Fotokopi Makinesi

Fotokopi Makinesi Fiyatları

41 farklı Fotokopi Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Kyocera Fotokopi Makinesi Olivetti Fotokopi Makinesi Sharp Fotokopi Makinesi Canon Fotokopi Makinesi Ricoh Fotokopi Makinesi Konica Minolta Fotokopi Makinesi

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 7.500 TL 7.500 TL üstüÇok FonksiyonluRenkliEthernetKablosuzMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 3.000 TL3.000 - 4.500 TL4.500 - 6.000 TL6.000 - 7.500 TL7.500 TL üstü
Markası Özellikler

Notebook BataryasıLaptop SehpasıTablet KlavyesiOfis ProgramıDrumEthernet KartıNAS Depolama ÜnitesiSunucuGüvenlikKyocera Fotokopi MakinesiOlivetti Fotokopi MakinesiSharp Fotokopi Makinesi

En Çok Karşılaştırılan Fotokopi Makineleri
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Fotokopi Makinesi Yorumları ve Önerileri

 • Hakan Y.186 yorum
  715 beğeni
  CanonCanon IR2520 Fotokopi MakinesiHakan Y. 26 Eylül 2020
  Canon IR2520 Fotokopi Makinesi
  Dokunmatik ekranı bulunduğu için kolay kullanılabiliyor. Dakikada yirmi sayfa fotokopi çekebiliyor. Isınma süresi uzun değil, çok beklemek gerekmiyor. Farklı boyutlardaki belgelerin fotokopisini çekebiliyor. Kağıt kapasitesi de iyi. Tek sıkıntı ağır olması ama sürekli yeri değiştirilmeyeceği için sorun olmuyor.
  • Alışverişçi resmi
 • Hakan Y.186 yorum
  715 beğeni
  SamsungSamsung SL-C3060FR Fotokopi MakinesiHakan Y. 26 Eylül 2020
  Samsung SL-C3060FR Fotokopi Makinesi
  Renkli harf ve yazı karakterleri ile yazdırabiliyor. Bulanık baskı gibi sorunlar olmuyor. Kısa sürede yazdırıyor. Uyku modu da var, yüksek ipm hızında basabiliyor. Metin ve fotoğrafları bilgisayar belleğine aktarabiliyorsunuz. Kablosuz özelliği olsa süper olurdu.
  • Alışverişçi resmi
 • EA1 yorum
  2 beğeni
  Konica MinoltaKonica Minolta Bizhub C227 A3 Renkli Fotokopi Yazıcı TarayıcıErtan A. 22 Temmuz 2020
  Konica Minolta Bizhub C227 A3 Renkli Fotokopi Yazıcı Tarayıcı
  Mali Müşavirlik yapıyorum, 1 ay önce aldım ve kullanıyorum. Cihazın kullanımı son derece basit, baskı kalitesi mükemmel. Evet ilk alışda pahallı gibi görünüyor, fakat 29.000 çekim/toner verimliliği göz önünde bulundurulduğunda uzun vadede doğru seçim oluyor. Tavsiye derim, asla pişman olmazsınız.
Tüm yorumları gör

Fotokopi Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Fotokopi Makineleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Fotokopi Makinesi:
 1. Kyocera M3145idn Fotokopi Makinesi
 2. Kyocera M3145DN Fotokopi Makinesi
 3. OLIVETTI D-copia 4024mf Çok Fonksiyonlu Fotokopi Makinası
 4. Kyocera Ecosys M6630CIDN Tarayıcı + Fotokopi + Faks Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
 5. Sharp MX-B427W - 40 Ppm A4 Fotokopi + Network Yazıcı +Tarayıcı + Faks + Wi-Fi

Fotokopi Makinesi

Ofis malzemeleri arasında yer alan çeşitli elektronik cihazlar, işlerin kolay ve pratik bir şekilde yapılmasına yardımcı olur. Bilgisayar, yazıcı, usb bellekler ve kart okuyucu cihazlar dosya ve dijital verilerin hızlı bir şekilde okunmasını ve baskıya alınmasına yardımcı olur. Ofis eşyalarından önemli demirbaşlardan biri yazıcılar ve fotokopi makineleridir. Önemli evrak ve belgeleri hızlı bir şekilde çoğaltmayı sağlayan fotokopi makinesi çeşitleri farklı ihtiyaçları karşılayan seçenekler sunar. Siyah beyaz ve renkli baskı yapan modelleri okul, ofis ve resmi kurum gibi farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde belgeleri kusursuz bir şekilde çoğaltan makineler, marka ve model özelliklerine göre farklı faydalar sunar. Tek bir tuşla belgeleri kopyalayan cihazlar, üretimde kullanılan teknolojiye göre tarayıcı ve yazıcı olarak da kullanılabilir. Büyük ve küçük ofislerin vazgeçilmez cihazlarından biri olan fotokopi makineleri, özelliklerine göre farklı kağıt türlerine baskı yapabilir. Renkli ve siyah beyaz baskı seçenekleri sunan makineler farklı mürekkep seçeneklerine sahiptir. Kartuş çeşidine göre belirli sayıda baskı alma imkanı sunan cihazlar, kompakt tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlar.

Fotokopi Makinesi Nerelerde Kullanılır?

Teknolojik cihazlar resmi ve günlük işlerin hızlı bir şekilde yapılmasına yardımcı olur. Bu cihazlar sağladığı konforla kullanıcılarını memnun eder. Bilgisayar ve yazıcılar kadar fotokopi makineleri de ofis ve resmi kurumların demirbaşları arasında yer alır. Hızlı bir şekilde evrak ve belgelerin kopyalayan bu cihazın kullanım alanı oldukça çeşitlidir. Okulda sınav kağıtları, ödevleri çoğaltmak için kullanılır. Resmi kurumlarda ve devlet dairelerinde ise önemli evrakları kopyalamak için tercih edilir. Ayrıca kimlik, ehliyet, pasaport gibi belgelerin nüshasını elde etmek için fotokopisi çekilir. Teknoloji üreticileri farklı ihtiyaçları karşılayan fotokopi makinelerini kullanıcıların tercihine sunar. Ofis ve okulda pratik kullanım sağlayan yazıcılı fotokopi makinesi tasarımları modern teknolojisiyle konforlu bir deneyim sunar. Bilgisayarlar ile bağlantısı olan bu cihazlardan baskı alabilir ve fotokopi çekebilirsiniz. Ayrıca bazı modellerde tarayıcı olarak da kullanılabilir. Renkli ve siyah beyaz çıktı veren makineler kartuş ve tonerlerle çalışır. Tasarıma göre püskürtme ve lazer ile baskı uygulayan modelleri kullanım için tercih edebilirsiniz. Baskı alma ve evrak çoğaltmanın sık kullanıldığı alanlarda profesyonel fotokopi makinesi modelleri uygun alternatifler arasında yer alır. Kablosuz bağlantı seçeneğine sahip modeller kablo dağınıklığını ortadan kaldırır ve hızlı bir şekilde üretimin devamını sağlar. A3,A4 ve A5 gibi farklı boy kağıtlar üzerinde işlem yapabilen cihazlar, çalışma sistemine göre ayrılır. Çok sayıda baskıyı hızlı şekilde çoğaltmayı sağlayan Büyük fotokopi makinesi modellerin üretiminde toner kartuşlar kullanılır. Tonerle çalışan modeller renk tozlarını statik enerji ile sıkıştırarak kağıda aktarımını sağlar. Bu çalışma sistemi hızlı şekilde baskı almayı ve evrak kopyalamayı sağlar. Devlet kurumlarında, büyük ofislerde ve ozalitlerde kullanım için lazerli fotokopi makinesi çeşitleri pratik ve konforlu kullanım sağlar. Evde ve küçük ofislerde kullanım için mürekkep püskürtmeli küçük fotokopi makinesi çeşitleri tercih edilebilir. akakce.com sayfasını kullanarak fotokopi kağıdı, yazıcı ve modem fiyatları ve özelliklerini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Fotokopi Makinesi Özellikleri

Ev, okul, ofis ve devlet kurumlarında hızlı bir şekilde evrak ve önemli belgeleri kopyalamayı sağlayan cihazlar fotokopi makineleri olarak bilinir. Renkli fotokopi makinesi modellerinde renkli kartuş ve toner bulunur. CMYK renklerine uygun alternatifler sunan cihazları amatör ve profesyonel işleriniz için tercih edebilirsiniz. Geniş bir kullanım alanı sunan cihazlar kartuş tiplerine göre ve teknolojilerine göre farklı biçimde çalışır. Hızlı kopya almak için lazerli modeller tercih edilir. Özellikle profesyonel anlamda baskı almak için lazer makinelerin sunduğu performans kullanıcıların beğenisini toplar. Toner teknolojisi, renkli boya tozlarını statik enerji ile sıkıştırarak aynı anda kopyalama sağlar. Mürekkep kartuşlu modellerde püskürtme teknolojisi kullanılır. Bu baskı aşaması adım adım püskürterek sayfa kopyalandığı için işlem süresi uzayabilir. Kopyalama kapasitesi ve süresi cihazların model özelliklerine göre değişir. Cihazlar üzerindeki cam panel üzerine yansıyan ışın asıl belgeyi tarayarak belirli sayıda çoğaltılması sağlar. Renkli ve siyah beyaz baskı sunan makinelerin renk ayarları cihaz üzerinden ayarlanabilir. Uyumlu toner ve kartuşlar bulunduğu sürece istediğiniz renk baskı alabilirsiniz.

