Fritöz

Fritöz Fiyatları

384 farklı Fritöz için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Xiaomi Fritöz Philips Fritöz Kumtel Fritöz Kiwi Fritöz Electrolux Fritöz Luxell Fritöz

Aktüel Broşürlerden Fritözler

  • King KYF25 MagicFry Sıcak Hava FritözüMetro1.699,00 TL
  • Kiwi KAF-5535 Yağsız Fritöz 1400 WŞok999,00 TL

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

4.1 lt5.5 lt7.3 ltYağsız0 - 1.000 TL 1.500 - 2.500 TL 2000 W2225 W1.2 kg1.4 kgSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 16Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Özellikler Seri Yağ Kapasitesi Hacim Güç Gövde Malzemesi Yükseklik Genişlik Derinlik Yiyecek Kapasitesi Maksimum Sıcaklık Ağırlık SatıcıToplam 96 satıcı. Ürün Puanı Renk

Fritöz Yedek ParçaTost MakinesiBuharlı PişiriciIzgaraEkmek Kızartma MakinesiWaffle MakinesiPizza MakinesiEkmek Yapma MakinesiYumurta PişiriciXiaomi FritözPhilips FritözKumtel Fritöz

En Çok Karşılaştırılan Fritözler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Fritöz Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Fritöz Sıkça Sorulan Sorular

Fritöz & Kızartma Makinesi

Fritözler, patatesten balığa kadar birçok öğünü yağ ile birleştirilerek kızarmasına yardımcı olan cihazlardır. Elektrikli pişirme çeşitleri kategorisi altında inceleyebileceğiniz kızartma aletlerinin birçok boyut ve kullanım seçeneği bulunur. Yiyeceklerinizi lezzetle sofralarınıza taşımaya yardımcı olan aletlerin ev kullanımının yanı sıra, endüstriyel alanlara yönelik modellerine de rastlamak mümkündür. Bu aletlerle hamur işleri, patates, sebze, deniz mahsülleri ve kırmızı et ürünleri gibi birçok farklı besin değerine sahip olan yiyeceği pratik bir şekilde kızartabilirsiniz. 5 lt fritöz seçenekleri, geniş iç hazneleriyle kalabalık aileler ya da sıklıkla misafir ağırlayan kişilerin tek kullanımda ihtiyaç duydukları kızartma porsiyonunu elde etmelerine yardımcı olur. Bu tür cihazları satın alırken aile nüfusu ya da misafir yoğunluğunuzu baz alarak ihtiyaç duyduğunuz boyutu kolaylıkla bulabilirsiniz. Cihazı çalıştırmadan önce ilk olarak kızartmak istediğiniz yiyeceği, daha sonrasında ise yiyeceğin miktarını baz alarak yağı eklemelisiniz. Her kullanım sonrası elektrikli fritözün içerisinde kalan yağı bir cam kavanoza aktararak iç hazneyi temizlemeniz gerekir. Atık yağları geri dönüşüm merkezlerine götürerek geri dönüşüme ve doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

Fritöz Modelleri

Fritöz modellerinin basınçlı, ocak üstü, ve yağsız gibi birçok kategori üzerinden tasarlanan seçenekleri bulunur. Bu tür aletlerin iç haznesi litre birimi baz alınarak belirlenir. İç hazneye yerleştireceğiniz yağın miktarı, hazırlayacağınız porsiyonla doğru orantılı olmalıdır. Yağ miktarı yiyecekten daha fazla olduğu takdirde öğünleriniz aşırı yağlı olabilir ve bu durum yiyeceğin lezzetini etkileyebilir. Sanayi tipi fritöz modelleri, hem yüksek enerji harcadığından hem de geniş bir iç hazneye sahip olduğundan dolayı ev içerisinde kullanıma uygun değildir. Bu tür cihazlar, kafe ve restoran gibi kamusal alanlarda gerçekleşen sipariş sirkülasyonunda mutfaktaki iş yükünü hafifletmek amacıyla tasarlanır. Basınçlı fritöz modelleri, iç hazneye basınç uygulayarak kızartma işlemini gerçekleştirir ve genellikle tavuk ürünlerinin kızartılmasında yaygın olarak kullanılan bir cihazdır. Basınç gücü, besinin kendi öz suyunun içerisinde kalmasına yardımcı olur ve bu öz suyu yağı dengelediğinden dolayı yiyecek yağı içerisine çekmez. Böylelikle yağ kullanımı konusunda da tasarruf edebilirsiniz. Kullanıcıların paylaşmış olduğu fritöz tavsiyelerine göz atarak ihtiyaç ve sofralarınıza yönelik ürünü kolaylıkla bulabilir, birçok markanın kullanıcılara sunduğu model seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda pratik ev aleti fiyatlarını da inceleyerek evdeki işlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Fritöz Satın Alırken Dikkat Edilecekler

Fritöz satın alırken cihazın boyutuna dikkat etmeniz gerekir. Çekirdek aileler için 1 litre civarında bir ürün yeterli olacak iken, kalabalık aileler ve sıklıkla misafir ağırlayan kişiler 5 litrelik iç haznesi bulunan cihazları tercih edebilir. Fritöz yorumları içerisinde öne çıkan özelliklerden biri ise, cihazın kullanım sonrası pratik temizlenebilme avantajına sahip olmasıdır. Her kullanım sonrasında iç hazne ana bölmeden ayrılarak elde ya da makinede yıkanması gerekir. Böylelikle bir sonraki kullanımda daha lezzetli öğünler elde edebilir, yağ lekelerinin kuruması sonucunda ortaya çıkabilecek kanserojen maddeleri iç hazneden arındırarak kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığına katkıda bulunabilirsiniz. Yiyecekleri kızarttıktan sonra oluşacak atık yağ lavaboya dökülmemelidir. Atık yağları bir cam kavanozda biriktirebilir ya da süzerek bir kez daha kızartma işlemi için kullanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz atık yağları geri dönüşüm merkezlerine teslim ederek çevre dostu bir kullanım elde edebilirsiniz. Ev tipi fritöz seçenekleri, kafe ya da restoran gibi kamusal alanlarda kullanıma uygun değildir. Bu tür cihazların iç haznesi düşük litreler bazında tasarlandığından dolayı tek kullanımda bir ya da iki porsiyon öğün hazırlama özelliğine sahiptir.

Fritöz İndirimlerini Takip Ederek Uygun Fiyatlı Alışveriş Yapın

Klasik kızartma yöntemleri hem iş yükü hem de temizlik açısından zahmetli olabilir. 3 lt fritöz gibi birçok iç hazne boyutuna sahip olan cihazlar, mutfakta vakit geçirmeyi seven kişilere yönelik pratik çözümlere sahiptir. Bu tür küçük ev aletleriyle hem temizlik hem de yemek hazırlama süresinden tasarruf edebilirsiniz. Üzerinde su tanecikleri kalan yiyecekler hazne yüzeyinde hasarlar oluşmasına ya da yağın etkin bir şekilde yiyeceği kızartmamasına sebebiyet verebilir. Cihazın iç haznesini her kullanım sonrasında ana bölmeden ayırarak atık yağlardan arındırmanız gerekir. Hazne içerisinde bekletilen yağlar kuruyarak temizlenmesi daha zor bir hale gelmesinin yanı sıra kanserojen maddelerin oluşumuna sebep olabilir. Basit bir temizleme süreciyle küçük fritözü bir sonraki kullanım için hazır hale getirebilir, her porsiyonda lezzetli yiyeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Besinleri iç hazne yeterli olduğu takdirde tek parça halinde de kızartabilir, birkaç dakika içerisinde lezzetli öğünler elde edebilirsiniz. Seçimlerde ürün özellikleri ve iç hazne boyutuna göz atarak sizin için en iyi fritözü kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda değişik lezzetler için fırın çeşitlerini inceleyerek ikramlarınıza lezzet katabilir, misafirlerinizi keyifle ağırlayabilirsiniz.

Fritöz Fiyatları

Fritöz fiyatları, iç hazne litresi ve kızartma özellikleri gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterebilir. Markaların kullanıcılara sunduğu fritöz seçenekleri arasında da fiyat farkına rastlamak mümkündür. Yağsız fritöz seçenekleri, bir yemek kaşığı gibi çok az bir miktar ya da hiç yağ kullanmadan kızartma işlemlerini gerçekleştiren ürünlerdir. Bir diğer adı ile Air Fryer olarak da piyasada yerini alan kızartma makineleri, sıcak hava yoluyla yiyecekleri kızartır. Bu cihazları patates ya da soğan halkası gibi yiyeceklerin haricinde tavuk ve sebzeleri pişirmeye yönelik de kullanabilirsiniz. Kullanım sonrasında kızartma sepetini temizlemek için cihazın tamamen soğumasını beklemelisiniz. Endüstriyel ya da mini fritözler, kullanıldığı ya da kullanılmadığı tüm anlarda sert ve düz bir zemin üzerinde konumlandırılmalıdır. Ev tipi kızartma makineleri, 1 litreden 3 litreye kadar iç hazne kapasitesine sahiptir. Ürünün kullanım kılavuzuna göz atarak hangi parçaların yıkanabilir olduğunu öğrenebilirsiniz. Cihaz kullanımında topraklı prizleri tercih ederek daha güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. akakce.com’un kullanıcılarıyla buluşturduğu en ucuz fritöz fiyatlarına göz atarak dilediğiniz ürünü uygun fiyatlandırmalar üzerinden satın alabilir, yemek hazırlama süreçlerinde lezzetli ve pratik menüler elde edebilirsiniz.

Sofralarınıza Lezzet Katacak Fritöz Çeşitleri Akakçe’de

Endüstriyel fritöz modelleri, tek kullanımda birkaç porsiyon yiyecek elde edilmesine yardımcı olur. Hızlı pişirme ve geniş kapasite özelliğiyle kafe, restoran ve ofis mutfağı gibi alanlarda kullanıma yöneliktir. Endüstriyel pişirici çeşitleriyle işletmenize birçok farklı menü kazandırabilir, müşterilerinize lezzetli öğünler sunabilirsiniz. 1 lt fritözlerle tek kullanımda iki ve üç porsiyon öğün hazırlayabilir, tavuk ya da etlerde iki ya da üç tam parçayı aynı anda kızartabilirsiniz. Kızartmak istediğiniz yiyeceklerin mutlaka kuru bir şekilde hazneye atılması gerekir. Patates gibi önceden sudan geçirilmesi gereken yiyecekleri makineye koymadan önce suyunun süzülmesini bekleyebilir ya da patatesleri kağıt havlu yardımıyla nazik bir şekilde kurulayabilirsiniz. Kızartma tenceresi olarak da bilinen ocak üstü fritöz çeşitleri, ocağın sağladığı ısı ile yağı kızdırarak yiyeceklerinizi hazırlamaya yönelik tasarlanan ürünlerdir. Bu tür kızartma makinelerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulmaz. Ocak üstü kızartma tencerelerinin ana haznesini ve süzgecini elde ya da bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Kapaklı kızartma makinesi seçenekleri ile kızgın yağın oluşturduğu kokuyu engelleyebilir, ısı sonucu oluşacak buharı tencere içerisine hapsederek yiyeceklerinizin kendi öz suyunu kaybetmeden sağlıklı bir şekilde kızarmasını sağlayabilirsiniz.