Arama Takip Listem Sepetim
Lansinoh

Lansinoh Lanolin 40 ml Göğüs Kremi

En Popüler Göğüs Kremi(45 yorum)
Lansinoh Lanolin 40 ml Göğüs Kremi

71 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

146,85 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 23 dakika önceStoktaSatıcı: Amazon Türkiye

Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Lansinoh 50'li Süt Saklama Poşeti
Lansinoh Lanolin 40 ml Göğüs Kremi+Lansinoh 50'li Süt Saklama Poşeti
Amazon Türkiye242,74 TL Ücretsiz kargoBirlikte GörPttavm298,50 TL Ücretsiz kargoBirlikte GörDermobu349,00 TL + kargo
Ceybebe354,00 TL + kargo

En Ucuz Lansinoh Lanolin 40 ml Göğüs Kremi Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (67)

Lansinoh Lanolin 40 ml Göğüs Kremi paket seçenekleri

Bu üründe 1 adet paket için kargo dahil en ucuz fiyat:Birim fiyat en ucuz146,85 TL146,85 TL/adetDiğer paket seçenekleri:

En Popüler Lansinoh Göğüs Kremleri
Benzer Ürünler

Lansinoh Krem

Doğum sonrası en özel süreçlerden biri olan emzirme döneminde yaşanan göğüs çatlakları için kullanılan Lansinoh krem, pek çok anne adayının alışveriş listesinde ilk sırada yer alır.

Bebeğin dünyaya gözünü açtığı ilk anlarda en çok ihtiyacı olan şey annesinin kokusunu alarak emmektir. Bebeklerin emme refleksleri doğuştan öğrenilmiş bir durum olduğundan çene yapıları da oldukça kuvvetlidir.

Bebeğin güçlü çene kasları karşısında oldukça hassaslaşan göğüs uçları zamanla deforme olur ve çatlamaya başlar. Çatlamış göğüs uçlarına müdahale edilmediği takdirde kanama durumu kaçınılmaz olur.

Kabuk tutan göğüs uçlarını yumuşatan ve eski haline getirmeye yardımcı olan Lansinoh krem, mucizevi içeriği sayesinde ilk kullanımda faydasını göstermeye başlar. Lansinoh Lanolin gögüs kremi düzenli kullanım sonrasında göğüslerin hızla iyileşmesine yardımcı olur.

Lansinoh krem 40 ml hem doğumdan önce hem de sonra kullanılabilir. Lansinoh Lanolin 40 ml en ucuz seçeneklerini satın alarak göğüs uçları yara olmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lansinoh Lanolin krem 40 ml fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak ve ürünleri kullanan kişilerin deneyimlerini incelemek için yorumlara göz atabilirsiniz.

Lensinoh Krem Genel Görünüm

Lansinoh Krem Kullanım Alanları

Dokuz aylık gebeliğin son aylarında kullanılması önerilen Lansinoh Lanolin krem göğüs uçlarını güçlendirerek yara oluşumunu minimize eder ve halihazırdaki yaraları tedavi etmeye yardımcı olur.

Anne adaylarının sıklıkla araştırdığı konular arasında Lansinoh krem ne işe yarar sorusudur. Doğum sonrasında bebekle güvenli bir bağ kurmak ve yeterli miktarda beslenmesini sağlamak için büyük bir öneme sahip olan emzirme dönemini başarılı bir şekilde başlatmak ve devam ettirmek için Lansinoh Lanolin krem 40 ml tercih edilebilir.

Göğüslerde meydana gelen çatlaklar emme sürecini hem bebek hem de anne için zorlaştırır. Her emme eyleminde bebeğin ağzına farklı tat gelmesi meme reddi yaşanmasına neden olur. Anne içinse yara olan göğüs uçları emzirme sürecini zorlaştırır.

Doğum sonrası bu süreci en az hasarla atlatmak ve sağlıklı bir emzirme eylemi gerçekleştirmek için doğum öncesi Lansinoh krem kullanımına başlanması önerilir.

Lansinoh krem kullananlar tarafından oldukça beğenilen krem hem performans hem de verim olarak beklentileri karşılar. Lansinoh Lanolin fiyat olarak da pek çok farklı bütçeye hitap eder.

Lensinoh Krem Şişesi

%100 Doğal Lanolin İçeren Lansinoh Krem

Anne ve bebek için en özel dönemlerden olan emzirme dönemini keyifli bir hale getiren Lansinoh Lanolin göğüs ucu kremi içeriğinde sadece HPA lanolin bulunur. Göğüs uçları yara olan ya da öncesinde önlem almak isteyen kadınların merak ettiği sorular arasında Lansinoh krem nasıl kullanılır sorusu yer alır.

Lansinoh krem kullanımı son derece kolaydır. Kremin emilimini kolaylaştırmak için göğüs uçlarına yeteri miktarda kremin masaj yaparak sürülmesi önerilir. Pamuk ve saf su ile temizlenmiş göğüs uçlarına krem dairesel hareketler ile sürülmeli ve emilmesi beklemelidir.

Krem sürüldükten sonra, bebek emzirilmeden önce göğüs uçları ıslak bir pamuk yardımıyla kremden arındırılmalıdır. Krem içeriğinde yer alan %100 doğal lanolin, bebekler için bir sorun oluşturmaz.

Doğal bir formüle sahip olan ürün beslenme sırasında sütün rengini, tadını ya da kokusunu değiştirmediğinden, krem kalıntısı kalsa dahi meme reddi yaşanma olasılığı oldukça düşüktür.

Emzirme öncesinde ya da sonrasında Lansinoh lanolin 40 ml göğüs kremi sürülebilir. Krem sürüldükten sonra kıyafetler ile temasını engellemek için göğüs pedleri kullanılabilir.

Lensinoh Krem Kutulu Görünüm

Lansinoh Krem Artı ve Eksi Yönleri

Lansinoh Lanolin krem içeriği %100 doğal olması sayesinde hem uzmanlar tarafından önerilir hem de anne adayları ve anneler tarafından sıkça tercih edilir. Pek çok artı yönü olan kremin eksi yönü sınırlı sayıdadır. Ürünün artı ve eksi yönleri şunlardır:

 • Lansinoh lanolin krem kullananlar tarafından yapılan yorumlar incelendiğinde kullanıcıların üründen çok memnun oldukları görülür. Lansinoh krem faydaları saymakla bitmez.
 • Lansinoh göğüs ucu kremi özel içeriği ile hem göğüs ucunu güçlendirir hem de emzirme sonrası oluşan çatlakların hızlı bir şekilde iyileşmesinde etkin rol oynar.
 • Sağlıklı göğüsler ile emzirmek hem bebeğin hem de annenin rahat bir emzirme deneyimi yaşamasını sağlar.
 • İçeriğinde sadece lanolin bulunan ürünün bebek sağlığı için herhangi bir riski bulunmaz. Göğüs ucuna krem sürüldükten sonra kremin temizlenmesine gerek kalmadan bebek emzirilebilir.
 • Ürünün tek eksi yönü, bazı bebeklerin krem tadını alması ve emmeyi reddetmesidir. Bu durum ile karşılaşıldığında bebek uyurken göğüs ucuna krem sürülebilir ve uyanınca su ile ıslatılmış pamuk ile hafifçe silinebilir.
Lensinoh Krem Uzaktan Görünüm

Lansinoh Krem Fiyatları

Anne adayları ve anneler tarafından en çok tercih edilen göğüs ucu kremleri arasında yer alan Lansinoh Lanolin, doğal içeriği ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Ürün hem anne hem de bebek sağlığı için herhangi bir risk oluşturmadığından uzmanlar tarafından da önerilir.

Kolay bir kullanıma sahip olan göğüs ucu çatlak kremi hem doğum öncesi hem de sonrası kullanılabilir. Doğumdan hemen önce ve sonrasında kullanıcıların en çok merak ettiği sorular arasında Lansinoh krem ne kadar sorusu yer alır.

Lansinoh Lanolin krem fiyatı ürünlerin sahip olduğu gramajlara göre farklı fiyatlarla sizlere sunulur. Lansinoh krem fiyat ve performans olarak pek çok kullanıcıdan tam puan alır.

Lansinoh krem 40 ml fiyat seçenekleri arasından bütçeniz için ideal olan ürünü satın alarak ihtiyaç duyduğunuz dönemde kullanmaya başlayabilirsiniz. Lansinoh krem en ucuz ürünleri satın almak için indirimleri takip edebilirsiniz.

Lansinoh Lanolin 40 ml Göğüs Kremi Fiyat Analizi

Lansinoh Lanolin 40 ml Göğüs Kremi son 6 aylık fiyat değişim grafiği
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.5113 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • EE2 yorumEmine E.9 Mart 2021
  Kolay SiparişDermosipariş
  Çok teşekkürler bu ürün yaraların çabuk iyileşmesinde çok etkili
 • HS6 yorum
  19 beğeni
  Hayal S.15 Şubat 2021
  hem fiyat açısından ideal hem de en etkili krem diyebilirim ben çok memnunum çok ağrılarım vardı çok iyi geldi zaten ufak bir araştırın piyasadaki en iyi krem koca karı ilaçlarına kulak vermeyin eczaneden alın derim.
 • BT1 yorumBerkay T.9 Aralık 2020
  Kolay SiparişFarmante
  Çok hızlı ve başarılı
 • EA1 yorumEmin Efecan A.7 Kasım 2020
  Kolay SiparişMaynatura
  Satıcı hızlı, ürün de kaliteli
 • MG1 yorumMehmet G.Konya5 Ekim 2020
  Kolay SiparişKırmızısepet
  gerek urun gerekse satıcı ulasım vbgayet guzel
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı