Solante

Solante Pigmenta Lekeli Ciltler İçin 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml

En Popüler Güneş Losyonu (61 yorum)
Solante Pigmenta Lekeli Ciltler İçin 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml

97 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

372,85 TL +34,90 TL kargo2.485,67 TL/lt Satıcıya Git Son güncelleme: 51 dakika önce Stokta 100+ adet Yarın kargoda Satıcı: Markafarma.com

Ürün Özellikleri: Boyut: 150 ml, 50 Faktör, Yetişkin, Alkolsüz, Nemlendirici, Parabensiz, Parfümsüz, Suya Dayanıklı... Devamını gör

2,25 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,8 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Solante Pigmenta Lekeli Ciltler İçin 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (67)

En Popüler Solante Güneş Losyonları
Benzer Ürünler

Solante Pigmenta

Solante Pigmenta güneşin zararlı etkilerini azaltırken lekeye meyilli ciltlere maksimum koruma sağlar. Cildini önemseyenler için sadece güneş koruyucu uygulamak yetersiz kalır. Bunun için ekstra ürünlere ihtiyaç duyulur.

Solante Pigmenta içeriği teninize nüfuz ettiği andan itibaren birçok fayda sağlar. Tüm cilt tipleri için uygun olan koruyucu, cildi nemlendirerek gerginlik hissini ortadan kaldırır. Ayrıca güneş dolayısıyla oluşan tahriş, kızarıklık ve leke oluşumunun önüne geçmesi Solante Pigmenta güneş kreminin en belirgin özelliğidir.

Güneş koruyucusu arayışında olanların karşılaştığı ürün akıllara “Solante Pigmenta nedir?” sorusunu getirir; lekelenme karşıtı bir bakım kremi niteliğindedir. Bunun yanında UVB ve UVA koruması açısından da üstün başarı gösterir.

Solante Pigmenta leke oluşumuna müsait bir cildiniz varsa kullanmanız gereken en ideal güneş koruyuculardan bir tanesidir. SPF 50 güneş koruyucu losyon 150 ml stabil bir formülasyona sahiptir.

Solante Pigmenta cilt üzerinde üstün koruma sağlamaya çalışır. Cilt bariyerini güçlendirerek elastikiyetini artıran Solante Pigmenta anti-aging etkisi ile yaşlılık belirtilerine karşı savaşır. Zaman içinde ortaya çıkan çillenme, kırışıklık, solar keratoz gibi rahatsızlıkları önler ve var olanların iyileşmesinde rol oynar.

Solante Pigmenta güneş yanıklarının da iyileşmesi için gerekli bileşenleri içerir. Yeşil çay ekstresi ve antilökin 6 maddeleri yatıştırıcı, nemlendirici ve arındırıcı özelliğe sahiptir. Bu maddeler aynı zamanda antioksidan oldukları için sivilcelenmeye yatkın ciltlerde de rahatlama sağlar.

Cildinizde leke, çil ve yanık oluşumu varsa size en uygun Solante Pigmenta kremini alabilirsiniz. Leke sorunu yaşayanlara özel olarak geliştirilen Solante Pigmenta güneş kremi karşılaştırılarak incelenebilir.

Solante Pigmenta Genel Görünüm

Solante Pigmenta Özellikleri

Her ürünün özellikleri içeriğinin formülüne göre değişir. Bunun için kullanıcıya sağladığı faydalar da aynı değildir. Solante Pigmenta özellikleri incelendiğinde ürün özelliklerinin faydalı olduğunu görebilirsiniz. Solante Pigmenta güneş kremi özellikleri şu şekildedir:

 • Solante Pigmenta güneşten gelen UVB ve UVA ışınlarına karşı cildi etkili şekilde korur.
 • Leke oluşumuna karşı koruma sağlarken aynı zaman da mevcut lekelerin giderilmesine de yarar.
 • İçerisinde C vitamini, melon ekstresi, glabridinkojik asit, nikodinamid bulunur. Bu bileşenler cilt lekelerine karşı oldukça etkilidir.
 • Solante Pigmenta güneş kremi gliserin ve pantenol içerir. Cildin nemlenmesini sağlayan bileşenler sayesinde teninizin nem dengesini sağlayabilirsiniz.
 • 50 SPF koruyuculuğa sahiptir. Uzun saatler güneşe karşı kalkan oluşturur.
 • Solante Pigmenta güneş koruyucu losyon yağsızdır. Bu sayede hemen hemen her cilt tipine uyum sağlar ve pürüzsüz bir doku sunar.

Solante Pigmenta Ne İşe Yarar?

Solante Pigmenta kullananlar ürünün sağladığı faydaların farkında olarak kullanmaya devam eder. Henüz denememiş olanlarsa “Solante Pigmenta ne işe yarar?” ya da “Solante Pigmenta ne için kullanılır?” sorularını araştırır.

Cildin oluşturduğu lekeler ya da var olanlar üzerinde oldukça etkili olan kremi, günlük bakım rutininiz bir parçası yapabilirsiniz. Koyu lekelerin oluşumuna melanin pigmenti sebep olur. Solante Pigmenta güneş kremi kullananlar içerdiği melanin ekstresi sayesinde koyu leke oluşumunun engellendiğini görür.

Solante Pigmenta koruyucunun öne çıkan bu özelliği sadece yeni lekelerin oluşumunda değil mevcut lekeler için de etkilidir. Melaninin baskılanması sonucunda koyu renkli bölgelerin rengi açılır ve Solante Pigmenta sayesinde doğal bir görünüme kavuşur.

Böylece gün geçtikçe daha aydınlık ve pürüzsüz bir cilde sahip olunur. Solante Pigmenta yorum bölümlerinde deneyimleyenler tarafından konuşulur.

Solante Pigmenta İçeriği

Solante Pigmenta krem içeriği sayesinde oldukça etkili sonuçlar ortaya koyar. Solante Pigmenta C ve E vitaminleri gibi derinin yenilenmesinde önemli olan bir bileşen içerir. Bunun yanında Solante Pigmenta içinde yeşil çay ekstresi, üzüm çekirdeği ekstresi, cassia alata gibi bileşenler de bulunur.

Solante losyon SPF 50 Pigmenta uzmanlar tarafından özel laboratuvarlarda üretilir. Solante Pigmenta için özenle geliştirilen formülün içinde; uvinul MS 40, tinosorb M, titanyum dioksit, uvinul A+, uvinul MC 80, ve uvinul T 150 ile tinosorb S bulunur.

Bu maddeler yüksek derecede UVB ve UVA filtreleri oluşturarak cildin güneşten zarar görmesini önler. Solante Pigmenta sahip olduğu içerikler sayesinde güneşin en tepede olduğu zamanlar da bile sizi korur.

Dik açıyla gelen güneş ışınlarına karşı bariyer oluşturarak zararlı etkileri geri püskürtür. Etkili bir sonuç almak için Solante Pigmenta güneş koruyucu krem uygularken dikkat etmeniz gereken, ürünü güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce sürmektir. Solante Pigmenta sayesinde her zamankinden daha yüksek bir koruma altında olup yazın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

“Solante Pigmenta sivilce yapar mı?”, akneye meyilli cilt tipi olanlardan en sık duyulan sorudur. Solante Pigmenta içeriği cildi temiz tutmaya yönelik hazırlanır. Vitamin ve farklı bileşenlerden destek alarak formüle edilen Solante Pigmenta birçok yönden güçlü antioksidan özellikleri gösterir.

Hücre yenilenmesini destekleyen maddelerin dışında peeling etkisi ile ölü derileri azaltan bir üründür. Solante Pigmenta cildi besler, korur ve yeniden yapılandırır. Günlük bakımınıza başarı ile destek olan Solante Pigmenta orijinal formülü ve kendine has özellikleri ile kullanıcılar tarafından sıklıkla seçilir.

Solante güneş kremi Pigmenta yorumlar bölümünde tavsiye edilerek başkalarının da kullanmasını sağlayan son derece memnun bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Solante Pigmenta yorumları arasında farklı cilt tipine uygun insanlar tarafından kullandığı görülür.

Genel itibariyle sivilce şikayetlerinin olmaması Solante Pigmenta kremin kullanıcı kitlesini genişletir. Yeşil çay özleri antioksidan ve arındırıcı özelliğe sahip olduğundan gözenekleri temizleyerek sivilce oluşumuna zemin hazırlayabilecek kirleri yok eder.

Solante Pigmenta ve Solante Tele-Rubor Karşılaştırması

Solante Pigmenta SPF 50 faktör 150 ml güneş kremi ile Solante Tele-Rubor güneş kreminin karşılaştırmalı incelemesini yapmak mümkündür. Solante Tele-Rubor da Solante Pigmenta gibi yağsız formüle sahiptir.

Pigmenta Solante de Tele-Rudor gibi nemlendirici etkiye sahiptir. Yüzün ipeksi bir pürüzsüzlükte olmasını sağlar. Ayrıca Solante Pigmenta leke oluşumuna etki ederken Solante Tele-Rubor cilt kızarıklıkları ve kılcal damar görünümünü engellemek için geliştirilir.

Solante Tele-Rubor ise renkli yapısı sayesinde kapatıcılık etkisi sağlayarak daha eşit tonda bir yüze sahip olmanıza yardımcı olur.

Solante Pigmenta Artı ve Eksileri

Solante Pigmenta incelenirken artı ve eksi yönlerine bakılarak analiz edilebilir. Bu sayede size uygun bir krem olup olmadığını rahatça anlayabilirsiniz.

Artı Yönler:

 • Solante Pigmenta benzerlerinden ayrı olarak ısı ve suyla etkileşimde koruyuculuğu azalmaz.
 • Solante Pigmenta kremin en büyük artısı leke oluşumunu engelleyip var olanları azaltmak olduğundan cildi lekelenmeye müsait bireylerin vazgeçemeyeceği bir koruyucu olabilir.

Eksi Yönler:

 • Solante Pigmenta renkli olmadığından dolayı var olan izleri iyileştirse de gizlemek için faydalı olmayabilir.

Solante Pigmenta Fiyatları

Solante Pigmenta sun care lotion spf50+ 150 ml krem oldukça özel bir formüller geliştirilir. Yetişkin ve çocukların kullanımına uygun yapısı bütün aile bireylerine hitap etmesini sağlar. En sıcak günlerde bile kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir üründür.

Solante Pigmenta fiyat bakımından incelendiğinde benzerleri ile arasında belirgin bir fark olmadığı görülebilir. Solante Pigmenta güneş kremi fiyatı kolayca takip edilebilir. Böylece indirim kampanyalarına denk gelerek en ucuz Solante Pigmenta güneş kremi fırsatını yakalayabilirsiniz.

Uzun tatillerde daha yoğun bir krem kullanımı gerekir. Solante Pigmenta 150 ml olduğu için tatiliniz boyunca ihtiyaç duyduğunuz kadar güneş koruyucuyu sizlere sunar. Sık kullanımda bile yetebilecek bir formu vardır. Ayrıca online alışveriş ile Solante Pigmenta en ucuz şekilde temin edilebilir. Yazın en sıcak günlerinde bile doyasıya gezmek için Solante Pigmenta tercih edilebilir.

Solante Pigmenta Lekeli Ciltler İçin 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml Fiyat Analizi

Solante Pigmenta Lekeli Ciltler İçin 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Solante Pigmenta Lekeli Ciltler İçin 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml Özellikleri

Boyut:   150 ml
Koruma Faktörü:   50 Faktör
Yetişkin:
Alkolsüz:
Nemlendirici:
Parabensiz:
Parfümsüz:
Suya Dayanıklı:
Yağsız:
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.5 124 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Tüm Yorumlar
 • MD 1 yorum
  9 beğeni
  Mehtap D. Elazığ 17 Temmuz 2022
  Senelerdir kullanıyorum.yogun bir kıvamı var,ancak akakceden aldığım ürün kıvamı yoğun değil .memnun kalmadım
 • 1 yorum
  6 beğeni
  Dilek Ö. 18 Mayıs 2022
  Ürün orijinal. Her açıdan kontrol ettim. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  • Alışverişçi resmi
 • YI 4 yorum
  4 beğeni
  Yıldız I. 18 Aralık 2021
  Orjinal üründür. Gönül rahatlığıyla alım. Satıcıya teşekkürler. Harika paketlenmiş. Ellerine sağlık
 • SG 16 yorum
  47 beğeni
  Semiha G. İstanbul 4 Kasım 2020
  Ürünün kodunu firmaya orjinalmı diye okutun ve orjinal olduğunu söyledi sana güveniyorum ve inanıyorum akakce sevgiler
  • Alışverişçi resmi
 • SG 16 yorum
  47 beğeni
  Semiha G. İstanbul 4 Kasım 2020
  Bu güneş losyonu u aldım barkotundan solante firmasından sorguladım ürünün orjinal olduğunu söyledi çok mutllu oldum sonsuz teşekkürler sevgiler Akakce
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi

Solante Pigmenta Lekeli Ciltler İçin 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Solante Pigmenta Lekeli Ciltler İçin 50 Faktör Güneş Losyonu 150 mlSolante Pigmenta Lekeli Ciltler İçin Renkli 50 Faktör Güneş Losyonu 150 mlSebamed Çok Yönlü Koruyucu 50 Faktör Güneş Losyonu 150 mlDaylong Actinica Lotion Spf 50 80 ml Güneş Losyonu
 Solante Pigmenta Lekeli Ciltler İçin 50 Faktör Güneş Losyonu 150 mlSolante Pigmenta Lekeli Ciltler İçin Renkli 50 Faktör Güneş Losyonu 150 mlSebamed Çok Yönlü Koruyucu 50 Faktör Güneş Losyonu 150 mlDaylong Actinica Lotion Spf 50 80 ml Güneş Losyonu
Fiyat 372,85 TL
97 satıcı
383,62 TL
80 satıcı
190,90 TL
110 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik1. Popüler Güneş Losyonu7. Popüler Güneş Losyonu4. Popüler Güneş Losyonu-
Ortalama Puan61 yorum27 yorum8 yorum-
Birim Fiyat2.485,67 TL/lt 2.557,47 TL/lt 1.272,67 TL/lt -
Boyut150 ml150 ml150 ml80 ml
Koruma Faktörü50 Faktör50 Faktör50 Faktör50 Faktör
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
AlkolsüzVar-Var-
Hassas Cilt--VarVar
NemlendiriciVarVarVar-
ParabensizVar-Var-
ParfümsüzVarVar--
Suya DayanıklıVar---
YağsızVar-Var-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı