Renkli Güneş Kremi

Renkli Güneş Kremi Fiyatları

126 farklı Renkli Güneş Kremi için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR mlEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • Görünüm TürüRenkli
 • Koruma Faktörü30 Faktör
 • Koruma Faktörü50 Faktör
 • Koruma Faktörü100 Faktör
 • Boyut100 ml
 • Boyut150 ml
 • Kullanım BölgesiYüz ve Vücut
 • Kullanım BölgesiYüz
 • Cilt TipiHassas Ciltler
 • Cilt TipiYağlı Ciltler
 • ÖzelliklerLeke Karşıtı
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 6 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Görünüm TürüRenkli
Fiyatı 0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterFormAmbalaj TipiGörünüm TürüCilt TipiParfüm SeçeneğiKullanım BölgesiBoyutKoruma FaktörüKullanıcı TürüÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (126)

50 Faktör Güneş Kremi Nivea Yüz Güneş Kremi 30 Faktör Güneş Kremi Yüz Güneş Kremi 100 Faktör Güneş Kremi 15 Faktör Güneş Kremi 20 Faktör Güneş Kremi 60 Faktör Güneş Kremi 90 Faktör Güneş Kremi Akneli Ciltler için Güneş Kremi Alkolsüz Güneş Kremi Anti Alerjik Güneş Kremi

En Çok Karşılaştırılan Güneş Kremleri

Renkli Güneş Kremi Sıkça Sorulan Sorular

Renkli Güneş Kremi

Renkli güneş kremi çeşitlerini hem cildi güneşin zararlı ışınlarından korumak hem de makyaj altında ton eşitlemek ve baz olarak kullanabilirsiniz. Güneş kremi renkli seçkisinde bulunan seçenekler farklı tonlarda hazırlanır. Koleksiyon çeşitliliği renkli güneş kremi alternatiflerinin değişik cilt rengine sahip kişiler için kullanılmasını mümkün kılar. “Renkli güneş kremi nedir?” özellikle kadınlar tarafından cevaplanması istenilen sorular arasında yer alır. Renkli güneş kremi; UVA ve UVB gibi zararlı güneş ışınlarına karşı koruyucu kalkan oluşturan fondöten özellikli bir güneş bakım kremidir. “Renkli güneş kremi ne demek?” sorusunun net cevabı için şu tanımlama da yapılabilir; özünde güneş koruyucu krem ile aynı işleve sahip olan renkli bir kremdir. Renkli güneş kremi seçkisinin güneş koruyuculardan ayırt edici özelliği formülasyon olarak beyaz değil, cilt renklerine uygun şekilde hazırlanması doğru ve son derece açıklayıcı bir cevap olur. Uygun fiyatlı renkli güneş kremi çeşitleri için Akakçe üzerinden bütçenize uygun fiyat skalası seçerek kolaylıkla karşılaştırma yapabilirsiniz.

Farklı Cilt Sorunlarına Uygun Renkli Güneş Kremi Çeşitleri

Renkli güneş kremleri tıpkı nemlendiriciler gibi cilt tiplerine ve sorunlarına göre ayrı olarak formüle edilir. Bazı markaların renkli güneş kremi içeriklerinde kapatıcı özelliği bulunan DHA ve EPA yağ asitleri bulunur. Bu nedenle renkli güneş kremi çeşitlerinin içerikleri, renk tonları, özelliklerine dikkat edilmesi gerekir. Cilt sorunlarına göre formüle edilen renkli güneş kremi seçenekleri şu şekilde gruplanabilir:

Renkli Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

“Renkli yüz güneş kremi nasıl kullanılır?” sorusu satın alacaklar için akla gelen ilk sorulardandır. Markaya göre renkli güneş kremi çeşitlerinin yapıları ve formları değişiklik gösterebilir. Genel hatlarıyla incelendiğinde renkli güneş kremi seçkisinin fondöten özellikli güneş kremi olduğu düşünülebilir. Kalın tabaka yapısına sahip kremler elle sürülmeyi zorlaştırır. Ayrıca elle sürüm işleminde topaklanmış bir görünüm olmaması için öncesinde cildi hazırlamak gerekebilir. Renkli güneş kremi çeşitleri sünger ile uygulamaya uygundur. Fırçalar sürülme işlemleri için sık tercih edilen yöntemlerden değildir. Renkli güneş kremi içeriğinde koruyucu bileşenlerin yanı sıra renk sağlayan kimyasallar ve az bir miktar kapatıcı özelliği olan maddeler bulunur. Markaya göre bu bileşenlerin oranı değişiklik gösterir. Renkli güneş kremi uygulaması temizlenmiş, makyajsız bir cilt yüzeyine yapmak son derece idealdir. Ayrıca öncesinde nemlendirici sürülmesine gerek yoktur. Nemlendirici uygulamasından hemen sonra renkli güneş kremi uygulamak sivilce oluşumuna neden olabilir. Aşırı kuru ciltler için renkli güneş kremi öncesi su bazlı nemlendirici sürülmesi sivilce oluşumuna neden olmayabilir.

Renkli Güneş Kremi İçeriği

Renkli güneş kremi çeşitlerinin içeriği yine kullanıcılar tarafından merak edilir. Uzun süre ciltte kaldığı için kullanıcılar “Renkli güneş kremi zararlı mı?” sorusuna net bir cevap almak isterler. Renkli güneş kremi seçeneklerinin satın alma işleminden önce bileşenlerinin incelenmesi gerekir. Sağlıklı ve faydalı vitamin, mineral türlerinden formüle edilen ürünler cildinizin sağlığını olumsuz yönde etkileyecek unsurları barındırmaz. Tüm kozmetik ürünler, iyi temizlenmediğinde cilt üzerinde lekelenme gibi arzu edilmeyen yan etkiler gösterebilir. Aynı durum renkli güneş kremi türleri içinde geçerlidir. Gün sonunda yüz yıkama jelleri, çift bazlı temizleyicilerle iyi bir şekilde yıkanıp, temizlenmesi son derece önemlidir. Renkli güneş kremi türlerinin içeriği markaya göre değişiklik gösterir. En iyi renkli yüz güneş kremi içinde; mineraller, çinko, titanyum ve demir oksit gibi aynı ortak formülasyon bileşenlerinden sayılabilir. Renkli güneş kremi SPF 30 ya da 50 faktör şeklinde üretilir. SPF 30 ve 50 seçenekleri renkli güneş kremlerinin yoğun koruyuculuk oranına sahip olduğunu gözler önüne serer.

Renkli Güneş Kremi Kullanıcı Yorum ve Değerlendirmesi

Renkli güneş kremi kullananlar tarafından yapılan yorum ve değerlendirme yazılarında ürünlerin yüksek koruyuculuk sağlamasından memnuniyetle bahsedilir. Özellikle SPF oranı 50, 30 olan seçenekler kremlerin öncelikli amacını başarılı bir şekilde gerçekleşitirir. Ayrıca pek çok kullanıcı renkli güneş kremi türlerinin bembeyaz bir görünüm sağlamadığından övgüyle bahseder. Makyaj altına uygulanması özellikle kadın kullanıcılar tarafından büyük bir memnuniyet yaratır. Birçok kadın kullanıcı yorum yazılarında fondöten, CC krem ve BB krem seçeneklerine alternatif olarak renkli güneş kremi uyguladıklarını açık bir şekilde ifade ederler. Ayrıca kullanıcı yorum yazılarında renkli güneş kremi önerisi verilir. Uygulayanların deneyimlerine göre sizin için en uygun olan renkli güneş kremi çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Markaya göre değişen seçenekler güneş bakım ürünleri içinde kolaylıkla bulunabilir. Koleksiyon içinde güneş sonrası losyon, vücut bakım spreyleri gibi çeşitlerde yer alır.

Renkli Güneş Kremi Fiyatları

Markaya göre değişen renkli güneş kremi fiyatları içinde hem erişilebilir hem de yüksek etiketler bir arada görülebilir. Her bütçeye uygun renkli güneş kremi türleri vardır. İçerikler, gramaj ölçüsü, ambalajda kullanılan materyallerin özellikleri gibi etkenler fiyatlar üzerinde belirleyici olur. Bazı markalar tarafından tasarım detayları daha fazla irdelenir. Özel üretim detayları etiketlerin yukarı çıkmasına neden olabilir. Tüp ambalajlarda bazı markalar farklı bir materyal kullanarak şişenin içindeki tüm kremin azaldıkça çıkması için şişe içinde katman tercih eder. Tüm bu ayrıntılar fiyatların artmasına neden olabilir fakat renkli güneş kremi çeşitlerinin ziyan olup, kullanılmaması durumunun önüne geçtiği için ekonomik bakımdan artılar sağlar. Güneş bakım koleksiyonları içinde fiyat olarak en yüksek skala renkli güneş kremlerinde bulunur. En iyi bronzlaştırıcı yağ seçenekleri, losyonlar, aftersun gibi ürünlerin fiyat skalası daha uygundur. En iyi renkli güneş kremi seçeneklerini belirledikten sonra Akakçe üzerinden fiyat karşılaştırmasını gerçekleştirebilirsiniz.