Hoover Fiyatları ve Kampanyaları

Hoover AdaptörHoover AspiratörHoover Buharlı TemizleyiciHoover Bulaşık Makinesi KokusuHoover Bulaşık Makinesi ParlatıcısıHoover Bulaşık Makinesi TemizleyiciHoover Kedi Mama KabıHoover Kireç ÖnleyiciHoover Oto BuzdolabıHoover PilHoover Şişe SoğutucuHoover Zemin Temizleme Makinesi

En Popüler Hoover Ürünleri

En Çok Takip Edilen Hoover Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Hoover Ürünleri

Hoover

1908 yılında Amerika Ohio’da kurulmuş bir şirket olan Hoover, ilk olarak ürettiği elektrikli süpürgeler ile faaliyetine başlamıştır. James Spangler’ın icat ettiği dikey gırgırın prototipi Whirlpool Corporation bünyesinde seri üretime geçirilerek İngiltere’ye oradan da tüm Avrupa’ya yayılmıştır. Elektronik ev aletleri kategorisinde üretim yapan Hoover daha iyi bir yaşam kalitesi için performanslı ürünler sunmayı hedefler. “Hoover nedir?” marka hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar arasında merak konusudur. Ankastre ürünleri, buharlı temizleyici, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır kurutma makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge, şarjlı süpürge, robot süpürge gibi ürünlerin satışında dünya çapında önemli yere sahip Hoover Türkiye Eskişehir’deki tesisinde 2007’den bu yana ankastre serisinin üretimini gerçekleştirir. Ev işlerine yeni nesil çözümler sunan Hoover ürünleri Akakçe aracılığıyla yapılan fiyat kıyaslamaları doğrultusunda seçilebilir.

Akıllı Teknolojileriyle Hoover Beyaz Eşya Modelleri

Her yıl birbirinden kullanışlı ürünlerle yenilenen Hoover katalog içeriği ev işlerinde ihtiyaç duyulan tüm gereksinimleri karşılar. Bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve kurutmalı çamaşır makinesinden oluşan Hoover beyaz eşya serisi 100 yılı aşkın tecrübenin sunduğu performans sayesinde yalnızca kendinize ve sevdiklerinize odaklanmayı mümkün kılar. Tüm beyaz eşya ürünlerinde yer alan hOn teknolojisi, akıllı aygıtlara yüklenebilen uygulaması aracılığıyla ürün performansını uzaktan takip etmeyi sağlarken, cihazın uzun süreli kullanımı için öneriler sunar. Kolay kurulumlu program cihaz ile kolay eşleştirilebilir. Ayrıca tüm beyaz eşyalar yeni enerji sınıfı etiketleri üzerinde enerji harcama seviyesinin yanı sıra, QR kodu ile ürün sayfasına erişebilme, çalışma esnasındaki gürültü şiddeti ve kullanılabilir hacim değerlerini içerir. İlginizi çekebilecek Hoover çamaşır makinesi modellerini değerlendirebilirsiniz.

Hoover güvenilir ve sağlam çamaşır makineleri yeni nesil Eco-Power Inverter motora sahiptir. Hoover güçlü kayış teknolojisi sayesinde sürtünmeyi azaltarak standart motora kıyasla 4 kat daha uzun ömürlüdür. Daha sessiz olması ve en iyi yıkama performansı bakımından Hoover % 60 daha fazla yüksek verimlidir. Bununla birlikte akıllı programlama özelliğiyle çamaşırların türüne göre otomatik program seçerek hem deterjan hem de enerji harcama miktarını azaltmaya yardımcı olur. Fitness, narin, taze, Anti-alerji, hızlı, All in One gibi standart programlara ek olarak özel hijyen ayarı da bulunur. Care Dose otomatik dozaj sistemi de 21 yıkama boyunca su ve deterjan miktarını otomatik olarak ayarlarken deterjan bittiğinde uyarı verir. Sıfır israf anlayışıyla üretilen solo kurutma makineleri ise hapsolan ısı miktarı sera gazı etkisini 30 kat azaltacak şekilde tasarlanmasının yanı sıra Aquavision özelliği sayesinde biriken suyu toplayarak israf etmemeyi sağlar.

Hoover maksimum verimlilik ve özenle ürettiği modern bulaşık makinelerini minimal tasarımlarıyla sergiler. Seramik, kristal gibi narin bulaşıklara hassas koruma sunar. Hoover özel Impuls yıkama teknolojisi yüksek yıkama devri sırasında motor gücünü değiştirmesiyle yıkama performansını artırır ve narin bulaşıkları korur. Total Care sepet tasarımı ile her ebattaki eşyaya uyum sağlayacak şekilde olmasıyla birlikte, kırılabilecek olanların da kolay yerleştirilmesi mümkündür. Yıkama bitince otomatik açılması kötü koku oluşumunu önlerken su normal seviyeyi aştığında taşmalara karşı koruma özelliği vardır. A enerji sınıfı sessiz bulaşık makineleri gece modu sayesinde ekstra sessiz olabilir ve 16 kişilik bulaşık yıkama kapasitesi yalnızca 10 lt su ile gerçekleşir. Hoover üçlü paslanmaz çelik filtresi kendi kendini temizleyerek makine için ideal bakım yapar.

Gıdaları ideal şartlarda muhafaza eden Hoover marka buzdolaplarında her detay düşünülerek tasarlanmıştır. Inox, gümüş, antrasit renklerden oluşan dış yüzeyleri mutfaklara modern bir hava katar. Kaliteli malzemelerden üretilen akıllı bağlantılı solo buzdolabı ailesi kullanışlı boyutları ile verimli performans sergiler. Hoover No Frost Pulse teknolojisi sayesinde dikey konumda yerleştirilmiş soğutucu kısım hava sirkülasyonunun sabit kalmasını sağlar. Özel Hoover nem filtresi bulunan çekmeceye konulan meyve sebzelerin doğal nem dengesinin %85-95 arasında olmasını sağlayarak yoğunlaşma yapmasını önler. Buzdolabının her köşesini etkin kullanmak için yapılan kapı rafları şişe ve diğer saklama kaplarına alan sunar.

Pişirmeye Yeni Nesil Dokunuş Katan Hoover Ankastre Serisi

Ankastre fırın, ocak, mikrodalga fırın, davlumbaz, bulaşık makinelerinden oluşan pişirme ürünleriyle Hoover, Inox ve siyah renkli görünümleriyle mutfak stiliyle uyum gösterir. Minimal çizgileri mutfaklardaki alandan tasarruf etmeyi mümkün kılar. Yaşam tarzına uygun pişirme teknolojileri lezzetli yemekleri sağlıklı pişirme koşullarında hazırlamayı sağlar. Pişirme ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunan tam dokunmatik ankastre fırınlar özel sıcak hava sirkülasyon sistemine sahiptir. Chef panel ile yemekler sabit ısıda hızlı sıcaklık geri kazanımıyla pişer. Maxi fırınlar için tasarlanan Pro panel 100 ayrı menfezle ayrıcalıklı hava sirkülasyonu sağlar. Çift hazneli fırınlar esnek pişirme alanı seçenekleriyle 2 ayrı fırınmış gibi kullanılabilir. Ayrıca 80 lt iç hacme sahip maxi fırınlardaki 5 ayrı rafta aynı anda yemek pişirilebilir. Hydro Easy Clean özelliğiyle alt kısma su eklenerek 30 dk boyunca 90⁰C sıcaklıkta buharlı fırın temizliği yapılabilir. Hoover fırın modellerine buradan da ulaşabilirsiniz.

Ankastre ocaklarda da her ayrıntıyı düşünen Hoover, gazlı ve vitroseramik ocaklar üretir. Farklı genişlik seçenekleri bulunan ocaklarda siyah, beyaz, Inox renkleriyle yeterli alternatif sunulur. Ayrıca cam ve çelik malzeme opsiyonu bulunan modeller güçlü ısıyı eşit dağıtır. 5 kW’a kadar ısınabilmesi sayesinde çok büyük pişirme gereçleri de kullanılabilir. Çift halkalı gözlerdeki ikili kontrol düğmesi sayesinde ayrı ayrı yönetilebilir. Hoover Pro-balance sistemine sahip döküm ızgaralar maksimum denge sağlayarak tencerelerin kaydırılarak hareket ettirilmesini kolaylaştırır. Temperli camların ise temizlenmesi oldukça pratiktir. Buharsız ve kokusuz bir ortam sunan ankastre davlumbazlar hem şık görünümlü hem de sessizdir. Siyah, beyaz, Inox renk alternatifleriyle her mutfağa yakışır. Ankastre ürünleri set olarak alınabildiği gibi ayrı olarak satışa sunulur.

Hafif ve Performanslı Modelleriyle Hoover Süpürgeler

Şarjlı dikey, yatay elektrikli ve robot süpürgelerden oluşan Hoover marka modeller konforlu bir süpürme deneyimi sunar. Dikey şarjlı süpürgelerin bulunduğu H-Free serisi çok fonksiyonlu temizleme teknolojisinin yanı sıra kablosuz kullanılabilmesi sayesinde tek şarj ile 45 dakikaya varan süreyle evin her alanına kablosuz erişim imkanına sahiptir. H-Lab Brushless Kompakt motor ile kablolu elektrikli süpürge performansı sunulur. Hem kolay seçilebilen temizleme modları hem de toza maruz kalmadan haznenin boşaltılması tek tuşla kolaylıkla yapılır. Tüm zeminler, koltuk, perde gibi yüzeylerin süpürülmesi çok fonksiyonlu başlıklarla pratiktir. Hoover H-Lab Flat Drive başlığı üzerindeki LED ışıklar sayesinde en karanlık köşeler ince detayına kadar görülerek temizlenir. Deep Care Intense Rolling başlığı kolay çıkarılarak temizlenir ve motor eski performansına kavuşur. Evin ideal temizliğini sağlamaya yardımcı robot süpürgeler 120 dk’ya kadar zahmetsiz süpürebilir.

Hoover Yorumları

Bir asırlık tecrübesiyle bugünlere ulaşan Hoover ev işlerini daha sorunsuz ve konforlu bir şekilde yapmayı mümkün kılarak temizliğe ayrılan zamanı azaltmaya katkıda bulunur. “Hoover alınır mı?” veya “Hoover nasıl bir marka?” gibi sorular ilk kez karşılaşan tüketiciler tarafından ilk akla gelen konulardır. Hoover hakkında yapılan değerlendirmelerin geneline bakıldığında memnuniyetin oldukça yüksek olduğu görülür. Hoover kullananlar fiyatına göre tam bir performans ürünü olduğunu sıklıkla belirtir. Ayrıca en çok ilgi gören ürünlerinden biri olan bulaşık makineleri için sessiz çalıştığı, eko modunda bile bulaşıkları çok iyi yıkadığı gibi noktalara dikkat çekilir. Hangi Hoover modelinin seçileceği konusunda karar verilemiyorsa Hoover yorum alanlarını dikkatle incelemenin faydası olabilir.

Hoover Nerede Satılıyor?

Hoover online sipariş ile ve Hoover satış mağazalarından alınabilir. Türkiye’de büyük bir satış hacmi bulunan Hoover giderek yaygınlaşır. Hoover geniş fiyat aralığına sahip bir markadır. Hoover fiyatları model, kullanılan teknoloji, hacim, boyut, malzeme gibi etkenlerden dolayı değişiklik gösterebilir. Hoover fiyat listesi detaylı incelenerek hesaplı alışveriş fırsatı bulmak mümkündür. Fiyatların geneline bakıldığında kısmen daha uygun fiyatlara rastlanılmasına ek olarak özellikle Hoover beyaz eşya fiyatları içerisinde daha bütçe dostu alternatifler görülebilir. Bununla birlikte Hoover en ucuz fiyatlarla kampanya zamanlarında karşılaşılabilir. Evdeki temizlik gereksinimlerini profesyonelce karşılayan Hoover marka ürünlerin fiyat ve özelliklerini istediğiniz gibi kıyaslayabilir, uygun fiyatı sunan mağazaları Akakçe üzerinden seçebilirsiniz.