Ray-Ban

Ray-Ban Wayfarer 2140 Unisex Güneş Gözlüğü

Seçenekler:Renk seçenekleri:

106 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

968,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 9 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 Stokta 3 adet Yarın kargoda Satıcı: Pttavm/Kozmadam

Ürün Özellikleri: Kemik, Çerçeveli, Kare, Ray-Ban Wayfarer, Antirefle, UV Korumalı, Köşeli, Kalın... Devamını gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Ray-Ban Wayfarer 2140 Unisex Güneş Gözlüğü Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (1)
  • Atasun Optik3.550 TL

Tüm fiyatlar (41)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Ray-Ban Güneş Gözlükleri
Benzer Ürünler

Ray Ban Wayfarer 2140

Gözlük üretiminde adından sıkça söz ettiren Ray Ban kalitesiyle üretilen Ray Ban Wayfarer 2140 güneş gözlüğü, her yaştan kullanıcının dikkatini çeker. Mat siyah renklere sahip Ray Ban Wayfarer 2140 güneş gözlüğü modeli ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Stil sahibi kullanıcıların tercihi Ray Ban Wayfarer 2140’lar, gün içinde rahat kullanımıyla da ön plana çıkar. Göz bölümü ile çevresinin uzun süre ultraviyole ışına maruz kalması kornea yapısının hasar almasına yol açar.

Bunun yanı sıra Ray Ban Wayfarer 2140 camları polarize özelliktedir. Polarize güneş gözlüğü camı Ray Ban Wayfarer 2140’ların zararlı ultraviyole ışınlarını engellemesini sağlar. Ayrıca geniş lensler gözün yanı sıra göz çevresinde de kapsamlı koruma özelliği sunar.

Dikdörtgen şekle sahip Ray Ban Wayfarer 2140 unisex özellikte olup, erkek ve kadın kullanıcılar için uygundur. Kalitesi ve spor görünümüyle dikkat çeken ve her yaştan kullanıcının öncelikli tercihi olan Ray Ban Wayfarer 2140’lar ile tarzınızı da yansıtabilirsiniz.

Ray Ban Wayfarer 2140

Ray Ban Wayfarer 2140 Kullanım Alanları Neler?

Vücut sağlığının korunmasına yardımcı aksesuarlar içinde güneş gözlükleri de yer alır. Göz bölümü vücudun en hassas organlarından birisidir. Ray Ban Wayfarer 2140 güneş gözlüğü modeli; günlük işlerde, seyahatlerde, tatillerde veya özel davetlerde üstün koruma özelliği sayesinde sıkça kullanılır.

Üstün koruma özellikleri sunan Ray Ban Wayfarer 2140 güneş gözlüğü; uzun süreli araç kullanımında ve güneş ışığına gün boyu maruz kalınan tatillerde de sıkça tercih edilir. Bunun yanı sıra Ray Ban Wayfarer 2140 güneş gözlüğü modeli, çeşitli kombinlerde ve özet davet hazırlıklarında, giyim stilini tamamlama amacıyla da kullanılır.

Ayrıca işi gereği hareketli olup, gün ışığına uzun süre maruz kalan kullanıcıların da Ray Ban Wayfarer 2140 güneş gözlüğü modelini tercih ettikleri görülür. Ray Ban Wayfarer 2140 güneş gözlüğü modeli baş ağrısı ve stres azaltıcı etkisi sayesinde de bir çok kullanıcının dikkatini çeker.

Rahat kullanıma sahip Ray Ban Wayfarer 2140 güneş gözlüğü modeli sahibi olabilir, çevrenizi daha net görebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde araştırma yaparak gözünüz ile yüz yapınıza uygun Ray Ban Wayfarer 2140 güneş gözlüğü modeline hemen sahip olabilirsiniz.

Eşsiz Tasarıma Sahip Ray Ban Wayfarer 2140 Artıları ve Eksileri

Ray Ban Wayfarer 2140 50 güneş gözlüğü dayanıklı çerçeve kalitesiyle üretilir. Kompozit alaşımların kullanıldığı çerçeve ile cam bölümleri düşme, çizilme, ezilme ve kırılmalara karşı ekstra dayanıklılık sağlar.

Polarize özellikteki lensler gözlerin dinlenmesi hizmetini de sunar. Ayrıca RB2140 güneş gözlüğü güneş ışığında da net bir görüntü imkanı sunar. Doğru kullanım ve bakım koşuluyla uzun süreli kullanım ömrüne sahip olan Ray Ban Wayfarer 2140’lar garanti kapsamı altında satışa sunulur. Ray Ban 2140 901 güneş gözlüğü, sofistike stiliyle de ön plana çıkar. Ray Ban Wayfarer 2140 artı ve eksi özellikleri şu şekilde sıralanır:

  • Ray Ban Wayfarer 2140, dikdörtgen çerçevelere sahip olmasıyla geniş yüz yapısında tarzınızı ön plana çıkarır.
  • Ray Ban 2140 Wayfarer 901 50 modeli, %100 olacak şekilde ultraviyole ışınlardan korunmanızı sağlar.
  • Ray Ban Wayfarer 2140 ölçüleri 50x22x150 mm olarak üretilir.
  • Ray Ban RB 2140 güneş gözlüğünün özel tasarım kılıfında muhafaza edilmesi belirlenen kullanım ömrünü daha yüksek seviyelere çıakrabilir.
  • Ray Ban Wayfarer 2140 unisex güneş gözlüğü, ultraviyole ışınlarına karşı tam koruma sağlamasının yanı sıra baş ağrısı ve stres seviyesini de azaltabilir.
  • RB2140 güneş gözlüğü modeli, göz ve çevresini; kum, rüzgar ve toz tanelerinin zararlarına karşı da korur.
  • RB 2140 901 50 lens bölümünün koyu renklere sahip olması, güneş gözlüğüne ekstra koruma ile soğurma özellikleri kazandırır.
  • Ray Ban Wayfarer 2140 güneş gözlüğü yerine yan sanayi veya kalite düzeyi düşük güneş gözlüklerinin tercih edilmesi göz bölümünün daha fazla hasar almasına neden olabilir.

Hemen Ray Ban Wayfarer 2140 güneş gözlüğü sahibi olabilir, gözünüzü zararlı ultraviyole ışınlarına ve diğer olumsuz koşullara karşı koruyabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü Ray Ban Wayfarer 2140 Seleflerinden Ayıran Yanları

Ray Ban Wayfarer 2140 güneş gözlüğü rakiplerine göre üstün performans özelliklerine sahiptir. Dayanıklı yapısı ve üretiminde kullanılan kalite düzeyi yüksek malzemeler Ray Ban Wayfarer 2140’ların bir adım öne çıkmasını sağlamıştır.

Stil ve tarzıyla dikkat çeken estetik görünümlü Ray Ban Wayfarer 2140 güneş gözlükleri bazı ünlü filmlerde ve çeşitli çekimlerde de kullanılmıştır. Çok karışık renklere ve çizgilere sahip olmamasına rağmen, Ray Ban Wayfarer 2140 gözlük modeli stilinize ayrı bir hava katar.

Ayrıca Ray Ban RB2140, fiyat performans ürünü özellikleriyle de rakiplerinden ayrılır. Ray-Ban RB2140 gözlük modeli, göz ve çevresini ultraviyole ışınlara karşı üstün koruma ile kapatır. Lens yapısı koyu olmasına rağmen çevre görüntüsü net ve canlıdır.

Ray Ban Wayfarer 2140 Fiyatı

Ray Ban 2140 Wayfarer fiyat etiketi, bazı dönemler değişiklik gösterebilir. RB2140 güneş gözlüğü fiyatında bazı dönemler çeşitli indirim kampanyaları uygulanır. RB2140 90 güneş gözlüğünü kampanya döneminde daha düşük bütçelerle almanız mümkündür.

Wayfarer 2140 sahibi olmadan önce ürün hakkındaki çeşitli yorum ve inceleme bölümlerine de göz atabilirsiniz. Böylece ürünü satın almadan önce artı ve eksi özellikler hakkında fikir sahibi olmanız da mümkündür.

Ayrıca ürün hakkında Ray Ban müşteri hizmetlerinden de teknik bilgi alabilirsiniz. Kısa süreli bir araştırma sonucunda Ray Ban RB2140 modelini uygun fiyatlarla alabilir, gün içinde güneş gözlüğü kullanım konforunu maksimum düzeyde yaşayabilirsiniz.

Ray-Ban Wayfarer 2140 Unisex Güneş Gözlüğü Fiyat Analizi

Ray-Ban Wayfarer 2140 Unisex Güneş Gözlüğü son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Ray-Ban Wayfarer 2140 Unisex Güneş Gözlüğü Özellikleri

Tasarım:   Kemik
Çerçeve Seçeneği:   Çerçeveli
Cam Şekli:   Kare
Seri:   Ray-Ban Wayfarer
Antirefle:
UV Korumalı:
Köşeli:
Çerçeve Kalınlığı:   Kalın
Çerçeve Boyutu:   Orta
Çerçeve Malzemesi:   Asetat
Cam Malzemesi:   Mineral
Kullanıcı Türü:   Yetişkin
Cinsiyet:   Unisex
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Antirefle Güneş Gözlüğü Kalın Çerçeveli Gözlük Köşeli Güneş Gözlüğü Kare Gözlük Kemik Gözlük Mineral Cam Güneş Gözlüğü Ray-Ban Wayfarer Gözlük UV Korumalı Gözlük Unisex Güneş Gözlüğü

Ürüne puan ver

Ray-Ban Wayfarer 2140 Unisex Güneş Gözlüğü Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Ray-Ban Wayfarer 2140 Unisex Güneş Gözlüğü İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Ray-Ban Wayfarer 2140 Unisex Güneş GözlüğüRay-Ban Wayfarer 2140 901/58 Black-Green Polarize Unisex Güneş GözlüğüRay-Ban Wayfarer 2140 Polarize Unisex Güneş Gözlüğü
 Ray-Ban Wayfarer 2140 Unisex Güneş GözlüğüRay-Ban Wayfarer 2140 901/58 Black-Green Polarize Unisex Güneş GözlüğüRay-Ban Wayfarer 2140 Polarize Unisex Güneş Gözlüğü
Fiyat 968,00 TL
106 satıcı
1.108,80 TL
35 satıcı
1.108,80 TL
62 satıcı
Popülerlik-2. Popüler Güneş Gözlüğü9. Popüler Güneş Gözlüğü
Ortalama Puan---
Polarize-VarVar
TasarımKemikKemikKemik
Çerçeve SeçeneğiÇerçeveliÇerçeveliÇerçeveli
Cam ŞekliKareKareKare
SeriRay-Ban WayfarerRay-Ban WayfarerRay-Ban Wayfarer
AntirefleVarVarVar
UV KorumalıVarVarVar
KöşeliVarVarVar
Çerçeve KalınlığıKalınKalınKalın
Çerçeve BoyutuOrtaOrtaOrta
Çerçeve MalzemesiAsetatAsetatAsetat
Cam MalzemesiMineralPolikarbonPolikarbon
Cam TeknolojisiGradyanlı--
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkin
CinsiyetUnisexUnisexUnisex
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı