Arçelik

Arçelik AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu

(1 yorum)
Arçelik AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu

2 satıcı içinde en ucuz fiyat seçeneği

18.000,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 10:07 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta Satıcı: Beyazesyabayisi 9,0 54 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Zaman Ayarlı, Tekerlekli, Salınımlı, Rüzgar Modu, İyonizer, Yer, Güç: 65 W, Hız Kademesi: 3... Devamını gör

11.500 TL'ye varan fiyat avantajı ile yenilenmiş ve ikinci el seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
13.990,00 TL12.11.2023

En Ucuz Arçelik AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu Fiyatları

Tüm fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (1)

Yenilenmiş ve İkinci El Arçelik AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
Benzer Ürünler

Arçelik AC 6030

Arçelik AC 6030 havadar soğutucu yaz aylarının kahramanı olarak sizlere sunulur. Bulunduğu ortamı ekonomik, pratik ve hızlı bir şekilde soğutma özelliğine sahip olan bu özel teknoloji, marka tasarımcıları tarafından özenle üretilir. Bunaltıcı havaların vazgeçilmez araçlarından biri olmaya aday olan Arçelik AC 6030 sistemi titiz üretim süreci sayesinde birçok avantaj sunar.

Kullanıcılarından yüksek beğeni kazanan havadar soğutucu AC 6030 modelinin en büyük avantajı kolay taşınabilme özelliğidir. Tekerlek sistemleri ile desteklenen cihaz; ev, işyeri, yazlık, balkon ya da bahçe dahil istenilen yere rahatça taşınabilir.

Kompakt boyutu ise kolay taşıma özelliğini tamamlar niteliktedir. Maksimum performansla beklediğinizden fazlasını sizlere sunan Arçelik AC 6030 teknolojisi, kullanıcı taleplerini göz önünde bulundurur. Bu doğrultuda serin bir atmosfer oluştururken enerji tasarrufu yapmayı da ihmal etmez.

Böylece hem ev ekonomisine hem de çevreye katkıda bulunan bir soğutucu modeli ortaya çıkar. Arçelik AC 6030, sisteminde birden fazla hava programı bulundurması ile de fonksiyonelliğini ön plana çıkarır. Bulunduğu ortamı serinleten özelliklerine hava temizleme fonksiyonları eşlik eder.

Ayarlanabilir hız kademeleri, hareketli kanatlar ve geniş etki alanı sayesinde maksimum performansa sahip bir soğutucu sizlere sunulur. Arçelik markasının titizlikle tasarladığı AC 6030, bulunduğu atmosferi istenilen değerlere kavuşturmayı başarır. Size de Arçelik AC 6030 ürününün sunduğu avantajların tadını çıkarmak ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirmek kalır.

Arçelik AC 6030

İyonizer Özelliği ile Arçelik AC 6030 Soğutucu

Arçelik AC 6030 özellikleri ile üstün bir teknoloji sunar. Yenilikçi donanımını öne çıkaran sistemi, beraberinde birçok özellik getirir ve maksimum performansın oluşmasına izin verir. Arçelik AC 6030 vantilatör sistemine benzer olarak ortamdaki havayı soğutmak amacıyla tasarlanır.

Sıcak yaz günlerinin yarattığı bunaltıcı atmosfer Arçelik AC 6030 modelinin üstün teknolojisi sayesinde ortadan kaldırılır. Marka, çok yönlü bir soğutucu tasarlamak istediği için sistemine ek özellikler ekler. Öne çıkan özelliklerinden biri ise iyonizer teknolojisi olur.

Arçelik AC 6030; pozitif ve negatif iyonları serbest bırakan sistemi ile ortam içerisinde biriken tüm alerjenleri yok etmeyi hedefler. Yemek da dış ortamlardan gelen rahatsız edici kokular Arçelik AC 6030 havadar hava serinletici sistemi ile engellenir.

Toz, alerji yapıcı bileşenler ya da polen gibi maddeler de iyonizer sayesinde ortadan kaldırılabilir. Böylece daha sağlıklı bir atmosfer oluşturulur. Teknolojik donanımının bir parçası olan uzaktan kumanda sistemi ise kolay kullanım özelliğini geliştirir. Arçelik AC 6030 havadar uzaktan kumandalı iyonizer hava soğutucu yerinizden kalkmadan ortamdaki havayı değiştirmenize izin verir.

Uzaktan kumanda üzerinde ürün ayarlarını görmenize izin veren butonlar bulunur. Rüzgar ve uyku modu kumandanın tek hareketiyle aktif hale gelebilir. Arçelik AC 6030 havadar iyonizer uzaktan kumandalı hava serinletici vantilatör teknolojisi yüksek teknolojisiyle beklentinin ötesine geçer. Arçelik AC 6030, talep edilen soğutma fonksiyonunun dışında sunduğu sistem ile ideal soğutucu modelini oluşturmayı başarır.

Arçelik AC 6030 Kullanım Detayları

Arçelik AC 6030 hava soğutucu kolay kullanım özelliği ile dikkat çeker. Hava soğutucunuzu aktif etmeden önce sistemini anlamak sizlere yardımcı olabilir. Minimal tasarım detaylarına sahip olan Arçelik AC 6030 gövdesinde hareket sistemine sahip kanatlar bulunur.

Kanatların hareket yönü soğuk havanın geniş alanlara ulaşmasına izin verir. Üst panelde yer alan ışıklı kontrol paneli birçok ayarın hızlıca yapılmasını sağlar. Ayarları tamamlamak için uzaktan kumanda özelliği de kullanılabilir.

AC 6030 Arçelik ürettiği soğuk havayı arka panelinde bulunan buz kutusundan alır. Arçelik AC 6030 nasıl kullanılır sorusu ilk olarak buz kutusuyla yanıtlanır. Kutunun su ve buz bölmesine yeterli miktarda ekleme yapmanız yeterlidir. Cihazı aktif hale getirdiğinizde teknolojik sistemi su ile buzu buharlaştırarak havaya salar.

Arçelik AC 6030 kullanımı için ek özelliklerden de faydalanılabilir. Fonksiyon ayarı yaparken ihtiyaç duyduğunuz atmosferi belirlemek sizlere yardımcı olur. Örneğin geceleri uyumanıza yardımcı olacak temiz bir atmosfer oluşturmak için Arçelik AC 6030 uyku modu seçilebilir.

Rüzgar modu ise ekstra serinlik yaratmak istediğiniz durumlarda kullanılır. Zaman ayarını kullanarak otomatik açılma ya da kapanma performansı göstermesi de sağlanabilir. Üstün teknolojinin sizlere sunduğu Arçelik AC 6030 kolay kullanım avantajından yararlanarak dilediğiniz ortam değerlerini hızlı ve rahat bir şekilde oluşturmak mümkün hale gelir.

Arçelik AC 6030 Artı ve Eksileri

Arçelik AC 6030 yorumlar ve değerlendirmeleri cihazı tüm noktaları ile incelemek açısından yol göstericidir. Modelin sahip olduğu artı noktalar şunlar olarak belirtilir:

 • Arçelik AC 6030 buhar teknolojisi ortamdaki nem seviyesini dengede tutar.
 • İyonizer alerjen, toz ya da polenleri ortadan kaldırır, sağlıklı bir atmosfer oluşturur.
 • Rüzgar, uyku ve zaman modu kullanıcı tercihlerine göre aktif hale gelebilir.
 • Portatif gövde tasarımı taşıma kolaylığı sunarken cihazın istediğiniz her yerde sizlere eşlik etmesini sağlar.
 • Dijital kontrol paneli, ürün tasarımına havalı bir dokunuş yapar. Ek olarak kullanım kolaylığı sunar.
 • Uzaktan kumanda seçeneği yerinizden kalkmadan hızlı ayar yapmanıza olanak verir.
 • Su haznesinin 8 lt olması uzun süreli performans göstermesini mümkün kılar.
 • Yerinden çıkabilen su haznesi musluk altında kolayca temizlenebilir.
 • Kompakt boyutu bulunduğu odada yer kaplamamasını sağlar.
 • Arçelik AC 6030 hareketli kanat sistemi en geniş alanlarda bile maksimum performansa ulaşmasına izin verir.
 • 3 farklı hız kademesi, istenilen soğuk havanın anında oluşmasını mümkün hale getirir.

AC 6030 havadar yorum ya da incelemelerinde belirtilen eksi noktalar şunlar olur:

 • Kafes malzemesinin plastikten olması ürün dayanıklılığını azaltır.
 • Çok yönlü kullanıcı deneyimi geliştirmesine rağmen ısıtıcı özelliği bulunmaz.

Arçelik AC 6030 ve Arçelik AC 5035 Soğutucu Farkları

Arçelik AC 6030 ve Arçelik AC 5035 cihazları arasındaki en büyük fark iyonizer teknolojisidir. AC 6030 tasarımı iyonizer sayesinde havayı temizleme özelliğine sahiptir. Artı olarak buhar fonksiyonu da bulunur. AC 5035 tasarımında ise iyonizer ya da buhar özelliği bulunmaz. Dolayısıyla diğer modelden geri kalır.

Arçelik AC 6030 Fiyat Seçenekleri

AC 6030 havadar soğutucu cihazı birçok açıdan sizlere avantajlı alışveriş deneyimi sunar. Teknik özelliklerinin yüksek teknoloji ile donatılması, şık tasarımı ve uygun fiyat seçenekleri avantajlı bir ürün satın almanıza olanak verir.

Arçelik AC 6030 fiyat seçenekleri cihazın yüksek performansına oranla uygun seçenekler sunmayı başarır. Farklı kullanıcıların bütçelerine hitap etmek isteyen marka, fiyat seçeneklerinde bütçe dostu aralıklar belirler. Yaz aylarında artan talepler doğrultusunda ise çeşitli indirimler uygulayarak sizlerin kazanç sağlamasına imkân verir.

Arçelik AC 6030 en ucuz fiyat seçenekleri yaz ya da kış aylarında oluşturulan indirim dönemlerinde bulunabilir. Bütçenizi zorlamadan satın alacağınız soğutucu kaliteli malzeme üretimi sayesinde uzun yıllar sizlere eşlik eder. Çarpma, darbe, toz ve kire karşı direnç gösteren cihaz fiyat performans açısından her kullanıcının verim almasını sağlar.

Enerji tasarrufu özelliği ise satın aldıktan sonra bile bütçenizi korumaya devam etmenize olanak verir. Ekstra kazanç sağlamanın kapılarını açan üstün soğutucu modeli sorunsuz bir alışveriş süreci sunar.

Kolay kurulum özelliği, pratik bir şekilde aktif olması ve dahası her seviyeden kullanıcıya hitap eden bir ürünün oluşmasına imkan verir. Cazip fiyat seçeneklerine sahip soğutucu cihazı arıyorsanız üstün teknolojisi ve fiyatları ile fark yaratan Arçelik AC 6030 tasarımını tercih edebilirsiniz.

Arçelik AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu Fiyat Analizi

Arçelik AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu Özellikleri

Zaman Ayarlı:
Tekerlekli:
Salınımlı:
Rüzgar Modu:
İyonizer:
Kullanım Yeri:   Yer
Güç:   65 W
Hız Kademesi:   3
Su Haznesi Kapasitesi:   8 lt
Bağlantı Tipi:   Priz
Kontrol Türü:   Kumandalı
Genişlik:   38 cm
Derinlik:   35 cm
Yükseklik:   70 cm
Renk:   Beyaz
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Demirdöküm Klima Fiyatları Beyaz Hava Soğutucu İyonizer Hava Soğutucu

Ortalama Puan
3.6 5 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • ŞÖ 1 yorum
  14 beğeni
  Şükrü Ö. İzmir 5 Temmuz 2022
  Umduğum gibi gayet güzel çalışıyor gunes enerji sistemiyle kullaniyorum Satıcı aynı kargoları 24 saat olmadan elimde idi teşekkür ederim

Arçelik AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava SoğutucuArçelik AC 7030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava SoğutucuBeko AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu
 Arçelik AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava SoğutucuArçelik AC 7030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava SoğutucuBeko AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu
Fiyat 18.000,00 TL
2 satıcı
Fiyat Yok 10.500,00 TL
1 satıcı
Popülerlik--1. Popüler Hava Soğutucu
Ortalama Puan1 yorum1 yorum3 yorum
BuharlıVarVarVar
İyonizerliVarVarVar
Zaman AyarlıVarVarVar
PortatifVarVarVar
Uyku Modu-Var-
TekerlekliVarVarVar
SalınımlıVarVarVar
TipiKule TipiKule TipiKule Tipi
Kullanım Yeri-YerYer
Rüzgar ModuVarVarVar
Güç-100 W65 W
İyonizerVarVarVar
Kontrol Türü-KumandalıKumandalı
Dokunmatik-Var-
Isınma Emniyeti--Var
Kullanım YeriYerYerYer
Pervanesiz--Var
Güç65 W100 W65 W
Salınım--Var
Hız Kademesi333
Kafes MalzemesiPlastikPlastikPlastik
Kademe Sayısı333
Su Haznesi Kapasitesi8 lt-8 lt
Bağlantı TipiPrizPrizPriz
Kontrol TürüKumandalıKumandalıKumandalı
Ağırlık--9.6 kg
Genişlik38 cm40 cm38 cm
Derinlik35 cm32.8 cm35 cm
Yükseklik70 cm97 cm70 cm
Zaman Ayarlı-VarVar
Rüzgar Modu-VarVar
Uyku ModuVarVarVar
Dijital Kontrol PaneliVarVarVar
Bağlantı Tipi-PrizPriz
Su Haznesi Kapasitesi--8 lt
Genişlik--33.6 cm
Derinlik--38.1 cm
Yükseklik-97 cm69.5 cm
RenkBeyazBeyazBeyaz
Renk--Beyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı