Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar & Gerçek İndirimler | Akakçe

Çok SatanlarBirim En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 21Sonraki

Filtrele
Fiyatı
-

Sonuçları Filtrele:Anne, Bebek, Oyuncak (57)Elektronik (285)Ev, Ofis, Yaşam (27)Hobi, Kitap, Müzik (1)Kozmetik, Kişisel Bakım (56)Saat, Giyim, Aksesuar (16)Spor, Outdoor (16)Süpermarket (27)Yapı Market, Oto, Bahçe (15)

Markası Özellikler İşletim Sistemi Çekirdek Sayısı Kulaklık Bağlantısı Cinsiyet Satıcı Ürün Puanı Renk

Sıcak Fırsatlar

20 yıldır elektronikten süpermarkete, kozmetikten giyime onlarca kategoriden milyonlarca ürünün Türkiye’deki en ucuz fiyatlarını listeleyen Akakçe ile tüm sıcak fırsatlar tek sayfada. “İndirime değil, fiyata bak!” felsefesiyle tüm sıcak fırsatların listelendiği bu sayfada, indirimleri Akakçe’deki fiyatlarla kontrol edip yalnızca en ucuz indirimleri yakalayan ürünleri listeliyoruz. Böylece yanıltıcı indirim oranları arasında kaybolmadan alışverişinizi en karlı şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyoruz. Şunu hep biliyoruz ki gerçek indirim demek en ucuz fiyat demektir. Dolayısıyla indirim oranlarını kontrol ederken, hangi fiyattan indirim yapıldığına ve indirimli fiyatın piyasanın en ucuzu olup olmadığına bakıyoruz. Sıkı bir kontrol mekanizmasından geçen sıcak fırsat ürünlerini, satıcıların belirttikleri indirim oranının yanı sıra fiyat ve fiyat geçmişi unsurlarına göre belirliyor ve sizlere sunuyoruz. İşte “İndirime değil, fiyata bak” derken de tam olarak kastettiğimiz şey bu.

Sıcak Fırsatları Akakçe ile Takip Edin!

Ne, nerede en ucuz diye site site dolaşmayın. Akakçe sizin yerinize birçok pazar yerini tarar ve en ucuz fiyatları tek tıkla listeler. Yalnızca bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza almanızı sağlayan akakce.com ile sıcak fırsatları yakalayabilirsiniz. Kampanyaların, indirim dönemlerinin, indirimli ürünlerin ve en ucuz fiyatların ortak adresi olan Akakçe ile kazançlı çıkan hep siz olursunuz. Neden mi? Çünkü şunları çok iyi biliyoruz: Harcarken kazanılmaz. Çünkü gerçek kazancın yolu harcayıp puan toplamaktan değil, en ucuza almaktan geçer. İndirime değil, fiyata bakılır. Çünkü indirim oranları yanıltıcı olabilir. Bu nedenle indirim oranına değil, fiyata ve fiyatın geçmiş seyrine odaklanırız. Adetli ürünlerde ise paket fiyatına değil, birim fiyatına bakılır. Çünkü biliyoruz ki birim fiyat, en doğru ve en gerçek fiyattır. Ayrıca bir fiyatın tüm koşullarını eksiksiz sunarız. Çünkü fiyatı ucuzlatan bazı detaylar önemli olabilir. Mesela ürünün garantisi nereden? Teslimat süresi nasıl? Montajı kim yapacak? Akakçe tüm bunları göz önünde bulundurarak, onlarca kategoriden milyonlarca ürününün e-ticaret sitelerindeki, broşürlerdeki ve fiziksel mağazalardaki birçok pazar yeri fiyatını tarar ve en ucuz fiyatları yakalayıp tek tıkla size sunar.

Sıcak Fırsatlar Ürünleri Neler?

Her insanın market ihtiyaçlarından tutun da elektroniğe kadar birçok konuda ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçları karşılayabilmek için ise maddi durumu yeterli ya da yetersiz fark etmeksizin her zaman en performanslı ürün veya hizmeti en uygun karşılık ile elde edebilmek hedeflenmektedir. İşte bu şekilde elde edilebilecek ürünlere kampanyalı, indirimli veya sıcak fırsatlar denilmektedir. Günümüzde de e-ticaretin yaygınlaşmasıyla birlikte sıcak fırsatlar sunan bu kampanyaların yaygınlaştığı yadsınamaz bir gerçek. Özellikle televizyon reklamları, broşürler, 11.11, Black Friday, yılbaşı hediye dönemleri gibi dönemler ve e-ticaret sitelerinin kendine özgü kampanyaları ile sıcak fırsatları takip etmek bir hayli güçleşmiş durumda. Tam da bu noktada Akakçe sizin yerinize milyonlarca ürünün birçok pazar yerindeki fiyatını tarar ve en ucuz fiyatları, kalabalık reklamlar arasında kaybolmadan tek tıkla ulaşma avantajı sunar. Alışverişçilerin bu ihtiyaçları gözetilerek oluşturulan gerçek indirimler sayfasında, her kategoriden en ucuz fiyatı yakalayan ürünler listelenir. Böylece arama motorlarında saatler harcamadan en ucuz fiyatlar ile alışveriş yapma imkanı sunulur. Örneğin bir akıllı telefona mı ihtiyacınız var ya da spor ayakkabı ihtiyacınız mı bulunuyor? O zaman ihtiyacınız olan en ucuz spor ayakkabı ve en ucuz telefon modelindeki gerçek indirimleri tek tıkla Akakçe’de bulabilirsiniz. Ayrıca alacağınız ürünle ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak da Akakçe ile çok kolay. İlgili ürünün sayfasına girerek o ürünün özelliklerine, gerçek kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerine ve son 6 aylık fiyat değişim grafiğine ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte benzer ürünler arasında özellik ve fiyat karşılaştırmasını da kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sıcak Fırsatlar Nedir?

Sıcak fırsatlar, maddi koşullar her ne şekilde olursa olsun, istek ve ihtiyaçları karşılayabilmek için en performanslı ürün ya da hizmeti en uygun karşılık ile elde edebilmek şeklinde tanımlanabilir. Bu noktada fiyat/performans odaklı ürünlerin, sıcak fırsatlar listelerinde sıklıkla yer aldığı gözlemlenir. Sıcak fırsatlar ile merak edilen diğer bir konu da bu fırsatların ne zaman ortaya çıkacağıdır. Ancak sıcak fırsatların tarihi bilinmemektedir. Zira hangi ürünün ne zaman indirime gireceği ve bu indirimli fiyatın gerçekten piyasanın en ucuzu olup olmadığını tespit etmek bir hayli güçtür. Tam da bu noktada Akakçe gerçek indirimler sayfası, sıcak fırsatları sizin için yakalar ve ürünleri tek tek listeler. Akakçe’deki her ürünün fiyatı düzenli olarak takip edilir ve herhangi bir satıcı o ürünle ilgili bir indirim yaparsa indirimli fiyat, piyasadaki diğer fiyatlarla karşılaştırılır. Ardında da indirimli fiyatın gerçekten en ucuz fiyat olduğu tespit edilirse o ürünün indirimli fiyatının gerçek indirimler sayfasında listelenmesi sağlanır. Dolayısıyla gerçek indirimler sayfasındaki her bir ürün, “gerçek indirim = en ucuz fiyat” felsefesine göre sizlerin karşısına sunulur. İşte Akakçe ile en ucuz ürünleri keşfetmek bu kadar kolay.

Sıcak Fırsatlar ile Bütçenizden Tasarruf Edebilirsiniz

İndirimler, kampanyalar ya da sıcak fırsatlar, bir ürünü yalnızca en ucuz fiyata satın almanızı sağlamaz. Aynı zamanda da bütçenizden tasarruf etmenizi sağlar. Peki ya nasıl? Bir alışverişten en karlı çıkmanın ve bütçeden tasarruf etmenin yolları nelerdir? Öncelikle alışveriş yapmayı bir eğlence, zevk ya da hobi olmaktan çıkarmalısınız. Çünkü alışveriş yapmak bir ihtiyaçtır. Sonrasında ise şunu çok iyi bilmelisiniz: Harcarken kazanılmaz! O yüzden gerçek kazancın yolu harcayıp puan toplamaktan değil, en ucuza almaktan geçer. Diğer bir unsur ise indirimler, sizi alışveriş yapmaya motive eden bir unsur olmamalı. Bu noktada indirime değil, fiyata bakmalısınız. Zira indirim oranları yanıltıcı olabilir. Bilhassa 11.11, Black Friday ve Cyber Monday gibi indirim dönemlerine dikkat etmek gerekiyor. Çünkü önce fiyatların yükseltilmesi sonra ise göstermelik indirimlerin yapılması gibi durumlarla karşılaşılabiliyor. Bu nedenle alışveriş yaparken indirim oranına değil, fiyata ve fiyatın geçmiş seyrine odaklanmalısınız. Son olarak ise aynı ürünün daha ucuzu varken, daha pahalıya almamalısınız. Evet, pahalı bir ürün alınabilir lakin hiçbir ürüne olması gereken fiyattan fazlası ödenmemelidir. Keza çok ucuz bir ürün de alınabilir. Önemli olan bire bir aynı olan ürünü daha ucuza almak ve daha az harcamaktır. Böylece alışverişlerden karlı çıkan satıcılar değil, siz olursunuz.

Elektronik Ürünlerde Sıcak Fırsatlar

Elektronik ürünlerde artan fiyatlar, oldukça cep yakar hala geldi. Ancak bu ürünlerdeki sıcak fırsatları takip ederek, ihtiyacınız olan elektronik ürünlere en ucuz fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz. Adeta bir fiyat arama motoru gibi çalışan Akakçe, her ürün grubunda olduğu gibi elektronik aletlerde de en ucuz fiyat için tüm pazar yerlerini gezer tarar ve en ucuz fiyatı sizin için bulur. Ayrıca sıcak fırsat ürünlerin listelendiği gerçek indirimler sayfası ile indirim oranları arasında kaybolmazsınız. Teknolojik ürünlerde uygulanan indirimler sonucu ortaya çıkan indirimli fiyat, gerçekten en ucuz fiyata tekabül ediyorsa bu sayfada listelenir. Böylelikle elektronik ihtiyaçlarınızı da bir gün değil her gün en ucuz fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz.