İç Cephe Boyası

İç Cephe Boyası Fiyatları

56.548 farklı İç Cephe Boyası için fiyatlar listeleniyor.

Dyo İç Cephe Boyası Polisan İç Cephe Boyası Filli Boya İç Cephe Boyası Marshall Boya İç Cephe Boyası Fawori İç Cephe Boyası Permolit İç Cephe Boyası

Aktüel Broşürlerden İç Cephe Boyaları

  • Dyo Dinamik İç Cephe Boyası 15 LBauhaus 1.150,00 TL
  • Dyo Dyoplast İç Cephe Boyası 15 LBauhaus 975,00 TL
  • Dyo Hidrolux 2.5 LBauhaus 425,00 TL
  • Dyo Dyosen Sentetik Parlak Boya 2.5 LBauhaus 365,00 TL
  • Dyo Hobi Lux Su Bazlı Akrilik Boya 0,9 LBauhaus 215,00 TL
  • Koçtaş Basic Yarı Mat İç Cephe Boyası 12,5 kgKoçtaş 799,90 TL
  • Koçtaş Basic Silikonlu Mat İç Cephe Boyası 12,5 kgKoçtaş 419,90 TL
  • Koçtaş Basic Plastik Boyası 12,5 kg BeyazKoçtaş 369,90 TL
  • Koçtaş Basic Yağlı Boya 2,5 kg SiyahKoçtaş 269,90 TL

Fiyatı Düşen İç Cephe Boyaları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

2,5 lt7,5 lt15 lt10 kg20 kgBeyazGriSilinebilirPlastikSilikonMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Kuruma Süresi Tek Katta Boyanabilen Alan Ağırlık Boyut Parlaklık Türü Ürün Puanı Renk

Dış Cephe BoyasıYalıtım BoyasıVernikSprey BoyaTavan BoyasıKapı BoyasıAstar BoyaBoya RulosuEpoksi BoyaDyo İç Cephe BoyasıPolisan İç Cephe BoyasıFilli Boya İç Cephe Boyası

En Çok Karşılaştırılan İç Cephe Boyaları

İç Cephe Boyası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

İç Cephe Boyası Sıkça Sorulan Sorular

Uygun Fiyatlı İç Cephe Boyası Akakçe’de

Evlerin her odasında kullanılabilen ve bulunduğu ortamın havasını değiştiren iç cephe boyası çeşitleri tarzınızı da yansıtır. Özellikle ev dekorasyonunda büyük bir öneme sahip olan iç cephe boyaları birbirinden farklı renk alternatifiyle sunulur. Evini baştan aşağı yenilemek isteyenler hem tarzları hem de sezonun trend tonlarını göz önünde bulundurarak bu geniş renk skalası içinden seçim yapabilir. İç cephe boyası markaları samimi bir atmosfer yaratacak sıcak tonlardan sakin bir enerji yayacak renklere kadar çeşitli seçenekler sunar. Kapalı alanlarda etkili sonuçlar alınmasını sağlayan iç cephe boyalarının avantajlarından biri de kolay uygulanabilmeleridir. Farklı yüzeylere uygun olarak çeşitlendirilen boyalar nem ve deformasyonlara karşı dayanıklı yapılarıyla da tercih edilir. Çeşitli bileşenlerle üretilen ve görünüm olarak da birbirinden ayrılan en iyi iç cephe boyası çeşitleri bu özellikleri nedeniyle farklı bütçelere hitap eder. Ev ve iş yerlerinde duvarların yanı sıra kapı ve panelleri canlandırmak amacıyla da kullanılan iç cephe boyalarını akakce.com üzerinden inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olan boya fırçası fiyatlarını da indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

İç Cephe Boyası Çeşitleri ve Özellikleri

Markalar tarafından farklı bileşenlerle üretilen iç cephe boyası çeşitleri özellikleri ve görünümleri bakımından değişiklik gösterir. Ev ve iş yerleri gibi yaşam alanlarına canlılık ve hareket katmanın en kolay yollarından biri olan iç cephe boyaları genel olarak su bazlı iç cephe boyası ve yağ bazlı boya olmak üzere ikiye ayrılır. Günümüzde daha sık tercih edilen su bazlı boyalar ise silikonlu ve plastik gibi çeşitlere sahiptir. Geleneksel plastik boyalar geçmişten beri yaygın olarak kullanılsa da özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte boya çeşitleri de değişikliğe uğrar. Yeni nesil boyaların başında ise silikonlu boyalar gelir. Sağlıklı ve ekonomik bir alternatif olan plastik iç cephe boyası çeşitleri mat bir görünüme sahiptir. Pürüzlü bir yapıya sahip olan boyaların en önemli avantajlarından biri kapatıcılığının yüksek olmasıdır. Kokusuz olan plastik boyalar aynı zamanda uygulama sonrasında hızlı bir şekilde kurur. Yeni nesil silikonlu iç cephe boyası çeşitleri ise genellikle yarı mat ya da parlak görünümleriyle öne çıkar. Uygulandığı alana pürüzsüz bir görünüm veren boyalar silinebilir özelliğe sahiptir. İpeksi mat, yarı mat gibi çeşitleri olan silikonlu boyalar özellikle dekoratif bir görünüme sahip olmalarıyla da tercih nedeni olur. Buradan boya çeşitlerini ve özelliklerini inceleyebilir ve uygulama alanına göre ister iç cephe boyası 10 kg ister 20 kilo gibi alternatifleri tercih edebilirsiniz.

İç Cephe Boyası Fiyatları

Kapalı alanlarda dekorasyon ve yenilik amacıyla kullanılan boyalar farklı içeriklere ve özelliklere sahiptir. İç cephe boyası fiyatları da bu değişen özelliklere göre farklılık gösterir. Bu anlamda, su bazlı ve yağ bazlı boyalar ile silikon ve plastik boyaların fiyatları bu boya çeşitlerinin yapıları ve görünümleri nedeniyle birbirinden farklıdır. Aynı zamanda, bu boyaların uygulanabildiği alanlar da değişiklik gösterir. Markalar duvar, kapı, panel, cam ve ahşap alanlar için farklı özelliklerde boya üretimi yapar. Boyalar, ilgili yüzeylere doğrudan ya da aşamalı bir şekilde uygulanabilir. Doğrudan boyanın uygulanmayacağı alanlara macun, dolgu ya da renksiz astar boyalar da uygulamak gerekir. Tüm bu boya çeşitlerinin fiyatları markaya ve bileşenlere göre değişiklik gösterir. Uygulama biçimi ve boyanın temizliğinin nasıl olduğu da fiyatları etkileyen faktörler arasında bulunur. Pürüzsüz bir görünüme sahip olan silinebilir iç cephe boyası ve ısı yalıtımlı boya çeşitleri diğer boyalara göre farklı fiyatlandırılır. Buradan iç cephe boyası renkleri ve fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun boya çeşidini belirleyebilirsiniz.

İç Cephe Boyası Alırken Dikkat Edilecekler

İç cephe boyası seçiminde boyanın kalitesi ve özelliklerinden kullanım alanına, renklerden dayanıklılığa kadar pek çok etkene dikkat etmekte fayda bulunur. Boyanın parlak ya da mat olması ve silinebilir özelliğe sahip olması da önemli faktörler arasındadır. Özellikle çocuklu aileler için çabuk kirlenen duvarların temizliğinin pratik olması büyük önem taşır. Bu anlamda, duvarların yalnızca nemli bir bezle temizlenebilmesini sağlayan su bazlı silikonlu boyalar doğru tercihtir. Nefes alan bir yapıya sahip olan bu boyalar silindikten sonra da pürüzsüz görünümlerini korur. Plastik boyalarda ise temizlik için daha zahmetli işlemler uygulamak gerekir. Bu boyaların en önemli avantajı ise ekonomik olmalarıdır. Renkler de boya seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Uygulama alanını çok daha aydınlık göstermek isteyenler beyaz iç cephe boyası gibi açık renklere yönelebilir. Özellikle evlerin salon ve mutfak gibi bölümleri için uygundur. Siyah iç cephe boyası gibi koyu tonları ise yalnızca belli alanlarda kullanarak çok daha modern bir görünüm elde edebilirsiniz. İç cephe boya yorumları ve kullanıcı deneyimleri de boya satın alırken size yardımcı olacaktır.

İç Cephe Boyası Kampanyaları

Ev ve iş yerlerinde dekorasyonun önemli ögelerinden biri olan boyalar farklı özelliklere sahiptir. Bu özellikler iç cephe boyası çeşitleri fiyatlarının da değişmesine neden olur. Silinebilir özellikte olması, ısı yalıtımı yapması ve görünüm bu özellikler arasındadır. Günümüzde en sık kullanılan su bazlı boyaların çoğu silinerek pratik bir şekilde temizlenebilir. Özellikle silikonlu boyaların tercih edilmesinde temizliğin kolay olması büyük bir etkendir. Deterjana bile gerek kalmadan yalnızca nemli bir bezle silinen duvarlardan lekeler ve kirler kolaylıkla çıkar. Diğer boya çeşitlerinde ise temizlik yaparken boyanın rengine zarar verme riski vardır. Bununla birlikte, plastik boya çeşitleri de ekonomik ve sağlıklı bir alternatif olmasıyla tercih edilir. Evinizde hangi boyayı tercih edeceğinize karar verirken iç cephe boyası tavsiyesi ve yorumlarını dikkate alabilirsiniz. Ortamın büyüklüğüne göre hacmi değişen boyaların da fiyatları farklıdır. İç cephe boyası 15 kg ve 20 kg alternatifleri ile ortalama 50 m²’lik bir alan boyanabilir. Hacme göre fiyatları değişen boyaları daha uygun fiyatlarla satın almak için ise kampanya ve indirimleri takip edebilirsiniz. En iyi boya fiyatları avantajı sunan kampanya dönemleri sayesinde bütçenizi zorlamadan aradığınız ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kaliteli İç Cephe Boyaları

Geniş bir kullanım alanına sahip olan en ucuz iç cephe boyası çeşitleri farklı kalite ve görünümlerde kullanıcılara sunulur. Ev ve iş yerleri gibi kapalı alanlarda bulunan duvarlar, kapılar, camlar ve pencere pervazları gibi bölümlerde kullanılan boyaların kalitesi bazı özelliklere göre anlaşılabilir. Kaliteli boyaların kapatma işlevi oldukça yüksektir. Özellikle duvarlarda, uygulamanın ardından altta kalan bölümün görünmemesi gerekir. Bu anlamda, duvarın niteliğine göre uygulanan boya miktarı değişir. İç cephe boyası 20 kg seçenekleriyle salon gibi geniş alanlar rahatlıkla boyanabilir. Boyanın rulo fırçalarla pratik bir şekilde uygulanabilmesi ve hızlı kuruması da kullanıcıların aradığı özellikler arasında bulunur. İç cephe boyalarının çizilmelere, sürtünmelere ve silinmeye karşı dayanıklı olması da boyaların kalitesini ortaya çıkaran faktörlerden biridir. Farklı özelliklere sahip boyalar geniş bir renk alternatifine sahiptir. İster gri iç cephe boyası ile ortama modern bir görünüm verebilir, isterseniz de canlı ve parlak renklerle sıcak ve samimi bir atmosfer yaratabilirsiniz. akakce.com üzerinden iç cephe boyası özellikleri ve fiyatlarını karşılaştırarak en uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.