Apple

AirTag Tekli Paket

En Popüler 2. GPS Takip Cihazı
AirTag Tekli Paket
Seçenekler:

39 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

629,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 26 dakika önceStokta yokSatıcı: Trendyol/TAŞGINLAR İLTŞ.SAN.TİC.LT

En Ucuz AirTag Tekli Paket Fiyatları

Piyasa fiyatları (8)

Tüm fiyatlar (27)

Benzer Ürünler

AirTag

Apple kalitesi ve tecrübesiyle üretilen AirTag, ufak boyutu ve navigasyon özellikleriyle dikkat çeker. Apple akıllı telefon veya tabletleri üzerinden takip edilen AirTag, nesneleri kolayca bulmayı sağlar. “AirTag nasıl çalışır?” sorusu, AirTag akıllı telefon üzerinden bul komutu sonrası nesne veya kişinin yerini gösteren ve pil ile çalışan cihaz olarak yanıtlanır. AirTag kurulum aşamasında Apple akıllı telefonlar ile kablosuz bağlantı sağlar.

AirTag üzerinde yer alan koruyucu kılıfın çıkarılması sonucu ürün aktif hale gelir. Akıllı Apple telefon veya tabletlerle AirTag eşleştirme işlemi sonrası uygulama üzerinden ilgili nesnenin yerini tespit etmek mümkündür. Bunun yanı sıra Apple AirTag özellikleri arasında, pil gücünün bir yıldan uzun süre dayanması kullanıcıların dikkatini çeker. Ayrıca bul uygulaması üzerinden ürünün batarya yüzdesini görmek de mümkündür.

Nesne veya anahtarları bulmayı kolaylaştıran ürün, ufak boyutlarına rağmen yüksek navigasyon performansı gösterir. Merak edilen “AirTag hangi cihazlarla uyumlu?” sorusu, iPhone marka telefonlar veya Apple telefonlarla uyumlu olarak yanıtlanabilir. Ancak model, iOS 14.5 ve iPadOS 14.5 işletim sürümleri veya daha yeni sistemlerle çalışmaya uygundur.

AirTag tekli parça yapısı suya karşı dayanıklılığı ile de ön plana çıkar. IP67 derece su dayanıklılığına sahip AirTag, 1 metre derinlikte yaklaşık 30 dakika bozulmadan kalabilir. Ayrıca modeller, tozlu ortamlarda da kullanıma uygundur. Üretilen cihazlar çeşitli testler ve Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilmiş olup, çizilme ve çatlamalara karşı dayanıklıdır. Siz de AirTag sahibi olabilir, kaybolan eşyalarınızı kısa süre içinde bulabilirsiniz.

“AirTag

Kaybetme Alışkanlığına Son Veren AirTag

Tam konum bulma özelliği için Apple tasarımı U1 çipe sahip AirTag, kaybetme alışkanlığına son verebilir. “AirTag nedir?” sorusuna, yakındaki aygıtı bulmak için Bluetooth veya kayıp modu için NFC bağlantı özelliğini kullanan cihazlar olarak yanıtlanır. AirTag kapsama alanı ya da nesne uzaklığına göre farklı uyarı donanımına sahiptir.

Apple ultra geniş bant teknolojisi, nesneye olan mesafeyi metre ve yön cinsinden ekrana hızlıca yansıtır. Yön ve mesafe komutları sayesinde kaybolan nesneyi AirTag yardımıyla kolayca bulmak mümkündür. Bunun yanı sıra “AirTag şarjlı mı?” sorusu, AirTag bir yıldan uzun süre dayanabilen pil yapısı ile adından söz ettirir olarak yanıtlanabilir.

Yüksek pil kapasitesine sahip model, uzun süreli ve kaliteli kullanım imkanı sunar. Verimli şekilde çalışan cihazlarda kullanıcı tarafından pratik şekilde değiştirmeye uygun CR2032 düğme tür pil yer alır. Kapasitesi ve verimli çalışma özellikleriyle dikkat çeken ürün hakkında “AirTag Android ile çalışır mı?” sorusu hayır şeklinde yanıtlanır. Apple bul komutuyla çalışan AirTag, Android sürüm akıllı telefonlarla kullanıma uygun değildir.

“AirTag GPS var mı?” sorusunu ise, Apple AirTag GPS alt yapısına sahiptir şeklinde yanıtlamak mümkündür. 120 metre olan Bluetooth eşya bulma alanı, GPS özelliği sayesinde sınırsız mesafeye çıkabilir. Ayrıca temizlik ve kurulum yönergelerine uygun kullanılan AirTag, uzun yıllar yüksek performans sağlayabilir. Siz de en uygun AirTag cihaza ufak çaplı araştırma sonrası ulaşabilir, kaybolan eşyaları kısa süre içinde bulabilirsiniz.

“AirTag Genel

AirTag Kullanım Alanları

Apple AirTag su sıçramasına veya yağışlı havalara dayanıklı yapısı sayesinde geniş kullanım alanına sahiptir. Cihazlar; ev veya araç anahtarları, çantalar, ufak nesneler, teknolojik cihazlar ve evcil hayvan tasmaları gibi birçok nesne üzerinde pratik şekilde kullanıma uygundur. Ayrıca çocuklarda da yer bulmak amacıyla sıklıkla AirTag kullanılır. Apple AirTag yaklaşık 60 desibellik ses çıkarabilir.

Sesli ikaz ve bul uygulaması üzerinden metre mesafe uyarıları, nesneleri hızlı şekilde bulmaya yarar. Merak edilen Lityum 3 V pile sahip “AirTag nasıl şarj edilir?” sorusu, AirTag CR2032 tip pil değiştirmeye uygundur ve şarj edilemez olarak yanıtlanır. AirTag paslanmaz çelik pil kapağı çevrilerek yenisi ile kolayca değiştirilebilir. Ayrıca iPhone AirTag uygulaması üzerinden pil gücü ve değişim zamanını görmek mümkündür.

AirTag, kaybetme alışkanlığı olan kullanıcılar için uygundur. Bunun yanı sıra ağırlığının yaklaşık 11 gram olması, modelin kullanım alanının genişlemesinde etkilidir. Hafif yapısıyla dikkat çeken model, 31.9 mm çap ve 8 mm yüksekliğe sahip boyutuyla birçok nesne üzerinde kullanıma uygun özelliktedir.

Ayrıca “AirTag nedir?” sorusuna yanıt bulabilmek için kullanıcı deneyimlerine göz atmak ve teknik destek hattı üzerinden yardım almak faydalı olabilir. Siz de geniş kullanım alanıyla dikkat çeken cihaza hemen sahip olabilir, iCloud hesabınız üzerinden kaybettiğiniz eşya konumunu kolayca görebilirsiniz.

“AirTag Kullanım

AirTag Cihazın Benzer Modellerden Farkı Nedir?

iPhone AirTag boyutlarının yanı sıra uzak mesafe çalışma özelliğiyle de benzer modeller arasında bir adım öne çıkar. Apple AirTag nokta atışı konum özelliği ve sesli uyarı donanımıyla dikkat çeker. Bunun yanı sıra “AirTag su geçirir mi?” sorusu, 1 metre derinliğe kadar 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP67 su geçirmezlik derecesine sahiptir olarak yanıtlanır.

Su veya tozu geçirmeyen model kaybolduğunda diğer Apple marka telefonların yaklaşması sonrası uyarı vererek yer bildiriminde bulunabilir. Ayrıca üretilen model tek dokunuşla kurulma özelliğiyle de dikkat çeker. Bunun yanı sıra AirTag hafızası içinde geçmiş konum verileri bulunmaz. Böylece AirTag konum verilerini şifreleyerek yüksek güvenlik sağlar.

Ayrıca ürün Apple aygıtlara benzer şekilde kayıp moduna da alınabilir. Böylece AirTag cihazınıza NFC özelliğe sahip iPhone telefonlar dokunduğunda iletişim bilgilerinizi görebilir. AirTag, kolay nesne bulmanın yanı sıra cihaz kayıplarında da etkin iletişime izin verir. Siz de en uygun fiyatlı AirTag modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, anahtarlık gövdesi şeklinde tasarlanan modeli seyahat çantalarında pratik şekilde kullanabilirsiniz.

“AirTag Profil

AirTag Artı ve Eksi Özellikleri Nelerdir?

AirTag pil ömrü bir yıldan uzun sürelidir. Ayrıca paslanmaz çelik pil kapağı yapısı, ürünün su ve toza karşı dayanıklı olmasını sağlar. Eşya bulmayı kolaylaştıran AirTag, yüksek performanslı ivmeölçer sensöre de sahiptir. İvmeölçer sensör yardımıyla konum verileri kısa sürede elde edilir. Diğer AirTag özellikleri artı ve eksi olarak şu şekildedir:

  • AirTag, -20° ile +60° arası sıcaklıklarda yüksek performansla çalışır.
  • Ürün anakart lehimlerinde %100 geri dönüştürülmüş kalay yer alır.
  • Üretilen ürün yapısında; Civa, PVC, BFR veya Berilyum bulunmaz.
  • Apple kalitesine sahip AirTag üzerinde 1 adet yerleşik hoparlör bulunur.
  • Hoparlörün maksimum ses düzeyi yaklaşık 60 desibeldir.
  • Ürün fiyatları benzer modellere göre üst segmentte olabilir.
“AirTag Renkler

AirTag Fiyatı

Apple akıllı telefonlarla uyumlu AirTag fiyat etiketi, ürünün teknik özelliklerine veya üretim dönemine göre değişebilir. AirTag en ucuz fiyat etiketine ise kampanya döneminde rastlamak mümkündür. AirTag kutu içeriğinde ise; CR2032 düğme pil takılı ana gövde ve kullanım kılavuzu bulunur. Bunun yanı sıra AirTag yorum bölümlerinde genellikle ürün hakkındaki teknik özellikler ve kullanıcı deneyimleri yer alır.

Ayrıca alım öncesi AirTag inceleme ve kurulum aşamalarına göz atmak, ürün hakkında teknik bilgi sahibi olmak için faydalı olabilir. Yorum veya inceleme bölümlerine göz atarak “AirTag nedir?” sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Uzun süreli batarya kapasitesi ve suya karşı dayanıklı dış yüzeyi ile dikkat çeken AirTag sahibi olarak, kaybolan eşyalarınızı mesafe şartı olmaksızın kolayca bulabilirsiniz.

Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

AirTag Tekli Paket Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

AirTag Tekli Paket İle En Çok Karşılaştırılanlar

 AirTag Tekli PaketSamsung Galaxy SmartTag Plus EL-T7300 Kablosuz Akıllı Tag MaviSamsung Galaxy SmartTag EL-T5300 Kablosuz Akıllı TagSamsung Galaxy SmartTag Plus EL-T7300 Kablosuz Akıllı Tag
 AirTag Tekli PaketSamsung Galaxy SmartTag Plus EL-T7300 Kablosuz Akıllı Tag MaviSamsung Galaxy SmartTag EL-T5300 Kablosuz Akıllı TagSamsung Galaxy SmartTag Plus EL-T7300 Kablosuz Akıllı Tag
Fiyat 629,00 TL
39 satıcı
729,00 TL
2 satıcı
390,00 TL
63 satıcı
729,00 TL
5 satıcı
Popülerlik2. Popüler GPS Takip Cihazı5. Popüler Samsung GPS Takip Cihazı1. Popüler GPS Takip Cihazı8. Popüler GPS Takip Cihazı
Ortalama Puan-2 yorum-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı