Canon

Canon EOS 5D Mark IV Body Dijital SLR Fotoğraf Makinesi

En Popüler 5. Fotoğraf Makinesi
Canon EOS 5D Mark IV Body Dijital SLR Fotoğraf Makinesi

16 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

39.200,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 12 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaSatıcı: Amazon Türkiye/Fotografmakinalari

Ürün Özellikleri: DSLR, Megapiksel: 30.4 MP, Dahili Wi-Fi, GPS, Full Frame, Yalnızca Gövde, 4K, Video FPS Değeri: 30 fps... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Canon EOS 5D Mark IV Body Dijital SLR Fotoğraf Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (16)

En Popüler Canon Fotoğraf Makineleri

Canon 5D Mark 4

Canon 5D Mark 4 kapsamlı bir şekilde tasarlanmasından dolayı sınıfının önemli ürünleri arasında yer alır. 5D serisinin önemli modelleri arasında bulunan EOS 5D Mark 4 sahip olduğu detaylar sayesinde çekim yapmayı kolay ve eğlenceli hale getirir.

Tam çerçeve fotoğrafçılığı sunan Canon 5D Mark 4, çekilen bütün karelerin aynı şekilde basılmasını mümkün kılar. Böylece yaşanabilecek görüntü kayıplarını ortadan kaldırarak kullanıcılarını memnun eden sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Canon EOS 5D Mark 4 body tamamen yenilenmiş CMOS sensörüyle çekim kalitesini artırarak ortamın ışığının daha iyi bir şekilde yakalanmasını mümkün kılar. Aynı zamanda büyütülmüş sensörü, detayların kaybolmadan başarılı bir şekilde korunmasına yardımcı olur.

Profesyonel bir kamera arayışında olanların aklına ilk gelen kameralar arasında bulunan Mark 4 body ile dilediğiniz çekimi rahatlıkla yapabilir, her anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Selefinin eksikliklerini yeni nesil teknolojiler kullanarak kapatan Mark 4 dijital çağa başarılı bir şekilde uyum sağlar.

Canon Mark 4 zorlu hava koşullarına karşı güçlendirilmiş gövdesiyle de her türlü ortamda rahatlıkla çekim yapılmasını mümkün hale getirir. Çok yönlülüğüyle Canon 5D Mark 4 inceleme ve değerlendirmelerinden olumlu yorumlar alır.

Ayrıca EOS 5D Mark 4 fiyat çeşitliliğiyle de farklı bütçelere hitap eder. İstediğiniz özellikleri belirledikten sonra Canon EOS 5D Mark 4 fiyat opsiyonlarını inceleyebilir, hayalinizdeki kaliteli makineye uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Canon 5D Mark 4 Önden Görünüm

Maksimum Netlik Özelliğiyle Canon 5D Mark 4

Canon Mark 4 her ayrıntısı incelikli bir şekilde düşünüldüğünden dolayı kalite konusunda standartları bir üst seviyeye taşımayı başarır. Profesyonellere hitap edecek şekilde tasarlanan Canon Mark 4 modeli, görüntü işlemcisi ile öne çıkar.

Elde edilen verileri başarılı bir şekilde işleyerek fotoğraf kalitesini artırma ile Canon 5D Mark 4 kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerinden olumlu geri dönüşler alır. Yüksek ISO değerlerinde dahi güzel görüntüler yakalanmasına yardımcı olur.

ISO değeri 50 ile 102400 arasında olduğundan dolayı her ortamda etkileyici çekimler yapılmasını mümkün kılar. Yüksek ISO değerlerinde parazit azaltma özelliği sunan Digic+, gürültüyü dijital olarak minimize ederek görsellerin bozulmasının önüne geçer.

Böylece Canon EOS Mark 4 geniş aralığı içinde kaliteli görseller yakalanmasına yardımcı olur. Otomatik odaklama olarak da bilinen AF sistemi, genişletilmiş dikey kapsama alanıyla 61 noktada netleme işlemi yapılmasını sağlar.

Merkezde bulunan nokta, -3EV’ye kadar duyarlı olmasıyla pozlama telafisini verimli bir şekilde gerçekleştirir. Aynı zamanda Dual Pixel RAW teknolojisi sayesinde yüksek kaliteli görseller elde edilmesini sağlayarak fotoğrafları düzenlerken yaşanabilecek netlik kayıplarını ortadan kaldırır.

Maksimum netlik alanını ince ayar yapabilme kapasitesi sağlamasıyla profesyonel kullanıcılar için iyi bir seçenek haline gelir. Canon 5D Mark 4 özellikleri ile kullanım amaçlarına uyum sağlamayı başarır.

5D Mark 4 fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olan alternatifi kolaylıkla bulabilir, Canon 5D Mark 4 en ucuz opsiyonları sayesinde kaliteli bir makineye vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Full Frame Canon 5D Mark 4

Canon’un 5D Mark 4 modeli, geliştirilmiş sensörüyle detaylara önem veren kişilerin beklentilerini karşılamayı başarır. CMOS sensör içeren Canon 5D Mark 4l, gücü verimli bir şekilde kullanarak pil ömrünü optimize etmeyi başarır.

Her piksel, ışığa duyarlı okuma devresine sahip olması sayesinde aydınlatmanın yetersiz olduğu ortamlarda bile net çekimler yapılmasını sağlar. Piksel mimarisi ışığa duyarlı olacak şekilde tasarlanan model, canlı kareler yakalamanıza yardımcı olur.

Aynı zamanda yüksek hassasiyeti sayesinde karanlık ortamlarda gürültü oranını azaltarak kaliteyi artırmayı başarır. Mark 4 full frame yapıda olmasından dolayı çekimlerin kaliteli bir şekilde çıktıya aktarılmasını destekler.

Sensör, 36 mm genişliğinde ve 24 mm uzunluğundaki sensör boyutuyla yüksek kalitede çekimler yapılmasına imkan tanır. 30.4 MP olmasıyla da çözünürlük bakımından başarılı bir performansa imza atar.

Canon EOS 5D Mark 4 30.4 MP ile beraber 6720x4480 çözünürlüğünde çekim yapılmasını sağladığından dolayı da görüntülerin yüksek kaliteye ulaşmasına yardımcı olur. Ayrıca sensörün kendisinde faz algılama noktaları bulunur.

Bu, daha hızlı odaklamayı mümkün hale getirerek çekim sırasında yaşanabilecek vakit kayıplarını azaltmaya yarar. Böylece hareketin yoğun olduğu yerlerde bile net görüntüler alınmasına yardımcı olur.

Canon 5D Mark 4 body olarak satışa sunulmasının yanı sıra değiştirilebilir objektife sahip olduğundan dolayı farklı çekim tekniklerinin rahat bir şekilde uygulanmasını mümkün kılar.

Canon 5D Mark 4 body fiyat opsiyonlarına göz atarak başarılı bir şekilde inşa edilmiş sensöre kısa sürede erişebilir, her türlü ortamda dilediğiniz gibi çekim yapmaya başlayabilirsiniz.

Canon 5D Mark 4 Panel Görünüm

Enstantane Öncelikli Çekim Yapabilen Canon 5D Mark 4 Teknik Özellikleri

Canon EOS 5D Mark 4 profesyoneller için yapılandırılmış olmasına rağmen çekim yapmaya yeni başlayan kişiler için de pratik bir kullanıma sahiptir. 3.2 inç boyutundaki LCD ekranı, yapılan işlemlerin kolaylıkla kontrol edilmesini sağlamasıyla öne çıkar.

Aynı zamanda dokunmatik bir yapıda olduğundan dolayı ayarlamaların hızlı bir şekilde yapılmasını mümkün kılar. Optik vizör içeren Canon 5D Mark 4l, pentaprizma olmasıyla görüntüleri başarılı bir şekilde düzeltir.

Ayna efekti olarak da bilinen sol/sağ yönlerde oluşan izdüşümleri düzenleyerek vizör üzerinde doğru açılarda gözükmesini mümkün kılar. Böylece çekimleri daha rahat bir şekilde takip etmenize yardımcı olur.

Klasik SD kartların yanı sıra Compact Flash desteğine sahip olmasıyla da yeni nesil teknolojileri destekler. Üstelik çift kart yuvası içerdiğinden dolayı alan problemi yaşamadan dilediğiniz anı rahatlıkla ölümsüzleştirmenize imkan tanır.

1865 mAh bataryaya sahip olan Canon 5D Mark 4, tam dolu pille 900 adede kadar çekim yapabilir. Yazılımsal desteği sayesinde pil ömrünü verimli bir şekilde değerlendirerek uzun saatler boyunca rahatlıkla çekim yapmanıza yardım eder.

Yapay zeka desteğiyle beraber fotoğrafların olması gereken renk ve gölgelendirme detaylarına kavuşmasını sağlayan model, profesyonel çekimler yakalamanızı mümkün hale getirir. Ayrıca hem diyafram hem de enstantane öncelikli çekim yapılmasını sağladığından dolayı her türlü tekniği rahatlıkla uygulamanızı mümkün kılar.

Canon Mark 4 body fiyat opsiyonlarını inceleyerek aradığınız özelliklere sahip olan ürüne kısa sürede ulaşabilir, Mark 4 fiyat seçenekleri içinde bütçenize hitap edeni kolaylıkla bulabilirsiniz.

Canon 5D Mark 4 ile EOS 90D Farkları

Canon 5D Mark 4, ilk olarak daha büyük sensöre sahip olmasıyla Canon EOS 90D modelini geride bırakır. Ayrıca genişletilmiş ISO değeri iki katı artırıldığı için daha iyi bir çekim kalitesi sunar.

90D’de odaklanma noktaları 45 adetle sınırlıyken 5D Mark 4’te 61 adettir. 0.2 inç daha büyük ekranıyla daha rahat bir şekilde kontrol edilebilir. Aynı zamanda 90D Ultra HD çözünürlüğünde video çekerken bu modelde video kalitesi 4K’dır.

Canon 5D Mark 4 Yandan Görünüm

Canon 5D Mark 4 Artı ve Eksileri

Canon Mark 4 özellikleri ile kullanıcılarının pek çok ihtiyacını karşılamayı başarır. Canon Mark 4 inceleme ve değerlendirmelerini merak ediyorsanız, artı ve eksi özellikleri inceleyerek ürün hakkında daha yakından bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu özellikler:

  • Hem toza hem de suya karşı dayanıklı olmasıyla her türlü ortamda çekim yapılmasına yardımcı olur. Sensöründe toz azaltma sistemi bulunduğundan dolayı dağlık alanlarda da güvenle çekim yapılabilir.
  • HDMI girişine sahip olduğundan dolayı çekilen görüntüler ekranlara rahatlıkla yansıtılabilir.
  • HDR modu sayesinde ışığın az ya da çok olduğu ortamlarda gerekli renklendirmeleri gerçekleştirerek çekim yapılmasını mümkün hale getirir.
  • Canon 5D Mark 4 4K çözünürlüğünde video çekebilmesiyle de öne çıkar. Saniyede 30 fps hızında MOV ve MP4 formatlarında çekim yapabilir.
  • Canon Mark 4 body ölçüleriyle elde rahat bir duruş sergiler. Genişliği 151 mm, yüksekliği 116 mm ve derinliği 76 mm’dir. 800 g ağırlığıyla elde hantal bir yapıya bürünmez.
  • Saniyede 7 kare çekebilmesiyle hareketli cisimlerin kolaylıkla yakalanmasına yardımcı olur.
  • Wi-Fi ve NFC gibi bağlantılara sahip olmasına rağmen Bluetooth içermemesi Canon 5D Mark 4 modelinin olumsuz yanları arasında bulunur. Görüntü sabitleyici içermemesi de eksiklikleri arasında yer alır.

Genel olarak kullanıcılarından olumlu geri dönüşler almayı başaran Canon 5D Mark 4 fiyat alternatifleriyle de geniş bir kitleye hitap eder. Canon Mark 4 fiyat seçeneklerini inceleyerek hayalinizdeki ürüne uygun seçeneklerle ulaşabilirsiniz.

Canon EOS 5D Mark IV Body Dijital SLR Fotoğraf Makinesi Fiyat Analizi

Canon EOS 5D Mark IV Body Dijital SLR Fotoğraf Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Canon EOS 5D Mark IV Body Dijital SLR Fotoğraf Makinesi Özellikleri

Türü:   DSLR
Megapiksel:   30.4 MP
Dahili Wi-Fi:
GPS:
Sensör Tipi:   Full Frame
Tipi:   Yalnızca Gövde
Video Formatı:   4K
Video FPS Değeri:   30 fps
Pil Türü:   Lityum İyon
Ekran Teknolojisi:   LCD
Hafıza Kartı Sayısı:   2
Çalışma Sıcaklığı:   0° ile 40°C arası
En Düşük ISO:   100
En Yüksek ISO:   32000
Netleme Noktaları (AF):   61 Adet
Çıkış Yılı:   2016
Genişlik:   15.1 cm
Derinlik:   7.6 cm
Yükseklik:   11.6 cm
Ağırlık:   800 gr
Düşük Enstantane:   1/8000 sn
Yüksek Enstantane:   30 sn
Sürekli Çekim:   7 kare/sn
Hafıza Kart Tipi:   SD
Vizör Tipi:   Pentaprizma
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Canon EOS 5D Mark IV Body Dijital SLR Fotoğraf Makinesi Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Canon EOS 5D Mark IV Body Dijital SLR Fotoğraf Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Canon EOS 5D Mark IV Body Dijital SLR Fotoğraf MakinesiCanon EOS 6D Mark II Body Dijital SLR Fotoğraf MakinesiCanon EOS 5D Mark III Body Dijital SLR Fotoğraf MakinesiNikon D850 Body Dijital SLR Fotoğraf Makinesi
 Canon EOS 5D Mark IV Body Dijital SLR Fotoğraf MakinesiCanon EOS 6D Mark II Body Dijital SLR Fotoğraf MakinesiCanon EOS 5D Mark III Body Dijital SLR Fotoğraf MakinesiNikon D850 Body Dijital SLR Fotoğraf Makinesi
Fiyat 39.200,00 TL
16 satıcı
25.945,56 TL
20 satıcı
26.999,00 TL
1 satıcı
55.895,00 TL
7 satıcı
Popülerlik5. Popüler Fotoğraf Makinesi7. Popüler Canon Fotoğraf Makinesi-5. Popüler Nikon Fotoğraf Makinesi
Ortalama Puan2 yorum-
TürüDSLRDSLRDSLRDSLR
Megapiksel30.4 MP26.2 MP22.3 MP45.7 MP
Dahili Wi-FiVarVarYokVar
GPSVarVarYokYok
Hareketli EkranYokVarYokVar
Sensör TipiFull FrameFull FrameFull FrameFull Frame
TipiYalnızca GövdeYalnızca GövdeYalnızca GövdeYalnızca Gövde
Video Formatı4KFull HDFull HD4K
ŞipşakYok---
Ağır ÇekimYok---
Ağırlık800 gr765 gr950 gr1005 gr
BluetoothYokVar-Var
Çalışma Sıcaklığı0° ile 40°C arası0° ile 40°C arası0° ile 40°C arası0° ile 40°C arası
Çıkış Yılı2016201720122017
Dahili FlaşYok---
Derinlik7.6 cm7.5 cm7.6 cm7.9 cm
Dokunmatik EkranYokVar-Var
Düşük Enstantane1/8000 sn1/4000 sn1/8000 sn1/8000 sn
Ekran TeknolojisiLCDLCDLCDLCD
En Düşük ISO10010010064
En Yüksek ISO32000400002560025600
Genişlik15.1 cm14.4 cm15.2 cm14.6 cm
Görüntü SabitlemeYokVar--
Hafıza Kart TipiSDSDSDXQD
Hafıza Kartı Sayısı2112
Harici FlaşYokVarVarVar
HDMIYokVarVarVar
HDRYokVarVar-
Netleme Noktaları (AF)61 Adet63 Adet61 Adet153 Adet
Pil TürüLityum İyonLityum İyonLityum İyonLityum İyon
Ses ÇıkışıYok-VarVar
Ses GirişiYokVarVarVar
Suya DayanıklıYokVar--
Sürekli Çekim7 kare/sn6 kare/sn6 kare/sn9 kare/sn
Type-CYok---
USBYokVarVarVar
Video FPS Değeri30 fps30 fps30 fps30 fps
VizörYokVarVarVar
Vizör TipiPentaprizmaPentaprizmaPentaprizmaPentaprizma
Yüksek Enstantane30 sn30 sn30 sn30 sn
Yükseklik11.6 cm11.1 cm11.6 cm12.4 cm
Zaman Aralıklı ÇekimYokVar-Var