Beko

Beko AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu

En Popüler Hava Soğutucu (3 yorum)
Beko AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu

10.500,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 54 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta 4 adet Yarın kargoda Satıcı: Trendyol/PLANETPOWERTOOLS&HARDWARE

Ürün Özellikleri: Zaman Ayarlı, Tekerlekli, Salınımlı, Rüzgar Modu, İyonizer, Yer, Güç: 65 W, Hız Kademesi: 3... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
2.349,00 TL17.11.2023

En Ucuz Beko AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu Fiyatları

Tüm fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (1)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
Benzer Ürünler

Beko AC 6030

Beko AC 6030, kompakt tasarıma ve yüksek performansa sahip bir hava soğutucu ürünüdür. Elektronik eşya üretiminde lider markalardan biri olan Beko, sıcak yaz günlerinin kurtarıcı ürünleri arasında yer alır. Beko AC 6030 cihazının temel işlevi, ortamdaki havanın ferah ve temiz olmasını sağlamaktır.

Son teknolojinin özellikleri Beko AC 6030 üretim sürecine dahil olur. Bu doğrultuda ürün tasarımına iyonizer özelliği eklenir. Hava soğutma işlevinin yanı sıra ortamda bulunan kötü koku ve zararlı bileşenleri ortadan kaldırır. Beko AC 6030 kullanıcılar için sağlıklı bir atmosfer oluşturur.

Toplamda 3 farklı çalışma modu bulunur. Hız kademelerine ayrılan fonksiyonlar ortamdaki hava değerlerine göre ayarlanabilir. Tasarım sürecinde kullanım kolaylığı avantajı sağlamak isteyen marka, ürüne uzaktan kumanda özelliğini ekler. Portatif boyutu rahatça taşınabilmesi için tekerleklerle buluşur.

Beko AC 6030 uzaktan kumandalı iyonizer hava soğutucu vantilatör şık görünümü ile oda dekorasyonuna uyum sağlar. Beyaz renk gövdesi siyah kullanım paneli ile tamamlanır. Beko AC 6030 kullanıcı paneli LED gösterge sistemleriyle desteklenir.

Düşük enerji tüketimi sayesinde bütçenize ve çevreye dost bir üründür. Beko AC 6030 minik boyutuna ters oranla maksimum performans sağlamayı başarır. Yaz aylarında ferah bir atmosfer sağlamak ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirmek için ürünü Beko güvencesi ile tercih edebilirsiniz.

Beko AC 6030

Kompakt Tasarımlı Beko AC 6030 Özellikleri

Beko AC 6030 özellikleri ile kullanıcı beklentilerini karşılamayı başarır. Üretim sürecinde son teknolojinin avantajlarından yararlanılır. Vantilatör tasarımı kule tipi seçenekler arasına girer. Toplamda 65W enerji gücüyle çalışır.

Klima tasarımlarından ayrılan çalışma sistemine buz kullanımı dahil olur. Su ile doldurulan buz kutusu Beko AC 6030 ürünü aktif hale geldiğinde erimeye başlar. Eriyen buzun buharı fan yardımıyla dış ortama salınır. Böylece ferah bir ortam sağlanmış olur.

Beko AC 6030 teknik özellikleri arasında iyonizer teknolojisi dikkat çeker. Soğuk iyonlaştırma mekanizması negatif iyon parçacıklarını dış ortama salar. En gelişmiş hava temizleme teknolojilerinden biri olarak bilinen iyonizer, ortamdaki kötü koku, polen ve tozu anında ortadan kaldırır.

Beko havadar soğutucu AC 6030 portatif tasarım özelliklerine sahiptir. Ürün 38 cm genişlik, 35 cm derinlik ve 70 cm yüksekliğe sahiptir. Kompakt tasarım tekerlek sistemi ve ayarlanabilir ayak özelliğiyle tamamlanır. Ev içerisinde oda değişimi yapmak Beko AC 6030 portatif boyutu sayesinde oldukça kolay ve zahmetsizdir.

Beko soğutucu AC 6030 kullanıcı panelinde 3 farklı hız kademesi yer alır. Normal, uyku ve doğa modları kullanıcı ihtiyaçlarına göre seçilebilir. Buz haznesi 8 lt ölçüye sahiptir. Geniş buz kutusu sayesinde uzun süre kullanım imkânı sunar. Beko AC 6030 havadar hava serinletici gövdesinde yer alan kullanıcı paneli uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Oturduğunuz yerden atmosfer değerlerini ayarlamak mümkün hale gelir.

Beko AC 6030 Kullanım Detayları

Beko AC 6030 kullanımı sayesinde kullanıcılar ferah ortam değerleri yaratabilirler. İşlevsel özellikleriyle bilinen ürün birçok evde kendine yer bulmayı başarır. Markanın özel tasarım modelini satın almak isteyenler, Beko AC 6030 nasıl kullanılır sorusuna yanıt arayabilir. Bu soru için öncelikli olarak kullanıcı paneli tanımlanır.

LED göstergeli panelde soğutma, mod, iyonizer, zamanlayıcı, salınım, hız ve açma/kapama olmak üzere 7 farklı buton yer alır. Salınım butonu üflenen soğuk havanın yönünü belirlemenizi sağlar. Belirli bir noktaya sabitlenebilir ya da sürekli hareket etmesini için de ayarlanabilir. Beko AC 6030 iyonizer ve soğutma butonları aynı anda çalışabilir.

Oda atmosferini soğuturken aynı anda temizlemek için iki butonu da aktif etmek mümkündür. Beko AC 6030 mod butonuna basılı tutarak doğal, uyku ve normal fonksiyonları seçilir. Çalışma modları otomatik olarak kapanabilir sistemde üretilir. Otomatik modda 30 dakika çalışan sistem kendiliğinden kapanır.

Zamanlayıcı butonunu kullanarak bu süreyi 1 ila 15 saat arasında manuel olarak belirleyebilirsiniz. Beko AC 6030 uzaktan kumandalı iyonizer hava soğutucu modelinin kullanım panelini tanıdıktan sonra çalıştırma işlemine geçilebilir. Bu işlemde öncelikli olarak arka bölmesinde bulunan su haznesi doldurulur.

İki adet buz küpü buz haznesinin içerisine yerleştirilir. Açma/kapama butonlarını kullanarak Beko AC 6030 ürünü aktif hale getirilir. Ardından istediğiniz şekilde hava soğutucu ayarlarını yapabilir ve ferah havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Beko AC 6030 Artı ve Eksileri

Beko havadar soğutucu AC 6030 özellikleri sayesinde en başarılı ürünler arasında yer almayı başarır. Selefleri ile karşılaştırılan tasarımında artı ve eksi noktaları değerlendirilir. Beko AC 6030 yorumlar ve incelemelerinde öne çıkan artı noktalardan bazıları şunlardır:

 • Beko AC 6030 portatif boyutu sayesinde kullanılmadığı zamanlarda ortamda yer kaplamaz. Depolama alanında avantaj sunar.
 • Uzaktan kumanda özelliği beraberinde kolay kullanım avantajını getirir.
 • Zamanlayıcı özelliği sayesinde otomatik kapanma sistemi geliştirilir.
 • Beko AC 6030 uyku modu sıcak yaz akşamlarında sağlıklı bir atmosfer sağlar.
 • Alerjik reaksiyonlar iyonizer teknolojisi sayesinde minimum seviyeye indirilir. Havadaki toz, polen ve mikrop parçacıkları başarılı bir şekilde temizlenir.
 • Minimal tasarımı sayesinde oda dekorasyonunda şık bir görünüm oluşturur.
 • Beko AC 6030 cihazının minimum ses seviyesi kullanıcıları rahatsız etmeden çalışmasına olanak verir.

Beko AC 6030 havadar serinletici incelemelerinde belirtilen eksi noktalar ise şunlardır:

 • Cihazın kablosunu sarmak ya da toplamak için özel bir bölme bulunmaz. Bu da görüntü kirliliğine yol açabilir.
 • Çocukların güvenliği için emniyet sistemi bulunmaz.

Üstün Performansıyla Seleflerinden Ayrılan Beko AC 6030

Beko havadar soğutucu AC 6030 yorum ve puanları ürünün seleflerinden ayrılan birçok özelliği olduğunu belirtir. Beko AC 6030 geleneksel vantilatör sistemlerine göre modern bir görünüm sunar. Teknolojik tasarımı oda dekorasyonuna modern bir dokunuş yapar.

Fanlı vantilatör ya da duvar klima sistemlerine göre kullanım kolaylığı avantajı bulunur. Beko AC 6030 klimaların aksine çalışması için dış ortamda bir mekanizmaya bağlı olmak zorunda değildir. Vantilatörlerin çalışma sistemleri ile karşılaştırıldığında ise çok yönlü kullanım avantajıyla öne çıkar.

Sadece ferah bir ortam sağlamakla kalmaz aynı zamanda temiz bir atmosfer de oluşturur. Beko AC 6030 havadar serinletici sessiz çalışma performansıyla fark yaratır. Uyku modu özelliği konforlu bir uyku sürecine sahip olmanıza olanak verir. Sıcak yaz akşamlarında nemli havalar uykuya dalmada zorluk çıkarabilir. Nem değerlerini dengeleyen Beko AC 6030 çalışma sistemi sayesinde sizlere sağlıklı bir ortam oluşturulur.

Soğutucunuz tekerlekleri sayesinde gittiğiniz yerde sizleri takip eder. Beko AC 6030 uzun kablosu prize ulaşmakta sorun yaratmaz. Seleflerinden ayrılan bir diğer özelliği yüksek enerji tasarrufu modudur. Düşük enerji tüketimi çeşitli fonksiyonlarla desteklenir. Işıklı gösterge ekranı ürün çalışmaya başladıktan 180 saniye sonra kendini kapatır. Aktif bir şekilde çalışmaya devam eden Beko AC 6030 soğutucu aynı zamanda enerjiden tasarruf eder.

Beko AC 6030 Fiyat Seçenekleri

Beko AC 6030 fiyat aralıkları yaz aylarında ekonomik bir alışveriş fırsatı yaratır. Markanın yıllara dayanan deneyimi yüksek performanslı bir soğutucu modeli tasarlamayı başarır. Kaliteden taviz verilmeden üretilen Beko AC 6030 tasarımı uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Her bütçeden kullanıcı için kazançlı bir alışveriş deneyimi oluşturulur.

Yetkili satış mağazaları tarafından satışa çıkarılan model, dönemsel kampanyalar sayesinde cazip fiyat seçeneklerine kavuşur. Beko AC 6030 en ucuz fiyat seçenekleri indirim dönemlerinde bulunabilir. Selefleri arasında hem teknik özellikleri hem de fiyatıyla fark yaratır.

Markanın özel tasarımı fiyat performans açısından değerlendirilir. Teknolojik sisteminin fiyatına göre yüksek performans gösterdiği gözlemlenir. Beko AC 6030 kullanıcı yorumları düşük enerji tüketimine de dikkat çeker. Uygun fiyatlarla satın alınan cihaz yıl boyu enerji tasarrufunda bulunarak ev ekonomisine katkıda bulunur. Fiyatını karşılayan performansı her evin havasını değiştirmeyi başarır. Beko AC 6030 iyonizer hava soğutucu vantilatörü cep dostu fiyat aralıkları ile satın alabilir, evinizde ya da ofisinizde yer verebilirsiniz.

Beko AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu Fiyat Analizi

Beko AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Beko AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu Özellikleri

Zaman Ayarlı:
Tekerlekli:
Salınımlı:
Rüzgar Modu:
İyonizer:
Kullanım Yeri:   Yer
Güç:   65 W
Hız Kademesi:   3
Su Haznesi Kapasitesi:   8 lt
Bağlantı Tipi:   Priz
Kontrol Türü:   Kumandalı
Genişlik:   38 cm
Derinlik:   35 cm
Yükseklik:   70 cm
Renk:   Beyaz
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Beyaz Hava Soğutucu İyonizer Hava Soğutucu

Ortalama Puan
3.0 4 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • BH 1 yorum
  2 beğeni
  Bopij H. Antalya 6 Ağustos 2023
  2022 senesinde koçtaştan baktım bu urune. oradaki abi vantilator bu sadece, bir olayı yok. evi de iyice nemlendirir tarzı yorum yapmıştı. satıcı olarak değil dürüst olarak verdiği hizmetten memnunum. 7k olmasının hiçbir anlamı yok bu ürünün. komik gerçekten. birileri para karşılığı reklamını yaptı işte serbest piyasada onu fiyatlandırıyor.
 • FY 3 yorum
  74 beğeni
  Fatih Y. Iğdır 4 Ağustos 2023
  2.500 liralık vantilatörü nasıl 6.500 liraya çıkardınız? Bu fiyatı veren tüm satıcıları tek tek ticaret bakanlığına şikayet edeceğim. Giriş faturalarınız incelesin bakalım kaça almışsınız
 • İB 1 yorum
  20 beğeni
  İzzet B. 12 Eylül 2019
  berbat berbat berbat

Beko AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Beko AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava SoğutucuArçelik AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava SoğutucuArçelik AC 7030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava SoğutucuBeko AC 7030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu
 Beko AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava SoğutucuArçelik AC 6030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava SoğutucuArçelik AC 7030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava SoğutucuBeko AC 7030 Havadar Uzaktan Kumandalı İyonizer Hava Soğutucu
Fiyat 10.500,00 TL
1 satıcı
Fiyat YokFiyat YokFiyat Yok
Popülerlik1. Popüler Hava Soğutucu---
Ortalama Puan3 yorum1 yorum1 yorum1 yorum
BuharlıVarVarVarVar
İyonizerliVarVarVarVar
Zaman AyarlıVarVarVar-
PortatifVarVarVarVar
Uyku Modu--Var-
TekerlekliVarVarVarVar
SalınımlıVarVarVarVar
TipiKule TipiKule TipiKule TipiKule Tipi
Kullanım YeriYer-YerYer
Rüzgar ModuVarVarVar-
Güç65 W-100 W100 W
İyonizerVarVarVarVar
Kontrol TürüKumandalı-KumandalıKumandalı
Dokunmatik--VarVar
Isınma EmniyetiVar--Var
Kullanım YeriYerYerYer-
PervanesizVar--Var
Güç65 W65 W100 W-
SalınımVar--Var
Hız Kademesi3333
Kafes MalzemesiPlastikPlastikPlastikPlastik
Kademe Sayısı3333
Su Haznesi Kapasitesi8 lt8 lt--
Bağlantı TipiPrizPrizPriz-
Kontrol TürüKumandalıKumandalıKumandalı-
Ağırlık9.6 kg---
Genişlik38 cm38 cm40 cm-
Derinlik35 cm35 cm32.8 cm-
Yükseklik70 cm70 cm97 cm-
Zaman AyarlıVar-VarVar
Rüzgar ModuVar-VarVar
Uyku ModuVarVarVarVar
Dijital Kontrol PaneliVarVarVarVar
Bağlantı TipiPriz-PrizPriz
Su Haznesi Kapasitesi8 lt---
Genişlik33.6 cm--40 cm
Derinlik38.1 cm--32.8 cm
Yükseklik69.5 cm-97 cm97 cm
RenkBeyaz--Beyaz
Renk-BeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı