Xiaomi

Xiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt Yağsız Fritöz

En Popüler 6. Fritöz
Xiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt Yağsız Fritöz

70 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

4.080,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 21 dakika önce

peşin fiyatına 9 taksit, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adetYarın kargodaSatıcı: Hepsiburada/Nethouse

Ürün Özellikleri: Yağsız, Çıkartılabilir Hazne, Zamanlayıcı, Sepet Tutma Kolu, LED Ekran, Hazne Kapasitesi: 6 lt, Güç: 1500 W, Yükseklik: 28 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Xiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt Yağsız Fritöz Fiyatları

İndirim broşürlerinden fiyatlar (1)
 • Broşür ürün resmiA101Perşembe başlıyor5.099 TL

Tüm fiyatlar (42)

Sıfır niteliğinde olmayan yenilenmiş, teşhir, outlet ve ikinci el fiyatları gösterilmektedir. Yenilenmiş ve İkinci El Xiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt Yağsız Fritöz Fiyatları

En Popüler Xiaomi Fritözler
Benzer Ürünler

Xiaomi MAF08 Air Fryer

Telefon, televizyon ve akıllı saat gibi birçok alanda ürün sunan marka, Xiaomi MAF08 Air Fryer ürünü ile son zamanlarda adından oldukça fazla söz ettiriyor. Bilmeyenler arasında ise “MAF08 Air Fryer nedir” sorusu sıklıkla gündeme gelir. Kısaca cevaplamak gerekirse; minimalist tasarımı ile piyasaya sürülen MAF08 Air Fryer, akıllı asistanı sayesinde az yağlı ve sağlıklı yemekler yapmanıza olanak tanıyan bir üründür.

Bu özelliği sayesinde MAF08 Air Fryer, hem yemek yapmayı hem de sağlıklı beslenmeyi sevenlerin gözdesi bir ürün haline gelir. Yağsız kızartma yapabilmek, yemek pişirmek, yoğurt mayalamak, meyve kurutmak ve hamur işi pişirmek gibi birçok işlevi olan MAF08 Air Fryer sizlerin mutfaktaki en büyük yardımcısı olabilir. 360 derece ısıtılmış hava sirkülasyonu teknolojisine sahip olan Xiaomi MAF08 Air Fryer, sağlıklı yemek yapımında bir numara olarak anılır.

Bu teknoloji sayesinde ürün, ısıtılmış havanın fritöz içerisinde 360 derece sirkülasyon yapması ile çalışır. Böylece yemeklerde daha az yağ kullanılmasına imkan verir. Bu durum hem insan sağlığına yararlı hem de bütçe dostu bir özelliktir. Aynı zamanda 360 derece yayılım sağladığından yemeğin her noktası aynı eşitlikte pişerek, iç kısımlar yumuşak ve lezzetli kalır. Gelişmiş özelliklerinin yanı sıra MAF08 Air Fryer aynı zamanda göze hitap eden bir tasarıma da sahiptir.

Diğer fritöz modellerinin yanı sıra tuş fazlalığını kenara atarak dokunmatik oled ekran ile tasarlanmıştır. 37.9 cm (genişlik) x 30 cm (derinlik) x 28 cm (yükseklik) ölçülerine sahip olan Xiaomi MAF08 Air Fryer; 4.6 kg ağırlığı ve kompakt yapısı sayesinde de mutfaklarda fazla yer kaplamaz. Bu da pratik ve kolay bir kullanım sunar. Xiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt fiyat seçenekleri açısından da bütçe dostu olmasından dolayı fritöz arayışında olanların öncelikli tercihlerinden biri haline gelir.

Xiaomi MAF08 Air Fryer

Üstün Pişirme Ustası Xiaomi MAF08 Air Fryer Özellikleri

Balık, tavuk, patates, sebze, et ya da kek gibi birden fazla özel ayarı bulunan Xiaomi MAF08 Air Fryer, pişirme süresi ve sıcaklığını otomatik olarak ayarlar. Fakat dilerseniz 40ºC ila 200ºC aralığında ısı değerini kendiniz de ayarlayabilirsiniz. MAF08 Air Fryer, 6 litrelik haznesi sayesinde tek seferde yaklaşık 6-7 kişilik yemek pişirme imkanı sunar. Aynı zamanda pişirme haznesinin doluluk oranına uygun ayar da yapılabilir.

Yemekleri kısa sürede pişirebilen MAF08 Air Fryer 6 lt, zamandan da tasarruf edilmesini sağlar. 360 derece sıcak hava sirkülasyonu teknolojisine sahip olan Xiaomi MAF08 Air Fryer, bir kaşıktan daha az yağ ile yemek yapmanıza olanak tanır. Aynı zamanda yapışmaz haznesi sayesinde, yiyeceklerin kendi suyu ile pişmesini sağlayarak daha lezzetli ve yumuşak bir yemek deneyimi sağlar. Xiaomi MAF08 Air Fryer, 1500 W gücü ile çalıştığından hızlı şekilde sıcak artışı sağlayarak, her yemekte eşit ısı dağılımı yapar.