Fotokopi Makinesi Nasıl Kullanılır?

Her alanda kullanılan fotokopi makineleri basit bir kullanım deneyimi sunar. Tek tuşla kolayca çalıştırılabilen cihazların, kullanım model özelliklerine göre değişir. Bazı modellerde dokunmatik LCD ekran bulunur. Cihaza komutlar dokunmatik ekran üzerinden verilir. Baskı sayısı ve renk seçimi gibi ayarları ekran üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca, bazı modeller arkalı önlü baskıyı otomatik yapar. Bu ayarı cihazları çalıştırmadan önce aktifleştirebilirsiniz. Dijital ekranlı makinelerde ise tuşları kullanarak işlem komutları verilir. Ekran çevresinde rakam ve yön tuşları bulunur. Kopya sayısı, renk ayarı ve kağıt özelliklerini tuşlar yardımıyla yapabilirsiniz. Makinelerin saklama haznesinde yeterli kağıt olmasına dikkat etmelisiniz. Eksik varsa kağıt ilavesi yapmak hızlı kopya almanızı sağlar. Belgelerin net bir şekilde çoğaltılması için makinenin cam paneli üzerine düzgün yerleştirilmesi gerekir. Belgenin hareket etmemesi için makine kapağının kapalı olarak çalıştırılması önemlidir. Kullanım ihtiyacınıza uygun en iyi fotokopi makinesi modellerini belirlemek için cihaz özelliklerini inceleyebilirsiniz. Farklı markaların sunduğu cihazlar, basit kullanım arayüzleriyle konforlu kullanım deneyimi sunar.

Fotokopi Makinesi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofislerin ve okulların en büyük yardımcıları arasında fotokopi makineleri yer alır. Modern teknolojiye sahip cihazlar, kısa sürede önemli belgeleri çoğaltmayı sağlar. Konforlu ve pratik kullanım deneyimi için cihaz seçimi yaparken titiz davranmak sizlere fayda kazandırabilir. Teknoloji üreticileri farklı ihtiyaçları karşılayan makine çeşitleri sunar. Mürekkep ve lazer baskı teknolojilerinin kullanıldığı ürünler tarayıcı ve yazıcı olarak kullanılabilir. Marka ve model özelliklerine göre değişen cihazların sunduğu faydalar değişebilir. Büyük ofislerde yazıcı ve fotokopi makinesi ihtiyacını karşılamak için yazıcılı modelleri tercih edebilirsiniz. Çıktı gönderme özellikleri ve cihaz hafızası model özelliklerine göre değişir. Bazı modeller son kopyalanan belgeyi hafızasına kaydeder. Yeniden evrak yerleştirmeden kopya alabilirsiniz. Küçük ofisler ve evde kullanım için kompakt tasarımlı cihazların kullanımı uygun olur. Farklı boy kağıtlar üzerinde işlem yapmayı sağlayan makineler arasından ihtiyacınıza göre olanları seçebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını değerlendirerek farklı markaların cihazlarının performansları hakkında fikir edinebilirsiniz. Fotokopi makinesi tavsiye ve yorumları doğrultusunda cihaz tercihi yapabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Fotokopi Makinesi Modelleri Akakçe’de

Resmi kurumlar, okullar ve ofislerin demirbaş ofis eşyaları arasında fotokopi makineleri yer alır. Ayrıca, evden çalışan kullanıcılarda evde kullanım için küçük fotokopi makinelerine ihtiyaç duyar. Yazıcılı fotokopi makineleri işlevsel özellikleri ve kompakt tasarımıyla alandan tasarruf sağlayarak ev ve ofislerde kullanıma uygun seçenekler sunar. Fotokopi makinesi fiyatları her bütçeye hitap eden geniş yelpazeye sahiptir. Marka, model özellikleri ve kartuş tiplerine göre makine fiyatları belirlenir. Ayrıca, cihazların desteklediği kağıt boyutları da fiyatlandırmayı etkileyen unsurlardan biridir. Her bütçeye uygun modern teknolojiye sahip cihazlar arasından seçim yaparken kullanım özelliklerine ve fiyatlarına göre seçim yapabilirsiniz. akakce.com sayfasında yer alan farklı satıcıların sunduğu fotokopi makinesi fiyatlarını inceleyerek, karşılaştırma yapabilirsiniz. Sıralama butonlarını kullanarak ucuz fotokopi makinesi çeşitlerini listeleyebilirsiniz.