Amazon Prime, aylık ya da yıllık ödenen bir ücret karşılığı en üst seviyede alınan hizmet üyeliğini sağlıyor. Bu kapsamda ücreti ödenerek alınan bir ürün, hemen ertesi gün teslim ediliyor. Sınırsız sayıda hızlı kargo hakkı bulunan üye, özel indirimlerden ve kampanyalardan faydalanabiliyor.
Ücretsiz kargo hizmetinin yanı sıra Amazon Prime üyelerine tanınan video, dizi, film izleme seçenekleri de bir diğer cazip avantaj olarak dikkat çekiyor. Amazon Prime uygulaması ile gelen ücretsiz müzik dinleme seçeneği, müzikseverler için tercih sebebi oluyor. Ücretsiz sunulan e-dergi ve e-kitaplar da bu üyeliğin ilgi çeken avantajları arasında bulunuyor. Yine üyelere mahsus bir diğer kazanç da bulut üzerinden sınırsız dijital depolama hizmeti sağlanması oluyor. Sistem, Türkiye’de henüz tam olarak devreye girmemiş olsa da yakın bir zamanda bu konuda yeni adımlar atılması bekleniyor.

Amazon Çok Satan Ürünler

Amazon Türkiye, çok satan ürünleri de kategorilere göre ana sayfasında sunuyor. Böylece en çok rağbet gören ürünleri hızlı şekilde tespit edebiliyorsunuz. Örneğin, "kitap kategorisinde çok satanlar"; "video konsolu kategorisinde çok satanlar" gibi başlıklar altında sıralanan seçenekler, sizleri ana sayfada karşılıyor. İlgili başlığa tıkladığınızda bu kategoride en çok satan ürünleri görüyorsunuz. Öte yandan hediye seçimi sırasında uygun hediyeyi bulma konusunda zorluk çekmeden çok beğenilen ürünleri inceleyebilirsiniz. Böylece sevdiklerinize hediye alırken ayrı kategorilerdeki her ürünü teker teker incelemek yerine her kategorideki en çok satanlara bakabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Amazon Alışveriş Ayrıcalıkları

Firma, sunduğu Amazon kampanya çeşitlerinin ve indirimlerinin yanı sıra kategorilere ayrılmış ürünleri ile de arama kolaylığı sağlıyor. Ayrıca, seçilen ürün hakkında verilen detaylı bilgilerin yanı sıra en çok alınan ürünler, bu ürünlerle birlikte en sık alınan diğer ürünler gibi alışverişi kolaylaştıran tavsiye mahiyetinde yardımcı unsurlar da içeriyor. Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlere mahsus hediyelerinizde de sizleri yalnız bırakmıyor. Alternatif hediye seçeneklerini ayrı bir başlık altında sunuyor.
Ürünler hakkında sağlanan bol miktarda görsel seçenek ile ürünü fiziksel olarak incelemiş kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünleri satın alanların yaptıkları yorumlar ve kullanıcı değerlendirmeleri de size ürün hakkında ekstra bilgi veriyor. Değerlendirmede bulunan yıldızlama sistemi ile de beş yıldız almış ürünlerin müşteri memnuniyetini garantilediğini bir bakışta anlayabiliyorsunuz. Bu da yorumların detaylarını okumadan kısa süre içinde ürün hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.
Amazon, alışveriş işlemlerinin kolaylığının ve anlaşılabilirliğinin yanı sıra tek tıkla alışveriş imkânı sağlanmasıyla da bir başka pratiklik sunuyor. Firma, bu hususta da müşteriyi yormadan işlem yapılabilmesini amaç ediniyor. Ürünlere ait sayfalarda verilen paylaşım linkleri ile beğendiğiniz ürünleri e-posta ile ya da sosyal medya üzerinden arkadaşlarınızla da kolayca paylaşabilir; ürünü pratik şekilde kendi aranızda tartışabilirsiniz. Firma kampanyalarının yanı sıra faizsiz taksit seçenekleri de bu şirketi online alışverişte tercih sebebi yapıyor.

En Güncel Amazon İndirimleri Akakçe’de

Amazon alışveriş işlemlerinizi Akakçe üzerinden de kolayca yapabilirsiniz. Online piyasadaki indirimleri günlük ve otomatik olarak takip eden Akakçe ile onlarca web sitesini gezmenize gerek kalmadan en uygun fiyatları yakalayabilirsiniz. Bu kapsamda mevcut indirimleri ve Amazon indirim oranlarını, popüler ürünleri ve fiyatları en çok düşenleri pratik şekilde takip edebilirsiniz. Fiyat karşılaştırma işlemlerinizi de kolayca yapabilirsiniz. Mesela cep telefonu indirimleri için ilgili linke tıklayıp piyasadaki farklı firmaların sunduğu alternatif fiyatları bir karşılaştırma ortamında görebilirsiniz.
Akakçe üzerinden ürünlere ait zamana karşı fiyat değişim grafiklerini ve fiyat analizlerini de inceleyebilirsiniz. İlgili link aracılığı ile ilgilendiğiniz firmadan alışverişinizi yapabilir; çok kısa bir süre içinde tüm piyasa firmalarının fiyatları ve indirimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf etmenin yanı sıra indirimli ürünleri kolayca kıyaslayabilir ve size en uygun ürünü en ideal fiyata satın alabilirsiniz.