Airfryer & Fritöz

Airfryer & Fritöz Fiyatları

1.636 farklı Airfryer & Fritöz için fiyatlar listeleniyor.

Philips Fritöz Xiaomi Fritöz Tefal Fritöz Cosori Fritöz Onvo Fritöz Luxell Fritöz

Fiyatı Düşen Fritözler

Tümü

Fiyat/Performans (F/P) Fritözler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Hazne Kapasitesi5.5 lt
 • Hazne Kapasitesi6 lt
 • Hazne Kapasitesi12 lt
 • Güç2000 W
 • Güç2200 W
 • Fiyatı0 - 2.000 TL
 • Fiyatı2.000 - 3.000 TL
 • ÖzelliklerYağsız
 • Yağ Kapasitesi4.0 lt
 • Yağ Kapasitesi5.0 lt
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 2.000 TL 2.000 - 3.000 TL 3.000 - 4.000 TL 4.000 - 7.000 TL 7.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterSeriYağ KapasitesiHazne KapasitesiGüçGövde MalzemesiYükseklikGenişlikDerinlikYiyecek KapasitesiMaksimum SıcaklıkAğırlıkPişirme TürüProgram SayısıÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (1.636)

Fritöz Yedek Parça Tost Makinesi Çok Amaçlı Pişirici Pizza Makinesi Ekmek Kızartma Makinesi Izgara Waffle Makinesi Buharlı Pişirici Ekmek Yapma Makinesi Philips Fritöz Xiaomi Fritöz Tefal Fritöz

En İyi Fritözler

En iyi fritöz karşılaştırması burada! Fritöz karşılaştırma tablosu ile sizin için en uygun fritöz modeline karar verebilirsiniz.

Fritöz Karşılaştırma Tablosu
Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız FritözPhilips AirfryerTefal Easy Fry Grill Precision Plus EY505D27 4.2 lt Yağsız FritözTefal Easy FryXiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız FritözXiaomi Air FryerKumtel Fastfryer XL HAF-01 Airfryer 5.5 lt Yağsız FritözKumtel FastfryerCosori Premium XXL Airfryer 5.5 lt Yağsız FritözCosori Air FryerKaraca Air Pro Cook XL 2in1 Airfryer 4 lt Konuşan Yağsız FritözKaraca Air Pro Cook
Güç2225 W1400 W1500 W1500 W1700 W1550 W
Çalışma Sıcaklık Aralığı40° - 200°80° - 200°40° - 200°80° - 200°75° - 205°60° - 210°
Sepet Kapasitesi7.3 lt4.2 lt3.5 lt5.5 lt5.5 lt4 lt
Sesli Kontrol
Akıllı Algılama
Dokunmatik Ekran
Zamanlayıcı
Gövde MalzemesiPlastikAlüminyumPlastikPlastikPaslanmaz Çelik ve PlastikPlastik
Otomatik Kapanma
Sesli İkaz
Çıkarılabilir Yemek Haznesi
Koku Filtresi
Sıcak Tutma Fonksiyonu
Program Sayısı588116
Sulu Yemek Tenceresi
Isıtma Programı
Meyve Kurutma
Buz Çözme
Yoğurt Mayalama
Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Tencere
Ağırlık7.99 kg7.9 kg3.9 kg4.7 kg5.2 kg6 kg
Boyut (GxDxY)32.1 x 43.3 x 31.5 cm36 x 27 x 32 cm30.4 x 25.2 x 33.5 cm26 x 35 x 31 cm36 x 29.7 x 32 cm34 x 28 x 37 cm
Renk
 • Gövde malzemesi alüminyum olan Tefal Easy Fry ile çelik/plastik yapıdaki Cosori Air Fryer, plastik yapıya sahip fritözlerden daha dayanıklıdır.
 • Sıcak tutma fonksiyonu; Cosori Air Fryer ve Philips Airfryer fritözlerde öne çıkarken, tablodaki diğer ürünlerde yer almamaktadır.
 • Philips Airfryer 7.3 litrelik sepet kapasitesi ile tablodaki en yüksek hacimli fritöz olurken, en düşük hacme sahip olan ürün ise 3.5 litre ile Xiaomi Air Fryer’dır.
 • Buz çözme özelliği, sunduğu ekstra katkı ile Xiaomi Air Fryer ve Cosori Air Fryer fritözlerin işlevselliğini artırır.
En Çok Karşılaştırılan Fritözler

Fritöz Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Fritöz Sıkça Sorulan Sorular

Fritöz & Airfryer

Fritöz modelleri, patatesten balığa kadar birçok öğünü yağ ile birleştirilerek kızarmasına yardımcı olan cihazlardır. Elektrikli pişirme çeşitleri kategorisi altında inceleyebileceğiniz kızartma aletlerinin birçok boyut ve kullanım seçeneği bulunur. Yiyeceklerinizi lezzetle sofralarınıza taşımaya yardımcı olan airfryerlar içerisinde ev kullanımının yanı sıra, endüstriyel alanlara yönelik modellerine de rastlamak mümkündür. Airfryer modelleri ile hamur işleri, patates, sebze, deniz mahsülleri ve kırmızı et ürünleri gibi birçok farklı besin değerine sahip olan yiyeceği pratik bir şekilde kızartabilirsiniz. 5 lt fritöz seçenekleri, geniş iç hazneleri ile kalabalık aileler ya da sıklıkla misafir ağırlayan kişilerin tek kullanımda ihtiyaç duydukları kızartma porsiyonunu elde etmelerine yardımcı olur. Airfryer satın alırken aile nüfusu ya da misafir yoğunluğunuzu baz alarak ihtiyaç duyduğunuz boyutu kolaylıkla bulabilirsiniz. Cihazı çalıştırmadan önce ilk olarak kızartmak istediğiniz yiyeceği, daha sonrasında ise yiyeceğin miktarını baz alarak yağı eklemelisiniz. Her kullanım sonrası elektrikli fritözün içerisinde kalan yağı bir cam kavanoza aktararak iç hazneyi temizlemeniz gerekir. Atık yağları geri dönüşüm merkezlerine götürerek geri dönüşüme ve doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

Fritöz Modelleri

Fritöz modelleri arasında; basınçlı, ocak üstü, ve yağsız gibi birçok kategori üzerinden tasarlanan seçenekleri bulunur. Bu tür aletlerin iç haznesi litre birimi baz alınarak belirlenir. Airfryer modelinin iç haznesine yerleştireceğiniz yağın miktarı, hazırlayacağınız porsiyonla doğru orantılı olmalıdır. Yağ miktarı yiyecekten daha fazla olduğu takdirde öğünleriniz aşırı yağlı olabilir ve bu durum yiyeceğin lezzetini etkileyebilir. Sanayi tipi fritöz modelleri, hem yüksek enerji harcadığından hem de geniş bir iç hazneye sahip olduğundan dolayı ev içerisinde kullanıma uygun değildir. Bu tür cihazlar, kafe ve restoran gibi kamusal alanlarda gerçekleşen sipariş sirkülasyonunda mutfaktaki iş yükünü hafifletmek amacıyla tasarlanır. Basınçlı fritöz modelleri, iç hazneye basınç uygulayarak kızartma işlemini gerçekleştirir ve genellikle tavuk ürünlerinin kızartılmasında yaygın olarak kullanılır. Basınç gücü, besinin kendi öz suyunun içerisinde kalmasına yardımcı olur ve bu öz suyu yağı dengelediğinden dolayı yiyecek yağı içerisine çekmez. Böylelikle yağ kullanımı konusunda da tasarruf edebilirsiniz. Kullanıcıların paylaşmış olduğu fritöz tavsiye ve önerilerine göz atarak ihtiyaç ve sofralarınıza yönelik airfryer seçeneğini kolaylıkla bulabilir, birçok markanın kullanıcılara sunduğu model hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda pratik ev aleti fiyatları incelemesi de yaparak evdeki işlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Patates Kızartma Makinesi Satın Alırken Dikkat Edilecekler

Airfryer satın alırken cihazın boyutuna dikkat etmeniz gerekir. Çekirdek aileler için 1 litre civarında bir ürün yeterli olacak iken, kalabalık aileler ve sıklıkla misafir ağırlayan kişiler 5 litrelik iç haznesi bulunan cihazları tercih edebilir. Fritöz yorum ve incelemeleri içerisinde öne çıkan özelliklerden biri ise, cihazın kullanım sonrası pratik temizlenebilme avantajına sahip olmasıdır. Her kullanım sonrasında iç hazne ana bölmeden ayrılarak elde ya da makinede yıkanması gerekir. Böylelikle bir sonraki air fryer kullanımında daha lezzetli öğünler elde edebilir, yağ lekelerinin kuruması sonucunda ortaya çıkabilecek kanserojen maddeleri iç hazneden arındırarak kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığına katkıda bulunabilirsiniz. Sıcak hava fritözü seçenekleri ile kızartma yaptıktan sonra çıkan yağlar lavaboya dökülmemelidir. Atık yağları bir cam kavanozda biriktirebilir ya da süzerek bir kez daha kızartma işlemi için kullanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz atık yağları geri dönüşüm merkezlerine teslim ederek çevre dostu bir kullanım elde edebilirsiniz. Ev tipi fritöz seçenekleri, kafe ya da restoran gibi kamusal alanlarda kullanıma uygun değildir. Bu tür cihazların iç haznesi düşük litreler bazında tasarlandığından dolayı tek kullanımda bir ya da iki porsiyon öğün hazırlama özelliğine sahiptir. Bu nedenle kafe veya restoran gibi işletmelerde kullanmak üzere yüksek hacimli bir air fryer tercih çok daha mantıklı olacaktır.

