2+1 Hoparlör

2+1 Hoparlör Fiyatları

28 farklı 2+1 Hoparlör için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

1+12+15+16 W10 W0 - 100 TL 100 - 150 TL KabloluKablosuzGaming OyuncuSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Hoparlör Sayısı: 2+1 Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Hoparlör Sayısı 2+1 Toplam Güç Kumanda Tipi SatıcıToplam 73 satıcı. Ürün Puanı Renk

1+1 Hoparlör5+1 HoparlörBeyaz HoparlörGaming Oyuncu HoparlörKırmızı HoparlörMavi HoparlörPembe HoparlörSarı HoparlörSiyah HoparlörTuruncu HoparlörYeşil Hoparlör

En Çok Karşılaştırılan Hoparlörler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

2+1 Hoparlör Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan 2+1 Hoparlör hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı 2+1 Hoparlör:
  1. Logitech Z213 2+1 14 W Hoparlör
  2. Logitech Z333 2+1 40 W Hoparlör
  3. Logitech Z533 60 W 2+1 Kablolu Kumandalı Siyah Hoparlör
  4. Logitech Z313 2+1 25 W Hoparlör
  5. Jwin X18U 2+1 40W Hoparlör

2+1 Hoparlör

Hoparlör kullanımı yüksek desibel seviyelerine sahip sesler üretmek için çok önemlidir. Bu desibel seviyelerinin özellikle açık alan kullanımına uygun ve ortamdaki herkesin rahat bir şekilde duyabileceği özellikte olması bu donanımlar için ana parametrelerin başında gelir. Hoparlörler temelde iki farklı elemandan oluşur. Bunlar speaker ve kabin olarak isimlendirilir. Speaker olarak bilinen kısım tiz seslerin aktarılmasını sağlarken kabin kısmı da bass olarak bilinen daha kalın sesleri üretir. Bu noktada hoparlörün sahip olduğu speaker ve kabin sayısına göre harflerle isimlendirme yapılır. 2+1 hoparlör olarak bilinen modeller 2 adet speaker ve 1 adet kabin içerir. Ses kablosu sayesinde hem telefon hem de bilgisayarlara bağlanarak kullanılan hoparlörler çok pratik bir kullanım sağlar. 2+1 ses sistemi bilgisayar kullanımına uygun olduğu gibi akıllı televizyon ya da projektörlere de bağlanabilir. Bu şekilde oluşturulan sistemler ev sinema sistemi olarak bilinir. Logitech, Mikado, Trust, Dark gibi farklı markalar tarafından üretilen birbirinden kaliteli ürünlerin tamamı Akakçe’de bulunabilir.

2+1 Hoparlör Ne İşe Yarar?

Sıklıkla bilgisayar kullanımı görülen bu hoparlör ürünleri dizi ve film izlerken yüksek seviyede ses almayı mümkün kıldığı kadar yüksek kaliteli ses de üretilir. Özellikle bass kalitesinin ve doygunluğunun artması için tercih edilen 2+1 hoparlör ses sistemimodelleri oyuncular için de son derece önemlidir. Uzun süreli kulaklık kullanımı bir süre sonra rahatsızlık verebilir. Buna ek olarak yüksek ses kalitesi sağlayan kulaklık fiyatları hoparlör ürünlerine kıyasla daha yüksek olabilir. Bu nedenle hoparlör kullanımı daha büyük bir avantaj sağlar. Bu şekilde oyun ve filmlerdeki sahneleri en gerçekçi şekilde duymak, yaşanan aksiyonlara en hızlı şekilde tepki vermek mümkündür. 2+1 bilgisayar ses sistemi küçük alanlarda olduğu kadar büyük alanlarda da pratik kullanım sunar. Bu noktada cihazın sahip olduğu speaker sayısı önemli olsa da son derece küçük cihazlar ile tatmin edici ses seviyesi ve ses kalitesi elde etmek mümkündür. Bu nedenle en iyi ürüne karar vermek için üretici verilerini incelemek son derece önemlidir. 2+1 PC hoparlör olarak bilinen bu modeller farklı bağlantı seçenekleriyle kullanılabilir ve bluetooth gibi kablosuz bağlantı imkanları sayesinde bilgisayarlarla olduğu gibi telefonlarla da kolay bağlantı imkanı sağlar. Bu sayede herhangi bir müzik ya da video dosyasını oynatmak için sadece akıllı telefon kullanımı yeterli olur.

2+1 Hoparlör Çeşitleri

2+1 bilgisayar hoparlörü modelleri farklı çeşitlere ayrılır. Bass kalitesini sağlamak adına kullanılan kabin boyutları bu cihazın sağladığı ses seviyesini arttırmayı destekler. Buna ek olarak bass kalitesinin artması müziğin keyifli bir şekilde oynatılmasını da sağlar. Ev sinema hoparlörü olarak tercih edilen bu ürünler, en keyifli film ve dizilerin seyir zevkini arttırmak için kullanılabilir. Evlerde bulunan akıllı televizyon ya da sinema sistemlerin önemli parçalarından biri olan bu hoparlörler, 2+1 hoparlör önerisi anlamında kullanıcı tavsiyelerinin başında gelir. Televizyonların sahip olduğu dahili ses sistemleri özellikle evlerin büyük odalarında tatmin edici sonuçlar vermez. Bu durumu düzeltmek için 2+1 ses sistemi hoparlör modelleri, hem televizyonun sahip olduğu dahili hoparlörler ile birlikte kullanılarak daha kaliteli bir deneyimi destekleyebilir hem de tek başına kullanılabilir. Buna ek olarak bilgisayar kullanımı sırasında hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlarda tercih edilen hoparlör çeşitleri de bulunabilir. Bu modeller bilgisayarın ses çıkışını güçlendirmek için kullanılır. Masaüstü bilgisayarlarda hiç hoparlör çıkışı bulunmaz ve dizüstü bilgisayarlarda bulunan çıkışlar da yeterli kalitede ses üretemez. Bu nedenle 2+1 hoparlör kullanımı ile bilgisayarlara kaliteli ses çıkışları sağlanabilir. Ek olarak farklı mekanlarda müzik açmak için telefon bağlantısı kullanılan hoparlör modelleri de tercih edilebilir.

2+1 Hoparlör Boyutları

2+1 olarak bilinen hoparlörler boyut seçenekleri olarak en ideal özellikleri gösterir. Diğer modeller kadar çok sayıda speaker barındırmayan bu ürünler fazla yer kaplamaz. Buna ek olarak yine bu model hoparlörlerin kurulumu son derece kolaydır. Kablolu bağlantıya sahip ürünlerde gereksiz kablo kalabalığı bulunmaz ve her şekilde kolaylıkla kurulabilir. 2 artı 1 hoparlör çeşitlerinde yüksek bas kalitesi sağlamak için kullanılan kabinlerin boyutları farklılık gösterebilir. Bu durum ürünün daha az sayıda elemanla daha yüksek performans sergilemesini sağlamak adına çok önemlidir. 2+1 hoparlör bass performansını etkileyen bu durum sayesinde sadece 3 ses elemanı kullanılarak daha büyük ürünler ile aynı ses kalitesi elde edilebilir. Özellikle bass kalitesinin artması yüksek kalitede ses üretilmesini sağlar ve bu durum daha derin sesler servis eder. Bu noktada en iyi 2+1 hoparlör modeline karar verirken boyut parametreleri dikkate alınmalıdır. Hoparlörün 2+1 olması güçsüz ya da kalitesiz olduğunu gösteren bir parametre değildir.

2+1 Hoparlör Kullanım Alanları

Hoparlör ses kalitesini etkileyen durumları bilmek seçim aşamasında doğru parametreleri belirlemek adına önemlidir. 2+1 ses sistemseçenekleri arasından seçim yaparken pek çok farklı noktanın değerlendirilmesi gerekir. İyi hoparlöre karar vermeden önce teknik detayları bilmek önemlidir. Hoparlörlerin ses kalitesini belirleyen teknik verilerden biri empedans değeridir. Empedans değeri hoparlörün sağladığı seslerin detay kalitesini belirttiği için önemlidir. Empedans değeri birimi ohm olarak verilir ve bu değeri 16 ohm seviyesinde olması yüksek ses kalitesi açısından önemlidir. Bu değerden çok daha aşağıda cihazlar da bulunabilir ancak ortalama değer olarak ideal ses kalitesinin bu noktada sağlanması önemlidir. Buna ek olarak en iyi hoparlöre karar vermeden önce cihazın hangi amaçla kullanılacağını belirlemek gerekir. 2+1 olarak bilinen modeller için yaygın kullanım alanları aşağıdaki gibi özetlenebilir:

2+1 Hoparlör Fiyat Seçenekleri

Elektronik kategorisinde bulunan ses sistemlerinin hemen hepsinde olduğu gibi farklı teknik özellikler ve parametrelere bağlı olarak ürünlerin fiyat değerleri farklılık gösterebilir. 2+1 hoparlör fiyatları da bu farklılıklardan önemli oranda etkilenir. Özellikle cihazın kullanımında önem arz eden kablosuz seçeneklere sahip 2+1 hoparlör bluetooth seçeneklerine sahip ürünler, diğer ürünlere kıyasla çok daha avantajlı olduğu için yüksek fiyat etiketleri ile kullanıcı karşısına çıkabilir. 2+1 hoparlör ucuz seçenekleri değerlendirirken aynı zamanda fiyat/performans oranı en iyi olan ürünlerin belirlenmesi önemlidir. Bu noktada en ucuz 2+1 hoparlör fiyatlarını araştırmak ve bu fiyatlara sahip ürünler arasında gerekli filtrelemeleri uygulayarak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün bulmak Akakçe’de son derece kolaydır.
Birbirinden farklı teklifler ile 2+1 speaker fiyatlarının tamamını değerlendirebilir, istediğiniz ürünleri karşılaştırabilirsiniz. 2+1 hoparlör tavsiye seçeneklerinin başında gelen ürünlere en uygun fiyat imkanı ile sahip olabilirsiniz. 2+1 ses sistemlerini edinerek ister bilgisayarınızda ister telefonunuzda isterseniz de akıllı televizyonunuzda kullanın. Siz de elektronik ana kategorisi içerisinde bilgisayar, donanım kategorisinde yer alan çevre birimleri kategorisinin hemen altında hoparlör ve 2+1 hoparlör ürünlerini bulabilirsiniz. Birbirinden farklı kampanyalardan yararlanarak istediğiniz hoparlör ürünlerini avantajlı seçeneklerle alma fırsatını kaçırmayın!