Cosori

Cosori Premium XXL Airfryer 5.5 lt Yağsız Fritöz

En Popüler 10. Fritöz (6 yorum)
Cosori Premium XXL Airfryer 5.5 lt Yağsız Fritöz
Seçenekler:Renk seçenekleri:

59 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.899,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 16 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 75 TL MaxiPuan50 TL WorldPuan Stokta 10+ adet Yarın kargoda Satıcı: Pttavm/Soyturkavm

Ürün Özellikleri: Yağsız, Çıkartılabilir Hazne, Zamanlayıcı, Sepet Tutma Kolu, Sıcak Tutma, Otomatik Kapanma, LED Ekran, Hazne Kapasitesi: 5.5 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Cosori Premium XXL Airfryer 5.5 lt Yağsız Fritöz Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (37)

Yenilenmiş ve İkinci El Cosori Premium XXL Airfryer 5.5 lt Yağsız Fritöz Fiyatları

En Popüler Cosori Fritözler
Benzer Ürünler

Cosori XXL

Minimum yağ kullanarak kızartma yapması için tasarlanan Cosori XXL, başarılı markanın yoğun ilgi gören hava fritözleri arasındadır. Extra geniş iç haznesi sayesinde tek seferde kalabalık ailelere yetecek kadar yiyecek pişirebilen başarılı cihaz, çok sayıda hazır programıyla kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Tamamen dokunmatik olan kontrol paneli hemen herkesin kolayca dilediği tarifi hazırlamasına olanak tanırken LCD ekran ise kalan süre, pişirme ısısı gibi değerleri takip etme avantajı sağlar.

Geleneksel kızartma cihazlarına kıyasla %85’e varan oranda daha az yağ kullanmasıyla dikkat çeken Cosori XXL, kızartmadan böreğe, pilavdan tatlıya kadar pek çok şey hazırlamak için uygundur. Üstelik kızartma haznesi içinde yer alan tepsiler yapışmaz yüzeye sahip olduğundan kolay temizlenir. Cosori XXL 5.5 litre kapasiteli haznesi aynı zamanda bulaşık makinesinde yıkanabildiği için tamamen zahmetsiz bir kullanım süreci sağlar.

Hava fritözü olarak tasarlanan Cosori XXL, benzerlerinin aksine düşük çalışma sesi ile öne çıkar. sadece 55 dB olan çalışma sesi, kullanıcılara günün 24 saati dilediği zaman cihazı kullanabilme özgürlüğü sağlayacak niteliktedir. 3 farklı renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulan Cosori XXL, sade tasarımı sayesinde hemen her mutfak dekorasyonuna uygundur. Siz de yeni bir fritöz arayışındaysanız Cosor XXL modelini tercih edebilirsiniz.

Cosori XXL

Cosori XXL ile Özel Hava Sirkülasyonu Teknolojisi

Sıcak hava fritözü olarak tasarlanan Cosori XXL Airfryer, yağsız kızartma yapabilen çok yönlü bir cihazdır. 360 derece sıcak hava sirkülasyonu sağlayarak pişirir. Dolayısıyla kullanıcıların pişirme süresi boyunca yiyecekleri karıştırması veya çevirmesi gerekmez. Cosori XXL Wi-Fi özelliği ise kullanıcılara tüm süreci uzaktan takip edebilme olanağı tanır. Akıllı telefon, tablet veya akıllı televizyona kurulabilen ücretsiz uygulama üzerinden uzaktan kontrol edilebilen başarılı cihaz, 11 adet hazır programla birlikte gelir. Böylece kullanıcılar yiyeceğin türüne göre en uygun ayarların hazır olduğu programlar arasında seçim yaparak zaman tasarrufu sağlayabilir.

Bununla birlikte özelleştirilebilir ön pişirme programları da vardır. Bu programların sıcaklığı ve süresi yiyeceğin miktarına veya kullanıcılarının damak zevkine göre değiştirilebilir. Tüm bu süreç ise cihazın ön kısmında yer alan dokunmatik kontrol paneli üzerinden sağlanır. Ayrıca söz konusu programlara ve ayarlarına uygulama üzerinden de ulaşmak mümkündür. 17000 W çalışma gücü ve maksimum 205 oC pişirme ısısı ile dikkat çeken Cosori XXL, çok miktardaki yiyeceği hızlı şekilde pişirebilecek niteliktedir.

Dolayısıyla tek seferde kalabalık aileler için öğün hazırlamak mümkündür. Yağsız kızartma konseptiyle dikkat çeken Cosori XXL, derin yağda kızartma yapan geleneksel fritözlere kıyasla %85’e varan oranda daha az yağ kullanarak kızartma yapar. Üstelik hazneye eklenen yağın bir kısmı hazne altında yer alan yağ toplama bölmesinde birikir ve kullanıcıların daha az yağ tüketmesi desteklenir.

Cosori XXL Beyaz

Cosori XXL Dokunmatik Panel Tasarımı

Kullanım kolaylığı sağlayan dokunmatik paneli ve LCD ekranıyla öne çıkan Cosori sıcak hava fritözü Airfryer 5.5 litre XXL, 18 farklı butona sahiptir. Tamamen dokunmatik olan bu butonlar sayesinde pişirilecek yiyeceğin türü, pişme süresi, uygun sıcaklık gibi pek çok şey tercih edilebilir. Öte yandan sadece yiyeceğin miktarını seçerek hazır programları da kullanmak mümkündür. Kullanıcı dostu paneliyle fark yaratan Cosori 5.5 lt XXL, üzerinde yer alan simgeler sayesinde hemen herkesin kolayca yiyecek pişirebilmesini sağlar.

Ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına da sahip olan Cosori XXL hem hızlı pişirir hem de hazırladığı yiyecekleri belirli bir süre sıcak tutarak yeniden ısıtma sorununu ortadan kaldırır. Cihazın bu özellikleri Cosori XXL yorumlar ve ürün değerlendirmelerinde de sıkça vurgulanır. Kırmızı, beyaz ve siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip olan Cosori XXL, sade tasarımı sayesinde her türlü mutfak dekorasyon stiline uyum sağlar.

Kolay çıkarılabilen ve yanmaz-yapışmaz özellikte olan tepsi, kare olduğu için haznenin tamamından faydalanma olanağı tanır. Bununla birlikte hem elde hem de bulaşık makinesinde yıkanabilir olan Cosori XXL haznesi, kullanım sonrasında kolayca temizlenebildiği için cihazın pratik kullanımını destekler. Cosori XXL, silikon pedli ayakları sayesinde dengeli ve sağlam bir duruşa sahiptir. Dolayısıyla kullanım sırasında devrilme veya sarsılma meydana gelmez.

Cosori XXL Hacim

Cosori XXL ile Cosori XL Arasındaki Farklar

Başarılı markanın sıcak hava fritözleri arasında yer alan Cosori XXL 5.5 lt Airfryer ile Cosori XL Airfryer arasında bazı farklılıklar bulunur. Bunlardan en dikkat çekici olanı pişirme haznesi kapasitesidir. Cosori sıcak hava fritözü XXL toplamda 5.5 litre kapasiteli hazneye sahip iken Cosori XL modelinde ise 3.5 litrelik pişirme haznesi yer alır. İki cihaz arasındaki diğer önemli fark ise güçtür. Cosori XXL modeli 1700W çalışma gücüne sahiptir. Cosori XL ise 1500 W güçte çalışır.

Cosori XXL Kırmızı

Cosori XXL Artı ve Eksi Yönleri

Dünya genelinde yoğun ilgi gören sıcak hava fritözleri arasında yer alan Cosori Airfryer 5.5 lt XXL, hazır programları, çalışma gücü, renk seçenekleri, kontrol paneli, geniş haznesi ve yer israfına neden olmayan boyutlarıyla avantajlı kullanım süreci sağlar. Bununla birlikte Cosori XXL modelinin her elektronik cihaz gibi eksi yönleri de vardır. Cosori XXL yorum ve değerlendirmelerde sıkça vurgulanan artı ve eksi yönler şöyle sıralanabilir:

 • Toplamda 5.5 litrelik haznesi kısa sürede daha fazla yiyecek pişirebildiği için hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlar.
 • Cosori XXL, 11 hazır programı ve özelleştirilebilir ön pişirme programlarıyla pratik ve esnek kullanım sunar.
 • Ürünle birlikte gelen Cosori XXL ile 100 yemek tarifi kitabı, kullanıcılara cihazla neler yapabileceği hakkında fikir verir.
 • 1700w çalışma gücü hem cihazın hızlı ısınmasını sağlar hem de çok miktardaki yiyeceği tek seferde pişirme olanağı tanır.
 • Kare formdaki tepsi sayesinde haznenin tamamından faydalanmak mümkündür.
 • Düşük çalışma sesine sahip olan Cosori XXL, çevredeki insanları rahatsız etmeden günün 24 saati kullanılabilir.
 • Geniş olsa da tek hazneye sahiptir. Dolayısıyla tavuk ve kek gibi tamamen farklı iki yiyeceğin aynı anda pişirilmesi mümkün değildir.
Cosori XXL Ön Panel

Cosori XXL Fiyatları

Yeni nesil pişirme cihazları arasında yer alan Cosori sıcak hava fritözü Airfryer 5.5 litre XXL 1700W; kullanım olanaklarına, hazır programı sayısına ve geniş haznesine kıyasla uygun fiyatlı bir cihazdır. Bununla birlikte Cosori XXL fiyat seçenekleri, ürünün rengine göre az da olsa değişiklik gösterebilir. Başka bir ifadeyle kırmızı Cosori XXL ile siyah Cosori XXL arasında fiyat farkı olabilir. Bu farklılık daha çok kampanya dönemlerinde, belirli renklerin indirime girmesi sonucunda görülür.

Öte yandan genel olarak airfryer modelleri, elektrikli mutfak aletleri ve Cosori markasının ürünlerine yönelik indirim ve kampanyalar sayesinde Cosori XXL modeline olduğundan çok daha uygun bir fiyatla sahip olmak mümkündür. Böyle dönemsel kampanyalar, kullanıcılara uzun süredir satın almayı planladıkları airfryer modeline daha uygun şartlarda sahip olma olanağı tanır.

Tüm bunların yanı sıra kampanya dönemleri dışında da ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılara sunulan Cosori XXL, uzun kullanım ömrü, kolay deforme olmayan tepsileri, düşük elektrik tüketimi ve çok yönlü kullanımı sayesinde avantajlı bir kullanım süreci sağlar. Birden fazla cihazın işini yapabilecek şekilde tasarlanan Cosori XXL sayesinde fritöz ve fırın gibi farklı pişirme cihazlarına ihtiyaç önemli ölçüde azalır. Siz de Cosori XXL ile tanışmak, cihazın sahip olduğu tüm avantajlardan faydalanmak istiyorsanız modeli tercih edebilirsiniz.

Cosori Premium XXL Airfryer 5.5 lt Yağsız Fritöz Fiyat Analizi

Cosori Premium XXL Airfryer 5.5 lt Yağsız Fritöz son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Cosori Premium XXL Airfryer 5.5 lt Yağsız Fritöz Özellikleri

Yağsız:
Çıkartılabilir Hazne:
Zamanlayıcı:
Sepet Tutma Kolu:
Sıcak Tutma:
Otomatik Kapanma:
LED Ekran:
Hazne Kapasitesi:   5.5 lt
Güç:   1700 W
Yükseklik:   32 cm
Genişlik:   36 cm
Derinlik:   29.7 cm
Maksimum Sıcaklık:   205 Derece
Ağırlık:   5.2 kg
Dokunmatik Ekran:
Isı Ayarı:
Pişirme Türü:   Sıcak Hava
Program Sayısı:   11
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.7 3 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • SG 5 yorum
  13 beğeni
  Seher G. Ankara 13 Temmuz 2023
  Ürün çok kısa sürede elime ulaştı. MediaMarktan aldım. Boyutu ve görüntüsü güzel ve kibar. Kullanım ve özellik olarakta güzel olduğunu düşünüyorum.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • SM 4 yorum
  55 beğeni
  Songül M. 13 Ocak 2023
  2020 Nisan ayından beri kullanıyorum çok memnunum. Philips den alan arkadaşlar vardı bende Amazon da görmüştüm bu markayı çok olumlu yorumları vardı ve en yüksek ayarı 205 derece idi Cosori nin diğer markaların 200 derece ve yarı fiyatına satılıyordu aldım iyi ki de almışım inanın çok memnunum hiç tereddüt etmeyin on numara bir ürün.
 • ŞY 1 yorum
  25 beğeni
  Şenay Y. Malatya 5 Aralık 2022
  Amazon'dan aldım çok uygun fiyata,çok memnunum .Bir ürün almadan yorumları okuyup karar veren biri olarak, tavsiye ediyorum
 • TT 1 yorum
  24 beğeni
  Tuncay T. 14 Kasım 2022
  Amazonu takip edin 1/3 fiyatı
 • YR 1 yorum
  8 beğeni
  Yaşar R. 13 Kasım 2022
  Ürün çok kullanışlı düşünmeden alabilinecek bir ürün 10 numara.

Cosori Premium XXL Airfryer 5.5 lt Yağsız Fritöz İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Cosori Premium XXL Airfryer 5.5 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız FritözCosori Pro LE Air Fryer XXL 4.7 lt Yağsız FritözXiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt Yağsız Fritöz
 Cosori Premium XXL Airfryer 5.5 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız FritözCosori Pro LE Air Fryer XXL 4.7 lt Yağsız FritözXiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt Yağsız Fritöz
Fiyat 2.899,00 TL
59 satıcı
5.498,99 TL
166 satıcı
2.699,00 TL
24 satıcı
3.389,00 TL
86 satıcı
Popülerlik1. Popüler Cosori Fritöz1. Popüler Fritöz3. Popüler Cosori Fritöz2. Popüler Fritöz
Ortalama Puan6 yorum46 yorum4 yorum-
Seri-Philips Airfryer--
YağsızVarVarVarVar
Çıkartılabilir HazneVarVarVarVar
ZamanlayıcıVarVarVarVar
Sepet Tutma KoluVarVarVarVar
Sıcak TutmaVarVar--
Otomatik KapanmaVarVar--
LED EkranVarVarVarVar
Hazne Kapasitesi5.5 lt7.3 lt4.7 lt6 lt
Güç1700 W2225 W1500 W1500 W
Gövde Malzemesi-Plastik--
Yükseklik32 cm31.5 cm30.3 cm28 cm
Genişlik36 cm32.1 cm27.5 cm37.9 cm
Derinlik29.7 cm43.3 cm27.5 cm30 cm
Yiyecek Kapasitesi-1.4 kg--
Maksimum Sıcaklık205 Derece200 Derece230 Derece200 Derece
Ağırlık5.2 kg7.99 kg4.54 kg4.6 kg
Buz Çözme---Var
Dokunmatik EkranVarVarVarVar
Isı AyarıVarVarVar-
Isınmayan Gövde-Var--
Pişirme TürüSıcak HavaSıcak HavaSıcak HavaSıcak Hava
Program Sayısı11596
Sesli Uyarı-Var--
Yoğurt Mayalama---Var
Renk-SiyahSiyahSiyah
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı