Flaster

Flaster Fiyatları

535 farklı Flaster için fiyatlar listeleniyor.

Roll Flaster Unipore Flaster B-Good Flaster StopEver Flaster Kurmed Flaster Roll Fix Flaster

Fiyatı Düşen Flaster'ler

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 23 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü Göster
Temizle Ürünleri Gör (535)

Gazlı Bez Bandaj Yara Bandı Sıcak Su Torbası Sıcak Kompres Pamuk Deprem Çantası Soğutucu Sprey Vitamin ve Mineral Roll Flaster Unipore Flaster B-Good Flaster

Flaster Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Flaster Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Flaster'ler hangileri?

Bugün Akakçe'de 535 farklı model arasında

En çok satan Flaster'ler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Flaster:
  1. Roll Med Hipoalerjenik 5cm x 5m Tıbbi Kağıt Flaster
  2. Roll Fix Esnek Hipoalerjenik 10cm x 10m Tıbbi Flaster
  3. Unipore 10m x 10cm 5'li Elastik Flaster
  4. B-Good Fix 5m x 5cm Esnek Tıbbi Flaster
  5. Unipore 10cm x 10m Elastik Sabitleme Bandı Flaster

Flaster

Yaralanmalar, cerrahi işlemler ve çeşitli cilt problemlerinde farklı türlerde tıbbi malzemelerin kullanılması gerekir. Tüm bu malzemelerle ilgili en önemli konu herhangi bir acı vermeden işe yarar bir şekilde uygulanmaları olur. En sık kullanılan tıbbi malzemelerin başında flaster çeşitleri gelir. Flaster nedir sorusu kolay bir şekilde cevaplanabilir. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu ürün, özel formüllerle oluşturulan ve gerekli durumlarda cildinizin üzerine yapıştırılarak kullanılan bir bant çeşididir. Bu bantlar özellikle cerrahi işlemler sonrasında derinin şişmesini engellemek, bölgeyi sabit tutmak ve dış etkenlerden korumak için kullanılır. Ürün çeşitleri sahip olduğu değişik özelliklere göre farklı durumlar için uygulanabilir. Tıbbi amaçlar için kullanılan bu bant türü cerrahi müdahalelerinin yanı sıra sargıların ve pansumanların tutturulması için de kullanıma uygundur. Ayrıca ürünleri nasır ve veziküller üzerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her türlü pansuman işlerinde kolay bir şekilde uygulanabilen bu ürünleri cilt üzerinden çıkarmak acısız ve zahmetsiz olur. Bantlar kaliteli materyallerden üretilerek kullanıcılara sunulur. Değişik ebat ve boyutlarda tasarlanan bantlar fiyat açısından da uygun alternatifler sağlar.

Farklı Amaçlar İçin Kullanılabilecek Flaster Seçenekleri

Flasterler kullanım alanına ve şekline göre birçok seçenek sunar. Modellerin tümü farklı amaçlar için çeşitli içeriklerle formüle edilerek üretilir. Bu sayede flaster çeşitleri farklı kullanıcılar ve amaçlar için alternatif ürünler sağlar. Termal flaster en sık kullanılan seçeneklerden biridir. Bu model özellikle kas ağrılarını azaltmak için sıklıkla tercih edilir. Ürünün özelliği yapıştırıldığı yeri ısıtması ve yaydığı sıcaklıkla ağrıyan bölgeyi rahatlatmasıdır. Flaster yara bandı da çeşitli yaralanmalar sonucunda kullanılan bir üründür. Bu yara bandını ufak çaplı yaralanmalarda kullanabileceğiniz gibi daha ciddi durumlarda da geçici olarak yaraya uygulayabilirsiniz. Bant yarayı dış faktörlerden koruyarak zarar görmesini engeller. Yaranın mikrop kapmasını ve farklı yüzeylerle temas etmesini engellemek için de bu ürünü kullanabilirsiniz. Flaster bez türleri özellikle sporcular tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu ürün spor yaralanmaları sonrasında uygulandığı gibi sporcuların yaralanmasını engellemek için de kullanılır. Parmak flaster seçenekleri özellikle voleybolcular tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Bu ürün parmak eklemlerinin zarar görmesini engeller. Tıbbi flaster çeşitleri ise genellikle cerrahi müdahaleler sonrasında uygulanır. Medikal flaster türleri ameliyat sonrasında oluşabilecek morluk ve şişliklerin önüne geçmek için özellikle yüz bölgesinde kullanılır. Birçok farklı özellik sunan flaster çeşitleri arasından kullanım amacınıza uygun ürünleri kolaylıkla seçebilirsiniz.

Üstün Kalitesiyle Flaster Çeşitleri

Flaster bant çeşitlerinin kaliteli malzemelerden insan sağlığına uygun olarak üretilmeleri gerekir. Flaster bandaj çeşitlerinin belirli bir kullanım ömrü bulunur. Bantların kalitesiz materyaller içermesi ürünlerin bu süreyi tamamlayamadan kullanılmaz hale gelmesine neden olabilir. Bu durum özellikle yaralı bölgenin iyileşmesini engelleyerek ciddi riskler oluşturabilir. Kaliteli materyallerden üretilen bantlar ise yüksek performans sağlayarak kullanım süresini zarar görmeden tamamlar. Bu bantlar kaliteli malzemeleri sayesinde dayanıklılığın yanı sıra kullanıcılar için büyük bir konfor da sağlar. Yapışkanlı flaster türleri güçlü yapışkanlarıyla yapıştırıldıkları yerden kolay kolay çıkmaz. Soyulma ya da sıyrılma gibi durumların yaşanmasını engeller. Sağlığınız için kaliteli yapısıyla öne çıkan flaster çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Sağlıklı bir vücuda sahip olmanın en önemli şartlarından biri de ideal kiloya ulaşmaktır. Kolay bir şekilde kilo kontrolü yapmayı mümkün kılan akıllı tartı çeşitlerini de formunuzu korumak ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak için tercih edebilirsiniz. Akıllı tartının yağ, kas, kemik ve su oranlarını ölçebilen özellikleri sayesinde beslenme düzeninizi yeniden planlayabilirsiniz.

Gelişmiş Özellikleriyle Flaster Türleri

Elastik, kağıt, bez flaster türleri farklı tip yaralar ve tedavi süreçleri için birçok seçenek sunar. Tıbbi bez flasterler ise genellikle tampon, gazlı bez ve hasta bedenine takılan aparatları sabitlemek için idealdir. Farklı özelliklere sahip olan flaster çeşitlerini kullanım amacınızı göre belirledikten sonra rahatlıkla seçiminizi yapabilirsiniz. Su geçirmez, pedli, şeffaf, sporcu flaster sahip oldukları özelliklerle dikkat çeken ürünlerdendir. Ürünlerde bulunan su geçirmezlik özelliği bantın yüzücüler tarafından rahatlıkla kullanılabilmesini sağlar. Ayrıca flasterin su geçirmez olması günlük hayatta duş alırken, elinizi yıkarken ve diğer suyla temas etmenizi gerektiren işleri yaparken sorun yaşamanızı engeller. Modellerin pedli olması da oldukça kullanışlı özelliklerden biridir. Pedli yapıya sahip olan flaster sargı seçenekleri kullanıcılara rahatlık sağlar. Konforlu yapıları sayesinde sporcular tarafından sıklıkla tercih edilen bu ürün kas ağrıları için uygulandıklarında rahatsızlık oluşturmaz. Pamuklu flaster çeşitleri de oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Şeffaf modeller kullanıcıların günlük hayatlarında estetik açıdan bir farklılık yaşamaması için özel üretilir. Antialerjik flaster modelleri de hassas ciltli kişiler için ideal bir üründür. Bu tür ürünlerin bebekler ve çocuklar için tercih edilmesinde bir sakınca bulunmaz. Hipoalerjenik yapıları kaşıntı, kızarıklık ve döküntü gibi sorunların oluşmasını engeller. Siz de son derece işlevsel olan bu ürünleri seçerek güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Farklı Ebatları ve Renkleriyle Flasterler

Özellikle görünür bölgelerde kullanıldıklarında flaster çeşitlerinin estetik açıdan avantaj sağlayan özellikleri oldukça önemli bir hale gelir. Ten rengi flaster çeşitleri cilt üzerinde fark edilmesi zor bir yapıda üretilerek estetik kaygıları ortadan kaldırır. Ürünün ten rengiyle uyumlu olması görünmez hale gelmesini sağlayarak fark edilmesini engeller. Renkli, esnek flaster çeşitleri ise kullanıcılara eğlenceli ve sıra dışı bir görünüm sunar. Esnek yapıları hareket özgürlüğü sağlarken renkli görünümü de flaster çeşitlerini pozitif bir hale getirir. Bu özelliklerinden dolayı renkli modeller çocuklar tarafından da rahatsızlık duyulmadan kullanılır. Siyah, beyaz flaster çeşitleri rahat bir şekilde günlük kıyafetlerinizle uyum sağlayacak ürünlerdir. Ürünler arasında farklı renk seçenekleri gibi değişik ebat ve boyutlarda üretilen modeller de bulunur. Flaster 5x5, 10x10 boyutlarına sahip olan modeller özellikle küçük yaralanmalarda rahatlıkla kullanılır. Ufak boyutlardaki bantlar bandajları sabitlemek için uygun seçenekler sağlar. 10x10, 10x15 flaster çeşitlerini ihtiyaç duyduğunuzda makas yardımıyla keserek kullanmak istediğiniz bölgeye uygun hale getirebilirsiniz. Geniş flaster çeşitleri özellikle kas ağrıları için kullanılan modeller arasında yer alır. Farklı ebat ve renk seçeneklerine sahip olan ürünler arasından seçim yapmanız kolay olur.

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Flaster Çeşitleri Akakçe’de

Flaster çeşitleri kullanım alanlarının genişliğinden dolayı farklı özelliklere sahip olan birçok seçenek sunar. Tıbbi kağıt flaster nefes alan dokusu ve kolaylıkla yırtılıp kullanılabilen yapısıyla öne çıkan bir üründür. Flaster ne demek sorusuna ayrıntılı bir yanıt arıyorsanız kullanıcı tecrübe ve deneyimlerinin yer aldığı yorumlar kısmından faydalanabilirsiniz. Bu şekilde ürünler hakkında detaylı bilgi edinerek hangi modeli seçmeniz gerektiği konusunda karar verebilirsiniz. Akakçe’de yer alan flaster bant fiyatları ürünün kullanım amacı, ebatları ve özelliklerine göre değişir. Flaster ne işe yarar ise modelin fiyatı da bu doğrultuda farklılık gösterir. Termal ürünlerin kullanım amacı ile silikon flaster gibi modellerin amacı farklı olur. Fiyatlar da bu durumdan etkilenir. Silikon ürünler diğer türlerin aksine yaralanma sonrası kalan izlerin iyileşmesine yardımcı olur. Flaster fiyat seçenekleri üzerinde etkili olan bir diğer özellik de kullanım kolaylığıdır. Flaster nasıl çıkarılır sorusunun yanıtı merak edilebilir. Ürünlerde kullanılan yapışkan türleri ve özellikleri bu soruyu yanıtlamada önemlidir. Genellikle bantlar üretilirken kolaylıkla çıkarılabilir yapıda tasarlanır. Bu kolaylığı sağlayan bantların fiyatları da farklı olabilir. Sağladığı kullanım özelliklerine göre farklılaşan tansiyon aleti fiyatları da tansiyonunu kontrol altında tutmak isteyen kullanıcılar için alternatif seçenekler sunar.