Solante

Solante Tele-Rubor 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml

En Popüler 10. Güneş Losyonu (11 yorum)
Solante Tele-Rubor 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml

59 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

461,63 TL Ücretsiz kargo 3.077,53 TL/lt Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 08:22 Stokta Satıcı: Eczanedeyim.com.tr 7,9 5 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Boyut: 150 ml, 50 Faktör, Yetişkin, Hassas Cilt, Nemlendirici, Parabensiz, Parfümsüz, Suya Dayanıklı... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Solante Tele-Rubor 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml Fiyatları

Tüm fiyatlar (46)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Solante Güneş Losyonları
Benzer Ürünler

Solante Tele Rubor

Hassas ve kızaran ciltler için özel olarak üretilen Solante Tele Rubor güneş kremi kullanıcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılanır. İçerik açısından incelendiğinde yağsız, parabensiz ve parfümsüz olması ürünün tercih edilirliğini artırır.

Kokusunu içerisinde yer alan bitki özlerinden alan krem, bu konuda kullanıcıların beğenisini kazanır. 50 SPF korumaya sahip Solante güneş kremi farklı yaş aralıklarından bireyler tarafından kullanılabilir.

Gözeneklerde tıkanma sorunu oluşturmayan ve kullanım sonrasında ağırlık yapmayan güneş kremi aynı zamanda yüzde yağlanma hissi oluşturmaz. Mat bir bitişe sahip olduğundan isteğe göre nemlendirici olarak kullanılabilir.

Güneş kreminin üzerine makyaj yapılabilir. Solante Tele Rubor suya dayanıklı dokusuyla dikkat çeker. Yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Solante güneş kremini güneşlenirken gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Cilt rengini eşitleyen ve cildin ihtiyacı olan günlük nemi sağlayan Solante Tele Rubor 50 SPF güneş kremi hem yüz hem de diğer bölgeler için tercih edilebilir. Böylece tek bir ürünle tüm vücut güneşin zararlı etkilerinden korunabilir.

Solante Tele Rubor Genel Görünüm

Solante Tele Rubor Kimler için Uygundur?

“Solante Tele Rubor nedir?” güneş kremi arayışındaki kullanıcıların cevabını merak ettiği sorular arasında yer alır. Solante Tele Rubor cilt hassasiyeti yaşayan bireyler için tercih edilebilecek ürünlerdendir.

Yaz veya kış ayları fark etmeksizin yılın her döneminde kullanılması önerilen güneş kremleri birbirinden farklı içeriklere sahiptir. Kuru ve hassas cilt yapısı için özel olarak geliştirilen Solante Tele Rubor kullanıcıların beklentilerini karşılar.

Kadın erkek ayrımı yapılmadan kullanılması önerilen Solante Tele Rubor özellikle beyaz tenli olup güneşten kısa sürede etkilenen kişiler için mükemmel koruma sağlar. Yüksek UVA ve UBV koruması sağlayan Solante Tele Rubor farklı yaş aralığından kullanıcılar tarafından tercih edilebilir.

İçerisinde alerjik reaksiyona sebebiyet veren maddeler bulunmayan güneş kremi, bu konuda hassasiyeti olan bireyler için de idealdir. Her ihtimale karşı alerji testi yapmak amacıyla Solante Tele Rubor öncelikle küçük bir bölgeye uygulanarak sonuçları gözlemlenmelidir. Kaşıntı, yanma ve tahriş durumlarında kreminin kullanımı durdurulmalıdır. Belirtilerin ilerlemesi halinde mutlaka uzman doktora başvurulmalıdır.

Solante Tele Rubor Nasıl Kullanılır?

Kaliteli içeriği ve yüksek koruma özelliğiyle farkını ortaya koyan ürünün kullanımı pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer alır. Solante Tele Rubor kullanım şekli oldukça pratik olduğundan hemen her yaş aralığından kullanıcı tarafından kolayca cilde uygulanabilir.

Güneşin zararlı ışınlarından korunmak için dışarı çıkmadan ortalama 15 dakika öncesinde Solante Tele Rubor güneş kreminin ihtiyaç duyulan bölgelere sürülmesi gerekir. Güneş ışınlarının dik olduğu öğle saatlerinde çıkılıyorsa kremin miktar açısından daha fazla uygulanmasında fayda görülür.

Lipozom teknolojisi kullanılarak üretilen Solante Tele Rubor etkili koruma sağlasa da çok fazla terleme sorunu olan bireylerin birkaç saatte bir kremi tekrarlaması önerilir. Özellikle fiziksel aktivite yoğunluğu yüksek kullanıcılar kremi çantalarında taşıyabilir.

Güneş kreminin üzerine makyaj yapılacak ise bireylerin ortalama 30 dakika öncesinde yüze uygulaması gerekir. Ciltte güneş kremi emilimi sağlandıktan sonra makyaj yapılabilir. Solante Tele Rubor yorum ve değerlendirmeleri inceleyerek ürün kullanımı hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir, kullanıcıların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Ürünü deneyimlemek için Akakçe ile sunulan seçenekler detaylı olarak incelenebilir. Farklı satıcılar tarafından satışa sunulan alternatifler arasında karşılaştırma yapılabilir ve en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanılabilir.

Solante Tele Rubor Güneş Kreminin Benzerleriyle Arasındaki Farklar

Sun Care Lotion Solante Tele Rubor temiz içeriği ve doğal yapısı ile benzerlerinden ayrılır. Özellikle hassas ciltler için geliştirilen özel formüle sahip Solante Tele Rubor kızarıklık sorununu minimize eder. Ayrıca güneşlenme sonrasında güneşin olumsuz etkilerinden dolayı meydana gelen tahrişler ve soyulmalar en aza indirilebilir.

Doğal içerikli ürünleri kullanmak isteyen kullanıcıların beklentilerini karşılayan Solante Tele Rubor parfüm ve renklendirici gibi cilt sağlığını tehlikeye atabilecek katkılar içermez. Solante Tele Rubor güneş kreminin kokusu içerisinde kullanılan doğal bitkisel özlerden sağlanır.

Tele Rubor kremini benzerlerinden ayıran bir diğer özelliği ise yağlı his bırakmamasıdır. Yağsız bitişe sahip Solante Tele Rubor kullanımından sonra terleme hissinde artış olmaz. Buna ek olarak günlük hayatta ve özel gecelerde güneş kreminin üzerine isteğe göre makyaj yapılabilir. Gözenekleri tıkamayan ve ağırlık yapmayan Solante güneş kremi, uyguladıktan sonra ciltte pul pul dökülme gibi sorunlar oluşturmaz.

Solante Tele Rubor Artı ve Eksi Yönleri

Solante Tele Rubor güneş kremi konusunda araştırma yapan kullanıcıların cevabını en çok merak ettiği sorular arasında “Solante Tele Rubor ne için kullanılır?” yer alır. Temiz içeriğiyle dikkatleri üzerine çeken Solante Tele Rubor güneş kreminin olumlu ve olumsuz yönleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Solante SPF50+ Tele Rubor özel formülü sayesinde hem yüzü hem de cildin diğer bölümlerini güneşin zararlı etkilerinden maksimum düzeyde korur.
  • Güneş ışınlarına ve fazla ısı nedeniyle hassas ve kızaran bir cilt yapısına sahip bireyler tarafından Tele Rubor Solante gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Ultra koruma sağlayan Solante Tele Rubor çeşitleri kızarma, yanma riskini minimize eder.
  • Solante Tele Rubor 50 faktör paraben içermeyen, non-komedojenik, hipoalerjik yapısı sayesinde kullanıcıların beklentilerini karşılamayı başarırı. Yağsız bir içeriği bulunan ürün aynı zamanda suya dayanıklı yapısıyla da ön plana çıkar.
  • Modern ve stabil filtreleri aracılığıyla farklı cilt yapılarını lekelenme riskine karşı güneşin zararlı ışınlarından etkili bir şekilde korur.
  • Çok yüksek UVA ve UVB koruması sayesinde cildi kalıcı hasarlardan korumaya olanak sağlar.
  • Zararlı güneş ışınlarından korurken aynı zamanda zengin antioksidan içeriğiyle cilt sorunlarını minimize eder.
  • Her cilt yapısının ihtiyaç duyduğu nemlendirme görevini, güneş ışınlarından koruma ile aynı zamanda gerçekleştirir. Tele Rubor kullanılarak cildin günlük nem ihtiyacı da karşılanabilir.
  • Her kullanım sonrasında cilde ipeksi bir yumuşaklık, tazelik ve canlılık kazandırır.
  • Solante Tele Rubor suya karşı dayanıklı olsa da yoğun fiziksel aktivite sonrasında meydana gelen terleme nedeniyle etkisini kaybedebileceğinden gün içerisinde birkaç defa yenilenmesi gerekir.

Tek üründe kullanıcıların ihtiyaç duyduğu pek çok unsuru bir arada sunan Solante Tele Rubor pek çok kişinin gözde cilt bakım ürünleri arasında yer alır. Solante Tele Rubor konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak ve kremin etkilerini öğrenmek amacıyla Solante Tele Rubor kullanıcı yorumlarını inceleyebilir, deneyimlerden yararlanabilirsiniz.

Solante Tele Rubor Fiyatları

Solante kalitesi ve güvenilirliği ile kullanıcıların beğenisine sunulan Tele Rubor güneş kremi, doğal içeriğiyle dikkatleri üzerine çeker. Fiyat- performans ürünü olarak değerlendirilen Solante Tele Rubor yüksek gramajı sayesinde uzun süre kullanılabilir.

Gramajının yüksek olması yüz çevresinin yanı sıra vücudun diğer bölümlerinde kullanabilme avantajı sağlar. Solante Tele Rubor fiyat açısından incelendiğinde çeşitli bütçeler tarafından ulaşılabilir konumda olduğu görülür.

Solante SPF 50 Tele Rubor fiyatlarında avantajlardan yararlanmak isteyen kullanıcılar indirim ve kampanya dönemlerini takip edebilir. Solante Tele Rubor en ucuz seçenekleri inceleyebilmek amacıyla dilerseniz Akakçe’ye göz atabilirsiniz.

Seçenekler arasında yer alan farklı alternatifleri fiyat açısından karşılaştırarak beklentilerinizi karşılayanları zahmetsiz bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Solante Tele-Rubor 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml Fiyat Analizi

Solante Tele-Rubor 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Solante Tele-Rubor 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml Özellikleri

Boyut:   150 ml
Koruma Faktörü:   50 Faktör
Yetişkin:
Hassas Cilt:
Nemlendirici:
Parabensiz:
Parfümsüz:
Suya Dayanıklı:
Yağsız:
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.6 29 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Solante Tele-Rubor 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Solante Tele-Rubor 50 Faktör Güneş Losyonu 150 mlSolante Acnes 50 Faktör Güneş Losyonu 150 mlSolante Pigmenta Lekeli Ciltler İçin 50 Faktör Güneş Losyonu 150 mlSolante Actinica 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml
 Solante Tele-Rubor 50 Faktör Güneş Losyonu 150 mlSolante Acnes 50 Faktör Güneş Losyonu 150 mlSolante Pigmenta Lekeli Ciltler İçin 50 Faktör Güneş Losyonu 150 mlSolante Actinica 50 Faktör Güneş Losyonu 150 ml
Fiyat 461,63 TL
59 satıcı
397,00 TL
71 satıcı
372,85 TL
91 satıcı
430,00 TL
55 satıcı
Popülerlik6. Popüler Solante Güneş Losyonu2. Popüler Güneş Losyonu1. Popüler Güneş Losyonu-
Ortalama Puan11 yorum11 yorum61 yorum4 yorum
Birim Fiyat3.077,53 TL/lt 2.646,67 TL/lt 2.485,67 TL/lt 2.866,67 TL/lt
Boyut150 ml150 ml150 ml150 ml
Koruma Faktörü50 Faktör50 Faktör50 Faktör50 Faktör
Kullanıcı TürüYetişkinYetişkinYetişkinYetişkin
Alkolsüz--Var-
Hassas CiltVarVar--
NemlendiriciVarVarVarVar
ParabensizVar-VarVar
ParfümsüzVarVarVarVar
Suya DayanıklıVar-Var-
YağsızVar-VarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı