A4 Fotokopi Kağıdı

A4 Fotokopi Kağıdı Fiyatları

1.001 farklı A4 Fotokopi Kağıdı için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok Satanlarpaket En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

500 adet2500 adet70 gr80 grA4A550 - 100 TL 250 TL üstüGramajlıRenkliSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 42Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Boyut: A4 Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Boyut A4 Ağırlık Sayfa Tipi SatıcıToplam 49 satıcı. Ürün Puanı Renk

A5 Fotokopi KağıdıA3 Fotokopi KağıdıKırmızı Fotokopi KağıdıKrem Fotokopi KağıdıMavi Fotokopi KağıdıMor Fotokopi KağıdıPembe Fotokopi KağıdıSarı Fotokopi KağıdıSiyah Fotokopi KağıdıTurkuaz Fotokopi KağıdıTuruncu Fotokopi KağıdıYeşil Fotokopi Kağıdı

En Çok Karşılaştırılan Fotokopi Kağıtları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

A4 Fotokopi Kağıdı Sıkça Sorulan Sorular

A4 Fotokopi Kağıdı Kaç Gramdır?

A4 fotokopi kağıdı gramajları üründen ürüne değişiklik gösterse de en yaygın olan fotokopi kağıdı gramajı 80 gramdır. A4 fotokopi kağıtları 70 gramdan başlayıp 300 grama kadar çeşitli ağırlıklarda olabilir. Gramajlar kağıdın kullanım alanına göre şekillenirler.

1 Top A4 Fotokopi Kağıdı Kaç Tanedir?

1 top A4 kağıdı 500 adet olarak paketlenerek satışa sunulur. Koli şeklinde satılan A4 fotokopi kağıtları ise genellikle 5 top olacak şekilde paketlenir ve içerisinde 2500 yaprak A4 kağıdı bulunur.

En çok satan A4 Fotokopi Kağıdı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı A4 Fotokopi Kağıdı:
  1. Copier Bond A4 80 gr 500 Yaprak Fotokopi Kağıdı
  2. Copier Bond A4 80 gr 2500 Yaprak 5'li Paket Fotokopi Kağıdı
  3. Golden Star A4 75 gr 2500 Yaprak 5'li Paket Fotokopi Kağıdı
  4. Golden Star A4 80 gr 2500 Yaprak 5'li Paket Fotokopi Kağıdı
  5. Navigator A4 80 gr 2500 Yaprak 5'li Paket Fotokopi Kağıdı

A4 Kağıt

Gerek iş gerekse eğitim hayatının her anında büyük bir önemi olan A4 kağıtları, en çok tüketilen kırtasiye ürünleri arasında yer alır. Ürünün bu denli fazla kullanılmasındaki en önemli nedenlerin başında ise kullanışlı olması gelir. Fotokopi makinası için elverişli boyutlarda olması, A4 kağıtlarının sıklıkla tercih edilmesindeki bir diğer etkendir. Sunum dosyası ya da poşet dosya içerisine yerleştirilerek iş toplantısı ve ödevlerde kullanılabilen A4 kağıtları, toplu ya da adetli olarak satışa sunulur. Genellikle çizgisiz ve beyaz olan A4 fotokopi kağıdı, aynı zamanda müsvedde ya da çizim işlemlerinde de kullanılabilir. Renkli A4 kağıdı ise sınavlara hazırlık döneminde öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilir.

A4 kağıdı, kağıdın dört defa katlanması anlamına gelir. Dört kez katlanan kağıt standart boyutlara ulaşmış olur ve A4 kağıdı olarak adlandırılır. 210x297 mm ebatlarında olan A4 kağıdı ölçüsü, uluslararası standartlara uygun olarak belirlenir. Yani bu kağıdın ölçüleri dünyanın her yerinde aynı standarda sahiptir. Ürünün kullanım alanının oldukça geniş olması, resmi evraklarda da kullanılmasına neden olur. Kurumsal ve resmi evraklarda kullanılan A4, aynı zamanda mektuplarda kullanılan kağıt boyutudur. Birinci kalite hamur ile üretilen bu ürünler birçok ihtiyaca da hitap eder. Ürün aynı zamanda kullanım alanına göre kalın ve ince yapraklı seçeneklere sahiptir. Mantar pano ya da duvarda kullanım imkanı sağlayan yapışkanlı çeşitler ile birlikte bu kağıtlar oldukça geniş bir ürün gamına sahip olur.

A4 Kağıdı Çeşitleri

Herhangi bir içeriğin çıktısını almak ya da önemli notları tutmak için kağıda ihtiyaç duyulur. Kağıtlar, günlük yaşamda yediden yetmişe her kesim tarafından oldukça önemli bir gerekliliktir. Kağıdın gündelik hayatta bu denli gerekli olması aynı zamanda bu ürünün en çok tüketilen sarf malzemesi olmasına neden olur. En sık tercih edilen kağıt türleri arasında ise A4 top kağıt yer alır. Kullanım alanına göre birçok çeşitliliğe sahip olan siyah, beyaz, sarı A4 kağıdı en ucuz toptan şekilde satın alınabilir. Adetli seçenekleri de bulunan ürün, ofis ya da resmi kurumların olmazsa olmazlarındandır. Ürün, yazıcı için uygun ebatlarda olduğundan projelerin ve ödevlerin çıktısını almada kullanılabilir.

Beyaz olanların aksine renkli A4 kağıt çeşitleri, rengarenk seçenekleri ile daha ilgi çekici olduğundan, akılda kalıcı notlar tutmak için idealdir. Ebeveynlerin çocuklarının ödevi ya da sunumunda tercih edebileceği renkli A4 kağıtları, kağıt ile yapılan origami sanatında da kullanılabilir. Yapışkanlı A4 kağıdı ise sınavlara hazırlık dönemlerinde öğrenciler tarafından tercih edilir. Sunum dosyası içerisine veya duvara yapışabilen bu kağıtlar sayesinde gün içinde sürekli tekrar edilmesi gereken notlar göz önünde bulunudurulur ve ezber kolaylığı sağlayabilir. Kalın A4 kağıdı ise pilot kalem ile alınan notlarda, yazının kağıdın arka yüzüne geçmesine engel olur. Kalın A4 kağıtları yazıcı için kullanılmamalıdır. Aksi taktirde kağıt, yazıcı içerisinde sıkışarak aksaklıklara sebebiyet verebilir.

Ofis ve Resmi Kurumların İhtiyacı A4 Kağıtları

Resmi kurum ya da ofislerin neredeyse tüm departmanında kağıda ihtiyaç vardır. Bir anlaşmayı belgelemek, bir makalenin veya bir sözleşmenin kopyasını almak, evrak teslim etmek ya da sunum yapmak genellikle için A4 kağıdı kullanılır. Yazıcı ya da fotokopi makinelerinin olmazsa olmazı olan bu kağıt türü, firmalar tarafından toptan olarak satın alınır. A4 top kağıt fiyatı, adetli olanlara göre kimi zaman daha uygun olabilir. A4 fotokopi kağıdı olarak da bilinen bu ürünler, birinci kalite malzemelerden üretime sunulur. Kağıdın ham maddesi ağaç olduğundan, bu kağıtların israf edilmemesi büyük önem teşkil eder. Geri dönüşüme katkıda bulunmak ofis ve kurumların maliyetini düşürebileceği gibi ülke ekonomisini de katkı sağlar.

Sanal dünyanın gelişmesi ile birlikte yazı ile ilgili her işlem dijital ortamlara rahatlıkla aktarılabiliyor. Ancak önemli bilgi ve belgelerin dijital olarak saklanması kimi zaman güvenli olmalayabilir. Bu gibi durumlarda ilgili yazılı işlemlerin mutlaka fiziki olarak muhafaza edilmesi gereklidir. Fiziki olarak muhafaza edebilmek için ise kağıtlara ihtiyaç duyulur. Muhafaza için uygun ebatlarda olan ince A4 kağıdı çeşitleri, mekandan da tasarruf edilmesini sağlar.

A4 Kağıdı Kullanım Alanları

A4 kağıdı kullanım alanları diğer kağıt türleri birçok farklı alanda kullanılabilir. Günlük kullanımın getirdiği zorunluluğun dışında hobi amaçlı olarak da kullanılan A4 kağıtları ile özellikle çocukların ilgisini çekebilecek origamiler yapılabilir. Beyaz dışındaki renkler kullanılarak rengarenk tasarımlar ortaya çıkarılabilir. Çizim kağıdı olarak da kullanılabilen A4’ler aynı zamanda not kağıdı şeklinde de kullanıma uygundur. Defter ve kitap taşımak istemeyen öğrenciler için pratik bir kullanım imkanı sunan bu ürünler, özellikle vize ve final döneminde fotokopi çekmek ve not paylaşımı yapmak için oldukça etkilidir. İlk kez A4 kağıdı kullanan veya bu kağıdı kullanmada çok fazla pratiği olmayan öğrenciler, kağıdın arkasına aynı boyutta çizgili bir kağıt koyarak notlarını tek bir hizada tutabilir.

Fotokopi makinesi ve yazıcılarda da kullanılan A4 kağıtları, kimi zaman cihazlarda sıkışmalara neden olabilir. Sıkışmadan kaynaklanan aksaklıkların önüne geçebilmek için cihaz önünde bulunan kağıt haznesine çok fazla kağıt koyulmamalıdır. Ayrıca cihaz için kullanılacak farklı boyut ve maddelerdeki kağıtlar da cihaza zarar verebilir. Bu nedenle makine ve yazıcılarda A4 kağıdı kullanmak önerilir. Renkli A4 kağıt kullanılarak, alışılmışın dışında ve rengarenk renkli çıktılar elde edilebilir. Renkli kağıtlar özellikle ebeveynler tarafından çocukların sınav dönemlerinde çalışmaya teşvik edebilmek amacıyla kullanılabilir. A4 fotokopi kağıdı ölçüleri itibariyle her iki yönde de kullanılabilen, her iki tarafına da baskı yapılabilen daha az kağıt harcanmasını sağlayarak ekonomik açıdan da asgari kullanıma katkı sağlayan malzemelerdir.

A4 Kağıt Fiyatları

A4 kağıdı fiyat değişkenliğinin sık yaşandığı ürünler arasında yer alır. Piyasadaki fiyat grafikleri incelendiğinde genellikle yukarı yönde ivme kazanan rakamlar, yıl içerisinde eğitim öğretim döneminin de başlamasıyla artış gösterebilir. Kullanıma bağlı olarak ekonomik fiyat aralıklarına sahip olan ürünleri toptan veya tekli olarak seçebilirsiniz. Kağıt kullanımının çok fazla olduğu işletmelerde toptan seçim fotokopi kağıdı açısından avantaj sağlayabilir. Kağıtlar her zaman kullanıldığı için ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Evinizde kullanmak için tercih edebileceğiniz A4 fotokopi kağıtları çıktı almanız gereken durumlarda baskı kalitesinin artmasına da imkan sağlar. Ucuz A4 kağıt satın almanın püf noktaları:

En ucuz A4 kağıdı fiyatları incelenirken, ürün paketinde kaç adet kağıt bulunduğu ve ürünün kaç gram ağırlığa tekabül ettiğine dikkat edilmelidir. Bir top A4 kağıdı fiyatı marka ve paket içeriğine göre değişkenlik gösterir. A4 fotokopi kağıdı olarak da adlandırılan ürünler tekli olarak da satın alınabilir. Tekli olarak satın alınan ürünler toptan olanlara göre daha yüksek ücretlerle satışa sunulabilir. 120 gr, 300 gr A4 kağıt en ucuz fiyat arayan kullanıcılar için idealdir. Satışa sunulan en uygun a4 kağıdı çeşitleri kullanıcıların birden fazla tercih edebileceği seçeneklere sahiptir. Siz de Akakçe ile birçok A4 kağıdı çeşidi arasında ihtiyacınız olan en uygun ürünü bulabilir, ilgilendiğiniz ürünlere fiyat takibi oluşturarak indirimlerden anında faydalanabilirsiniz!