SATA Harddisk

SATA Harddisk Fiyatları

114 farklı SATA Harddisk için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Ara BirimSATA
 • Kapasite1 TB
 • Kapasite2 TB
 • Boyut2.5"
 • Boyut3.5"
 • Dönüş Hızı7200 RPM
 • Dönüş Hızı10000 RPM
 • Kullanım YeriDizüstü
 • Kullanım YeriPC
 • Önbellek128 MB
 • Önbellek256 MB
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 5 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Ara BirimSATA
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerBoyutKapasiteTümünü GösterAra BirimKullanım YeriDönüş HızıÖnbellekAktarım HızıOkuma HızıYazma HızıGüç TüketimiOrtalama Gecikme SüresiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (114)

Akıllı Çocuk Saati 1 TB Harddisk 2 TB Harddisk 4 TB Harddisk 7200 RPM HDD 2.5 inç Harddisk 8 TB Harddisk 3.5 inç HDD 6 TB Harddisk 5 TB Harddisk 10 TB Harddisk 16 TB Harddisk

En Çok Karşılaştırılan Harddiskler

SATA Harddisk Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan SATA Harddisk hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı SATA Harddisk:
 1. Seagate 3.5" 20 TB EXOS ST20000NM007D 7200 RPM Harddisk
 2. Western Digital 14 GB 3.5" Purple WD140PURZ SATA 3.0 7200 RPM Harddisk
 3. Seagate 3.5" 8 TB EXOS ST8000NM017B SATA 3.0 7200 RPM Harddisk
 4. Toshiba 3.5" 1 TB S300 HDWV110UZSVA 5700Rpm SATA Harddisk
 5. Western Digital WD Blue 2TB SATA 6Gb/s HDD Masaüstü

SATA Harddisk

Bilgisayar teknolojilerinin en önemli aygıtlarından biri olmayı başaran SATA harddisk ürünleri, dijital sistem üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemlerin kaydolmasını sağlar. Sabit disk görevi gören SATA harddisk, her türlü verinin depolanmasında rol oynar. İşlenen bilgilerin ihtiyaç duyulduğunda tekrar kullanılmasını mümkün kılan SATA harddisk ürünü, bilgisayar içerisinde veri aktarımını mümkün kılan önemli bir aygıttır. Sabit disk ile veri alışverişinde bulunan SATA girişli harddisk, kullanılan bilgisayarın maksimum performansla işlem gerçekleştirmesine olanak tanır. Kasa içerisinde yer alan önemli donanım aygıtlarından biri olan SATA harddisk alternatifleri, cihazın performansını olumlu yönde etkiler.

“SATA HDD ne demek?” sorusunun cevabı, birçok kişi tarafından merak edilir. Seri ATA olarak isimlendirilen SATA harddisk, alanında uzman birçok marka tarafından özel bir anlayışla üretilerek kullanıma kazandırılır. Kalitesi ve üstün performansıyla teknolojiseverlerin ilgisini çekmeyi başaran SATA HDD’ler birçok sistem ile uyumluluk gösterir. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ederek başarısını kanıtlayan SATA harddisk aygıtları ile sizler de sahip olduğunuz bilgisayarın performansına katkı sağlayabilirsiniz. Bilgisayar toplayan ya da yeni bir bilgisayar alacak olan bireylerin ilk dikkat etmesi gereken aygıtlardan biri olan SATA harddisk, geliştirilmiş özellikleriyle sizlere verimli bir kullanım sunar. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen SATA harddisk malzemeleri, uzun yıllar boyunca bilgisayarınız için depolama görevi görür. Akakçe üzerinden SATA harddisk alternatiflerine ulaşabilir; marka, model, fiyat değişkenleri arasında kıyaslama yaparak en kaliteli ürüne karar verebilirsiniz.

SATA Harddisk Ne İşe Yarar?

Gelişen teknolojiyle beraber günlük hayatın birçok ihtiyacı, bilgisayar sistemleri üzerinden giderilir. Bu noktada kullanılan cihazların üstün bir performans sergilemesi oldukça önemlidir. SATA HDD donanım aygıtları, cihazlar için etkili bir depolama alanı görevi görür. Sabit disk üzerinde başarılı bir alışveriş gerçekleştiren SATA harddisk, sistem üzerinden yapılan tüm işlemlerin güvenle depolanmasına olanak tanır. Bilgisayarların sorunsuz bir şekilde çalışması için ihtiyaç duyulan desteği sunan SATA harddisk aygıtları; PC üzerinden birçok işlemi gerçekleştirmenizi mümkün kılar. Toplantılar düzenlemek, sosyal medya platformlarında gezinmek, çeşitli videolar izlemek, oyun oynamak gibi çeşitli faaliyetlerin gerçekleştirilmesine olanak tanıyan SATA harddisk, kullandığınız bilgisayara işlevsellik kazandırır.

Hızlı ve güvenli depolama özellikleriyle kullanıcılarından tam puan almayı başaran SATA harddiskler, etkili bir veri depolama aygıtı olarak öne çıkar. Bilgisayar üzerinden gerçekleştirilen tüm işlemleri kaydeden SATA harddisk, ihtiyaç duyulduğu zaman bu bilgilerin kullanılmasını mümkün kılar. Kullanıcı tarafından silinene kadar SATA harddisk içerisinde depolanan datalar üzerinde istenilen zaman değişiklikler yapılabilir. Uzun süreli bellek olarak da tanımlanabilen SATA harddisk sistemleri, diğer donanım aygıtlarıyla maksimum uyumluluk sergiler. Laptop için SATA harddisk fiyatları ve işlemci fiyatları noktasında araştırma yaparak en kaliteli ürüne uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

SATA Harddisk Özellikleri

Özel metalik bir disk üzerinden bilgi akışını gerçekleştiren SATA laptop harddisk, başarılı bir veri depolama performansı sergiler. Bilgisayar üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemleri minimum süre içinde okuyup kaydeden SATA harddisk ürünleri, en önemli donanım aygıtlarından bir tanesidir. Geliştirilmiş özellikleriyle dikkatleri üzerine toplamayı başaran SATA harddisk seçenekleri, farklı kapasitelerde üretilerek depolama alanı noktasında opsiyon sunar. 500 GB, 1 TB, 2 TB, 8 TB kapasitelerine sahip SATA harddisk alternatifleri arasından kullanım amacınıza göre bir seçimde bulunabilirsiniz. Yüksek dönüş hızı ile saniyede yüksek depolama performansı sergileyen SATA harddiskler, bilgisayarlar için olmazsa olmaz özellikleri beraberinde getirir.

Minimal boyutları, kasa içinde fazla yer kaplamaz. Yüksek ön bellek kapasitesi ve sessiz çalışma prensibiyle kullanıcılarından tam puan almayı başarır. Bilgisayarınızı çalıştırdığınızda gürültü kirliliğinin oluşmasına neden olmaz. Böylece günün istediğiniz saati PC’nizi güvenle kullanabilirsiniz. Okuma ve yazma noktasında oldukça hızlı bir performans ortaya koyan SATA harddisk materyalleri, günlük hayatında bilgisayar üzerinden işlem gerçekleştiren bireylerin yaşamına büyük bir kolaylık sunar. Dosyalarınızı arşivlemek, sahip olduğunuz cihazın performansını artırmak, gürültüden kurtulmak amacıyla tercihinizi SATA harddisk materyallerinden yana kullanabilirsiniz.

SATA Harddisk Hangi Cihazlarda Kullanılır?

İlerleme ve gelişme gösteren teknoloji, hayatın her alanında kendine yer bulmayı başarır. Günlük hayatın ve profesyonel iş hayatının idamesinde kullanılan bilgisayarlar da teknolojinin en güncel cihazları olarak öne çıkar. En önemli donanım elemanlarından biri olan SATA harddisk ürünleri birçok kimse tarafından merak edilerek araştırılır. “SATA harddisk nedir?” sorusu bu araştırmalar sırasında en çok merak edilen başlıklardan bir tanesidir. Veri taşıma teknolojisi olarak nitelendirilen SATA harddiskler, dizüstü veya masaüstü fark etmeksizin her türlü bilgisayar sistemi için olmazsa olmaz özellikler sergiler.

Harddisk SATA ürünlerinin hangi cihazlarda kullanılacağı da merak konusu olan diğer başlıklardan biridir. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların tümünde kullanılabilen SATA harddisk çeşitleri, kullanılan cihaz için etkili bir depolama alanı sunar. Siz de “HDD SATA nedir?” sorusunun cevabını araştırarak ihtiyacınıza yanıt veren markaya ve modele karar verebilirsiniz. Seagate, Western, Toshiba gibi dünyaca ünlü birçok marka tarafından üstün özelliklerle dizayn edilerek üretilen SATA harddisk envanterleri ile bilgisayarınıza fonksiyonellik kazandırabilirsiniz. Özellikle bilgisayar toplayan bireylerin oldukça hassasiyet gösterdiği aygıtlardan biri olan SATA harddisk, uygun fiyat fırsatlarını da beraberinde getirir. SATA harddisk, işlemci, anakart, ekran kartı, ses kartı fiyatları üzerinde araştırma yaparak bütçenize uygun olan aygıtlara ulaşabilirsiniz.

SATA Harddisk Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oyun tutkunları için kullanılan bilgisayarın üstün özelliklere sahip olması oldukça önemlidir. Yeni bir bilgisayar alırken veya toplama işlemi gerçekleştirilirken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerin başında SATA harddisk bilgileri gelir. SATA harddiskler, kullanılan PC sistemlerinde kullanılan tüm verilerin güvenli bir şekilde depolanmasını, ihtiyaç duyulduğunda kullanılmasını sağladığından önemli bir göreve sahiptir. Bu sebeple seçim yaparken birtakım noktalara dikkat edilmesi önerilir. Üzerinde durulması gereken noktalar şu şekildedir:

SATA Harddisk Fiyatları

Fotoğraf, müzik, dosya, belge ve daha birçok verinin güvenli bir şekilde saklanmasını mümkün kılan SATA harddisk sistemleri, geliştirilmiş özellikleriyle PC’lere fonksiyonellik kazandırır. Kullanılan cihazın performansını üst noktalara taşımayı başaran SATA harddisk sistemleri, başarılı kullanım özelliklerinin yanı sıra cazip satın alma koşullarını da beraberinde getirir. SATA harddisk fiyatları, her bütçeye hitap edebilmek adına çeşitlilik sunar. Özelliklere göre değişiklik gösteren SATA harddisk fiyat listesi üzerinde araştırma yaparak bütçenize uygun olan seçeneklere karar verebilirsiniz. Markaya, modele, özelliğe göre farklılık gösteren fiyatlar; genel olarak makul düzeyde tutulur. Bilgisayarınıza fonksiyonellik kazandırmak istiyorsanız sizler de SATA harddisk modellerini inceleyerek sahip olduğunuz bilgisayar sistemiyle uyumlu olan seçeneğe karar verebilirsiniz. Modeller arasında kıyaslama yapmanıza imkan tanıyan Akakçe üzerinden özellik ve fiyat değişkenleri arasında karşılaştırma yaparak kaliteye cazip fiyat fırsatlarıyla ulaşmanız mümkündür.