1+1 Hoparlör

1+1 Hoparlör Fiyatları

308 farklı 1+1 Hoparlör için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

6 W10 W60 W1+12+10 - 100 TL 100 - 150 TL KabloluKablosuzGaming OyuncuSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 13Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Hoparlör Sayısı: 1+1 Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Hoparlör Sayısı 1+1 Toplam Güç Kumanda Tipi SatıcıToplam 66 satıcı. Ürün Puanı Renk

2+1 Hoparlör5+1 HoparlörGaming Oyuncu Hoparlör4+1 HoparlörBeyaz HoparlörKırmızı HoparlörMavi HoparlörPembe HoparlörSarı HoparlörSiyah HoparlörTuruncu HoparlörYeşil Hoparlör

En Çok Karşılaştırılan Hoparlörler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

1+1 Hoparlör Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 1+1 Hoparlör hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 1+1 Hoparlör:
  1. Rampage RMS-X9 2.0 RGB Hoparlör
  2. Logitech Z120 1+1 1.2 W Hoparlör
  3. Logitech S120 980-000010 1+1 2.3 W Hoparlör
  4. HP DHS-2101 1+1 12 W Hoparlör
  5. Rampage Falsetto RMS-G7 1+1 6 W Hoparlör

1+1 Hoparlör

Ses sistemlerinin kullanımı bilgisayar ve akıllı telefon gibi pek çok cihazla sağlanabilir. Bu sistemler hem masaüstü gibi sabit bilgisayarlar ile sabit şekilde hem de dizüstü gibi bilgisayarlarla mobil şekilde kullanılabilir. Evlerde, ofislerde hatta mekanlarda bile kullanıma uygun olan hoparlörler son derece pratik bir şekilde kullanılır. Telefon ya da bilgisayar olarak ses kaynağı seçilir ve bu cihazın hoparlör ile bağlantısı için kablolu ya da kablosuz seçenekler kullanılır. Bunun dışında hoparlörün çalışması için elektrik kablosunun bağlanması da gerekir. En çok tercih edilen ses ürünlerinden biri olan 1+1 ses sistemi seçenekleri son derece pratik bir şekilde kurulur ve kullanılır. Özellikle evlerde müzik dinlemek ya da dizi ve film izlemek için harika bir ses sistemi görevi görür. Bu alanda üretim yapan Snopy, Logitech, Rampage, Dark gibi en iyi markaların 1+1 hoparlör ürünleri Akakçe’de uygun fiyat seçenekleri ile bulunabilir. 1+1 bilgisayar hoparlörü olarak da bilinen bu cihazlar farklı boyut seçenekleri ile son derece kaliteli müzik deneyimi yaşamak için birebirdir.

1+1 Hoparlör Ne İşe Yarar?

Hoparlör gruplarında iki temel eleman bulunur. Bu temel elemanların yokluğunda ses sistemi ya da hoparlör oluşmaz. Bunlar bir adet speaker ve bir adet kabindir. Speaker olarak bilinen cihaz tiz sesleri sağlar ve ses seviyesini belirleyen ana elemandır. Bunun yanında kabin olarak bilinen eleman da bass olarak tanımlanan sesleri sağlayarak derinlik kazandırır. İkisinin bir arada kullanımı bir ses sisteminin oluşmasını sağlar. 1+1 ses sistemi grubunda ise bu her iki elemandan da bir adet bulunur. Diğer çok elemanlı sistemlere kıyasla daha düşük ses seviyesine ulaşıyormuş gibi görünse de hoparlör boyutuna göre 1+1 ses sistemleri de yüksek ses seviyelerine ulaşabilir. Aynı zamanda ses seviyesinin yanında ses kalitesi en önemli parametredir. Bass ve tiz oranlarının doygun ve yeterli şekilde olması 1+1 hoparlörün verdiği ses açısından hem müzik dinlerken hem de film izlerken çok önemlidir. Bu durum özellikle doğru kullanım alanlarında 1+1 sistemlerin harika iş çıkarmasını sağlar. Ofislerde müzik dinlemek ya da evde bulunan bilgisayar ile ses dosyalarını keyifli şekilde yürütmek için 1+1 sistemler tercih edilebilir.

1+1 Hoparlör Kullanımı

Bir adet speaker ve bir adet kabinden oluşan 1+1 PC hoparlör ürünleri birbirinden farklı kullanım alanına sahiptir. Özellikle bireysel kullanımlarda dizi, film, oyun gibi aktivitelere ek olarak müzik dinlemek için kulaklıklar tercih edilebilir. Ancak uzun süreli kulaklık kullanımı kulak bölgesinde ağrı ve rahatsızlıklara sebep olabileceği için çok konforlu değildir. Buna en iyi alternatif olarak istenen ses seviyesinde kullanılabilen, standart büyüklükteki bir oda içinde harika işler çıkaran 1+1 stereo hoparlör seçenekleri tercih edilebilir. Pratik bir şekilde kurulan bu hoparlörler ister bilgisayar ister telefon tarafından sağlanan sesleri rahatlıkla oynatabilir. Bu durum hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayar kullananlar için son derece önemlidir. Masaüstü bilgisayarlarda dahili bir hoparlör imkanı bulunmadığı için ekstra ses sistemi kullanılması zorunludur. Buna ek olarak dizüstü bilgisayarlarda daha yüksek ses seviyesi ve daha yüksek ses kalitesine ulaşmak için hoparlör kullanımı tercih edilebilir. Her iki durum için de ideal olan 1 artı 1 hoparlör seçenekleri pratik bir kullanım sunar. Özellikle oyuncular için büyük önem arz eden ses kalitesi 1+1 hoparlörler ile yüksek seviyede sağlanabilir. Ayrıca büyük kabinlere sahip hoparlörler ile hem tatmin edici bass’lar hem de yüksek ses seviyeleri elde edilebilir.

1+1 Hoparlör Bağlantı Seçenekleri

Pratik bir kullanım sunan kablosuz bağlantı seçenekleri özellikle ses sistemleri için büyük önem arz eder. Bu sistemlerden biri olan 1+1 hoparlörlerde de Bluetooth teknolojisi kullanılarak pratik ve stabil bir bağlantı imkanı sağlanabilir. Kablosuz bağlantı seçenekleri arasında en pratik olan Bluetooth teknolojisi özellikle Bluetooth 5.0 ile kısa sürede bağlantı sağlayabildiği gibi yüksek aktarım hızlarına da ulaşabilir. 1+1 Bluetooth hoparlör seçenekleri arasında özellikle pratik kullanım imkanı ile dikkat çeken bu modeller, pek çok kullanıcı tarafından en çok önerilen ürünler arasındadır. Cihazda bulunan Bluetooth donanımı sayesinde herhangi bir kablo kullanımına gerek kalmadan bağlantı sağlanabilir. Bu durum hem bilgisayar hem de telefonlarda yaygın şekilde bulunan Bluetooth teknolojisinin son derece kullanılabilir örneklerinden biridir. Özellikle bir odada spor yaparken ya da eğlenirken telefonunuzda rahatlıkla müzik açabilir, bu sırada da telefonunuzu yanınızda taşıyabilirsiniz. Bluetooth 5.0 teknolojisinin getirdiği avantajlardan biri olarak 10 metre mesafeye kadar stabil bir şekilde ve kopma yaşamadan kablosuz bağlantınızı koruyabilirsiniz.

1+1 Hoparlör Avantajları

1+1 hoparlör fiyatları özellikle ses kalitesinden önemli oranda etkilenir. Kullanıcıların büyük kısmı tarafından genellikle ses seviyesi dikkate alınsa da bir hoparlörün ses kalitesi en önemli parametredir. Ses kalitesi yüksek olan cihazlar daha kaliteli ve dolgun bass’lar sunar. Bu bass kalitesi sayesinde speaker tarafından aktarılan sesler de bass tonları ile uyumluluk oluşturur. Bu durum her alanda 1+1 hoparlörün kullanımı sırasında ses deneyimini fark edilir oranda arttırdığı için çok önemlidir. En iyi 1+1 hoparlör ürünleri, yüksek ses kalitesi sayesinde kullanıcılar tarafından 1+1 hoparlör önerisi seçenekleri arasında gösterilir. 1+1 hoparlör tavsiye seçeneklerinde bulunan modellerin sağladığı başlıca avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

1+1 Hoparlör Fiyat Seçenekleri

1+1 hoparlörün ne kadar kaliteli bir ses sağlayacağını anlamak için üretici firma tarafından sağlanan teknik verilerin incelenmesi gerekir. Bu teknik veriler 1+1 hoparlörün sağladığı ses derinliği, ulaşabildiği desibel seviyesi gibi pek çok teknik konu hakkında bilgi verir. Örnek olarak empedans değeri hem kulaklık hem de hoparlörler için son derece önemli bir değerdir. Bu değerin ölçümü ohm birimi ile yapılır. 16 ohm ile 8 ohm seviyesinde olan 1+1 hoparlörler sesin detaylarını son derece iyi şekilde aktarabilir. Bu durum başta müzikler için önemli olsa da dizi ve film izlerken de büyük önem arz eder. Aynı zamanda oyunlar sırasında ses detaylarını en iyi şekilde algılamak için empedans değerinin iyi olması önemlidir. Bu modeller 1+1 hoparlör fiyatları açısından da belirli farklılıkların oluşmasını sağlar.
Özellikle kabin boyutu daha büyük olan ürünler daha yüksek bass seviyesi ile sesi desteklediği için farklı fiyat etiketiyle müşteri karşısına çıkabilir. Bu durumda birbirinden farklı ürünler arasında farklı filtreleme seçeneklerini kullanarak kıyaslama yapmak, en kaliteli ürünler için verilen tüm teklifleri görüntülemek için Akakçe’yi tercih edebilirsiniz. Siz de elektronik ana kategorisi içerisindeki bilgisayar, donanım kategorisinde yer alan çevre birimleri kategorisinin hemen altında hoparlör ve 1+1 hoparlör ürünlerini bulabilirsiniz. Avantajlı kampanyalardan yararlanarak 1+1 hoparlör sahibi olma fırsatını kaçırmayın!