Fritöz İndirimlerini Takip Ederek Uygun Fiyatlı Alışveriş Yapın

Klasik kızartma yöntemleri hem iş yükü hem de temizlik açısından zahmetli olabilir. 3 lt fritöz gibi birçok iç hazne boyutuna sahip olan cihazlar, mutfakta vakit geçirmeyi seven kişilere yönelik pratik çözümlere sahiptir. Sıcak hava fritözleri ile hem temizlik hem de yemek hazırlama süresinden tasarruf edebilirsiniz. Üzerinde su tanecikleri kalan yiyecekler hazne yüzeyinde hasarlar oluşmasına ya da yağın etkin bir şekilde yiyeceği kızartmamasına sebebiyet verebilir. Airfryer modelinizin iç haznesini her kullanım sonrasında ana bölmeden ayırarak atık yağlardan arındırmanız gerekir. Hazne içerisinde bekletilen yağlar kuruyarak temizlenmesi daha zor bir hale gelmesinin yanı sıra kanserojen maddelerin oluşumuna sebep olabilir. Basit bir temizleme süreciyle küçük fritöz modelini bir sonraki kullanım için hazır hale getirebilir, her porsiyonda lezzetli yiyeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Besinleri, airfryer modelinizin iç haznesi yeterli olduğu takdirde tek parça halinde kızartabilir, birkaç dakika içerisinde lezzetli öğünler elde edebilirsiniz. Seçimlerde ürün özellikleri ve iç hazne boyutuna göz atarak sizin için en iyi fritözü kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda değişik lezzetler için fırın çeşitleri noktasında da inceleme yaparak ikramlarınıza lezzet katabilir, misafirlerinizi keyifle ağırlayabilirsiniz.

Fritöz Fiyatları

Fritöz fiyat seçenekleri, iç hazne litresi ve kızartma özellikleri gibi noktalardan dolayı değişiklik gösterebilir. Markaların kullanıcılara sunduğu sıcak hava fritözü seçenekleri arasında da fiyat farkına rastlamak mümkündür. Yağsız fritöz seçenekleri, bir yemek kaşığı gibi çok az bir miktar ya da hiç yağ kullanmadan kızartma işlemlerini gerçekleştiren ürünlerdir. Air Fryer adı ile de bilinen kızartma makineleri, sıcak hava yoluyla yiyecekleri kızartır. Bu cihazları patates ya da soğan halkası gibi yiyeceklerin haricinde tavuk ve sebzeleri pişirmeye yönelik de kullanabilirsiniz. Airfryer kullanımı sonrasında kızartma sepetini temizlemek için cihazın tamamen soğumasını beklemelisiniz. Endüstriyel ya da mini fritözler, kullanıldığı ya da kullanılmadığı tüm anlarda sert ve düz bir zemin üzerinde konumlandırılmalıdır. Ev tipi kızartma makineleri, 1 litreden 3 litreye kadar iç hazne kapasitesine sahiptir. Ürünün kullanım kılavuzuna göz atarak hangi parçaların yıkanabilir olduğunu öğrenebilirsiniz. Air fryer kullanımında topraklı prizleri tercih ederek daha güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Akakçe’nin kullanıcılarıyla buluşturduğu en ucuz fritöz fiyatlarına göz atarak dilediğiniz ürünü uygun fiyatlandırmalar üzerinden satın alabilir, yemek hazırlama süreçlerinde lezzetli ve pratik menüler elde edebilirsiniz.

Sofralarınıza Lezzet Katacak Airfryer Çeşitleri Akakçe’de

Endüstriyel fritöz modelleri, tek kullanımda birkaç porsiyon yiyecek elde edilmesine yardımcı olur. Hızlı pişirme ve geniş kapasite özelliğiyle kafe, restoran ve ofis mutfağı gibi alanlarda kullanıma yöneliktir. Endüstriyel pişirici çeşitleriyle işletmenize birçok farklı menüler kazandırabilir, müşterilerinize lezzetli öğünler sunabilirsiniz. 1 lt fritözlerle tek kullanımda iki ve üç porsiyon öğün hazırlayabilir, tavuk ya da etlerde iki ya da üç tam parçayı aynı anda kızartabilirsiniz. Kızartmak istediğiniz yiyeceklerin mutlaka kuru bir şekilde airfryer haznesine atılması gerekir. Patates gibi önceden sudan geçirilmesi gereken yiyecekleri air fryer cihazına koymadan önce suyunun süzülmesini bekleyebilir ya da patatesleri kağıt havlu yardımıyla nazik bir şekilde kurulayabilirsiniz. Kızartma tenceresi olarak da bilinen ocak üstü fritöz çeşitleri, ocağın sağladığı ısı ile yağı kızdırarak yiyeceklerinizi hazırlamaya yönelik tasarlanan ürünlerdir. Bu tür kızartma makinelerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulmaz. Ocak üstü kızartma tencerelerinin ana haznesini ve süzgecini elde ya da bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Patates kızartma makinesi seçenekleri ile kızgın yağın oluşturduğu kokuyu engelleyebilir, ısı sonucu oluşacak buharı tencere içerisine hapsederek yiyeceklerinizin kendi öz suyunu kaybetmeden sağlıklı bir şekilde kızarmasını sağlayabilirsiniz.