Güvenlik Kamerası Sistemleri

Güvenlik Kamerası Sistemleri Fiyatları

6.146 farklı Güvenlik Kamerası Sistemleri için fiyatlar listeleniyor.

Dahua Güvenlik Kamerası Seti Hikvision Güvenlik Kamerası Seti Eufy Güvenlik Kamerası Seti Fury Güvenlik Kamerası Seti Yale Güvenlik Kamerası Seti Qromax Güvenlik Kamerası Seti

Fiyatı Düşen Güvenlik Kamerası Setleri

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • Fiyatı0 - 3.000 TL
  • Fiyatı3.000 - 4.500 TL
  • Fiyatı4.500 - 6.000 TL
  • Fiyatı6.000 - 8.000 TL
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (6.146)

Güvenlik Kamerası Kamera Kayıt Cihazı Diafon Güvenlik Alarmı Gaz Alarm Cihazı Güvenlik Montaj Ekipmanı Duman Dedektörü Personel Takip Sistemi Sahte Kamera Dahua Güvenlik Kamerası Seti Hikvision Güvenlik Kamerası Seti Eufy Güvenlik Kamerası Seti

En Çok Karşılaştırılan Güvenlik Kamerası Setleri

Güvenlik Kamerası Seti Sıkça Sorulan Sorular

Güvenlik Kamerası Seti

Evinizde, ofisinizde güvenlik açısından en önemli yardımcılardan bir tanesi kamera sistemleridir. Güvenlik kameraları, gelişen teknolojiyle birlikte birçok farklı özelliğe sahip olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Bununla birlikte geniş alanlar ya da ters açılar için tek kameranın yeterli olmadığı durumlar olabilir. Bu noktada kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan güvenlik kamerası seti modelleri, çoklu kamera, canlı yayın ve kayıt yapmayı mümkün kılan seçenekleriyle son derece kullanışlıdır. Birçok kamera sayısına sahip kamera setleri arasından kullanacağınız alana uygun olan ürünleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda birçok farklı özelliğe sahip olan ürünleri de inceleyerek üründen aldığınız verimin yüksek olmasını sağlayabilirsiniz. Birçok markanın geliştirdiği kameralara Akakçe’de kampanyalı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Yeni Nesil Özelliklere Sahip Güvenlik Kamerası Seti Modelleri

Güvenlik kamerası setleri yeni nesil özellikleriyle kullanıcılarının birçok açıdan kazanım sağlamasına yardımcı olur. Birbirinden kullanışlı özelliklere sahip kameralar kullanım alanına ve koşullara uygun olarak farklılık gösterir. Kameraların kayıt yaptığı alan ve saatler değişiklik gösterir ve buna bağlı olarak kameraların özellikleri de şekillenir. Örneğin dış mekanda gece görüşü olmayan bir kamerayla karanlık bir ortamda kayıt yapmak, istenilen sonuçları vermeyebilir. Yeterli ışık alamadığında standart bir kamera yeterli netlikte kayıt gerçekleştiremez. Gece görüşlü güvenlik kamerası seti düşük ışık seviyelerinde de net bir kayıt gerçekleştirerek kullanıcılarına kazanım sağlar. Bu sayede 7/24 istediğiniz güvenli ortamı yaratmanıza yardımcı olur.
Kullanıcıların kayıt performansının yanı sıra dikkat ettikleri özelliklerden bir diğeri de pratik kullanımdır. IP güvenlik kamerası seti yeni nesil yapısı sayesinde çalışmak için herhangi ek bir aygıta ihtiyaç duymaz. IP kameralar sahip oldukları sensörler sayesinde görüntüleri yakalar ve daha sonrasında bu görüntüleri dijital ortama aktarır. Bu sayede görüntüler akıllı telefon, bilgisayar gibi cihazlardan anlık olarak takip edilebilir. Kullanıcıların ilgi gösterdikleri pratik ürünlerden bir diğeri olan kablosuz güvenlik kamerası seti, kolay kurulum ve kullanımıyla son derece idealdir. Aynı zamanda kablosuz oluşu bu kameraların istenilen yere yerleştirilmesine olanak sağlar. Bunun yanında kablosuz güvenlik kamerası seti fiyatı ile de kullanıcılarına kazanım sağlar.

Her Kullanıma Uygun Güvenlik Kamerası Seti Seçeneği

Güvenlik kamera setleri, kullanılacağı alana uygun özelliklere sahip olması, her açıyı görebilmesi, kayıt alınacak koşullar gibi birçok kriter göz önünde bulundurularak geliştirilir. Aynı zamanda kullanıcılar için birçok farklı kamera sayısına sahip olan kamera setleri bulunur. Bu sayede kullanıcılar ihtiyaçlarına uygun olan ürünlere rahatça ulaşabilir. İhtiyacınıza uygun olan sayı ve özellikteki modelleri tercih ederek istediğiniz güvenli ortama sahip olabilirsiniz. Örneğin oldukça büyük bir alanda kullanmak üzere bir ürün arıyorsanız, 8’li güvenlik kamerası seti gibi çok sayıda kameranın bulunduğu bir seti tercih edebilirsiniz. Bu sayede gerekli her bölgeyi rahatlıkla takip edebilirsiniz.
Kamera seti tercihinde sayı en önemli noktalardan bir tanesidir. Eğer gerekenden az sayıda kameraya sahip olan bir set tercih edilirse, bazı noktalar görüş alanı dışında kalabilir. Bu nedenle alanın büyüklüğü, açıları gibi özellikler ile kameraların özelliklerini kıyaslamak gereklidir. Siz de ihtiyacınıza uygun olan 2’li güvenlik kamerası seti, 3’lü güvenlik kamerası seti, 4’lü güvenlik kamerası seti ve daha fazla kameraya sahip olan setleri inceleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz.

İç ve Dış Mekanlarda Etkili Güvenlik Kamerası Setleri

Güvenlik kameralarının iç ve dış mekanlarda kullanımı oldukça yaygındır. Ofis, ev gibi iç mekanlarda kullanılan kamera sistemleri kullanıcılarına büyük güven aşılar. İç mekanda kayıt yapmak için özel olarak tasarlanan bu ürünler ile istediğiniz güven dolu ortamı yakalayabilirsiniz. Ev güvenlik kamera sistemleri iç mekandan görüntü sağlayacak olduğundan bu koşullara uygun bir donanıma sahiptir. Bu sistemlerin kamera mercekleri, görüntü kalitesi gibi detaylar iç mekan için özel olarak geliştirilir. İç mekanda gerekli açıları görebilecek şekilde yerleştirilen bu sistem sayesinde yapının her noktası kayıt altına alınabilir. Ev tipi güvenlik kamera sistemleri sağladığı bu huzur ve güven ortamı ile kullanıcılarından tam not almayı başarır.
Dış mekan güvenlik kamerası seti ofisinizin, evinizin meydana gelebilecek tehditlere karşı korunmasında oldukça etkilidir. Herhangi bir olağan dışı durumda kullanıcısını uyaran bu sistemler yüksek çözünürlüğe sahip görüntü sağlar. Dış mekanda kullanıldıkları için oldukça dayanıklı şekilde üretilen kameraların kullanım ömürleri de uzundur. Hem kayıt yapabilen hem de canlı olarak görüntülerin izlenmesine imkan tanıyan kameralar ile istenilen güvenli ortam oluşturulabilir. 5’li güvenlik kamerası seti, 6’lı güvenlik kamerası seti gibi farklı sayıda kameraya sahip sistemler sayesinde ürünlerden yüksek verim alınabilir. Gerçekleşen her olayı net bir şekilde izlemeyi sağladığından günün her saatinde güven hissi kazandırır. Kolay kuruluma sahip olması sayesinde kullanıcılarına zorluk çıkarmaması da bu kameraların beğenilen özelliklerinden bir diğeridir.

Güvenlik Kamerası Seti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güvenlik kamera seti alırken dikkat edilmesi gereken birçok kriter bulunur. Kullanım alanınız ve ihtiyacınıza uygun olan seti seçmeniz, üründen alacağınız verimin yüksek olmasını sağladığı gibi aynı zamanda olası güvenlik problemlerinin önüne geçmenize de yardımcı olur. Güvenlik kamerası seti tavsiye seçenekleri arasında kayıt performansı, görüntü kalitesi, ürünün dayanıklılığı gibi özellikleri göz önünde bulundurmanız, pek çok açıdan kazanım sağlamanızı mümkün kılar. Ayrıca kamera seti tercih ederken markalar arasında da gerekli araştırmaları yaparak sizin için ideal olan ürünü bulabilirsiniz. Örneğin Retro güvenlik kamerası seti kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. En ucuz güvenlik kamerası seti seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Kamera setleri arasında tercih yapılırken dikkat edilmesi gereken başka hususlar da mevcuttur:

Avantajlı Güvenlik Kamerası Seti Fiyatları

Güvenlik kamerası seti fiyatları kameraların özelliklerine, donanımlarına ve daha pek çok kritere bakılarak belirlenir. Oldukça geniş bir fiyat yelpazesine sahip olması her kullanıcının istediği tarzda bir kamera seti bulabilmesine yardımcı olur. Bu sayede kullanıcılar ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilecek kamera setlerine kolayca ulaşabilir. Kullanacağınız alan için uygun olan özellikleri belirledikten sonra zengin ürün çeşitliliği arasından sizin için ideal olan seçenekleri bulabilirsiniz. Ürün özellikleri, fiyat seçenekleri, kampanya fırsatları arasından karşılaştırma yaparak, sizin için en uygun modellere hemen ulaşabilirsiniz.
Kablosuz güvenlik kamerası seti fiyatı belirlenmesinde etkili olan durumlardan bir diğeri olan kamera sayısı da yine dikkatle seçilmelidir. Kameraların sayısı gibi mercek özellikleri, sağladığı görüntü kalitesi gibi özellikleri de önceden belirleyerek ürünlerden aldığınız verimin üst sevilerde olmasını sağlayabilirsiniz. Akakçe’de bulunan elektronik ana kategorisinin TV, ses, görüntü sistemleri alt kategorisinde yer alan güvenlik sistemleri kategorisinden en ucuz güvenlik kamera seti fiyatlarını, özelliklerini ve markalarını inceleyerek yüksek kalitedeki ürünleri avantajlı seçenekler ile elde edebilirsiniz. Pek çok markanın en ucuz güvenlik kamerası seti fiyatları, kampanya seçenekleriyle sizleri beklemektedir. Eğer siz de işinizde, evinizde istediğiniz güvenli ortamı avantajlı bir şekilde yakalamak istiyorsanız, birbirinden kaliteli ürünlere göz atabilirsiniz.