Diğer fritöz modelleri ile karşılaştırıldığında MAF08 Air Fryer, pişirme işlemini daha kısa sürede gerçekleştirir. Bunlara ek olarak buz çözme özelliğine sahip olan MAF08 Air Fryer; tavuk, et ya da kıyma gibi buzluktan çıkan ürünleri kısa sürede kullanıma hazır hale getirebilir. Son olarak diğer ürünlerden farklı olarak Xiaomi MAF08 Air Fryer, 24 saat yemek programlama özelliğine sahiptir. Böylelikle çalışan ya da okula gidenler, geldiklerinde sıcacık enfes yemekler ile karşılaşabilirler.

Xiaomi MAF08 Air Fryer Patates

Xiaomi MAF08 Air Fryer ile Philips Essential Air Fryer Karşılaştırması

Sıklıkla tercih edilen fritöz modellerinden ikisi olan Xiaomi MAF08 Air Fryer ve Philips Essential Air Fryer birbirinden farklı özelliklere sahiptir. MAF08 Air Fryer 6 lt özellikleri arasında en sevilenlerden biri hızlı yemek pişirmesidir. MAF08 Air Fryer 6 lt Philips’e nazaran 100 W daha güçlüdür. Bundan dolayı yemekleri daha hızlı pişirir. İki ürün de yemekleri sıcak hava ile pişirmelerinden dolayı daha az yağ tüketir. Bu da daha sağlıklı yemeklerin ortaya çıkmasına imkan verir.

6 fonksiyona sahip Philips Essential Air Fryer’a karşı Xiaomi MAF08 Air Fryer da 6 fonksiyonlu kullanımı ile mutfaklarda kolaylık sağlar. Aynı zamanda Xiaomi MAF08 Air Fryer; bluetooth bağlantısı, kaymaz ayakları, ısıtmalı hava sirkülasyonu, özel kızartma haznesi, ızgara rafı ve gecikmeli başlatma programı ile Philips Essential Air Fryer modelinden daha fazla özelliğe sahiptir. Kapasite olarak bakıldığında ise Philips Essential Air Fryer, MAF08 Air Fryer 6 lt modeline göre 2 litre daha küçük bir kapasiteye sahiptir.

Xiaomi MAF08 Air Fryer Genel

Xiaomi MAF08 Air Fryer Kullanımı

MAF08 Air Fryer inceleme videoları ya da yorumları ürünün kullanımına dair bizlere pek çok yol gösterebilir. Manuel ya da otomatik seçenekleri ile iki ayrı kullanım sunan Xiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt yağsız fritöz hem Android hem de iOS işletim sistemleri ile uyumlu çalışır. Mi Home uygulaması sayesinde MAF08 Air Fryer cihazınızı telefonunuzla uzaktan kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Mi Smart Air Fryer yorumları kısmına bakıldığında ise bu pratik kullanımı sayesinde birçok kişi tarafından övgü topladığı görülmektedir.

Aynı zamanda 24 saat programlama özelliği ile de evden çıkmadan programladığınız yemekler siz eve geldiğinizde tüketime hazır bir şekilde sizleri karşılar. Tüm işlemler minimum koku ve duman ile yapıldığından evde herhangi bir kötü koku ile karşılaşılmaz. Pişirilen yemeğe göre kimi zaman MAF08 Air Fryer, sallama ya da karıştırma uyarısı verir. Bu durumlarda hazneyi açarak yemeği karıştırmanız ya da sallamanız gereklidir. Yemek sonrasında MAF08 Air Fryer aparatları makineye atılarak temizlenebilir.

Böylelikle MAF08 Air Fryer sizlere, hijyenik bir kullanım sağlar. Ürün, yapışmaz ve leke bırakmaz olduğu için temizlik işlemini elde yıkama ile yapmak isteyenler de kolaylıkla yapabilir. Fakat elde yıkama işlemlerinde aparatlara, aşındırıcı temizlik ürünlerinin temas etmemesine özen gösterilmelidir. Aksi durumda aşınan aparatlar, ilerleyen zamanlarda sorun yaratabilir. Aparatlarının yanı sıra MAF08 Air Fryer içerisinde yer alan havalandırma delikleri de belli aralıklar ile nemli bez yardımıyla silinmelidir. Bu işlem sonrasında aparatlar ve havalandırma bölgeleri tamamen kurumadan kullanılmamalıdır.

Xiaomi MAF08 Air Fryer Yan

Artı ve Eksileri ile Xiaomi MAF08 Air Fryer

Mutfaktaki en büyük yardımcılardan biri olan MAF08 Air Fryer birçok avantajı sayesinde sıklıkla tercih edilir. Ürünü almak isteyenler, MAF08 Air Fryer 6 lt yorumlar kısmını inceleyerek ürün hakkında olumlu ya da olumsuz bilgilere kolaylıkla sahip olabilir. Aşağıda MAF08 Air Fryer 6 lt özelliklerinin öne çıkanlarını görebilirsiniz:

 • MAF08 Air Fryer, özel aplikasyonu sayesinde uzaktan kontrol edilir.
 • OLED ekranı sayesinde MAF08 Air Fryer, ısı süresini ve ayarını kolayca yapma imkânı sunar.
 • Telefona yüklenen aplikasyon üzerinde, Xiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt fritöz için 100’ün üzerinde tarif vardır.
 • 24 saate kadar yemek planlama imkanı sunar.
 • 360 derece ısıtılmış hava sirkülasyonu özelliğinden dolayı daha az yağ kullanarak yemek yapılabilir. Aynı zamanda yine bu özelliği sayesinde yemeğin her bölgesi eşit derecede pişer.
 • Buz çözme, yoğurt mayalama ve meyve kurutma gibi birçok fonksiyona sahip olan MAF08 Air Fryer, mutfakların gözde yardımcısıdır.
 • Yıkanabilir ve makinaya atılabilir aparatlara sahip olan cihaz, hijyen konusunda da kullanıcılarına kolaylık sağlar.
 • MAF08 Air Fryer fiyat seçeneklerine göz atıldığında sadece siyah renk ile satın alınabilmektedir.

Avantajlı özellikleriyle mutfaklardaki en gözde yardımcılardan biri haline gelen MAF08 Air Fryer kolay kullanımı ile sizlere sunulur. Sunulan listelerde MAF08 Air Fryer 6 lt en ucuz fiyat seçeneklerini değerlendirerek bütçenize en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.

Xiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt Yağsız Fritöz Fiyat Analizi

İndirim broşürlerinden fiyatlar (3)
 • Broşür ürün resmiA101Perşembe başlıyor5.099 TL
 • Broşür ürün resmiA101Mart 20235.399 TL
 • Broşür ürün resmiMetroŞubat 20235.690 TL
Xiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt Yağsız Fritöz son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Xiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt Yağsız Fritöz Özellikleri

Yağsız:
Çıkartılabilir Hazne:
Zamanlayıcı:
Sepet Tutma Kolu:
LED Ekran:
Hazne Kapasitesi:   6 lt
Güç:   1500 W
Yükseklik:   28 cm
Genişlik:   37.9 cm
Derinlik:   30 cm
Maksimum Sıcaklık:   200 Derece
Ağırlık:   4.6 kg
Buz Çözme:
Dokunmatik Ekran:
Pişirme Türü:   Sıcak Hava
Program Sayısı:   6
Yoğurt Mayalama:
Renk:   Siyah
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Xiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt Yağsız Fritöz Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Xiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt Yağsız Fritöz İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Xiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız FritözXiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız FritözUpany 6.5 lt Yağsız Siyah Fritöz
 Xiaomi MAF08 Air Fryer 6 lt Yağsız FritözPhilips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız FritözXiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız FritözUpany 6.5 lt Yağsız Siyah Fritöz
Fiyat 4.080,00 TL
70 satıcı
5.740,00 TL
161 satıcı
2.449,00 TL
138 satıcı
6.749,00 TL
7 satıcı
Popülerlik6. Popüler Fritöz1. Popüler Fritöz3. Popüler Fritöz1. Popüler Upany Fritöz
Ortalama Puan-44 yorum23 yorum
Seri-Philips Airfryer--
YağsızVarVarVarVar
Çıkartılabilir HazneVarVarVarVar
ZamanlayıcıVarVarVarVar
Çıkarılabilir KapakYokYokYokYok
Gözetleme PenceresiYokYokYokYok
Sepet Tutma KoluVarVarVarVar
Koku FiltresiYokYokYokYok
Emniyet KilidiYokYokYokYok
Sıcak TutmaYokVarYokVar
Otomatik KapanmaYokVarYokYok
LED EkranVarVarVarVar
Hazne Kapasitesi6 lt7.3 lt3.5 lt6.5 lt
Güç1500 W2225 W1500 W1800 W
Gövde Malzemesi-PlastikPlastik-
Yükseklik28 cm31.5 cm33.5 cm40.8 cm
Genişlik37.9 cm32.1 cm30.4 cm35.6 cm
Derinlik30 cm43.3 cm25.2 cm-
Yiyecek Kapasitesi-1.4 kg-1.4 kg
Maksimum Sıcaklık200 Derece200 Derece200 Derece200 Derece
Ağırlık4.6 kg7.99 kg3.9 kg-
Buz ÇözmeVarYokVarYok
Dokunmatik EkranVarVarYokVar
Isı AyarıYokVarVarVar
Isınmayan GövdeYokVarVarYok
IsıtmaYokYokYokVar
Meyve/Sebze KurutmaYokYokVarYok
Pişirme TürüSıcak HavaSıcak HavaSıcak HavaSıcak Hava
Program Sayısı65--
Sesli UyarıYokVarVarYok
Uyarı IşığıYokYokYokYok
Wi-FiYokYokYokYok
Yoğurt MayalamaVarYokVarYok
AkıllıYokYokYokYok
RenkSiyahSiyah--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı