Fakir Hava Temizleme Cihazı

Fakir Hava Temizleme Cihazı Fiyatları

5 farklı Fakir Hava Temizleme Cihazı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıFakir
 • Kullanım Alanı (Maksimum)24 m²
 • Kullanım Alanı (Maksimum)43 m²
 • Kullanım Alanı (Maksimum)50 m²
 • Kullanım Alanı (Maksimum)70 m²
 • Kullanım Alanı (Maksimum)100 m²
 • ÖzelliklerHEPA Filtre
 • Fiyatı0 - 2.000 TL
 • Fiyatı2.000 - 3.000 TL
 • ÖzelliklerYıkanabilir Filtre
 • ÖzelliklerNem Alma
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıFakir
Fiyatı 0 - 2.000 TL 2.000 - 3.000 TL 3.000 - 4.000 TL 4.000 - 7.000 TL 7.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterGüçKullanım Alanı (Maksimum)Minimum Ses SeviyesiHız Kademe SayısıGenişlikYükseklikDerinlikAğırlıkKablo UzunluğuÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (5)

Roborock S5 Max Hamur Yoğurma Makinesi Filtre Kahve Makinesi Süpürge Yedek Parça Su Arıtma Cihazı Buharlı Temizleyici Kettle Su Arıtma Filtresi Dikiş Makinesi Xiaomi Hava Temizleme Cihazı Philips Hava Temizleme Cihazı Discover Hava Temizleme Cihazı

En Popüler Fakir Hava Temizleme Cihazları

Fakir Hava Temizleme Cihazı Yorumları ve Önerileri

 • ŞA 1 yorum
  1 beğeni
  FakirFakir Vigor Plus İyonik Hava Temizleme CihazıŞeyma A. İstanbul 21 Şubat 2023
  Fakir Vigor Plus İyonik Hava Temizleme Cihazı
  Ürünü bir çok yerden araştırmıştım. Esasen çocuğum için böyle bir cihaza ihtiyacım vardı. Bu yüzden filtreleme sistemi benim için en büyük artısı oldubu konuyu herkes iyice araştırsın derim. çocuk uyurken odasında bile rahatça çalıştırıyorum. Yeni zamlar gelmeden alınmalı derim.
 • NA 1 yorum
  1 beğeni
  FakirFakir Vigor Plus İyonik Hava Temizleme CihazıNehir A. İstanbul 21 Şubat 2023
  Fakir Vigor Plus İyonik Hava Temizleme Cihazı
  kedilerimin tüyleri çok dökülüyordu geçen yılın sonunda artık hapşırmadan duramadım. veterinerde gördüm vigoru veterinerim özellikle önerdi çünkü hayvan tüyleri ciğer içerisinde kiste sebep olabiliyormuş. düşünmeden aldım, sağlığımı ve kedilerin sağlığını da düşünmem gerekiyordu. şimdi arkadaşıma da önerdim, buradan karşılaştırma yaptım ama galiba en ucuzu kendi sitesinde. kuponla 7200e denk geldi
 • EB 1 yorum
  1 beğeni
  FakirFakir Vigor Plus İyonik Hava Temizleme CihazıEsra B. İstanbul 21 Şubat 2023
  Fakir Vigor Plus İyonik Hava Temizleme Cihazı
  Tozdan dolayı geceleri rahatça nefes alamadığım için satınaldım. Kısa süre denememe rağmen çok etkisini gördüm, uyku kalitem arttı. Ayrıca evin havasının değiştiğini çok net farkediyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Tüm yorumları gör

Fakir Hava Temizleme Cihazı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Fakir Hava Temizleme Cihazı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Fakir Hava Temizleme Cihazı:
 1. Fakir Vigor Plus İyonik Hava Temizleme Cihazı
 2. Fakir Luminoso Smart Plus Hava Temizleyici
 3. Fakir Technosphere Smart Akıllı İyonik Hava Temizleme Cihazı
 4. Fakir Airbee İyonik Araç İçin Hava Temizleyici
 5. Fakir Vita İyonik Hava Temizleme Cihazı

Fakir Hava Temizleyici

Yaşam alanları ve arabalardaki havanın daha solunabilir hale gelmesine yardımcı olan Fakir hava temizleyici cihazlar, negatif iyon yayma özelliğine sahip modeli bulunmaktadır. Bu da pozitif iyon yüklü toz ve benzeri partiküllerin nötr hale gelerek yere düşmesini sağlar. Model bazında değişen özelliklere sahip Fakir hava temizleyiciler arasında sterilizasyon yapan, nem toplayan, soğuk buhar üreten ve sadece havadaki kötü içerikleri toplayan gibi pek çok cihaz bulunur. Kullanıcıların yaşadıkları bölgeye, yaşam alışkanlıklarına ve bulundukları ortamın hava kalitesine göre tercih edebileceği Fakir hava temizleyici cihazlar, çoklu filtre tasarımlarıyla topladıkları kötü içeriklerin yeniden havaya karışmasını da engeller. Zarif tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulan Fakir hava temizleyici modelleri, sade görünümleriyle bulundukları ortamın dekorasyonuna katkı sağlayacak niteliktedir. Siz de yaşam alanınızdaki havanın kalitesini artırmak için yeni nesil bir hava temizleme cihazı arayışındaysanız Akakçe yardımıyla Fakir hava temizleyici çeşitlerine ulaşabilir, bütçe dostu koşullarda sipariş oluşturabilirsiniz.

Fakir Hava Temizleyici Özellikleri

Kullanıcıların kapalı ortamlarda daha fazla vakit geçirmesi, salgın hastalıklar ve artan hava kirliliği nedeniyle düşen hava kalitesini artırmak için tasarlanan Fakir hava temizleme cihazları, özel bir çalışma prensibine sahiptir. Çalıştığı alandaki havayı hem filtreleyen hem de havaya negatif iyon yayan Fakir hava temizleyiciler, havayı kötü içeriklerden arındırır. Yüksek kullanıcı memnuniyetiyle dikkat çeken hava temizleme cihazı Fakir modelleri, başarılı markanın yoğun ilgi gören küçük ev aletleri arasındadır. Fakir hava temizleyici ürünleri farklı çalışma prensiplerine sahip modeller halinde sunulduğu için her bir cihaz farklı özelliklere sahip olabilir. Bu nedenle cihazların etki alanı, saatte temizleyebildiği hava miktarı, hız kademeleri, sesi seviyesi, UV ışık varlığı, filtre tipi, filtre sayısı, uzaktan kumanda varlığı, kontrol paneli türü ve iyon özelliği açısından farklılıklar söz konusudur. Genel olarak bakıldığında ise Fakir hava temizleyici cihazlar, 35 m2, 70 m2 ve 120 m2 gibi farklı etki alanlarına sahiptir.

Hava temizleme kapasitesi açısından saatlik performansları baz alınan Fakir hava temizleyici tasarımlarında aktif iyon çıkışı ve oksijen çıkışı da farklılık gösterir. Genel olarak havadaki zararlı partikülleri ortadan kaldıran Fakir hava temizleyici ürünler sigara kokusu, vücut kokusu, polen, yağ damlacıkları, evcil hayvan kepeği, evcil hayvan kokusu ve farklı alerjenleri filtreleyerek çalışır. Yüksek kapasiteli cihazlar ile saatte 400 m3 hava temizlenirken, çalışma hızı kullanıcılar tarafından belirlenebilir. Genellikle akıllı kontrol panellerine yer verilen başarılı cihazların bazıları uzaktan kumandayla bazıları ise Wi-Fi bağlantısı üzerinden mobil uygulamayla kontrol edilir. genellikle sessiz çalışmasıyla dikkat çeken Fakir hava temizleyici cihazlarda çalışma sesi, filtrasyon hızıyla doğru orantılı olduğundan hızlı sonuç almak için artırılan hızı, çalışma sesinin de artmasına neden olur. Ancak bu ses, insan sohbet sesi olan 60 dBa düzeyini geçmez. Bu sessiz çalışma özelliği Fakir hava temizleme cihazı kullananlar tarafından da doğrulanır.

Fakir Hava Temizleyici Modelleri

Su ve tuzu sterilizasyon solüsyonuna dönüştürenden havadaki fazla nemi toplayana kadar pek çok seçenek sunan Fakir hava temizleyiciler, kullanıcılara ihtiyaçlarına uygun cihazı seçebilme özgürlüğü sağlar. Yoğun ilgi gören Fakir hava temizleme cihazı modelleri arasında ortam havasına iyon salarak hava kalitesini artıranlar yer alır. 3 ila 4 farklı modu bulunan cihazlar, dörde varan filtre sayısıyla etkili bir filtrasyon sağlar. İç mekan kullanımına uygun olan söz konusu Fakir hava temizleyici cihazlarda etki alanı birbirinden farklıdır. Bu nedenle satın alma aşamasında özellikle Fakir hava temizleyici etki alanına dikkat edilmesinde fayda vardır. Fakir Hausgerate hava temizleyici seçenekleri arasında dikkat çekici olanlardan biri de nem alma özelliği bulunanlardır. Özellikle yoğun nem oranına sahip bölgelerde kullanıcılara daha solunabilir hava sağlaması için tasarlanan bu cihazlar, fazla nemi toplayarak bir bölmede biriktirir. Havadaki zararlı partiküller ise cihazın filtresinde birikir.

Multi fonksiyonel olan Fakir hava temizleyici modellerinden bir diğeri ise havanın kuru olduğu bölgelerde kullanıma uygun olan soğuk buhar üretenlerdir. Öte yandan hem havayı hem de diğer yüzeyleri sterilize edebilen Fakir hava temizleyici modelleri de vardır. İçme suyu ve sofra tuzunu kullanarak çalışan söz konusu cihazlar, perde, halı, yatak, nevresim, battaniye, kapı kolu, duvar, masa gibi yaşam alanında bakteri tutabilecek her nesne ve yüzeyi sterilize edebilecek niteliktedir. Bununla birlikte havaya sıkıldığında ise serbest kötücül içeriklerin yok olmasını sağlar. Fakir hava temizleyici yorum ve ürün değerlendirmelerinde övgü toplayan bu cihaz el tipi olup bir sprey büyüklüğündedir. Otomobil tipi Fakir hava temizleyici ürünleri ise camları açmadan araç içindeki havanın temizlenmesini sağlar. Negatif iyon üreterek çalışan bu Fakir hava temizleyici çeşitleri, araç içi kullanıma uygun olduğu için oldukça minimal ölçülere sahiptir. Tamamen sessiz çalışan bu cihazlar, egzoz dumanı başta olmak üzere zararlı gazları, sigara dumanını ve tozları ortadan kaldırır.

Fakir Hava Temizleyici Avantajları

Tamamen zahmetsiz kullanım sürecine sahip olmasıyla dikkat çeken Fakir hava temizleyiciler, %99,97’ye varan hava temizleme kapasiteleri ile verimli bir çalışma süreci sunar. Cihazın kaç dakika çalışacağı, hangi hızda filtrasyon uygulayacağı ve diğer fonksiyonların kontrolü ise tamamen kullanıcılar tarafından belirlenir. Tüm Fakir hava temizleyici tasarımlarında cihazın üzerinde kontrol tuşları bulunur. Bunun yanı sıra bazı cihazlar uzaktan kumanda ile birlikte gelirken bazıları ise mobil uygulama üzerinden kontrol edilir. Yeni nesil Fakir hava temizleyici ürünlerinde ise dijital ekran ve dokunmatik kontrol paneli yer alır. Fakir hava temizleme cihazı yorum ve değerlendirmelerinde belirtildiği üzere oldukça konforlu kullanım süreci söz konusudur. Fakir hava temizleyici kullananlar tarafından da belirtilen avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

Fakir Hava Temizleyici Fiyatları

Alman teknolojisi ile ortam havasının solunabilirliğini artıran Fakir hava temizleyiciler, sunduğu avantajlara kıyasla ulaşılabilir fiyatlara sahiptir. Zengin ürün seçkisi sayesinde kullanıcıların bütçelerine uygun olan cihazı bulaşmasını da koyulaştıran hava temizleyici Fakir modelleri, hemen her beklentiye uygun bir alternatif sunar. Genel olarak uygun düzeyde olan Fakir hava temizleyici fiyat seçenekleri, cihazın etki alanına, saatte temizlediği hava miktarına, filtre tipine, kademe sayısına, çalışma sesine, kontrol türüne ve ek fonksiyonlarına göre farklılık gösterebilir. Örneğin, araç içi kullanım için tasarlanan iyonlu Fakir hava temizleyici ile yaşam alanlarına uygun olan iyonlu Fakir hava temizleyici fiyatları tamamen farklı düzeydedir. 40 m2 ‘den 70 m2 ‘ye etki alanı bulunan cihazları da farklı şekilde fiyatlandırılır. Bununla birlikte indirim kampanyaları sayesinde Fakir hava temizleyici en ucuz fiyatlarla satın alınabilir. Siz de ihtiyacınıza uygun olan bir Fakir hava temizleyici edinmek istiyorsanız, Akakçe üzerinden cihazlara ulaşabilir, fiyat sıralaması yaparak bütçenize uygun olanlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.