Bioderma

Bioderma Photoderm Spot Leke Karşıtı 50 Faktör Güneş Kremi 150 ml

En Popüler 3. Güneş Kremi (19 yorum)
Bioderma Photoderm Spot Leke Karşıtı 50 Faktör Güneş Kremi 150 ml

91 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

455,00 TL +29,90 TL kargo3,03 TL/ml Satıcıya Git Son güncelleme: Dün 23:43 Stokta Satıcı: Evdekieczanem.com 9,2

Ürün Özellikleri: Su Bazlı, Krem, Leke Karşıtı, Suya Dayanıklı, Parfümsüz, Yaşlanma Karşıtı, Tüp, İz Bırakmayan... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bioderma Photoderm Spot Leke Karşıtı 50 Faktör Güneş Kremi 150 ml Fiyatları

Tüm fiyatlar (53)

Bioderma Photoderm Spot Leke Karşıtı 50 Faktör Güneş Kremi 150 ml paket seçenekleri

Bu üründe 1 x 150 ml paket için kargo dahil en ucuz fiyat: Birim Fiyat En Ucuz 484,90 TL 3,23 TL/ml Diğer paket seçenekleri:

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Bronzluk Vücut Losyonu 200 ml
Bioderma Photoderm Spot Leke Karşıtı 50 Faktör Güneş Kremi 150 ml+Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Bronzluk Vücut Losyonu 200 ml
Pttavm 635,76 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler Bioderma Güneş Kremleri
Benzer Ürünler

Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF

Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF güneş kremi, leke sorunu yaşayan ciltler için kullanılır. İçerisindeki bileşenler sayesinde leke oluşumuna yatkın ciltlerin korunmasını sağlar. Buna ek olarak yoğun kuruluk yaşayan ciltlerin nemlenmesi için de ideal bir kremdir. Cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korur ve ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Koyu lekelerin yanı sıra erken yaşlanma belirtilerine karşı da önlem olarak kullanılan bir üründür.

Bioderma güneş kremi Photoderm Spot cildin nasıl çalışması gerektiğini öğreten bir teknoloji ile hazırlanır. Bu süreçle teninizin tedaviye gerek duymadan, oluşabilecek lekelere karşı kendini koruması sağlanır. Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF hücresel koruma sağlarken UVB ve UVA ışınlarına karşı kalkan oluşturur. Çok yönlü güneş kremi arayışında olanlar spesifik koruyucu Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF kremi deneyebilirler.

Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF

Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF Özellikleri

Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF “Naos” yaklaşımı göz önünde bulundurularak formüle edilir. Bu yaklaşıma göre cilt; yaşayan bir ekosisteme sahiptir ve sürekli çevresel faktörler nedeniyle değişim halinde kalır. Geleneksel kozmetik anlayışından farklı olan bu yaklaşım, cilde saygı duyar. Naos ayrıca cilt, biyoloji ve gezegenin ayrılmaz bir bütün olduğuna dayanır.

Bunun için cildin çevresine uyum sağlaması ve bu yönde yaşadığı zorlukların giderilmesi için formüller geliştirir. Cilt problemlerini kökten çözmeyi hedefleyen ürünler daha duru bir güzelliğe kavuşmanızı sağlar. Bioderma Photoderm Spot SPF 50 150 ml güneş kremi yaşam kalitenizi önemseyen bir anlayış ile üretilir. Bu sayede yaz tatillerinin tadına vararak daha sağlıklı şekilde güneşlenebilirsiniz.

Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF kremi kullanmadan önce kutusunu çalkalamak gerekir. Güneşe çıkmadan önce bol miktarda ve eşit derece uygulama yapılır. Aynı işlemi suya girmeden önce de tekrar edebilirsiniz. Yüzdükten, terledikten ve efor sarf etmenize neden olan aktiviteler yaptıktan sonra tazeleyebilirsiniz. Düzenli ve doğru kullanım; saf bir yüze ve duru bir tene kısa sürede sahip olmanızı sağlar.

Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF içerikleri lekelenme riskini azaltır. Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF kullanılsa bile uzun süre güneşe maruz kalmanın cilt sorunlarına neden olabileceği unutulmamalıdır. Uzmanlar yaz aylarında gündüz saat 11 ile 16 arasında güneşe çıkmanın zararlı olabileceğini belirtir. Bunun için tavsiye edilen zaman dilimi sabah erken saatler ve öğleden sonrasıdır. Yaz aylarında sıklıkla ihtiyaç duyabileceğiniz Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50+spf en ucuz fiyatlarla bulunabilir.

Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF Güneş Kremini Benzerlerinden Ayıran Yanları

Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF benzerlerinden ayrılan özelliklere sahiptir. Bu özellikler Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF kremin farklı olmasını sağlar. Birçok yönden fayda sağlayan formülün özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF ayrıca “Hücresel Bioprotection” patentine sahiptir. Patentin amacı güneşe normalden daha çok maruz kalan derinin kendini hücresel hasarlardan koruması için doğal bir mekanizmayı aktif hale getirmektir.
 • Bazı durumlarda bu doğal mekanizmanın yetersiz olduğu görülür. Patentli formül aynı zamanda cilt hücrelerinin savunma mekanizmasını güçlendirir. Bu durum güneş ışınlarının olumsuzluğuna karşı cildin direnç kazanmasını sağlar.
 • Hücresel Bioprotection Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF güneş kremini benzerlerinden ayıran en belirgin özelliktir.
 • Bioderma Photoderm Spot 50 faktör 150 ml güneş kremi normal ve kuru ciltler tarafından kullanılabilir. Klasik güneş kremlerinden farklı olarak leke oluşumunu önlediği için koyu renk lekeleri olanların favorisi olabilir.
 • Cildin nem dengesini korur ve mükemmel bir makyaj bazı etkisi oluşturur. Böylece ürün makyaj altına uygulanırken sıkıntı yaşanmaz.
 • Yüz ve vücut üzerinde kullanılabilir olması bedeninizin herhangi bir yerinde olan lekelere de etki etmesine fırsat verir. Bioprotection Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF kullananlar ciltlerindeki değişimi kısa sürede fark edebilir.
 • Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF güneş kreminin “Hücresel Bioprotection” patenti bulunur ve hücreden başlayan bir koruma ile zararlı ışınlara karşı kalkan oluşturur.
 • Online alışveriş sitelerinde arama yapılarak Bioprotection Bioderma Photoderm Spot SPF 50 150 ml en ucuz şekilde alınabilir.

Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF Avantajları ve Dezavantajları

Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50+spf yorumları kullanıcıların başarılı deneyimlerini ortaya koyar. Ürün yorumlarından yola çıkarak Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF güneş kremini neden almanız gerektiğini görebilirsiniz. Hassas teni olan kullanıcıların yanmadan güneşin keyfini çıkarmasını sağlar. Bunun yanında Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF kremin güneş kaynaklı yaşlanma belirtilerinin oluşumunda da etkilidir.

Cildi bir ekosistem olarak değerlendiren “Naos” yaklaşımının benimsenmesi ile oluşturulan formülü uzun süreli koruma sağlar. Ayrıca yüksek göz çevresi toleransı sağladığı için kullanıcıların beğenisini kazanır. Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF güneş kreminin avantaj ve dezavantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF yağlı ve yapış yapış bir his vermez ve beyaz kalıntı bırakmadığı için koyu renk giysilerde de tercih edilebilir.
 • Duru bir cilt arzu edenler Bioprotection Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF kremi kullanabilir. Ancak belirgin sonuçlar düzenli bir kullanım sonucu oluşur.
 • Cilt lekelerine iyi gelen Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF güneş kremi, deri üzerinde iyileşmeler yaparak zamanla daha pürüzsüz bir tene kavuşmanızı sağlar.
 • Bioprotection Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF güneş koruyucu lekelerin rengini açarak giderek yok olmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda daha saf ve duru görünen bir ciltle asıl güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.
 • Söz konusu güneş kreminin 50 SPF koruyuculuğu bulunur. Bundan dolayı belirli saatlerde tazelenmesi gerekir.
 • Temiz formülü sayesinde alerjik ciltlerin de kullanımına uygundur. UVA ve UVB ışınları yüzünden oluşabilecek hasarlara karşı etkili bir koruma sağlar.

Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF Fiyatı

Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50+spf fiyat açısından da ulaşılabilir bir aralıktadır. Orta segmentte bir fiyata sahip olan ürünü bütçenizi zorlamadan temin edebilirsiniz. Bioderma Photoderm Spot 150 ml 50 SPF biyolojik koruma sağlarken leke oluşumuna engel olur. Ürünün gelişmiş formülü cildin savunma mekanizmasını güçlendirmeye yöneliktir.

Bu özelliği yeni hasar oluşumunu doğrudan önler. Özellikle lekelenmeye meyilli cilde sahip kullanıcılar bu ürünü gördükten sonra Bioderma Photoderm Spot 50 SPF fiyat araştırması yapabilir. Çok yönlü bir korumanın yanında cilde bakım sağladığı için nem dengesini de korur. Yüz dahil bütün vücuda sürülebilir olması ürünün bir diğer avantajıdır. Hesaplı bir alışveriş için Bioderma Photoderm Spot 50 SPF 150 ml fiyatı araştırılarak en uygun seçenekler kolayca bulunabilir.

Bioderma Photoderm Spot Leke Karşıtı 50 Faktör Güneş Kremi 150 ml Fiyat Analizi

Bioderma Photoderm Spot Leke Karşıtı 50 Faktör Güneş Kremi 150 ml son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bioderma Photoderm Spot Leke Karşıtı 50 Faktör Güneş Kremi 150 ml Özellikleri

Su Bazlı:
Form:   Krem
Leke Karşıtı:
Suya Dayanıklı:
Parfümsüz:
Yaşlanma Karşıtı:
Ambalaj Tipi:   Tüp
İz Bırakmayan:
Kızılötesi Korumalı:
Nemlendirici:
Yağsız:
Görünüm Türü:   Renksiz
Cilt Tipi:   Lekeli Ciltler
Kullanım Bölgesi:   Yüz ve Vücut
Boyut:   150 ml
Koruma Faktörü:   50 Faktör
Yetişkin:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

50 Faktör Güneş Kremi Leke Karşıtı Güneş Kremi Lekeli Ciltler için Güneş Kremi Renksiz Güneş Kremi Suya Dayanıklı Güneş Kremi Yüz Güneş Kremi Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi

Ortalama Puan
4.6 31 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Bioderma Photoderm Spot Leke Karşıtı 50 Faktör Güneş Kremi 150 ml İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bioderma Photoderm Spot Leke Karşıtı 50 Faktör Güneş Kremi 150 mlLa Roche-Posay Anthelios Leke Karşıtı Renkli 50 Faktör Güneş Kremi 50 mlSebamed Çok Yönlü Koruyucu 50 Faktör Güneş Kremi 75 mlVichy Capital Soleil Velvety 50 Faktör Güneş Kremi 50 ml
 Bioderma Photoderm Spot Leke Karşıtı 50 Faktör Güneş Kremi 150 mlLa Roche-Posay Anthelios Leke Karşıtı Renkli 50 Faktör Güneş Kremi 50 mlSebamed Çok Yönlü Koruyucu 50 Faktör Güneş Kremi 75 mlVichy Capital Soleil Velvety 50 Faktör Güneş Kremi 50 ml
Fiyat 455,00 TL
91 satıcı
Fiyat Yok 200,00 TL
122 satıcı
305,09 TL
37 satıcı
Popülerlik3. Popüler Güneş Kremi-2. Popüler Güneş Kremi8. Popüler Vichy Güneş Kremi
Ortalama Puan19 yorum9 yorum-
Birim Fiyat3,03 TL/ml -2,67 TL/ml 6,10 TL/ml
Renkli-Var--
FormKremKremKremKrem
Alkolsüz--Var-
Leke KarşıtıVarVar--
Suya DayanıklıVarVarVar-
Parfümsüz--Var-
Parabensiz--Var-
Yaşlanma KarşıtıVar-Var-
Ambalaj TipiTüp-TüpTüp
Kızılötesi KorumalıVar--Var
Fondötenli-Var--
Sülfatsız-Var--
Glutensiz--Var-
Görünüm TürüRenksizRenkliRenksizRenksiz
Cilt TipiLekeli CiltlerHassas CiltlerTüm Cilt TipleriKuru Ciltler
Parfüm Seçeneği--Parfümsüz-
Kullanım BölgesiYüzYüzYüz ve VücutYüz
Boyut150 ml50 ml75 ml50 ml
Koruma Faktörü50 Faktör50 Faktör50 Faktör50 Faktör
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı