Logitech

Logitech Z213 2+1 14 W Hoparlör

Logitech Z213 2+1 14 W Hoparlör

2 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.492,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 21 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adet5 iş günüSatıcı: Hepsiburada/Bypazar

Ürün Özellikleri: 2+1, Hoparlör Gücü: 14 W, Kablolu Kumanda


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Logitech Z213 2+1 14 W Hoparlör Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

En Popüler Logitech Hoparlörler
Benzer Ürünler

Logitech Z213

Kompakt boyutlarıyla öne çıkan Logitech Z213 modeli, uygun fiyatıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır. Logitech Z213 2+1 sistemi ve güçlendirilmiş sistemiyle performans konusunda ortalamanın üzerinde sonuçlar elde edilmesini sağlar. İster çalışma masasının üzerinde isterseniz de salonun küçük bir köşesinde kurabileceğiniz ses sistemiyle farklı deneyimler elde edebilirsiniz.

Logitech Z213 2.1 başarılı şekilde yapılandırılması ile beraber sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcılarının çoğu gereksinimine yanıt vermeyi başarır. Ev ortamından işyerlerine kadar her yerde rahat bir kullanım sunmasıyla öne çıkan Logitech Z213, kompakt ses sistemi oluşturmak isteyen kişiler için iyi bir seçim haline gelir.

Oyun oynarken ya da dizi izlerken daha iyi bir tecrübe edinilmesini sağlayan model, her ortama rahatlıkla uyum sağlar. Ebatları sayesinde küçük alanlarda bile etkileyici ortamlar yaratılmasını mümkün hale getirir. Logitech Z213 multimedia 2+1 speaker içerisinde iki tane uydu hoparlör ve bir tane subwoofer içerir.

Bas sesini hissedilebilir hale getirmesiyle dikkat çeken subwoofer, müzik dinlemeyi farklı noktaya taşıdığı için kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarır. Tek başına ortamın havasını değiştiren ve her dinlenilen öğeye ayrı derinlik kazandıran Z213, eşsiz performansıyla her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir.

Logitech Z213 yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde ürünün başarısı rahatlıkla görülebilir. Uygun fiyata kaliteli ses sistemi kurmak istiyorsanız Logitech Z213 2+1 siyah hoparlör modelini inceleyerek ve fiyatlarını karşılaştırarak hayalinizdeki ortamı zorlanmadan kurabilirsiniz.

Logitech Z213

Logitech Z213 Kompakt ve Şık Tasarımı

Logitech Z213 2+1 sistemi ilk olarak kompakt boyutlarıyla öne çıkar. Her bir hoparlörün yüksekliği 138 mm, genişliği 80 mm ve derinliği 79.5 mm’dir. 0.45 kg ağırlığında olmasıyla her yere rahat şekilde taşınabilir. Ayrıca kompakt boyutları ve hafifliği sayesinde taşımak da oldukça pratiktir. Logitech Z213 ürününün yüksekliği 183 mm, genişliği 130 mm, derinliği 197 mm’dir. 1.05 kg ağırlığında olmasıyla da dikkat çeker.

Logitech Z213 geleneksel subwooferlar ile kıyaslandığında hafif yapıda olduğu için birçok kullanıcı tarafından tercih sebebi haline gelir. Küçük ebatlarıyla beraber zarif ve hoş bir tasarıma sahip olan Logitech Z213, konulduğu ortama farklı hava kazandırabilir. Geniş ızgarası sayesinde ses performansını iyileştirirken görsel olarak da farklı bir doku kazanır.

Izgara, özel tasarımıyla ürünün daha teknolojik görünmesini mümkün kılar. Subwoofer minimal çizgilere sahip olduğu için zarif parçalar kullanmayı seven kişiler için iyi bir seçim haline gelir. Aynı zamanda kutu içerisinde kablolu ses denetleyicisi denilen bir parça çıkar. Böylece ses seviyesini Logitech Z213 ürününün kendi parçaları aracılığıyla ayarlayabilir, bağlandığı cihaz üzerinde herhangi bir işlem yapmadan istediğiniz seviyelere ulaşabilirsiniz.

Fonksiyonel olduğu kadar şık tasarıma da sahip olmasıyla öne çıkan Logitech Z213 2+1 ses sistemi kullanıcı odaklı dizaynı ile öne çıkar. Logitech Z213 en ucuz seçeneklerini inceleyerek kaliteli bir ses sistemi donanımına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz ve müzik keyfinizi taçlandırabilirsiniz.

Logitech Z213 Genel

Logitech Z213 Ses Performansı

Logitech Z213 2+1 performans konusunda kullanıcılarını memnun eden özelliklerle donatılır. Stereo tipinde olan Logitech Z213, biri sol diğeri sağ hoparlör olmak üzere iki farklı kanal kullanması sebebiyle dinletilerin daha doğal şekilde üretilmesini sağlar. Sesi iki kanal vasıtasıyla kaliteli olacak şekilde düzenleyerek daha bir performans elde edilmesini mümkün hale getirir.

Ayrıca Logitech Z213 iki kanallı sistemi sayesinde müzik dinlerken vokalle enstrümanı başarılı şekilde ayırarak her ayrıntının rahatlıkla duyulmasına imkân tanır. Böylece dinlenilen şarkılardan ayrı bir keyif alınmasını sağlar. Aksiyon sahnelerinin yoğunlukta olduğu filmler izlerken de sesleri gürültülerden arındırarak iyi şekilde yansıtması, ürününün öne çıkan detayları arasındadır.

Aynı şekilde başarılı ses üretimi sayesinde oyun oynarken de detayları daha iyi şekilde görmenizi sağlar. Logitech Z213 multimedia hoparlör toplam gücü 7W’dir. Hoparlörler 3W ve subwoofer 4W güce sahiptir. Logitech Z213 multimedia 2+1 hoparlör az güç tükettiği için elektrik faturalarında da etkisini oldukça az gösterir. Logitech Z213 ses çıkışını optimize edilmiş sistemsel yapılandırması ile destekleyerek yüksek seviyelerde yaşanabilecek kayıpları ortadan kaldırarak kalitesini sürdürmeye devam eder.

Z213 modelini farklı kullanım amaçları için tercih edebilir, aktivitelerinize eğlence katabilirsiniz. Logitech Z213 hoparlör farklı sesler için geliştirilmiş bir performans sunduğundan her türlü ihtiyaca yanıt vermeyi başarır. Z213 fiyat opsiyonlarına göz atarak bütçenize uygun olan alternatifi vakit kaybetmeden bulabilir, hayalinizdeki donanıma kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Logitech Z213 Hoparlör

Pratik Kullanımıyla Logitech Z213

Logitech Z213 özellikleri ile kullanıcılarının çoğu beklentisine başarılı şekilde yanıt verir. Logitech Z213 2.1 speaker ilk olarak boyutlarıyla dikkat çekse de pratik kullanımıyla da kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. Logitech Z213 simetrik görünüme sahip olan tasarımıyla satın alacağı donanımın dizaynına önem veren kullanıcılara seslenir. 3.5 mm kulaklık jakı bulunduğu için bu bağlantıya sahip olan telefonlarla rahatlıkla kullanılabilir.

Logitech Z213 modelinde güç, ses düğmeleri ve 3.5 mm’lik jak girişi aynı yerde olduğu için oldukça rahat bir kullanım sunar. Logitech Z213 ürününün arka tarafında yer alan kontrol düğmesi aracılığıyla akustik tercihlerinize göre bası kalibre edebilir, hayalinizdeki ses deneyimini elde etmeye başlayabilirsiniz. Fonksiyonelliği ile Logitech Z213 inceleme ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar almayı başarır.

Subwoofer çalışma sırasında çok fazla titreşim sunmadığı için masanın üzerinde de rahat bir şekilde kullanılabilir. Aynı zamanda televizyonların yan tarafında küçük bir ses sistemi işlevi de görebilir. Logitech Z213 14 W 2+1 ses sistemi kullanıcılarına geniş kullanım alanı sunması ile de dikkat çeker.

Her türlü kullanım amacına hitap ettiği için birçok kişi tarafından tercih edilir. Günlük hayatınıza pratiklik katacak bir parça arıyorsanız Logitech Z213 sizin için iyi bir seçenek olabilir. “Logitech Z213 alınır mı?” diye merak ediyorsanız ürünü daha yakından inceleyebilir, bütçenizi zorlamadan ve vakit kaybetmeden kaliteye sahip olabilirsiniz.

Logitech Z213 Hoparlör Çapraz

Logitech Z213 ile Z150 Farkları

Logitech Z213, ilk olarak Logitech Z150 modelinden içerdiği ekstra hoparlör ve kontrol düğmesi ile ayrılır. Daha bütün bir sistem olduğu için kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Aynı zamanda selefinde uzaktan kumanda olmamasına rağmen Z213’te vardır. Z213’te RMS 7W iken Z150’de 3W’dir. Performansa önem veren kişiler için daha iyi bir seçim haline gelir. Z213’ün kanal yapısı 2.1 iken Z150’nin 2.0 olduğu için daha yeni teknolojiler içerir.

Olumlu ve Olumsuz Yanlarıyla Logitech Z213

Logitech Z213 multimedia hoparlör siyah özellikleriyle sınıfının dikkat çeken modelleri arasında bulunur. “Logitech Z213 nasıl?” diye merak ediyorsanız detayları inceleyerek aklınızdaki soru işaretlerini giderebilir, Logitech Z213 modeline geniş bir çerçeveden bakabilirsiniz.

  • Logitech Z213 ilk olarak küçük ebatlarıyla öne çıkar. Bu sayede her yere rahat şekilde sığdırılabilir. Üstelik küçük boyutları sayesinde bir yerde sabit olarak kullanılması zorunlu değildir.
  • Logitech Z213 kablolu kontrol düğmesi sayesinde güce, ses düzeyine ve 3.5 mm’lik jak girişine rahatlıkla erişilmesini mümkün kılar. Bağlandığı cihazdan uzak olunduğunda bu kontrol düğmesi üzerinden çeşitli ayarlamalar rahatlıkla yapılabilir.
  • 14 Watt tepe değeriyle her ses seviyesinde başarılı performansa imza atar. Yüksek seviyelerde gürültüyü azaltarak kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılar. Aynı zamanda tizlerde de bozulmaları ortadan kaldırarak her açıdan geliştirilmiş bir ses deneyimi sunar.
  • Televizyon, akıllı telefon, bilgisayar, tablet ya da müzik çalar gibi farklı parçalarla birlikte kullanılabildiği için işlevsel bir ürün olma özelliği gösterir. Farklı parçalarla uyum yakalama yeteneği sayesinde kullanıcılarının günlük hayatına fonksiyonellik kazandırır.
  • Logitech Z213 alttan atımlı olduğu için sesi daha net ve akıcı bir şekilde yansıtır.
  • Kablolu olması, bazı kullanıcılar için olumsuz bir özellik olabilir. Bluetooth bağlantısı içermediği için cihazlarla senkronize etmeniz gerektiğinde kablo kullanmanız gerekir.
  • Logitech Z213 ürününün toza, suya ya da darbeye karşı dayanıklı olmaması da bazıları için negatif bir özelliktir.

Özellikleriyle Logitech Z213 sınıfının önemli ürünleri arasında yer alır. Kaliteli bir parçayla günlük hayatınıza farklı bir hava katmak istiyorsanız Z213 Logitech fiyat opsiyonlarını inceleyebilir, hayalinizdeki donanıma uygun fiyatlar ile erişebilirsiniz.

Logitech Z213 Kontrol

Logitech Z213 2+1 14 W Hoparlör Fiyat Analizi

Logitech Z213 2+1 14 W Hoparlör son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech Z213 2+1 14 W Hoparlör Özellikleri

Hoparlör Sayısı:   2+1
Hoparlör Gücü:   14 W
Kumanda Tipi:   Kablolu Kumanda
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.84 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Logitech Z213 2+1 14 W Hoparlör Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Logitech Z213 2+1 14 W Hoparlör İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech Z213 2+1 14 W HoparlörLogitech Z211 7 W 2+1 HoparlörCreative SBS A250 9 W 2+1 HoparlörLogitech Z313 2+1 25 W Hoparlör
 Logitech Z213 2+1 14 W HoparlörLogitech Z211 7 W 2+1 HoparlörCreative SBS A250 9 W 2+1 HoparlörLogitech Z313 2+1 25 W Hoparlör
Fiyat 2.492,00 TL
2 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok 1.679,00 TL
38 satıcı
Popülerlik8. Popüler Logitech Hoparlör--3. Popüler Hoparlör
Ortalama Puan1 yorum-3 yorum
Hoparlör Sayısı2+12+12+12+1
Toplam Güç14 W7 W9 W25 W
Kumanda TipiKablolu--Kablolu
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı