Horlama Önleyici

Horlama Önleyici Fiyatları

402 farklı Horlama Önleyici için fiyatlar listeleniyor.

Breathe Right Horlama Önleyici Nozovent Horlama Önleyici Minion Horlama Önleyici Rituel De Beaute Horlama Önleyici Otifleks Horlama Önleyici Philips Horlama Önleyici

Fiyatı Düşen Horlama ÖnleyicilerTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 17Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

StetoskopMedikal KorseKulak Bakım ÜrünüOrtopedik MinderVaris ÇorabıTansiyon Aleti Yedek ParçaMenstrual KapOrtopedik TabanlıkBandajBreathe Right Horlama ÖnleyiciNozovent Horlama ÖnleyiciMinion Horlama Önleyici

En Çok İlgi Gören Horlama Önleyiciler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Horlama Önleyici Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz Horlama Önleyici Fiyatları Hakkında

Horlama Önleyici kategorisinde 402 farklı ürün bulunuyor.

50 TL'ye kadar 187, 50 TL ile 150 TL arası 149, 150 TL ve üzeri 65 Horlama Önleyici bulunuyor.

Şu anda 17 adet Horlama Önleyici indirimi var. İndirim oranları %10 ile %70 arasında değişmekte.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Horlama Önleyici markaları, Breathe Right, Nozovent, Minion, Rituel De Beaute, Otifleks ve Philips.

Horlama Önleyici Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Horlama Önleyiciler hangileri?

Bugün Akakçe'de 402 farklı model arasında

En çok satan Horlama Önleyiciler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Horlama Önleyici:

  1. Breathe Right Klasik 10'lu Burun Bandı
  2. Nozovent Orta Boy (M) Burun Açıcı Aparat
  3. Minion Oksimax Horlama Seti
  4. Oniris Horlama ve Uyku Apnesi Protezi
  5. Breathe Right Extra 10'lu Burun Bandı

Horlama Önleyici

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan sağlık ve kişisel bakım ürünleri, sayısız çeşitlilik ile sizlere sunulur. Cilt, saç, el, ayak ve vücut bakımı için kullanılan ürün birçok marka tarafın üretilir. Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için kişisel bakım rutinlerine özen göstermek oldukça önemlidir. Birçok medikal firması, insan sağlığı ile ilgili konularda tasarladıkları ürünler ile ön plana çıkar. Geniş ürün yelpazesine sahip ürünler, kullanıcılara birçok seçme alternatifi yaratır. Medikal ürünler arasında tansiyon ölçüm aleti, şeker ölçüm aleti, ateş ölçer ve horlama önleyici ürünler ön plana çıkar. Yaygın görülen uyku problemleri arasında yer alan horlama, kişilerin hayat kalitesinin düşmesine neden olabilir. Farklı sebeplerden ortaya çıkan horlama, belirli yöntemlerle daha az rahatsız edici hale gelebilir. Basit horlama problemleri bazı ekipmanlar ile rahatlatılabilir. Uyku esnasında nefes alma ile birlikte oluşan titreşimler, kişinin kendisini ve etrafındakileri rahatsız edebilir. Erkek ve kadınlarda sıklıkla karşılaşılan bir problem olan horlama için doktor tavsiyesi ile çeşitli medikal ürünler kullanabilirsiniz.

Horlama Önleyici Nedir?

Uyku sırasında bazı bölgelerde gevşeme refleksleri meydana gelir. Yutak, damak, küçük dil ve bademcik bölgelerinde oluşan gevşeme nefes alıp verme sırasında titrer. Ortaya çıkan titreşim yumuşak dokularda horlama sesinin oluşmasına neden olur. Horlama problemi yaşayan kişiler uyku seanslarını daha verimsiz geçirebilir. Horlamanın şiddetine bağlı olarak doktorlar farklı tedavi yöntemleri uygulayabilir. Solunum güçlüğünden kaynaklanmayan horlamalar çoğu zaman kişilere fazla zarar vermemesi ile bilinir. Basit düzeydeki horlamalar sizi ve yanınızda uyuyan kişiyi rahatsız edebilir ve sürekli bölünen uykulara neden olabilir. Horlama problemlerinde doktora başvurarak durumunuzu öğrenebilir, uzman tavsiyesi ile bazı yöntemlere başvurabilirsiniz. Basit ve hafif düzeydeki horlama problemleri uykunun verimsiz geçmesine ve yorgunluğa neden olabilir.
Solunuma engel olmayan horlama çeşitleri bazı önlemler ile hafifletilebilir. Medikal ürünler basit düzeydeki horlama problemleri için işlevsel ürünleri sizlere sunar. Burun bandı, burun aparatı, yastık, sprey, dişlik, çene bandı gibi ürünler etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir. Şiddetli ve ileri düzeydeki horlamalar için uygulanabilecek yöntemler farklıdır ve mutlaka uzman hekime danışmakta fayda vardır. Şiddetli horlama problemleri için KBB hekimlerine başvurabilir, uyku laboratuvarlarında yapılan testlere girebilirsiniz. Horlama problemi kalitesiz uykuya ve ilerleyen zamanlarda sinirli ve huzursuz ruh haline neden olabilir. Basit horlama sorunları için çeşitli ürünler ile horlamanın şiddetini hafifletebilirsiniz. Horlama ile ilgili birçok ürün piyasada yer alır. Uyku konforunuzu artırmak için uzun araştırmalar sonucu tasarlanan ürünlere göz atabilirsiniz.

Horlama Önleyici Nasıl Etki Eder?

Horlamayı önleyici ürün çeşitlerine Akakçe’de sağlık ürünleri kategorisinden ulaşabilir, uygun fiyatlı ürünleri inceleyebilirsiniz. Horlama problemi denilince akla ilk olarak burun bantları gelir. Horlama önleyici burun bandı çeşitleri birçok marka tarafından sizlere sunulur.

Horlama problemi kişinin hayat kalitesini olumsuz yönde etkileyebilir. Özellikle gece uykularının keyifsiz ve huzursuz geçirilmesi, kişinin gün içinde daha agresif olmasına neden olabilir. Basit fakat etkili yöntemler olan horlama engelleyici ürünler, birçok kullanıcının favorileri arasında yer alır. Hafif şiddete horlamalarda kullanılabilen yardımcı ürünler ile daha konforlu uyku seansları geçirebilirsiniz.

Horlama Önleyici Çeşitleri

Horlama önleyici cihazlar ve ürünler kişilerin yaşadığı problemleri çözmeleri amacıyla özel olarak medikal firmaları tarafından tasarlanır. Burun, ağız, diş, boğaz gibi bölgelere etki eden ürünler, solunumun daha rahat gerçekleşmesini sağlayabilir. Hekim görüşü alarak horlama problemi ile başa çıkabilirsiniz. Hafif düzeyde yaşanan horlama problemleri için kullanım şeklinize uygun ürünleri değerlendirebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile sunulan modeller, farklı bölgelere etki etme özelliğine sahiptir. En sık tercih edilen çeşitler arasında burun bandı, yastık, sprey, aparat, dişlik, burun klipsi, kafa ve çene bandı gibi ürünler yer alır. Beklentilerinizi karşılayan ürünler ile daha huzurlu gece uykuları geçirebilirsiniz.
Horlama önleyici burun klipsi, kafa bandı, çene bandı, bileklik, saat, yüzük, burun tıkacı, kemer gibi ürünler de kullanıcıların dikkatini çeker. Horlama önleyici yastık normal yastık modellerinden farklı özelliklere sahiptir. Solunum sisteminde yer alan yumuşak dokuların gerilmesine yardımcı olan özel yastık, horlamanın azalmasına destek olabilir. Oluşan titreşimlerin yumuşak dokuya çarpması ile ortaya çıkan sesler, gerilmiş dokularda daha nadir görülebilir. Yastık uyku sırasında boyun bölgenizin ideal pozisyonda tutulması için özel olarak geliştirilmiştir. Uyku sırasında yaşanan nefes tıkanıklığı gibi solunum problemleri için de avantaj sağlayan yastıkları tercih edebilirsiniz. Sık tercih edilen ürünlerden biri de horlama önleyici kemerdir.

Horlama Önleyici Kullanım Şekilleri

Horlamanın önüne geçmek için kullanılan çeşitli ürünler, sundukları farklı avantajlar ile ihtiyaçlarınıza cevap vermeye çalışır. Ağız ve burun aparatları, burun bantları, spreyler ve diğer ürünler ile gece uykularını daha rahat geçirebilirsiniz. Horlamanın şiddetine göre farklı ürünlere yönelerek, kendiniz için en iyi horlama önleyici ürünü bulabilirsiniz. Hava geçişini rahatlatmayı amaçlayan ürünler, farklı teknik özelliklere sahiptir. Son teknoloji ile geliştirilen çeşitler burun, ağız, diş, çene ve boyun gibi solunumu önemli derecede etkileyen bölgelere uygun olarak tasarlanır. Horlama önleyici ağız aparatı, çene bölgesini ileriye doğru sabitleyerek yutak bölgesinin açılmasını sağlar. Ayrıca horlama önleyici çene bandı modelleri de çene kemiklerinin ideal pozisyonda konumlanmasına destek olabilir.
Horlama önleyici aparat çeşitleri arasından ağız ve burun bölgelerine uygun ürünlerden gereksinimlerinizi karşılayanları tercih edebilirsiniz. Horlama önleyici yorumlarını inceleyerek farklı kullanıcıların deneyimlerine göz atabilir, sizin için en uygun ürüne karar verebilirsiniz. Birçok farklı çeşit ile sunulan ürünler solunum bölgelerine etki ederek daha rahat nefes almanıza yardımcı olabilir. Horlama önleyici bant çeşitleri kullanıcıların yoğun talep gösterdikleri arasında yer alır.

Avantajlı Horlama Önleyici Fiyatları

Horlama problemi için özel olarak geliştirilmiş ürünler, sayısız çeşitliliğe sahiptir. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Breathe Right, Nozovent, Beurer, StopEver, Beddo, Getwell, Otifleks, Acura, Anka gibi birçok markanın horlama engelleyici çeşitlerine Akakçe üzerinden avantajlı ve uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilir, fiyatları kıyaslayarak bütçeniz için en ideal ürünleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Horlama önleyici fiyatları marka, model, özellik ve ürünün sunduğu avantajlara bağlı olarak farklı seçeneklere sahiptir. Kullanım kolaylığı sunan ürünleri deneyebilir, fayda görürseniz kullanıma devam edebilirsiniz.
Horlama sorunlarını engellemeye odaklı araştırmalar sonucu piyasaya sunulan horlama önleyici ürünler ile hayat kalitenizi yükseltebilirsiniz. Basit düzeydeki horlamalar için elverişli olan ürünler ile daha rahat uykular geçirebilirsiniz. Horlama şiddetini öğrenmek ve sorunun asıl kaynağını bulmak için öncelikle bir uzman hekime danışabilirsiniz. Hafif şiddette yaşanan horlamalar için bant, aparat ve sprey çeşitleri arasından kullanımınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz.