Philips

Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız Fritöz

En Popüler Fritöz(44 yorum)
Seçenekler:

162 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.783,21 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 6 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaSatıcı: Amazon Türkiye

Ürün Özellikleri: Philips Airfryer, Yağsız, Çıkartılabilir Hazne, Zamanlayıcı, Sepet Tutma Kolu, Sıcak Tutma, Otomatik Kapanma, LED Ekran... Devamını gör

115 TL fark ile Evkur seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız Fritöz Fiyatları

İndirim broşürlerinden fiyatlar (3)
 • Broşür ürün resmiMigros2 hafta kaldı6.899 TL
 • Broşür ürün resmiA101Son gün Çarşamba5.999 TL
 • Broşür ürün resmiCarrefourSASon gün Çarşamba6.999 TL

Tüm fiyatlar (77)

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80 2700 W Buhar Kazanlı Ütü
Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız Fritöz+Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80 2700 W Buhar Kazanlı Ütü
Amazon Türkiye 12.971,21 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör
En Popüler Philips Fritözler
Benzer Ürünler

Philips Airfryer XXL

Avance koleksiyonuyla fritöz teknolojisinde yepyeni bir çığır açan Philips, Philips Airfryer XXL modeliyle ise aile boyu sağlıklı yemekler pişirme imkânı tanır. Serinin en büyük ebatlı modeli olan Philips HD9650/90 ile kızartma yapmak klasik bol yağlı yöntemlerden farklıdır.

Philips Airfryer XXL ile minimum yağ eklenerek aynı lezzeti veren tarifler ortaya çıkarılabilir. Fazla miktarda bile olsa Fat Removal teknolojisi sayesinde büyük bir kısmı ayrılır. Philips Airfryer HD9650/90 ayrıca yiyeceklere çıtır bir form kazandıran Rapid Air teknolojisini kullanır.

Besinleri her açıdan homojen biçimde ısıtabilen Philips Airfryer XXL ızgara, fırında kızartma, fırınlama, kızartma yöntemleriyle hazırlayabileceğiniz yüzlerce tarif için uygundur. Oldukça pratik ve hızlı şekilde pişirme seçenekleri sunan Philips HD9650/90 Airfryer XXL fritöz neredeyse standart bir fırın performansıyla çalışır.

Isınmak için ekstra zamana ihtiyaç duymayan tasarımıyla dikkat çeken Philips Airfryer XXL 5 ayrı hazır ve manuel ayarlama alternatifleri barındırır. Philips Avance XXL kızartmaların dışına çıkarak deniz ürünlerinden kek tariflerini hazırlamaya kadar çok çeşitli yiyecek için yeterli ortamı oluşturur.

Bununla birlikte ücretsiz indirebileceğiniz Philips NutriU uygulamasından yararlanarak Philips Airfryer XXL üzerinde deneyebileceğiniz 300’den fazla tarife, sağlıklı yemekler için ipuçları gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Philips Airfryer XXL

Fat Removal Teknolojili Philips Airfryer XXL

Çalışma prensibi sıcak havayla kızartma yöntemine dayanan Philips HD9650/90 yiyeceklerin çok daha sağlıklı pişmesine yardım eder. İster çok az ister hiç yağ eklenmeden ortaya çıkan tariflerdeki yağ oranı %90’a kadar azaltılabilir.

Bu sayede Philips Avance Collection Airfryer XXL HD9650/90 ile minimum yağlı, kalorisi azaltılmış lezzetler elde edebilirsiniz. Philips Airfryer XXL yeni geliştirilen Fat Removal teknolojisiyle yağın fazlasını besinlerden ayırarak hapseder. Rapid Air teknolojisi ile desteklenerek hızlı hava akışını 7 kat artırır.

Dolayısıyla lokmaların dışı daha gevrek, içi ise yumuşak bir hal alır. Yemeğiniz piştikten sonra Philips Airfryer XXL hemen servis yapmanıza gerek olmadığında 30 dakika boyunca ideal sıcaklıkta bekletir. Philips Airfryer XXL kullanışlı sıcak tutma modu yemeğinizin soğumasını önleyerek tadını bir süre korumuş olur.

Ayrıca fırından 1.5 kat hızlı performans sunan HD9650/90 Avance Collection Airfryer fritöz Rapid Airflow teknolojisi sayesinde daha çabuk ısınır. Önceden ısıtmaya gerek olmamasından dolayı Philips Airfryer XXL fritöz cihazını yalnızca çalıştırmanız yeterlidir.

Birçok farklı çeşit hazırlamanıza imkan tanıyan Philips HD9650/90 deniz yıldızı tasarımını Airflow ile birleştirir. Yiyecekler her yönden eşit şekilde pişer. Izgara et, sebze, kızartma tarzı yemeklere ek olarak başta kestane, taze ekmek, kek olmak üzere birçok fırın tarifinin yapılabileceği gibi dolaptan çıkan soğuk besinleri ısıtmak için de kullanılabilir.

Philips Airfryer XXL Çapraz

4-6 Kişilik Gruplar için İdeal Philips Airfryer XXL

Sepet kapasitesi 1.4 kg olan Philips Airfryer XXL ile 4-6 kişilik gruplar için ideal porsiyonlar hazırlanabilir. 7.3 lt hacme sahip derin tavası da altı porsiyon alabilir. HD9650/90 tüm piliç gibi büyük yemeklerin tek başına pişirilmesi için de uygundur.

Philips Airfryer XXL balık gibi kokan besinlerin haricindeki yiyeceklerin pişmesinin ardından, yıkamaya gerek kalmadan bir sonraki yemeğe geçme imkânı tanır. Böylelikle Philips Airfryer XXL kalabalık gruplara bekletmeden servis yapmanıza çözüm üretir.

Donmuş patates kızartması, tavuk, kırmızı et, balık, hamur işi gibi yemeklerin pişirme koşullarının ayarlanmış olduğu 5 farklı hazır program seçilebilir veya manuel ayarlanabilir. 40-200ºC arası ısı kapasitesine sahip Philips Airfryer XXL üzerinde maksimum 60 dk süre ayarı mevcuttur.

Dijital arayüzlü dokunmatik LED ekranı üzerinden kolay seçim yapılabilir. Airfryer 9650 çekmeceli pişirme haznesinin içerisinden ayrıca ızgaralı sepet, derin tava ve yağ azaltıcı plaka çıkar. Philips Airfryer XXL çıkarılabilir tüm parçaları QuickClean özellikte olması sayesinde hem elde hem de bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Philips Airfryer XXL sağlık açısından olumsuz durum teşkil etmeyen yapışmaz yapıdaki malzemesi çelik üzerine alüminyum kaplamadır. Philips HD9650/90 Avance Collection Airfryer XXL fritoz siyah renkteki plastik gövdesi ısı korumalı kaplamadır. Yemek hazır olunca sinyal veren Premium Airfryer XXL HD9650/90 otomatik kapanma özelliği ile de güvenli kullanım sunar.

Philips Airfryer XXL Kullanım

Philips Airfryer XXL Nasıl Temizlenir?

Philips Airfryer XXL temizliğini düzenli yapmanız cihazın performansını sürdürmesi ve hijyen açısından önemlidir. Özellikle başta tavanın tabanındaki yağ olmak üzere dış yüzeyini ve içerisindeki parçaları her Philips Airfryer XXL kullanımı sonrası mutlaka temizlemeniz önerilir.

Başlamadan önce Philips Airfryer XXL açma/kapama tuşuna basıp fişten çekin. Yaklaşık 30 dk tamamen soğumasını bekledikten sonra işleme başlayın. Philips HD9650 90 Airfryer XXL fritöz cihazdaki sepeti ve tavayı çıkarmanız daha hızlı soğumasına yardımcı olur.

Tava, sepet ve yağ azaltıcının yapışmaz kaplamasına zarar verecek sert bulaşık süngeri, fırça benzeri araçlar, aşındırıcı temizlik ürünleri gibi malzemeler kesinlikle kullanmayın. Dipteki yağ daha geç soğuyacağı için yağ azaltıcıyı maşa yardımıyla çıkarmanız elinizin yanmasını önler.

Yağ azaltıcı, sepet ve tava hem elde hem de bulaşık makinesinde yıkanabilir. Philips Airfryer XXL iç yüzeyini ve üst kısımdaki ısıtıcı bölmeyi temizlemek için orta sertlikteki plastik bir fırça da tercih edilebilir. Philips Airfryer XXL Avance HD9650/90 temizliğini bu adımları uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz:

 • Philips Airfryer XXL cihazı kapatıp soğumasını bekleyin. Tavadaki yağı dökün.
 • Çıkarılabilir tüm parçaları bulaşık deterjanlı yumuşak sünger yardımıyla veya bulaşık makinesinde yıkayın.
 • Kurumuş ve çıkmayan kalıntılar varsa 10-15 dk deterjanlı sıcak suda bekletin.
 • Isıtıcı bölmeyi ve cihazın iç yüzeylerini orta sertlikte bir fırça veya yumuşak süngerle temizledikten sonra durulayarak kurutun.
 • Dış gövdeyi nemli bezle silin, LED ekranı sildikten sonra mutlaka kurulayın.
Philips Airfryer XXL Çalışma

Artı ve Eksi Özellikleriyle Philips Airfryer XXL

Yiyecekleri %90’a kadar yağı azaltımış şekilde ve oldukça kısa sürede pişirme imkânı tanıyan Philips Airfryer XXL, fırın performansı sunabilecek nitelikler taşır. Philips Airfryer XXL kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelerde de olumlu deneyimler çoğunluktadır.

Bu nedenle Philips Airfryer XXL artı tarafları çok daha fazladır. Philips Airfryer XXL fiyat bandı yakın modelleri birçok açıdan geride bırakır. Çok hızlı pişirmesi, marka tarafından belirtildiği gibi dışının çıtırlığı ve içinin yumuşak olması en beğenilen özellikler arasındadır.

Philips HD9650/90 Avance Collection Airfryer XXL 2225 W fritöz olmasına rağmen beklenenden daha az enerji harcadığı söylenebilir. Kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde Airfryer XXL HD9650/90 parçalarının zarar görmediği görülür.

Premium Airfryer XXL HD9650/90 fiyat, koku gibi yönlerden olumsuz değerlendirilmiştir. Karar vermenize katkısı olabilecek Philips Avance Collection XXL artı ve eksi özellikleri bu şekilde özetlenebilir:

 • Philips XXL HD9650/90 ile yiyecekler minimum yağda, hızlı ve eşit şekilde pişer.
 • Belirtildiği gibi dışı gevrek ve yumuşak lokmalar elde edilir.
 • Fırın performansının 1.5 katı kapasiteye denk olması birçok çeşit yemek yapabilme imkânı tanır.
 • 2225 W güçle çalışmasına karşın fazla enerji harcamaz.
 • Kullanım talimatlarına uyulması parçaların zarar görmesini engeller.
 • Philips Airfryer XXL hazne hacmi bakımından ev tipi kullanım için uygundur.
 • Güç kablosu boyunun uzunluğu nispeten kısadır.
 • Rezistans temizliğinin zor olduğu belirtilir.
 • Yemek kokusu fazla hissedilir, bu nedenle küçük mutfaklar için pek uygun olmayabilir.

Philips Airfryer XXL Benzerlerinden Ayrılan Yönleri

Philips Airfryer XXL Avance Collection serisinin sondan bir önceki modelidir. Philips Airfryer XXL özellikleri üst ve alt modelleriyle kıyaslandığında pişirme kapasitesi, güç değeri ve koşulları otomatik ayarlama fonksiyonları dışında belirgin farklılıklar gözlemlenmez.

Philips HD9650/90 fiyat olarak benzer teknik donanımlara sahip yağsız fritözlere göre ortalamanın biraz üstündedir. Buna karşın Philips Airfryer XXL kullanıcı yorumları incelendiğinde yemeğin lezzeti, eşit derecede pişmesi, az duman çıkışı gibi yönlerden oldukça beğenilir.

Ayrıca Philips Airfryer XXL en ucuz olan modellere göre kalite, teknik servis hizmeti gibi yönlerden çok daha öndedir. Diğer markaların yakın fiyatlı modelleriyle kıyaslandığında ise genellikle yağ kapasitesi, ek fonksiyonlarda farklılık gözlemlenir. Ancak Airfryer XXL Avance 4-6 kişilik porsiyonlar sunması için tasarlanmıştır. Daha büyük hacimlerde pişirme kapasitesi olan modellerde fiyat bandı yüksektir.

Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız Fritöz Fiyat Analizi

İndirim broşürlerinden fiyatlar (4)
 • Broşür ürün resmiMigros2 hafta kaldı6.899 TL
 • Broşür ürün resmiA101Son gün Çarşamba5.999 TL
 • Broşür ürün resmiCarrefourSASon gün Çarşamba6.999 TL
 • Broşür ürün resmiEvkurMart 20235.799 TL
Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız Fritöz son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız Fritöz Özellikleri

Seri:   Philips Airfryer
Yağsız:
Çıkartılabilir Hazne:
Zamanlayıcı:
Sepet Tutma Kolu:
Sıcak Tutma:
Otomatik Kapanma:
LED Ekran:
Hazne Kapasitesi:   7.3 lt
Güç:   2225 W
Gövde Malzemesi:   Plastik
Yükseklik:   31.5 cm
Genişlik:   32.1 cm
Derinlik:   43.3 cm
Yiyecek Kapasitesi:   1.4 kg
Maksimum Sıcaklık:   200 Derece
Ağırlık:   7.99 kg
Dokunmatik Ekran:
Isı Ayarı:
Isınmayan Gövde:
Pişirme Türü:   Sıcak Hava
Program Sayısı:   5
Sesli Uyarı:
Renk:   Siyah

Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız Fritöz Detayları

 • Performans
 • Ürün tipiHot air fryer
 • Fritöz kapasitesi1,4 kg
 • Ayarlanabilir termostatEvet
 • Sıcak tutma fonksiyonuEvet
 • Önceden ayarlanmış pişirme programlarıEvet
 • Tasarım
 • Yapı türüTek
 • Ürün rengiSiyah
 • Kontrol tipiRotary, Dokunmatik
 • Bulaşık makinası su geçirmez parçalarıEvet
 • Cihaz yerleşimiBağımsız
 • Tutacak(lar)Evet
 • Kızartma sepeti sayısı1
 • Kablo yedeğiEvet
 • Gösterge
 • Dahili ekranEvet
 • Hazır alarmEvet
 • Enerji yönetimi
 • Güç2225 W
 • Otomatik güç kapalıEvet
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik433 mm
 • Derinlik322 mm
 • Yükseklik316 mm
 • Ağırlık7,99 kg
 • Paket içeriği
 • Kullanım kılavuzuEvet
 • Formül kitabıEvet
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.085 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • FK5 yorum
  219 beğeni
  Funda K.26 Aralık 2021
  2000TL olsa direkt alacağım ürün.şu an sadece takipteyim.sayın satıcılar dolar eski seviyelerinde seyrediyor lütfen fiyatları indirin
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • US1 yorum
  115 beğeni
  UMUT S.Adana9 Kasım 2022
  Ağustos 2022'de 4000 lira bandında olan cihaz şimdi güya indirimde 8900 lira. Bu süreçte dolar sadece 35 kuruş arttı. Siz nasıl bir ALÇAKSINIZ? Sakın ALMAYIN. Bu alçaklar kuru ekmeğe muhtaç olur inşallah.
Tüm Yorumlar
 • ÖÖ8 yorum
  242 beğeni
  Ömer Ö.1 hafta önce
  Az daha 4,500 TL olucak artık bu ürünlerin popilerliğini bitti ama genede istiyorum ben
 • SA26 yorum
  61 beğeni
  Sercan A.26 Şubat 2023
  Bu marka ve model olarak değil genel olarak belirtmek istiyorum fırından daha kötü içi çiğ pişmemiş gibi tadı yok belki sağlıklı denilebilir ama saman gibi bir tadı var bahçede ocağınız varsa ilk olarak onu tercih edin yoksa ocakta tavada 2. sırada gelsin fırın 3. sırada olsun; en son tercihiniz bu olsun evde hele hele fırınınız varsa onu tercih edin boş yere almayın derim. Ağzının tadını bilenler pişman olacak aldığına.
 • GG1 yorum
  29 beğeni
  Giseha G.Bilecik2 Şubat 2023
  indir fiyatı indir. öyle 200 200 tl indirmekle olmaz. 4 bin TL den 10 bin TL ye çıkarttınız, üst modeliyle aynı paraya denk getirdiniz. Yok size para falan. almayın arkadaşlar. zamanında 4750TL ye aldım. Bu esnaf dozunu kaçırmış. fiyat algısı yok diye fırsatçılık yapıyorlar.
 • ÖÖ8 yorum
  242 beğeni
  Ömer Ö.26 Ocak 2023
  Son teklifimdir sayın satıcılar 5 bin TL satan ilk satıcıdan ürünü alıcam yemin ederim gecen sene 2.500 olan ürün şimdi ise 5 bin veririm bunun 1 Kr üstü çıkmaz biz calışanların fiyatı 1 senede 2 katına cıkmadı el insaftır
 • ÖÖ8 yorum
  242 beğeni
  Ömer Ö.27 Aralık 2022
  6000 TL konulduğu gün alıcam yoksa ürün güzel ama bu fiyatlara zor 6000 konulduğu gün %100 alıcam satıcılara duyurulur

Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız Fritöz İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer XXL HD9867/90 7.3 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer HD9252/90 Essential 4.1 lt Yağsız FritözXiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz
 Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer XXL HD9867/90 7.3 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer HD9252/90 Essential 4.1 lt Yağsız FritözXiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz
Fiyat 5.783,21 TL
162 satıcı
7.091,90 TL
68 satıcı
2.639,00 TL
167 satıcı
2.538,81 TL
141 satıcı
Popülerlik1. Popüler Fritöz5. Popüler Fritöz4. Popüler Fritöz2. Popüler Fritöz
Ortalama Puan44 yorum18 yorum3 yorum23 yorum
SeriPhilips AirfryerPhilips AirfryerPhilips Airfryer-
YağsızVarVarVarVar
Çıkartılabilir HazneVarVarVarVar
ZamanlayıcıVarVarVarVar
Çıkarılabilir KapakYokYokYokYok
Gözetleme PenceresiYokYokYokYok
Sepet Tutma KoluVarVarVarVar
Koku FiltresiYokYokYokYok
Emniyet KilidiYokYokYokYok
Sıcak TutmaVarVarVarYok
Otomatik KapanmaVarVarVarYok
LED EkranVarVarVarVar
Hazne Kapasitesi7.3 lt7.3 lt4.1 lt3.5 lt
Güç2225 W2225 W1400 W1500 W
Gövde MalzemesiPlastikPlastikPlastikPlastik
Yükseklik31.5 cm31.5 cm29.5 cm33.5 cm
Genişlik32.1 cm32.1 cm26.4 cm30.4 cm
Derinlik43.3 cm43.3 cm36 cm25.2 cm
Yiyecek Kapasitesi1.4 kg1.4 kg0.8 kg-
Maksimum Sıcaklık200 Derece--200 Derece
Ağırlık7.99 kg7.99 kg4.55 kg3.9 kg
Buz ÇözmeYokYokYokVar
Dokunmatik EkranVarYokVarYok
Isı AyarıVarVarVarVar
Isınmayan GövdeVarVarYokVar
IsıtmaYokYokVarYok
Meyve/Sebze KurutmaYokYokYokVar
Pişirme TürüSıcak HavaSıcak HavaSıcak HavaSıcak Hava
Program Sayısı55--
Sesli UyarıVarVarVarVar
Uyarı IşığıYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Yoğurt MayalamaYokYokYokVar
AkıllıYokYokYokYok
RenkSiyah---
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı