250 GB Harddisk

250 GB Harddisk Fiyatları

37 farklı 250 GB Harddisk için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kapasite250 GB
 • Kapasite1 TB
 • Kapasite2 TB
 • Boyut2.5"
 • Boyut3.5"
 • Dönüş Hızı7200 RPM
 • Dönüş Hızı10000 RPM
 • Kullanım YeriDizüstü
 • Kullanım YeriPC
 • Önbellek128 MB
 • Önbellek256 MB
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Kapasite250 GB
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerBoyutKapasiteTümünü GösterAra BirimKullanım YeriDönüş HızıÖnbellekAktarım HızıOkuma HızıYazma HızıGüç TüketimiOrtalama Gecikme SüresiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (37)

Bilicra Akıllı Saat Yorum 1 TB Harddisk 2 TB Harddisk 4 TB Harddisk 7200 RPM HDD 2.5 inç Harddisk 8 TB Harddisk 3.5 inç HDD 6 TB Harddisk 5 TB Harddisk 10 TB Harddisk 16 TB Harddisk

En Çok Karşılaştırılan Harddiskler

250 GB Harddisk Sıkça Sorulan Sorular

250 GB Harddisk

Bilgisayarınızın hafızası artan veri depolama ihtiyacınız için yeterli olmadığı durumlarda 250 GB harddisk iyi bir çözüm olabilir. 250 GB harddiskler, laptop ve masaüstü bilgisayarlar için üretilen farklı boyut ve hız gibi teknik özelliklere sahip seçeneklerle satışa sunulur. Farklı markaların yeni nesil teknoloji ve kaliteli malzemeler kullanarak ürettikleri 250 GB HDD’ler arasından ihtiyacınıza en uygun olanını Akakçe aracılığıyla karşılaştırmalar yaparak bulabilirsiniz. 250 GB HDD çeşitlerinden birini veya birkaçını kullanmış kişilerin yorumları seçiminizi kolaylaştırabilir. 250 GB harddisk modelleri ile önemli dosyalarınızı uzun yıllar güvenle saklayabileceğiniz bir depolama aygıtına sahip olabilirsiniz.

250 GB Harddisk Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

250 GB harddisk dahili veya harici olarak kullanılabilir. Ortalama büyüklükte ilave veri saklama alanı için satın alınabilecek bir harddisk 250 GB hafıza kapasiteli ise ihtiyaca tam olarak cevap verebilir. Yüksek çözünürlük değerleriyle üretilen, oldukça büyük boyutlu fotoğraf ve video gibi veriler bilgisayarların hafızasında fazla yer kaplar. 250 GB harddiskler, bu tip verilerin ve yazılım gibi daha başka tip verilerin tutulduğu dahili harddiski yeterli gelmeyenlerin ekstra hafıza gereksinimine iyi bir şekilde cevap verir. 250 GB harddisk, sahip olduğu geniş hafızasıyla önemli verilerin düzenli olarak yedeklenmesi için de etkili bir seçenektir. Dilerseniz yüksek hafıza boyutu gerektiren güvenlik kamerası görüntülerini veya TV yayınlarını da 250 GB harddisk ile tutabilir veya bu harddisklere mevcut kayıtlarınızı yedekleyebilirsiniz. Yüksek hızlı 250 GB harddisk çeşitlerinin hepsi bu depolama ve yedekleme işlemlerini çok kısa sürelerde yaparak zaman tasarrufu sağlar. Dilerseniz dijital TV yayınlarını sorunsuz şekilde izlemenizi ve kaydetmenizi sağlayan TV kartı fiyatları için karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

CD-ROM'unuzun veya DVD-ROM’unuzun bozulma riskine karşı verilerinizi 250 GB harddisk ile güvence altına alabilirsiniz. 250 GB harddisk ile CD ve DVD gibi bileşenlere ve bunların optik okuyucularına ihtiyacınız azalır. Karmaşık duruma gelmiş dosyalarınızın sınıflandırılması amacıyla da kullanılabileceğiniz 250 GB harddiskler bu yönüyle de bilgisayarınızı ve zamanınızı daha verimli kullanmanıza yardımcı olur. 250 GB harddisk, sık kullanmadığınız ama gelecekte lazım olabileceğini düşündüğünüz büyük miktardaki verileri saklamak için de tercih edilebilir. Veritabanı ve işletim sistemi dosyaları gibi belli tipteki verileriniz, satın alacağınız bir 250 GB harddisk içinde tutularak daha verimli sonuçlar elde edilebilir. 250 GB harddisk ile boş alan endişesi yaşamadan sadece fotoğraf veya sadece program yedekleri içeren bir dahili hafıza birimine sahip olunabilir. Her geçen gün daha yüksek depolama hacmi gerektiren çeşitlerinin çıktığı PC oyunları da bilgisayar performansını olumsuz etkilememesi adına bu 250 GB harddisk içine kurulabilir. Oyun seslerinin daha yüksek kalitede çıkması veya varsa ses kartı problemlerinizin çözümü için dahili ve harici ses kartı modellerini inceleyebilirsiniz.

250 GB Harddisk Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Teknik Özellikler

Ekstra veri saklama alanı sağlayacak 250 GB harddisk laptop, masaüstü bilgisayarlar için farklı boyutlarda üretilir. 2.5” ve daha küçük boyutlardaki 250 GB HDD laptop modelleri için uygunken daha büyük olanları genellikle masaüstü bilgisayarlarda kullanıma uygundur. 2.5” HDD 250 GB boyutuyla laptoplarınız için oldukça iyi bir veri saklama alanı sunar. Güvenlik kamerası kayıtları için kullanılan 250 GB harddiskler de genellikle büyük boyutlardadır. Güvenlik kamerası için alınacak harddisk seçimini yaparken “250 GB harddisk kaç gün kayıt yapar?” sorusunun cevabının bilinmesi faydalı olur. Güvenlik sistemininin görüntü sıkıştırma tekniklerine ve görüntü çözünürlüğüne göre değişen bu sorunun cevabı 250 GB harddisk alırken karar vermenizi kolaylaştırabilir. Boyutuna karar verdiğiniz her 250 GB Harddisk notebook veya masaüstü bilgisayarınızda yaptığınız işlemlerde ihtiyaç duyacağınız hıza göre farklı alternatiflerle satışa sunulur.

250 GB Harddisk modellerinin hızı, bağlantı arabirim türüne, ön bellek (cache) boyutuna ve fiziksel dönüş hızına (rpm) göre değişir. Alacağınız 250 GB harddisk ile bilgisayarınızın uyumlu olması gerekir. SATA arabirimine sahip 250 GB SATA harddisk çeşitleri arasından seçiminizi yaparken bilgisayarınızın anakartının hangi tip bağlantı arabirim tipini desteklediğini bilmek önemlidir. SATA’nın, 1,5 Gbit/s ile 6.0 GBit/s arasında değişen teorik veri aktarım hızına sahip SATA 1.0 (ya da sadece SATA) SATA 2.0, SATA 3.0 sürümleri, 250 GB notebook HDD dahil her HDD tipinde bulunabilir. 250 GB Harddisk çeşitlerinin ön belleğinin hafızasının yüksek olması da hızı artırır. Aynı şekilde fiziksel dönüş hızı da 250 GB harddiskler için hızı belirleyen teknik özelliklerdendir. 5400 rpm fiziksel dönüş hızından başlayan hız seçenekleri sunulan 250 GB harddisk modellerinin ne kadar hıza ihtiyacınız varsa karşılayabilen alternatifleri bulunur.

250 GB Harddisk Fiyatları

250 GB harddisk fiyatları ve model seçenekleri ek depolama alanı ihtiyacı olanlar tarafından merak edilir. Farklı teknik özellikleri ile her ihtiyaca uygun çeşidi bulunabilen 250 GB harddisk modelleri depolama çözümü olarak birçok satıcı tarafından satışa sunulur. Güvenilir markalar tarafından üretilmiş 250 GB harddiskler arasından en doğru seçimi yapabilmek için teknik özellikleri karşılaştırmak iyi bir yöntem olabilir. Uygun filtrelemeler ile tüm ürünler arasından ihtiyacınıza uygun tüm 250 GB dahili harddisk fiyatları kolaylıkla karşılaştırabilir. Belirlenilen 250 GB harddisk alternatifleri ile takip listesi oluşturularak kampanyalar takip edilebilir. 250 GB HDD fiyat listesi sürekli olarak güncel tutulduğu için fiyat değişimlerinden hızlıca haberdar olabilirsiniz. 250 GB SATA harddisk fiyatları, teknik özelliklere ve markaya göre değişkenlik gösterir. Laptopu için HDD arayanlar 250 GB laptop HDD fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Farklı markaların 250 GB notebook harddisk fiyatları indirim ve kampanyalar takip edilerek uygun fiyata alınabilir. Kişisel ve profesyonel kullanıma uygun tüm 250 GB Harddisk modelleri ve fiyatlarını Akakçe’de bulabilirsiniz.