Xiaomi

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz

En Popüler 4. Fritöz (23 yorum)
Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz

145 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.999,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 22 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 100+ adet 2 iş günü Satıcı: n11/hizlialteknoloji

Ürün Özellikleri: Yağsız, Çıkartılabilir Hazne, Zamanlayıcı, Sepet Tutma Kolu, LED Ekran, Hazne Kapasitesi: 3.5 lt, Güç: 1500 W, Plastik... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
1.723,92 TL20.11.2023

En Ucuz Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz Fiyatları

Tüm fiyatlar (65)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Xiaomi Fritözler
Benzer Ürünler

Xiaomi Air Fryer

“360 derece ısıtılmış hava sirkülasyonu” teknolojisi ile yağsız, sağlıklı yemekler yapma konusunda devrim yaratan Xiaomi Air Fryer güçlü teknik ve tasarım özellikleri sayesinde kalorisiz lezzetler hazırlama imkânı tanır. Xiaomi Smart Air Fryer’ı klasik fritözlerden ayıran en önemli detaylardan birisi yağsız yemekleri kızartma tadında pişirmesidir.

Kızartma lezzetinde hazırladığı yiyeceklerin yanı sıra sahip olduğu hızlı pişirme özelliği, klasik fırınlarda kullanım öncesi gereksinim duyulan ön ısıtma işlemini de ortadan kaldırır. Üstelik tüm bunları lezzetten ödün vermeden yapan Xiaomi hava fritözü, yiyecekleri kurutmadan çıtır veya sulu formda sunar.

Ayrıca Xiaomi Air Fryer; 3.5 litrelik iç haznesiyle, çekirdekler aileler için oldukça ideal boyutta porsiyonlar hazırlayabilme olanağına sahiptir. Ek olarak akıllı telefonlarınıza ücretsiz indirebileceğiniz Mi Home uygulaması sayesinde cihazınızı uzaktan yöneterek, yiyeceklerinizi zahmetsizce hazırlayabilirsiniz.

Cihazı uzaktan yönetmenin yanı sıra Xiaomi Air Fryer, beyaz renkli plastik gövde üzerinde yer alan; dijital OLED ekranı, manuel seçimler için döner tekerleği ile de kolay bir kullanım sunar. Ayrıca 3.9 kg ağırlığı, 25.2 cm x 33.5 cm x 30.4 cm ebatları ile az yer kaplayan ergonomik bir tasarımı vardır. Portatif bir cihaz olmasına rağmen 1500 W motor gücü sayesinde oldukça hızlı bir fritözdür.

Tasarım detaylarının yanında güçlü teknik donanımları da Air Fryer Xiaomi kullanımını bir o kadar kolay hale getirir. Sesli uyarı sistemi bulunan yağsız fritözün gürültü seviyesi sadece 44 dB iken, kullanıcılar cihazın son derece sessiz çalıştığını ifade eder. Bunun yanı sıra cihazın Türkçe ve İngilizce dil desteği sunması, Xiaomi Air Fryer kullanımını kolay hale getiren bir başka unsurdur.

Xiaomi Air Fryer Genel Görünüm

Xiaomi Air Fryer ile Yağsız Kızartmalar

Xiaomi fritöz yiyeceklerinizi, 360 derecede ısıtılan sıcak hava sirkülasyonu yolu ile pişirir. Söz konusu hava sirkülasyonu, ısıyı hızlı bir şekilde yiyeceklerin her tarafına eşit şekilde dağıtır. Böylece içi yumuşak dışı kızartma tadında çıtır yiyecekler elde edilir. Ayrıca tüm bu işlemleri tercihe bağlı olarak yağsız ya da az yağ ile gerçekleştirirsiniz.

Xiaomi Air Fryer özellikleri sayesinde; başta patates olmak üzere kızartma tadında pişirdiğiniz tavuklar, deniz mahsülleri, cipsler ve daha birçok lezzet; minimum yağ kullanımı ile maksimum hızda gerçekleşir. Mi Air Fryer yağsız fritöz ile hazırlayabileceğiniz diğer tarifler ise şu şekildedir:

 • Ev yoğurdu
 • Soslu tavuk kanadı
 • Acılı fajita
 • Izgara balık
 • Elma dilim patates
 • Soğan halkası
 • Çıtır karnabahar
 • Akçaabat köfte
 • Kaşarlı mantar
 • Köz biber / patlıcan
 • Karamelize soğan
 • Kestane, mısır
 • Meyve, sebze, et kurutma
 • Kek, ekmek, turta vb. hamur işleri

Yukarıdaki tarifleri ve daha fazlasını incelemek için yemek kitabı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Xiaomi Airfryer yorumları incelendiğinde; cihazın en çok tercih edilme nedenleri arasında çeşitli tariflerin zahmetsizce hazırlanabilmesi, kızartma sonrası oluşan kir ve yağın Xiaomi Mi Smart Air Fryer bünyesinde görülmemesi olarak belirtilir. Kullanıcılar kızartma tadında yağsız yiyecekler hazırlayabilme fonksiyonunu son derece işlevsel bulduklarını sıkça ifade etmektedirler.

Xiaomi Air Fryer Kızartma

Xiaomi Air Fryer Nasıl Kullanılır?

Xiaomi Air Fryer kullanımı manuel ve dijital olmak üzere iki seçenek sunar. Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu Mi Home uygulamasını indirerek, Mi Smart Air cihazınızın kontrolünü dijital olarak uzaktan sağlayabilirsiniz. Dilerseniz de cihaz üzerindeki döner tekerlek yardımı ile manuel olarak pişirme modlarını belirlersiniz.

Söz konusu uygulamanın kullanımı noktasında karşılaşılan Xiaomi fritöz yorumları ise kendi içinde ikiye ayrılmaktadır. Kimi kullanıcılar Mi Home uygulamasının çok işlevsel olduğuna değinirken, kimi Xiaomi Air Fryer kullanıcıları cihazı manuel kullanmanın daha kolay olduğunu ifade eder. Her iki şekilde de yemek pişirme tercihi sunması ise Xiaomi Air Fryer yağsız fritözü herkese hitap eden bir ürün konumuna getirir.

Kullanım özellikleri içerisinde ön plana çıkan bir başka güçlü detay, Xiaomi Air Fryer’ın 24 saate kadar kesintisiz yemek pişirme özelliğine sahip olmasıdır. Akıllı programlama sayesinde cihazı 24 saat boyunca sürekli olarak çalıştırabilirsiniz. Daha çok ağır ağır pişmesi gereken tariflerde tercih edilen bu opsiyon, yalnızca düşük sıcaklıkta kullanılabilmektedir. Bunun başlıca sebebi ise sıcaklık arttıkça yiyeceğin pişme hızının da aynı oranda artmasıdır.

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 L yağsız fritöz ile yiyeceklerinizi istediğiniz sürede pişirmenin yanı sıra, önceden hazırlayıp pişirme çekmecesinin içine koyarak akıllı zamanlayıcı sayesinde de pişirebilirsiniz. Böylece akşam eve geldiğinizde sıcak ve hazır hale gelmiş yemeklerle karşılaşırsınız. Üstelik tüm bu pişirme işlemleri, minimum koku ve dumansız olarak gerçekleşir.

Kullanım noktasında kolaylık sağlayan bir başka unsur, Mi Smart Air Fryer yağsız fritözün bazı programlarda yemeğin durumu ile ilgili uyarı vermesidir. Pişirdiğiniz yiyeceğin çeşidine göre yemeği sallamanızı ya da karıştırmanızı önerir. Bu işlem için pişirme çekmecesini dışarı çıkarmanız yeterlidir. Sonrasında ise ayarlarınızda herhangi bir sıfırlanma meydana gelmeden yemeğin pişme işlemi kaldığı yerden devam eder.

Xiaomi Air Fryer Uygulama

Xiaomi Air Fryer Nasıl Temizlenir?

Xiaomi fritöz özellikleri içerisinde yer alan en dikkat çekici detaylardan biri, aparatlarının bulaşık makinesinde yıkanabilir olmasıdır. Aşınmaya karşı geliştirilen yanmaz yapışmaz plaka ve sepet, birbirinden ayrılarak bulaşık makinesinde temizlenebilmektedir. Böylelikle bulaşık makinelerinde az yer kaplayan 3.5 litre hacmindeki iç hazne, kolay ve hijyenik bir temizlenme sürecini mümkün kılar.

Yapışmaz yüzeyin yemek artıklarının tutunmasını engellemesi, elde yıkamayı da oldukça kolay kılar. Xiaomi Air Fryer aparatlarını elde yıkamak isteyenlerin, uzun ömürlü bir kullanım için dikkat etmesi gereken bir takım noktalar vardır. Yıkama esnasında aşındırıcı deterjan ve kimyasallar kullanılmamalıdır. İç yüzey kaplamasının zarar görmemesi için çizilmelere yol açabilecek bulaşık teli, sert kıllı fırçalar yerine yumuşak bir sünger ya da bez tercih edilmelidir.

Mi Fritöz temizliğinde, yemek pişirme sepeti ve aparatlarının yanı sıra dış yüzeyin bakımı da aynı oranda önem arz eder. Cihazın soğutma işlemini gerçekleştiren havalandırma delikleri ve plastik dış yüzey zaman içerisinde tozlanma gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir. Xiaomi Air Fryer cihazının uzun ömürlü olması için düzenli olarak dış yüzeyini ve havalandırma deliklerini kuru ya da hafif nemli bir bez yardımı ile temizleyebilirsiniz. Cihazın tamamen kuru olduğuna emin olmadan ise kullanmayınız.

Xiaomi Air Fryer ve Philips Air Fryer XXL HD9650/90 Karşılaştırması

Xiaomi Mi Smart Air Fryer, özellikleri ve donanımları ile farklı segmentte yer alan Philips Air Fryer ile sıkça karşılaştırılan bir fritözdür. Bu bağlamda yağsız fritöz arayışında olan kullanıcılar her iki modeli de araştırır. Siz de teknik ve tasarım detayları ile Xiaomi Air Fryer & Philips Air Fryer XXL Avance Collection karşılaştırmasını aşağıda yer alan tablodan inceleyebilirsiniz:

Özellik Xiaomi Air Fryer Philips XXL HD9650/90
Hazne Kapasitesi 3.5 litre 7.3 litre
Porsiyon Sayısı Ortalama 3-4 kişilik Ortalama 4-6 kişilik
Güç 1500 W 2225 W
Ebat 3.9 kg, 25.2 x 33.5 x 30.4 cm 7.99 kg, 32.1 x 31.5 x 43.3 cm
Renk Beyaz Siyah
Sesli Uyarı Var Var
Zamanlayıcı Var Var
Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aparat Var Var
Isınmayan Gövde Hayır Evet

Xiaomi Air Fryer 3.5 litre iç hacmi ile Philips XXL’ın 7.3 litrelik iç hacmi karşısında daha küçük porsiyonlar hazırlama imkanı sunar. Mi Smart ile ortalama 3-4 kişilik yemekler pişirirken, Philips Air Fryer’da yaklaşık 4-6 kişilik yemekler hazırlamak mümkündür. Kapasite noktasında kalabalık aileler Philips XXL’dan daha fazla verim alırken, çekirdek aileler ise Xiaomi’yi tercih edebilir.

Bunun yanı sıra Xiaomi yağsız fritöz 3.9 kg ağırlığı ve 25.2 x 33.5 x 30. 4 cm boyutu ile Philips XXL’ın 7.99 kg ağırlığı, 32.1 x 31.5 x 43.3 cm boyutu karşısında oldukça hafif ve çok daha küçük bir Air Fryer modelidir. Bu bağlamda Xiaomi, mutfakta yer kaplama noktasında Philips karşısında daha ergonomik bir kullanım alanı sunar.

Motor güçlerini incelediğinizde ise Philips’in 2225 W motorunun, 1500 W’lık Xiaomi’nin motoru karşısında çok daha güçlü olduğu görülür. Söz konusu motor gücü farklılıkları, cihazların çalışma performanslarından yiyeceği pişirme hızına kadar etki eder. Xiaomi’de pişireceğiniz yemeğin aynısı Philips’te daha kısa sürede hazır hale gelebilir.

Xiaomi beyaz renk ile piyasada yer alırken Philips ise siyah renk seçeneği sunar. Ayrıca Xiaomi Mi Smart Air Fryer’ın plastik gövdesi ısınmaya karşı geliştirilen yapıda değil iken, Philips XXL Air Fryer’ın plastik gövdesi ısınmayan bir yapıda tasarlanır. Güçlü motoruna karşın ısınmaz gövdeye sahip olması, Philips XXL Air Fryer’ın güçlü bir teknik özelliğidir.

Yağsız fritözler için kullanım kolaylığı sağlayan bulaşık makinesinde yıkanabilirlik, zamanlayıcı, sesli uyarı sistemi gibi fonksiyonların her iki fritöz modelinde de bulunduğu görülür. Tabloda yer alan bilgiler ışığında ihtiyacınıza en uygun Air Fryer modelini belirleyebilirsiniz.

Xiaomi Air Fryer Haznesi

Xiaomi Air Fryer Artı ve Eksileri

Mi Smart Air Fryer; bünyesinde yer alan teknik özellikleri, donanımları, tasarımı ile çeşitli avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Artı ve eksileriyle Air Fryer Xiaomi özellikleri şu şekildedir:

Xiaomi Air Fryer Artıları

 • Az yağ ile sağlıklı ve kalorisiz yemekler hazırlamayı mümkün kılar.
 • Akıllı zamanlayıcı çalışan bireylerin yemek yapmasını kolaylaştırır.
 • Sesli uyarı sistemi yemeğin pişme aşamaları hakkında bilgi verir.
 • Ses, koku düzeyi minimum düzeyde olup rahatsızlık vermez.
 • Xiaomi Air Fryer haznesi çıkarılabilir olduğundan kullanım kolaylığına sahiptir.
 • Aparatların bulaşık makinesinde yıkanabilmesi zahmetsiz temizlik sağlar.
 • Hem manuel hem de uzaktan kullanım seçeneği sunar.

Xiaomi Air Fryer Eksileri

 • Mi Smart Air Fryer 3.5 L hacmi ile 4 kişinin üzerinde aile ferdi olanlara yeterli gelmeyebilir.
 • Xiaomi Air Fryer tek renk seçeneği sunduğu için mutfakta renk uyumu gözeten kişilere hitap etmez.

Xiaomi Air Fryer Fiyatları

Mi Smart Air Fryer 3.5 L yağsız fritözün yorumlar bölümü incelendiğinde, cihazın kullanıcılar tarafından fiyat performans ürünü olduğu söylenmektedir. Ek olarak Xiaomi fritöz fiyatları kendi segmentinde yer alan modeller arasında orta düzeyde etiketlerle karşınıza çıksa da belirli indirim ve kampanya dönemlerinde senenin en ucuz Xiaomi Air Fryer modelini bulmak mümkündür.

Xiaomi Air Fryer fiyat tablosunun belirli aralıklarla değişmesine ise cihazın herhangi bir donanımsal özelliği etki etmez. Tek renk ve tek model olarak piyasada yerini almasından dolayı, Mi Smart Air Fryer 3.4 L fiyat politikasının üzerinde sadece satıcı bazında değişiklikler olur. Bu bağlamda en ucuz Xiaomi fritöze ulaşmak için kapsamlı bir fiyat araştırması yapılması faydalıdır.

Yemek pişirme sepetine ek olarak Xiaomi Smart Air Fryer beraberinde gelen aparatlar ise çıkarılabilir yanmaz yapışmaz plaka ve ızgara telidir. Xiaomi Mi Smart Air Fryer özellikleri, donanımları, teknik ve tasarım detayları ile son derece işlevsel bir kullanım sunan yağsız fritöz çeşidi olarak karşınıza çıkar.

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz Fiyat Analizi

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz Özellikleri

Yağsız:
Çıkartılabilir Hazne:
Zamanlayıcı:
Sepet Tutma Kolu:
LED Ekran:
Hazne Kapasitesi:   3.5 lt
Güç:   1500 W
Gövde Malzemesi:   Plastik
Yükseklik:   33.5 cm
Genişlik:   30.4 cm
Derinlik:   25.2 cm
Maksimum Sıcaklık:   200 Derece
Ağırlık:   3.9 kg
Buz Çözme:
Isı Ayarı:
Isınmayan Gövde:
Meyve/Sebze Kurutma:
Pişirme Türü:   Sıcak Hava
Sesli Uyarı:
Yoğurt Mayalama:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Fritöz Yedek Parça Tefal Fritöz Philips Airfryer HD9650/90

Ortalama Puan
4.3 73 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • EY 2 yorum
  39 beğeni
  Evrim Y. Antalya 29 Ekim 2022
  Muhteşem bir ürün .. balık yaptık koku yok. 5 kişilik kek yapılabilir. 15 dakikada kızartma ve köfte aynı anda pişti. Bulaşık derdi yok. Yağ çok az ya da hiç kullanmıyorum. 3 haftada 5 kilo verdim ki kek börek denemelerim olmasa daha da verirdim. Sadece çorba makarna pilav için tencere ayırdım. Gerisini kaldırdım. hem zamandan hem yağdan hem elektrikten tasarruf olduğunu düşünüyorum. Üstelik çok sağlıklı. Hayatımdan tuzu da çıkardım sadece baharat kullanıyorum. Muhteşem dedim çok pratik. kızıma da üniversiteye giderken alacağım. Öyle sevdim ki isim bile verdik, adı Ece oldu , kraliçem benim.. o derece yani . Önce fritoz sanıp zaten yağlı yemiyoruz bizim evde kızartma pişmez diye almadım. . Fırça ile azıcık yağlayıp bu güne kadar yiyemedim kızartmalari neredeyse yağsız yapıyorum. Arkadaşlar, her şeyi yapabilirsiniz. benim gibi on yargılı olup zaman kaybetmeyin..
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • CS 6 yorum
  324 beğeni
  Cemal S. 2 Kasım 2022
  Ağustos ayında 1344 TL olan ürün nasil oluyorda ekim-kasım ayinda 2 kati fiyatına çıkıyor, resmen milleti kandirmaktir bunun adi, rekabet kuruluna şikayet edelim hep birlikte..
Tüm Yorumlar
 • 2 yorum
  31 beğeni
  Refik Ç. Ankara 12 Ocak 2023
  Bir furyaya uyduk aldık. Ben çok gerekli olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Zaten tek yaşayanlar için heralde üretilmiş bir cihaz. Ayrıca fırın bundan gerçekten daha pratik ve mantıklı. Muhtemelen bir daha kullanmamak üzere dolaba kaldıracağım.
 • AO 9 yorum
  52 beğeni
  Abdullah O. Ankara 21 Kasım 2022
  air fryer alacaklar xiaomi air fryer'ın kapasitesini göz önünde bulundursunlar. küçük 2-3 kişilik aileyseniz ideal.
 • MY 2 yorum
  13 beğeni
  Murat Sezer Y. Ankara 21 Kasım 2022
  Fiyat performans ürünü.
 • MU 5 yorum
  22 beğeni
  Mustafa Ertuğrul U. İzmir 16 Kasım 2022
  Çok başarılı bir ürün. Patates ve köftede çok başarılı...
 • CS 6 yorum
  324 beğeni
  Cemal S. 2 Kasım 2022
  Ağustos ayında 1344 TL olan ürün nasil oluyorda ekim-kasım ayinda 2 kati fiyatına çıkıyor, resmen milleti kandirmaktir bunun adi, rekabet kuruluna şikayet edelim hep birlikte..

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer HD9252/90 Essential 4.1 lt Yağsız FritözXiaomi Smart MAF05 Air Fryer Pro 4 lt Yağsız Fritöz
 Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer HD9252/90 Essential 4.1 lt Yağsız FritözXiaomi Smart MAF05 Air Fryer Pro 4 lt Yağsız Fritöz
Fiyat 1.999,00 TL
145 satıcı
5.966,00 TL
164 satıcı
2.999,00 TL
142 satıcı
2.549,00 TL
59 satıcı
Popülerlik4. Popüler Fritöz1. Popüler Fritöz6. Popüler Fritöz3. Popüler Xiaomi Fritöz
Ortalama Puan23 yorum46 yorum5 yorum-
Seri-Philips AirfryerPhilips Airfryer-
YağsızVarVarVarVar
Çıkartılabilir HazneVarVarVarVar
ZamanlayıcıVarVarVarVar
Gözetleme Penceresi---Var
Sepet Tutma KoluVarVarVarVar
Sıcak Tutma-VarVar-
Otomatik Kapanma-VarVar-
LED EkranVarVarVarVar
Hazne Kapasitesi3.5 lt7.3 lt4.1 lt4 lt
Güç1500 W2225 W1400 W1600 W
Gövde MalzemesiPlastikPlastikPlastik-
Yükseklik33.5 cm31.5 cm29.5 cm33.5 cm
Genişlik30.4 cm32.1 cm26.4 cm30.4 cm
Derinlik25.2 cm43.3 cm36 cm-
Yiyecek Kapasitesi-1.4 kg0.8 kg-
Maksimum Sıcaklık200 Derece200 Derece-200 Derece
Ağırlık3.9 kg7.99 kg4.55 kg-
Buz ÇözmeVar---
Dokunmatik Ekran-VarVar-
Isı AyarıVarVarVar-
Isınmayan GövdeVarVar--
Isıtma--Var-
Meyve/Sebze KurutmaVar--Var
Pişirme TürüSıcak HavaSıcak HavaSıcak HavaSıcak Hava
Program Sayısı-5--
Sesli UyarıVarVarVarVar
Wi-Fi---Var
Yoğurt MayalamaVar--Var
Renk-Siyah--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı