Bioderma

Bioderma Photoderm Aquafluid 50 Faktör Güneş Kremi 40 ml

En Popüler 8. Güneş Kremi (16 yorum)
Bioderma Photoderm Aquafluid 50 Faktör Güneş Kremi 40 ml

77 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

260,95 TL Ücretsiz kargo 6,52 TL/ml Satıcıya Git Son güncelleme: 18 dakika önce Stokta 100+ adet Yarın kargoda Satıcı: Pazarama/Happy Center

Ürün Özellikleri: Su Bazlı, Krem, Tüp, Renksiz, Tüm Cilt Tipleri, Boyut: 40 ml, 50 Faktör, Yetişkin... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
227,24 TL20.11.2023

En Ucuz Bioderma Photoderm Aquafluid 50 Faktör Güneş Kremi 40 ml Fiyatları

Tüm fiyatlar (42)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Bioderma Güneş Kremleri
Benzer Ürünler

Bioderma Photoderm Max SPF 50

Güneşin tamamen etkili olmaya başladığı yaz mevsimlerinde cildi korumak amacıyla yüksek koruma özelliğine sahip Bioderma Photoderm Max SPF 50 ürüne ihtiyaç duyulur. Güneş ışınlarının korunmasız cilt ile temas ettiğinde birçok olumsuz durum ortaya çıkabilir. Unutulmamalıdır ki, güneş ışınları sadece yaz aylarında değil, dört mevsim boyunca ‌zararlı olan ultraviyole ışınlarına (UV) sahiptir.

Bu sebepten güneş kremi Bioderma, yaz kış her zaman kullanmamız gereken ürünlerdendir. Bioderma Photoderm Max SPF 50 kullanımını günlük bakım rutini haline getirmek büyük önem taşır. Bioderma Photoderm Max SPF 50 cildiniz için güvenilir bir koruma sağlar. Bioderma Photoderm Max SPF 50 kremi içeriği özel olup, ısıya karşı alerjisi olan ve hassasiyet yaşayanlar için uygun dermokozmetik bir üründür.

Cildimiz sadece içten değil, dıştan da yaşlanma sürecine girer ve güneş ışınları yaşlanmayı hızlandırdığı gibi leke, iz, çillere neden olabilir. Bioderma SPF 50 Photoderm Max güneş koruyucu krem cilt tipine, cilt sorunlarına özel formüller geliştirir. Yetişkinler ve çocuklar için kullanıma uygun olan krem bu özelliğiyle fark yaratır. Ayrıca tüm cilt tiplerine uygun olan Bioderma Photoderm Max SPF 50 güneş kremi böylece geniş kullanıcı kitlesine ulaşır.

40 ml gibi son derece uzun süreli kullanım sunan gramaj kullanıcılardan büyük beğeni toplar. Bioderma Photoderm Max Aquafluid SPF 50 renksiz makyaj bazı olarak kullanılabilir. Böylece güneş kremi sürüldüğünde yüzde beyaz bir görünüm olmaz. Bioderma Photoderm Max 40 ml SPF 50 güneş koruma kremi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, fiyat karşılaştırması yapmak için kısa bir araştırma yapabilirsiniz.

Bioderma Photoderm Max SPF 50

Bioderma Photoderm Max SPF 50 Özellikleri

Faydalı, özel içeriğiyle beğeni toplayan Bioderma Photoderm Max SPF 50 güçlü koruması ile büyük beğeni toplar. Ayrıca ürüne kolay ulaşabilme yine Bioderma Photoderm Max SPF 50 tercih nedenleri arasında yer alır. "Bioderma Photoderm Max SPF 50 ne işe yarar?" çok fazla merak edilir. Bioderma Photoderm Max SPF 50 özellikleri incelendiğinde sorunun cevabına net bir şekilde ulaşılır. Ürün özelliklerinde aşağıdaki detaylar ön plana çıkar:

 • Bioderma Aquafluid güneş kremi cilde ferahlık, serinlik verir ve nemlendirir.
 • Su bazlı güneş kremi özel yapısı ile dikkat çeker. Cildi UVA zararlı ışınlarından koruyan su bazlı yapı ayrıca yüzün ihtiyaç duyduğu nem dengesini sağlamaya yardımcı etkiler sunar.
 • Suya dayanıklı güneş kremi özelliğine sahip olduğu için uzun süre yenileme ihtiyaç duymadan yüksek koruma sağlar.
 • Bioderma Photoderm Max SPF 50 güneş kremi yüksek koruma faktörlü özelliğiyle dikkat çeker. Etkili koruma sağlayan ürün kızılötesi (IR) ışınlarına karşı ve uluslararası standartlarda UVA korumasına sahiptir.
 • Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF 50 faktör 40 ml gözenekleri tıkayan komedojenik maddesine sahip değildir.
 • Bioderma Photoderm Max SPF 50 güneş kremi plajda kullanıma uygundur. Yüksek koruma faktörü sayesinde yanma, bronzlaşma, lekelenme gibi tercih edilmeyen durumları engellemeye katkı sunar.

Bioderma Photoderm Max 50 SPF Nasıl Kullanılır?

“Bioderma Photoderm Max SPF 50 güneş kremi nasıl kullanılır?” ürünü satın almak isteyenler tarafından oldukça merak edilen ve cevaplanması istenen sorular arasında öncelikli olarak yer alır. Bioderma Photoderm Max SPF 50 kolay kullanım şekline sahiptir. Öncelikle Bioderma Photoderm Max SPF 50 uygulanan bölgenin temiz, makyajsız olması gerekir.

Uygulanan bölgeye göre elinize bir miktar krem dökmeniz yeterli olur. Sonrasında emilmesini hızlandırmak için masaj hareketleriyle uygulama tamamlanabilir. Yağlı bir tabaka bırakmadan sürülebilen krem türleri bu sayede çocukların bile tek başına kullanabileceği özelliktedir.

Ciltte beyaz lekeler bırakmaması ve yapışkan bir his vermemesi yine ürünün pratik bir kullanım sağladığını kanıtlar. Bioderma Photoderm Max SPF 50 uzun süreli koruma sağlar. Uzmanlar tarafından her 3-4 saate bir güneş kremlerinin yenilenmesi tavsiye edilir.

Bioderma Photoderm Max 50 SPF Artı ve Eksileri

Bioderma Photoderm Max Aquafluid SPF 50 bazı avantajlı ve dezavantajlı detaylara sahiptir. Kullanıcılara göre değişen ürün avantaj şu şekilde sıralanabilir:

 • Bioderma Photoderm Max 50 SPF olması uzun süre koruma sağladığı için ekonomik kullanım imkânı sunar.
 • Renksiz özelliği sayesinde yüzde bembeyaz bir görünüm oluşturmaz ve cilde renk vermez.
 • Kolay açılıp kapanan ambalaj dökülme, sızıntı, akma yapmayı engeller özelliktedir.
 • Bioderma Photoderm Max SPF 50 güneş kremi cilt üzerindeki lekeleri kapatmaya yardımcı olur.

Yine kullanıcı tercihlerine göre değişen Bioderma Photoderm Max 50 SPF dezavantajları şunlardır:

 • Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF 50 güneş kremi 100 ml altı olduğu için ailece ve toplu kullanımlar için yetersiz olabilir.
 • Renkli güneş koruyucu tercih edenler için Bioderma Photoderm Max 50 SPF dezavantajlı bir kullanım sunabilir.
 • Bioderma Photoderm Max 50 SPF özelliğinde olduğu için yüksek koruma sağlar. Bronzlaşmak isteyenler için 50 faktör koruma eksi özellik olabilir.

Bioderma Photoderm Spot 50 SPF ile Bioderma Photoderm Max 50 SPF Arasındaki Farklar

Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF ile Bioderma Photoderm Max 50 SPF güneş koruyucu arasında bazı farklılıklar bulunur. Renk bakımdan birbirinden farklı olan ürünler bu özelliğiyle değişiklik sunar. Bioderma Photoderm Max renksizdir. Ciltte beyaz iz bırakmaz. Bioderma Photoderm Spot 150 ml iken Bioderma Photoderm Max 50 SPF 40 ml üretilir.

Bioderma Photoderm Max SPF 50 Kullananların Yorum ve Analizleri

Bioderma Photoderm Max SPF 50 kullananlar ürünün hızlı emilmesinden, kolay kullanımdan ve ergonomik ambalaj tasarımından memnuniyetle bahseder. Bioderma Photoderm Max aquafluide Spf 50 kullananlar tarafından yazılan olumlu yazılar tüketicilerin karar verme aşamasında son derece etkilidir.

Bioderma Photoderm Max SPF 50 yorum ve analizleri cilt lekelerinin ve renk eşitsizliklerinin engellenmesinde kremlerin olumlu etkiler sunulmasından sık sık bahsedilir. Farklı kullanıcılar tarafından değerlendirilen puanlamada Bioderma Photoderm Max SPF 50 güneş kremi beş tam yıldız almayı başarır.

Makyaj bazı olarak kullanım imkânı sağlayan Bioderma Photoderm Max Aquafluid SPF 50 kullananlar tarafından büyük bir memnuniyet yaratır. Bioderma Photoderm Max Cream SPF 50 kullananlar suya, tere ve güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlamasından övgüyle söz eder.

Bioderma Photoderm Max SPF 50 Fiyatı

Bioderma Photoderm Max SPF 50 fiyat bakımından kullanıcı memnuniyeti sağlar. Markanın hem güvenilir olması hem de bütçe dostu fiyatları kullanıcılardan tam puan almayı başarır. Bioderma Photoderm Max SPF 50 fiyatı üzerinde bazı durumlar etkili olur.

Satın alınan ürün adedi, ml, set yada tekli tercih edilmesi, modellerin fiyatını arttıran ya da azaltan faktörler arasında bulunur. "Bioderma Photoderm Max SPF 50 40 ml en ucuz nerede satılır?" kullanıcıların en çok araştırdığı ve cevaplamasını istediği sorular arasında öncelikli olarak yer alır.

Çok zaman harcamadan kısa bir araştırma yaparak bu sorunun cevabına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca zaman zaman marka tarafından gerçekleşen indirim dönemleri ya da kampanyaları olabilir. Marka bültenine üye olarak bu tarihleri önceden öğrenme şansı yakalanabilir. Bioderma Aquafluid fiyat karşılaştırması için online olarak araştırma yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bioderma Photoderm Aquafluid 50 Faktör Güneş Kremi 40 ml Fiyat Analizi

Bioderma Photoderm Aquafluid 50 Faktör Güneş Kremi 40 ml son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Bioderma Photoderm Aquafluid 50 Faktör Güneş Kremi 40 ml Özellikleri

Su Bazlı:
Form:   Krem
Ambalaj Tipi:   Tüp
Görünüm Türü:   Renksiz
Cilt Tipi:   Tüm Cilt Tipleri
Boyut:   40 ml
Faktör:   50 Faktör
Yetişkin:
Kullanım Bölgesi:   Yüz
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

50 Faktör Güneş Kremi Renksiz Güneş Kremi Su Bazlı Güneş Kremi Yüz Güneş Kremi

Ortalama Puan
4.5 24 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • FK 4 yorum
  6 beğeni
  Fatma K. 23 Nisan 2021
  Son 2 yildir kullaniyorum ve cokta memnunum,ince yapili ve hemen emiliyo.ilk surdugunuzde beyazlik kaliyo ama emilince yok oluyo.
 • FD 16 yorum
  8 beğeni
  Feray D. 7 Ekim 2020
  ben la roche posayde kullandım ama eczacı bana bunu kullanmamı önerdi onun tavsiyesi üzerine aldım ve Yagli ve sivilceli cildi olanlar asla dusunmeden alin ne terleme ne parlama olmuyor kac gunes kremi demedim sonunda buldum diyebilirim. tek bir sıkıntı var uva ve uvb işareti yoktur birde 6 ay içinde tükeilmesi gerekiyor ama ürün çok güzel
 • 1 yorum
  2 beğeni
  Cansu Ç. 30 Ağustos 2020
  Yağlı bir cildim var ve şimdiye kadar kullandığım güneş kremleri içerisinde edildikten sonra cilt dokuma en yakın bitişi bu güneş kremi verdi diyebilirim. Gayet beğendim.
 • SY 40 yorum
  15 beğeni
  Sevin Y. İstanbul 14 Temmuz 2020
  Harika bir ürün
 • İK 2 yorum
  4 beğeni
  İLTEBER NUR K. 10 Temmuz 2020
  Karma ciltler ve yağlı ciltler için uygun olduğunu düşünüyorum. Akneye sebep olmadı ve yaklaşık 1 senedir kullandığım bir ürün. Ayrıca beyaz bir tabaka da bırakmıyor yüzde.

Bioderma Photoderm Aquafluid 50 Faktör Güneş Kremi 40 ml İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bioderma Photoderm Aquafluid 50 Faktör Güneş Kremi 40 mlAvene Fluide Mineral 50 Faktör Güneş Kremi 40 mlLa Roche-Posay Anthelios XL Dry Touch Renksiz 50 Faktör Jel Güneş Kremi 50 mlBioderma Photoderm 50 Faktör Güneş Kremi 40 ml
 Bioderma Photoderm Aquafluid 50 Faktör Güneş Kremi 40 mlAvene Fluide Mineral 50 Faktör Güneş Kremi 40 mlLa Roche-Posay Anthelios XL Dry Touch Renksiz 50 Faktör Jel Güneş Kremi 50 mlBioderma Photoderm 50 Faktör Güneş Kremi 40 ml
Fiyat 260,95 TL
77 satıcı
332,22 TL
24 satıcı
310,00 TL
33 satıcı
323,21 TL
26 satıcı
Popülerlik8. Popüler Güneş Kremi---
Ortalama Puan16 yorum3 yorum--
Birim Fiyat6,52 TL/ml 8,31 TL/ml 6,20 TL/ml 8,08 TL/ml
Su BazlıVarVar-Var
FormKremKremKremKrem
Suya Dayanıklı-VarVar-
Parfümsüz-Var--
Ambalaj TipiTüp-TüpTüp
Sülfatsız--Var-
Glutensiz-Var--
Görünüm TürüRenksizRenksizRenksizRenksiz
Cilt TipiTüm Cilt TipleriHassas CiltlerHassas CiltlerKuru Ciltler
Parfüm Seçeneği-Parfümsüz--
Kullanım BölgesiYüzYüz ve VücutYüzYüz
Boyut40 ml40 ml50 ml40 ml
Koruma Faktörü50 Faktör50 Faktör50 Faktör50 Faktör
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı