Xiaomi

Xiaomi Smart MAF05 Air Fryer Pro 4 lt Yağsız Fritöz

57 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.329,01 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 00:15 Stokta Satıcı: inbox.com.tr 7,9 5 Yorum Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Yağsız, Çıkartılabilir Hazne, Zamanlayıcı, Gözetleme Penceresi, Sepet Tutma Kolu, LED Ekran, Hazne Kapasitesi: 4 lt, Güç: 1600 W... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
2.003,55 TL08.11.2023

En Ucuz Xiaomi Smart MAF05 Air Fryer Pro 4 lt Yağsız Fritöz Fiyatları

Piyasa fiyatları (9)

Tüm fiyatlar (44)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Xiaomi Fritözler
Benzer Ürünler

Xiaomi Air Fryer Pro

Xiaomi Air Fryer Pro, sıcak hava yöntemini kullanarak gıdaların pişmesini sağlar. Bu özelliği ile kızartma ve pişirme işlemlerini, yağı çok az kullanarak ya da hiç kullanmadan yapabilirsiniz. Sıcak hava kullanarak pişirme yöntemi ile öne çıkan Xiaomi Air Fryer Pro, besinlerin çok daha sağlıklı bir şekilde pişmesini sağlar.

Fritözün güçlü teknik yapısı ve minimal tasarımı, kullanımı cazip kılan diğer unsurlardır. Xiaomi Smart MAF05 Air Fryer Pro 4L yağsız fritöz sayesinde siz de yemek yapma sürecini çok daha pratik hale getirebilirsiniz. Siz de mutfağınızda Xiaomi Air Fryer Pro tasarımını tercih ederek yemek yapma sürecini çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

Xiaomi Air Fryer Pro Özellikleri

Xiaomi Air Fryer Pro Özellikleri

Xiaomi Smart Air Fryer Pro, 4 litrelik geniş iç hacmi ile öne çıkar. Sepet malzemesi alaşımdan oluşan Xiaomi Air Fryer Pro tasarımı kaliteli malzemelerden üretilmiştir. 1600 W güce sahiptir.

Önceki tasarıma göre avantaj sağlayan bazı özelliklere sahiptir. 4 litreye kadar gıdayı tek seferde pişirmenizi sağlayan Xiaomi Air Fryer Pro ile ister tek ister 5 kişiye kadar yemek servisini tek seferde hazırlayabilirsiniz. Xiaomi Air Fryer Pro, özel ızgarası sayesinde pişirme alanını çok daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L ile çok az miktarda yağ kullanarak sağlıklı besinler elde edebilirsiniz. 360 derece ısıtmalı hava sirkülasyonu ile pişen yemekler, az yağlı ve çok daha sağlıklı besinler elde etmenize yardımcı olur. Bu özellik, Xiaomi Air Fryer Pro ile pişen yemeklerin iç kısmının yumuşak; dış kısmının ise çıtır çıtır olmasını sağlar.

Sahip olduğu hızlı sıcaklık artışı özelliği sayesinde ısı dengeli bir şekilde dağılır. Böylece yiyeceğin içindeki yağ dışarı salınır ve tekrar eklemeye gerek kalmaz. Bu yöntem ile ayrıca su ve besinler muhafaza edilebilir.

Xiaomi Air Fryer Pro ürününü kullanarak 80-200 derece sıcaklıkta yemek pişirebilirsiniz. Orta ve yüksek aralıkta bulunan sıcaklık dereceleri ile kuzu pirzola, tavuk kanadı, ızgara sebzeler, kızarmış tavuk nugget, patates kızartması ve yumurtalı turtalar yapılabilir.

Özellikleri bunlarla sınırlı kalmayan Xiaomi Smart 4L modelinde sıcaklığı 40 ile 80 derece arasında hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Düşük sıcaklık aralığında yapabileceğiniz yiyecekler ise kurutulmuş yoğurt, meyve ve ettir. Bunun yanında Xiaomi Air Fryer Pro ile 45 derecede buz çözme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda fırın, meyve kurutucu ve yoğurt yapma makinesi olarak da kullanabileceğiniz Xiaomi Air Fryer Pro, işlevsel özellikleri sebebiyle farklı pek çok işlemi sadece tek cihazla yaparak alandan tasarruf sağlamanızı sağlar.

Çalıştığı sırada duraklatmak için sadece sepeti öne doğru çekmeniz yeterli olur. Xiaomi Smart MAF05 Pro modelinde pişirme sırasında yiyeceği sallamanız gerektiğinde sepeti çıkarabilir, sonrasında tekrar yerleştirerek pişirme işlemine devam edebilirsiniz.

Xiaomi Smart Air Fryer Pro özellikleri arasında Smart Cloud tarifleri de yer alır. Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar düşünülerek oluşturulmuş olan tariflerle ne yiyeceğinizi düşünmenize gerek kalmaz.

Xiaomi Home uygulamasını kullanarak 100’den fazla akıllı tarife erişebilir, bunları Xiaomi Air Fryer Pro ile kolayca pişirebilirsiniz. Bu uygulama, özellikle yemek yapma sürecine yeni başlayanlar için oldukça pratiktir.

24 saatlik planlama özelliği ile pratik bir kullanım sağlayan Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L yağsız fritöz sayesinde yatmadan önce ürünün ön ayarlarını yapılandırabilir, sabah lezzetli yiyeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Xiaomi Smart Air Fryer Pro fritöz modelinin kutu içeriğinde şunlar bulunur:

 • Bir adet Air Fryer Pro
 • Bir adet ızgara
 • Bir adet kızartma tepsisi
 • Talimatlar
Xiaomi Air Fryer Pro Tasarımı

Xiaomi Air Fryer Pro Tasarımı

Xiaomi Air Fryer Pro, 251x335x304 mm ile mutfakta kaplayacağı alan bakımından idealdir. Ayrıca sepetinin iç kısmı 199x199x107 mm boyuta sahiptir. Xiaomi Smart yağsız fritöz 4L, beyaz rengi ve sade tasarımı ile dikkat çeker.

Oldukça şık tasarlanmış olan Xiaomi Smart Air Fryer Pro haznesi geniş iç hacmi ile öne çıkmayı başarır. Bu tasarımda, pişirme sürecinde içerideki gıdaların görülebilmesi için şeffaf pencere tasarımı tercih edilmiştir.

Xiaomi Air Fryer Pro tasarımının üst kısmında yer alan yuvarlak alan, cihaza dair ayarları yapabilmenizi sağlar. Aynı zamanda OLED ekranı sayesinde ayarları ve zamanı görüntülemeniz de mümkün olur. Pişirme sıcaklığını da bu ekran üzerinde ayarlayabilirsiniz.

Xiaomi Smart MAF05 Air Fryer 4L modelinin sahip olduğu şeffaf tasarım sayesinde pişen yiyeceklerinizi kontrol etmek için belirli aralıklarla sepeti dışarıya doğru çekmenize gerek kalmaz. Bu, içerideki ısı kaybının da önüne geçer. Aynı zamanda bu kısım üç katmanlı ısı yalıtımına sahiptir. Tek seferde 5 kişiye kadar yemek hazırlayabileceğiniz Xiaomi Air Fryer Pro, pişirme alanını daha verimli kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

Özel ızgara ile birlikte gelen Xiaomi Smart Airfryer Pro 4L, ek bir alana ihtiyaç duymadan çok daha fazla kapasitede yemek pişirmenize imkân tanır. Örneğin; Xiaomi Air Fryer Pro modelinin her rafına altı adet yerleştirerek 12 tane kanadı tek seferde pişirebilirsiniz. Yine her rafa birer adet yerleştirmek suretiyle tek seferde 2 adet biftek pişirmeniz de mümkündür.

Smart Air Fryer Pro tasarımında yapışmaz kaplama kullanılmıştır. Böylece tasarım daha dayanıklı ve kolay temizlenebilir hale gelir. Çift katmanlı yapışmaz sepet kaplaması kullanılarak, sağlıklı ve güvenli pişirmenin yanında daha dirençli ve pratik bir tasarım elde edilmiştir.

Xiaomi MAF05 tasarımı, boyutlarıyla da dikkat çeker. Oldukça minimal oluşu sebebiyle fazla yer kaplamayan ürünü dilediğiniz alana taşıyabilir, dar bölgelerde kullanabilirsiniz. Xiaomi Air Fryer Pro cihazının iç kısmında kullanılan ızgara koruması ise ısıtma boruları ile olası teması engellemeyi sağlar. Tasarımda kullanılan havalandırma olukları ise Xiaomi Smart Air Fryer Pro MAF05 cihazının ömrünü uzatmak için tercih edilmiştir.

Xiaomi Air Fryer Pro Artıları ve Eksileri

Xiaomi Air Fryer Pro Artıları ve Eksileri

Xiaomi Smart MAF05 Air Fryer Pro yorum ve değerlendirmelerinde de görülebileceği üzere tasarım oldukça geniş özelliklere sahiptir. Ürün farklı işlevler sunarak kullanıcıların mutfakta geçen sürelerini daha verimli hale getirir. Bu kadar kapsamlı olan Xiaomi Air Fryer Pro ürününü artıları ve eksileri ile incelemek faydalı olur.

Xiaomi Smart Pro artıları:

 • Xiaomi Air Fryer Pro sade ve kullanışlı bir yapıya sahiptir.
 • OLED ekranlı ayarlama butonu ile pişirme ayarlarını yapmak çok kolaydır.
 • Pratik tarif önerileri sayesinde ne yapacağınızı düşünmenize gerek kalmaz.
 • 4 litre geniş hacmi sayesinde 5 kişilik yemekleri tek seferde pişirebilirsiniz.
 • Xiaomi Air Fryer Pro küçük boyutu ile az yer kaplar.

Xiaomi smart Pro eksileri:

 • Kalabalık gruplar için yapılan yemeklerde Xiaomi Smart MAF05 Pro tasarımı tek başına yeterli olmaz.
 • Farklı renk, tasarım beklentisi olanlar için tek renge ve sade tasarıma sahip olan Smart Pro 4L tasarımı tatmin edici olmayabilir.
Xiaomi Air Fryer Pro Farkları

Xiaomi Air Fryer Pro 4L ve Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L Arasındaki Farklar

Air Fryer Pro 4L ve 3.5L tasarımları arasında göze çarpan ilk fark saydam hazne kapağıdır. Xiaomi Air Fryer Pro ürününün hazne kapağının saydam oluşu sayesinde içindeki gıdanın pişme aşaması kapak açılmadan takip edilebilir. Xiaomi Air Fryer 3.5L seçeneğinde gıdanın kontrol edilebilmesi için haznenin açılması gerekir.

İki ürün arasında önemli ve göze çarpan diğer bir fark, ürün sepetinin iç hacmidir. MAF05 tasarımı 4 litreye kadar gıdayı tek seferde pişirebilir. Mi Smart 3,5 litre kapasitesi ile MAF05'in gerisinde kalır.

Ürünler arasındaki dikkat çeken bir diğer fark ise malzemedir. Xiaomi Smart Air Fryer Pro modelinin sepet malzemesi alaşımdan meydana gelir. Ancak Mi Smart Air Fryer 3.5L sepeti alüminyum kaplı metalden oluşur. Gövde malzemeleri ise plastiktir.

Ürünler arasında güç farkı da mevcuttur. Mi Air Fryer 1500 W nominal güç değerine sahiptir. Buna karşılık Smart Air Fryer Pro 1600 W gücü ile bir adım öne geçer.

Xiaomi Air Fryer Pro Fiyatları

Xiaomi Air Fryer Pro Fiyatları

Xiaomi Akıllı Yağsız Fritöz 4L fiyatları, ürünün sahip olduğu özelliklere bağlı olarak belirlenir. Xiaomi Smart Air Fryer Pro kullanımı oldukça pratik ve işlevsel bir üründür. Yağsız pişirme işlemine ek olarak kızartma, meyve kurutma, buz çözme, yoğurt yapma işlemlerini de tek başına yapabiliyor oluşuyla çok amaçlı bir kullanım sağlar.

Xiaomi Air Fryer Pro modeli her kullanıcının kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Tüm özellikler bir araya geldiğinde Xiaomi Air Fryer Pro avantajlı fiyatlara sahiptir. Xiaomi Smart Air Fryer Pro en ucuz seçenekleriyle siz de mutfağınıza işlevsel bir tasarım kazandırabilirsiniz.

Xiaomi Smart MAF05 Air Fryer Pro 4 lt Yağsız Fritöz Fiyat Analizi

Xiaomi Smart MAF05 Air Fryer Pro 4 lt Yağsız Fritöz son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Xiaomi Smart MAF05 Air Fryer Pro 4 lt Yağsız Fritöz Özellikleri

Yağsız:
Çıkartılabilir Hazne:
Zamanlayıcı:
Gözetleme Penceresi:
Sepet Tutma Kolu:
LED Ekran:
Hazne Kapasitesi:   4 lt
Güç:   1600 W
Yükseklik:   33.5 cm
Genişlik:   30.4 cm
Maksimum Sıcaklık:   200 Derece
Meyve/Sebze Kurutma:
Pişirme Türü:   Sıcak Hava
Sesli Uyarı:
Wi-Fi:
Yoğurt Mayalama:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ürüne puan ver

Xiaomi Smart MAF05 Air Fryer Pro 4 lt Yağsız Fritöz Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Xiaomi Smart MAF05 Air Fryer Pro 4 lt Yağsız Fritöz İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Xiaomi Smart MAF05 Air Fryer Pro 4 lt Yağsız FritözXiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer HD9252/90 Essential 4.1 lt Yağsız FritözXiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt Yağsız Fritöz
 Xiaomi Smart MAF05 Air Fryer Pro 4 lt Yağsız FritözXiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer HD9252/90 Essential 4.1 lt Yağsız FritözXiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt Yağsız Fritöz
Fiyat 2.329,01 TL
57 satıcı
1.849,00 TL
147 satıcı
2.739,00 TL
138 satıcı
3.239,00 TL
87 satıcı
Popülerlik3. Popüler Xiaomi Fritöz4. Popüler Fritöz6. Popüler Fritöz5. Popüler Fritöz
Ortalama Puan-23 yorum5 yorum-
Seri--Philips Airfryer-
YağsızVarVarVarVar
Çıkartılabilir HazneVarVarVarVar
ZamanlayıcıVarVarVarVar
Gözetleme PenceresiVar---
Sepet Tutma KoluVarVarVarVar
Sıcak Tutma--Var-
Otomatik Kapanma--Var-
LED EkranVarVarVarVar
Hazne Kapasitesi4 lt3.5 lt4.1 lt6 lt
Güç1600 W1500 W1400 W1500 W
Gövde Malzemesi-PlastikPlastik-
Yükseklik33.5 cm33.5 cm29.5 cm28 cm
Genişlik30.4 cm30.4 cm26.4 cm37.9 cm
Derinlik-25.2 cm36 cm30 cm
Yiyecek Kapasitesi--0.8 kg-
Maksimum Sıcaklık200 Derece200 Derece-200 Derece
Ağırlık-3.9 kg4.55 kg4.6 kg
Buz Çözme-Var-Var
Dokunmatik Ekran--VarVar
Isı Ayarı-VarVar-
Isınmayan Gövde-Var--
Isıtma--Var-
Meyve/Sebze KurutmaVarVar--
Pişirme TürüSıcak HavaSıcak HavaSıcak HavaSıcak Hava
Program Sayısı---6
Sesli UyarıVarVarVar-
Wi-FiVar---
Yoğurt MayalamaVarVar-Var
Renk---Siyah
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı