Luxell

Luxell FastFryer LXAF-01 XXL 7.5 lt Yağsız Fritöz

Luxell FastFryer LXAF-01 XXL 7.5 lt Yağsız Fritöz

114 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.449,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 14:38 Stokta 100+ adet 1 iş günü Satıcı: Trendyol/Evonline

Ürün Özellikleri: Yağsız, Çıkartılabilir Hazne, Zamanlayıcı, Sepet Tutma Kolu, Otomatik Kapanma, LED Ekran, Hazne Kapasitesi: 7.5 lt, Güç: 1850 W... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
2.337,00 TL22.11.2023

En Ucuz Luxell FastFryer LXAF-01 XXL 7.5 lt Yağsız Fritöz Fiyatları

Piyasa fiyatları (6)

Tüm fiyatlar (58)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Luxell Fritözler
Benzer Ürünler

FastFryer LXAF-01 XXL

Elektrikli mutfak aletleri alanında üretim yapan Türk markasının son zamanlarda en fazla tercih edilen ürünlerinden biri FastFryer LXAF-01 XXL modelidir. Tasarımı, gelişmiş özellikleri, işlevi ve kolay kullanımı sayesinde kullanıcılarına kolaylık sağlayan LXAF-01, kısa sürede birbirinden farklı yemekler yaparak; mutfakta geçirilen zamanın azalmasını sağlar. Bu özelliği sayesinde Luxell XXL AirFryer yemek yapmak için kısıtlı zamanı olan kişiler için vazgeçilmez bir ürün olarak karşınıza çıkar.

Sıcak hava yoluyla pişirme işlemini gerçekleştiren model, daha leziz ve sağlıklı yemekler yapmanıza da olanak tanır. Hem yemek pişirmek hem de az yağ ile kızartma yapmak amacıyla kullanılan FastFryer LXAF-01 XXL siyah rengi ve zarif tasarımı sayesinde de mutfaklarınıza uyum sağlar. Aynı zamanda ergonomik bir tasarıma sahip olan ürün, mutfağınızda fazla yer kaplamaz ve karışık bir görünümün de önüne geçer.

Aynı zamanda FastFryer LXAF-01 XXL kızartma işlemi sırasında da sıcak hava ve az yağ kullandığından dolayı hem mutfakta hem de evde yoğun yağ kokusu ile karşılaşılmaz. Luxell LXAF-01 FastFryer 7.5 lt sıcak hava fritözü kolay ve hızlı bir şekilde leziz yemekler yapmak için, ürünü detaylı bir şekilde inceleyebilir; aynı zamanda ürünü kullananlar tarafından yapılan yorumlara göz atabilirsiniz.

FastFryer LXAF-01 XXL

FastFryer LXAF-01 XXL Özellikleri

Mutfak aletlerinin performansının yanı sıra ürünün tasarım özellikleri de kullanıcılar tarafından merak edilir. Luxell Fast Fryer, kutu şeklinde tasarımı ve modern çizgileri ile tezgah üzerinde kolaylıkla kullanılabilir. Ürün; 30 cm genişliğe, 33 cm yüksekliğe ve derinliğe sahiptir. Aynı zamanda FastFryer LXAF-01 XXL keskin hatlara sahip olduğundan dolayı da fazla yer kaplamaz.

Model üzerinde dokunmatik dijital bir ekran yer alır. Bu ekran üzerinden kolay bir şekilde sıcaklık ve zaman ayarı yapılabilir. Ayrıca 6 farklı pişirme modu bulunan ürünün, tüm kontrolleri de bu ekran üzerinden seçilebilir. Modlar sayesinde yemeğe bağlı sıcaklık miktarı, FastFryer LXAF-01 XXL tarafından otomatik olarak belirlenir. Bu sayede yemekleriniz tam kıvamında pişer ve daha lezzetli olur. Ürünün tasarım özellikleri açısından kullanıcılara sağladığı bir başka avantaj da çıkarılabilir sepet sapıdır.

Parçalarının çıkarılabilir olmasından kaynaklı olarak, FastFryer LXAF-01 XXL kolay bir şekilde temizlenebilir. Aynı zamanda bulaşık makinesi de sığar. Luxell AirFryer XXL özellikleri arasında en sevilenlerden biri de kısa pişirme süreleridir. Örneğin; yaklaşık 18 dakikada patates kızartabilir ya da 13 dakika içinde köfte pişirilebilir. Aynı zamanda ürün sayesinde donmuş ürünlerinizi de kısa sürede çözebilirsiniz. 80 derecelik ısıda donmuş olan gıdalar, yaklaşık 8 ile 10 dakika içinde çözülür.

FastFryer LXAF-01 XXL Genel

FastFryer LXAF-01 XXL Rakiplerinden Ayrılan Özellikleri

Luxell Fast Fryer LXAF-01 modelini diğerlerinden ayıran en belirgin özelliği geniş kapasitesidir. 7,5 litrelik pişirme kapasitesine sahip olan Luxell Airfryer XXL kullanıcı yorumları kısmında fazlasıyla övülür. Bu özelliği sayesinde dört ve daha fazla kişilik aileler için idealdir. FastFryer LXAF-01 XXL modelinin geniş sepeti kare formunda olduğundan dolayı özellikle balık, tavuk, mısır ya da et gibi gıdalar rahatlıkla sığar. Ürünün sıcaklık özelliği ise en düşük 40, en yüksek ise 200 derecedir.

Düşük sıcaklık özelliği bulunan FastFryer LXAF-01 XXL yemek ısıtma ve buz çözme gibi işlemler için de rahatlıkla tercih edilebilir. FastFryer LXAF-01 XXL zaman ayarı ise en fazla 60 dakikadır. Fakat pişmesi uzun süren et yemekleri bile FastFryer LXAF-01 XXL ile yaklaşık 20 dakika içinde hazırlanır. Luxell LXAF-01 Fast Fryer Fritöz XXL modelinin rakipleri ile karşılaştırıldığında dikkat çeken bir diğer özelliği de elektrik tüketimidir.

1850 wattlık bir güç ile çalışan Luxell Fast Fryer, bir saatte yaklaşık 1,85 kWh elektrik tüketir. Bu oran diğer büyük kapasiteli modellere daha avantajlıdır. Aynı zamanda çoğu airfryer modeli, çalışırken çok fazla ses çıkarır. Bu durum da birçok kullanıcıya rahatsızlık verebilir. Fakat Luxell FastFryer AirFryer LXAF-01 XXL 7.5 lt, silent device özelliği sayesinde rakiplerine nazaran çok daha az ses ile çalışır.

Luxell FastFryer LXAF-01 XXL ve LXJS-FC5130 AirFryer Karşılaştırması

Luxell AirFryer XXL kullanıcı yorumları incelendiğinde en çok karşılaştırma yapılan ürünlerden biri aynı markanın LXJS-FC5130 AirFryer modelidir. FastFryer LXAF-01 XXL, LXJS-FC5130 modeline göre 2 litre daha fazla kapasiteye sahiptir. Ayrıca FastFryer LXAF-01 XXL 6 programlama özelliğine sahipken, LXJS-FC5130 modelinde programlama imkanı yoktur. Bunun yanı sıra Luxell AirFryer XXL kullanımı açısından kolaylık sağlayan bir dijital ekrana sahiptir. Fakat diğer modelde sadece tuşlarla ayar yapılabilir. Son olarak LXAF-01,LXJS-FC5130 modeline ek olarak; ısıtma, ızgara ve fırınlama fonksiyonlarına sahiptir.

FastFryer LXAF-01 XXL Hazne

FastFryer LXAF-01 XXL’ın Artıları ve Eksileri

FastFryer LXAF-01 XXL kullanıcılarına sağladığı sayısız fayda sayesinde adından söz ettiren bir modeldir. FastFryer LXAF-01 XXL kullananlar tarafından değerlendirilen olumlu ve olumsuz noktalar şunlardır:

 • Luxell XXL AirFryer 7,5 litrelik geniş hacmi sayesinde kalabalık sofraların dahi kurtarıcısıdır.
 • Isı ayarı en az 40 en fazla ise 200 derecedir. Bu sayede cihazın sadece pişirme değil; kızartma, buz çözme ve ısıtma işlevi de bulunur.
 • FastFryer LXAF-01 XXL dijital ekranı sayesinde kullanım kolaydır.
 • Altı adet otomatik programı sayesinde yemeklerinizi en doğru şekilde pişirir.
 • FastFryer LXAF-01 XXL; az yağlı kızartma ve pişirme fonksiyonu sayesinde daha sağlıklı yemekler yapar.
 • 60 dakikaya kadar ayarlanabilir zamanı sayesinde yemek piştiği an otomatik olarak kapanır.
 • Luxell XXL AirFryer, ızgara ve kızartma modunda az yağ kullandığından dolayı kokusuz bir şekilde çalışır.
 • Silent device özelliği sayesinde FastFryer LXAF-01 XXL sessiz bir şekilde çalışır.
 • Sökülebilir tutma sapı ve makineye atılabilir parçaları sayesinde FastFryer LXAF-01 XXL kolaylıkla temizlenir.
 • Kare tasarımı sayesinde mutfakta fazla yer kaplamaz.
 • 1850 Watt elektrik gücüne sahip olan model, hızlı bir şekilde yemekleri pişirir. Bu sayede mutfakta zaman harcamanıza olanak tanımaz. Fakat küçük modellere göre daha fazla enerji harcar.
 • Siyah ve gri renklerinde tasarlanan modelin, başka renk seçenekleri mevcut değildir.
 • Yoğurt mayalama ya da meyve kurutma gibi özel ayarları bulunmaz.

FastFryer LXAF-01 XXL Fiyat Seçenekleri

Luxell AirFryer XXL fiyat seçenekleri satın aldığınız yere ve zamana göre değişiklik gösterir. Örneğin; kampanya zamanlarında Luxell AirFryer XXL en ucuz fiyat seçeneği ile alışveriş yapmanız mümkündür. Modelin tek bir renk seçeneği olduğundan dolayı satın alma sırasında renk açısından herhangi bir fiyat değişikliği bulunmaz. Ayrıca FastFryer LXAF-01 XXL özellikleri ve az enerji harcaması göz önüne alındığında, ürün kullanıcılara sunduğu avantajlara nazaran bütçe dostudur. Bu sayede her bütçeye sahip kullanıcıya da kolaylıkla hitap eder. Bunun yanı sıra FastFryer LXAF-01 XXL kutusu içerisinde kızartma standı yer alır.

Bundan dolayı da ekstra parça alışverişi yapmanıza gerek kalmaz. Kızartma standı sayesine; ızgara ve kızartmalarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. FastFryer LXAF-01 XXL ürününü sadece kendiniz için değil doğum günü, sevgililer günü ya da evlilik gibi özel günlerde sevdiklerinize hediye olarak da tercih edebilmeniz mümkündür. Gelişmiş pişirme özellikleri ve birbirinden farklı modları ile leziz yemekler yapmak için FastFryer LXAF-01 XXL satın alabilirsiniz. Ayrıca satın almadan önce Luxell AirFryer XXL kullanıcı yorumları kısmını inceleyerek, daha fazla bilgi sahibi olmanız da mümkündür.

Luxell FastFryer LXAF-01 XXL 7.5 lt Yağsız Fritöz Fiyat Analizi

Luxell FastFryer LXAF-01 XXL 7.5 lt Yağsız Fritöz son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Luxell FastFryer LXAF-01 XXL 7.5 lt Yağsız Fritöz Özellikleri

Yağsız:
Çıkartılabilir Hazne:
Zamanlayıcı:
Sepet Tutma Kolu:
Otomatik Kapanma:
LED Ekran:
Hazne Kapasitesi:   7.5 lt
Güç:   1850 W
Maksimum Sıcaklık:   200 Derece
Buz Çözme:
Isı Ayarı:
Isıtma:
Pişirme Türü:   Sıcak Hava
Program Sayısı:   6
Sesli Uyarı:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ortalama Puan
4.7 3 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Luxell FastFryer LXAF-01 XXL 7.5 lt Yağsız Fritöz Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Luxell FastFryer LXAF-01 XXL 7.5 lt Yağsız Fritöz İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Luxell FastFryer LXAF-01 XXL 7.5 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız FritözKumtel Fastfryer XXL HAF-03 Airfryer 8.5 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer HD9252/90 Essential 4.1 lt Yağsız Fritöz
 Luxell FastFryer LXAF-01 XXL 7.5 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız FritözKumtel Fastfryer XXL HAF-03 Airfryer 8.5 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer HD9252/90 Essential 4.1 lt Yağsız Fritöz
Fiyat 2.449,00 TL
114 satıcı
6.059,00 TL
161 satıcı
3.093,96 TL
20 satıcı
2.999,00 TL
147 satıcı
Popülerlik1. Popüler Luxell Fritöz1. Popüler Fritöz5. Popüler Kumtel Fritöz6. Popüler Fritöz
Ortalama Puan46 yorum-5 yorum
Seri-Philips Airfryer-Philips Airfryer
YağsızVarVarVarVar
Çıkartılabilir HazneVarVarVarVar
ZamanlayıcıVarVarVarVar
Sepet Tutma KoluVarVarVarVar
Sıcak Tutma-Var-Var
Otomatik KapanmaVarVarVarVar
LED EkranVarVar-Var
Hazne Kapasitesi7.5 lt7.3 lt8.5 lt4.1 lt
Güç1850 W2225 W1800 W1400 W
Gövde Malzemesi-PlastikPlastikPlastik
Yükseklik-31.5 cm36 cm29.5 cm
Genişlik-32.1 cm42.2 cm26.4 cm
Derinlik-43.3 cm33.2 cm36 cm
Yiyecek Kapasitesi-1.4 kg-0.8 kg
Maksimum Sıcaklık200 Derece200 Derece200 Derece-
Ağırlık-7.99 kg-4.55 kg
Buz ÇözmeVar---
Dokunmatik Ekran-Var-Var
Isı AyarıVarVarVarVar
Isınmayan Gövde-Var--
IsıtmaVar--Var
Pişirme TürüSıcak HavaSıcak HavaSıcak HavaSıcak Hava
Program Sayısı65--
Sesli UyarıVarVar-Var
Renk-Siyah--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı