Awox Isıtıcı

Awox Isıtıcı Fiyatları

31 farklı Awox Isıtıcı için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Awox Isıtıcılar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıAwox
 • Güç2000 W
 • Güç2500 W
 • TürüFanlı
 • TürüInfrared
 • Isıtma Alanı18 m²
 • Isıtma Alanı30 m²
 • TipiAyaklı
 • TipiKule Tipi
 • Fiyatı0 - 1.000 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıAwox
Fiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüTipiDış Mekan TürüGüçAğırlıkDerinlikFilament SayısıGenişlikYakıt TürüRadyatör Dilim SayısıKademe SayısıKablo UzunluğuIsıtma AlanıYükseklikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (31)

Airfel Klima Awox Ani Su Isıtıcı Awox Televizyon Awox Hamur Yoğurma Makinesi Awox Blender Awox Türk Kahve Makinesi Awox Ocak Awox Çay Makinesi Awox Tost Makinesi Awox Kettle Awox Elektrikli Cezve Awox Su Sebili

En Popüler Awox Isıtıcılar

Awox Isıtıcı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Awox Isıtıcı

Soğuk kış aylarında etkili ve güvenli bir şekilde ısınmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında Awox ısıtıcı seçenekleri yer alır. Kaliteli materyalleri sayesinde dayanıklı bir kullanımı beraberinde getiren Awox ısıtıcı çeşitleri, yüksek bir performans ortaya koyar. Şık tasarımları ile kullanılan ortama modern bir dokunuşta bulunmayı başaran Awox ısıtıcı çeşitleri ile sizler de yaşam alanlarınızı göz alıcı şekilde dekore edebilirsiniz.Üretim süreçlerinde kullanılan dayanıklı materyaller, sağlam ve uzun soluklu bir kullanımı beraberinde getirir. Böylece Awox ısıtıcı ürünleri uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Ayaklı ve duvara monte olarak tasarlanan iki farklı modeldeki ürünler arasından kullanım alanınızın koşullarına göre bir seçimde bulunabilirsiniz. Karmaşadan uzak Awox ısıtıcı tasarımları, her yaştan bireyin bu cihazları kolayca çalıştırmasını mümkün kılar. Özellikle doğalgaz altyapısının olmadığı yerlerde soba yakmakla uğraşmak istemeyen kişiler için Awox ısıtıcı çeşitleri ayrıcalıklı bir deneyim sunar. Akakçe üzerinden sizler de Awox ısıtıcı alternatiflerine ulaşabilir, en özel ürünlerin ayrıcalıklı kullanım özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

İşlevsel Awox Isıtıcı Modelleri

Modern ve şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan Awox ısıtıcılar, kaliteli dizaynları ile beklentilere en iyi şekilde yanıt vermeyi başarır. Awox ısıtıcı kullananlar tarafından adından övgüyle söz ettiren bu ürünler, ayrıcalıklı kullanım özelliklerine sahiptir. Portatif tasarımları sayesinde kolayca taşınabilen Awox ısıtıcı ürünlerinin bir kısmı tekerlekli olarak dizayn edildiğinden dilediğiniz mekana zorlanmadan götürebilirsiniz. Gün içinde bulunduğunuz odayı değiştirmeniz gerektiği zaman Awox ısıtıcı ürününü de beraberinizde götürerek ısınma ihtiyacınıza etkili şekilde yanıt verebilirsiniz. Basit çalışma prensipleri sayesinde kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alan Awox ısıtıcı ile hem pratik hem başarılı kullanım deneyimi elde etmeniz mümkündür.

Sahip olduğu ısıtma gücüne göre farklı yüzey alanına sahip mekanlarda kullanılabilen Awox ısıtıcı çeşitleri ev içi kullanım için uygun olduğu gibi iş alanlarında da gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Elektrik enerjisinin bulunduğu tüm alanlarda tercih edebileceğiniz Awox ısıtıcı sayesinde kış mevsiminin üşütücü soğuklarına karşı başarılı bir şekilde önlem alabilirsiniz. Dar ve hareket alanının kısıtlı olduğu mekanlarda kalabalık görüntünün önüne geçmek adında duvara monte edilerek kullanılabilen Awox ısıtıcı modelleri sayesinde sizler de hem ferah hem de sıcak bir yaşam alanı dekore edebilirsiniz. Kaliteden ve yüksek performanstan taviz verilmeden dizayn edilen Awox ısıtıcı, kış mevsiminin olumsuz hava koşullarından minimum düzeyde etkilenmenizi mümkün kılar.

Awox Isıtıcı Özellikleri

Farklı çalışma prensiplerine sahip birbirinden şık ve kaliteli Awox ısıtıcılar, ısınma gereksinimlerinizi başarılı bir şekilde karşılar. Awox ısıtıcı koleksiyonu içerisinde yer alan ve oldukça yaygın bir kullanıcı kitlesine sahip olan infrared Awox ısıtıcı çeşitleri, ısıyı doğrusal şekilde yayarak çalışır. Tasarım içerisinde yer alan bobinler yardımıyla dönüşen ısıyı etrafa yayar. Güneşin ısıyı yayma prensibini model olarak tasarlanan infrared Awox elektrikli ısıtıcı çeşitleri; sabit, ayaklı, tekerlekli, duvara monteli olarak tasarlanarak kullanıma sunulur. Bir diğer Awox ısıtıcı modeli ise fanlı olarak dizayn edilen ürünlerdir. Sıcaklığı artış gösteren rezistansın etrafında ısınan hava dalgası, fanlı elektrikli ısıtıcı tasarımında yer alan pervane yardımıyla dışarı aktarılır. Sıcak hava dalgasının ortama yayılımı ile ısınma işlemi başarılı şekilde gerçekleşir.

Elektriği ısıya dönüştürürken başvurulan önemli metotlardan diğeri de yağlı radyatör Awox ısıtıcı seçenekleridir. Kalorifer peteği şeklindeki görünümüyle öne çıkan Awox ısıtıcı, elektrik enerjisiyle ısınan yağın dolaşım içerisinde hareket etmesiyle etrafa ısı yayar. Estetik açıdan şık ve klasik bir görünümü beraberinde getiren bu ürün genel olarak elektrikli petek olarak isimlendirilir. Farklı boylarda, ölçülerde dizayn edilen Awox marka ısıtıcı alternatifleri ile sizler de yaşam alanlarınızı uygun oda sıcaklığına ulaştırabilirsiniz. Isınma ihtiyacınıza yanıt vermek üzere Awox ısıtıcı, kombi modelleri, soba çeşitleri alanlarında kapsamlı araştırma yapmanız önerilir.

Awox Isıtıcı Kullanım Alanları

Isınma, karşılanması gereken acil ve temel ihtiyaçlar arasında yer alır. Bu sebeple yaşam alanlarınızı ideal ısı derecesine ulaştırmak için kalitesi ve yüksek performansıyla adından övgüyle söz ettiren Awox ısıtıcıları tercih etmeniz önerilir. Üretim sırasında kullanılan kaliteli materyaller ve emniyetli elektrik devreleri, bu ürünlerin güvenli kullanım ayrıcalıklarını sunmasına olanak tanır. Ev içi kullanım için uygun teknik özelliklere sahip olan işlevsel cihazlar, Awox ısıtıcı yorumları alanında adından övgüyle söz ettirir. Kullanıcıların memnuniyet duyduğu elektrikli ısıtıcı seçenekleri ev içi kullanımın yanı sıra ofis, hastane, klinik, okul, cafe, otel gibi işletmelerde de güvenle tercih edilebilir.

Kış bahçesi ve teras gibi çeşitli alanlarda da üstün başarı ortaya koyan Awox ısıtıcı seçenekleri, kademeli performanslarıyla verimli kullanım gerçekleştirir. Örneğin geniş kapsamlı alanı ısıtmak için tercih ettiğiniz Awox ısıtıcı ürününü son seviyede çalıştırmanız , etkili bir sonuç almanızı mümkün kılar. Bu sebeple seçim yaparken cihazın kapasitesini ve ısıtma performansını detaylı şekilde incelemeniz önerilir. Güçlü Awox ısıtıcı özellikleri sayesinde sizler de hem eviniz için hem iş yeriniz için güvenilir deneyim elde edebilirsiniz.

Awox Isıtıcı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Soğuk coğrafi bölgelerde ısınma ihtiyacına yanıt vermek için tercihini Awox ısıtıcı çeşitlerinden yana kullanan birçok kişi, bu cihazlardan duyduğu memnuniyeti dile getirir. Kalitesi, yüksek performansı ve şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan Awox ısıtıcılar, yaygın bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Kısa bir süre içinde ısınarak etrafına gerekli enerjiyi yayan Awox ısıtıcı cihazları, enerji tüketimini minimum düzeyde tuttuğundan tasarruf sağlamanıza da yardımcı olur. Yüksek performansıyla kullanıcılarından tam puan almayı başaran Awox elektrikli ısıtıcı ürünleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunur. Bu hususlar şu şekildedir:

Awox Isıtıcı Fiyatları

Elektrik enerjisini başarılı bir şekilde dönüştürerek etrafına ısı yayan Awox ısıtıcı modelleri, yüksek kapasiteleri sayesinde geniş alanlarda dahi güvenle kullanılabilir. Awox ısıtıcı ürünlerinin güçlü teknik özellikleri, ihtiyaçlarınıza etkili bir şekilde yanıt verebilmesini mümkün kılar. Farklı ısıtma metotlarını kullanarak çalışan Awox ısıtıcı çeşitleri, temelde kullanılan ortamın sıcaklık seviyesini yükseltmeyi hedefler. Kaliteden ve şıklıktan taviz verilmeden dizayn edilen Awox ısıtıcılar uygun fiyat ayrıcalıklarını da beraberinde getirir. Awox ısıtıcı fiyatları, her bütçeye hitap edebilmek adına çeşitlilik sunar. Ürünün teknik ve tasarım özelliklerine göre değişkenlik gösteren fiyat detayları noktasında kapsamlı bir araştırma yaparak sizler de ihtiyacınıza ekonomik koşullarla yanıt verebilirsiniz. En ucuz Awox ısıtıcılar sayesinde soğuk kış aylarında ısınma ihtiyacınıza başarılı bir şekilde yanıt verebilirsiniz. Elektrikli ısıtıcılar, kombiler, kalorifer petekleri ve soba fiyatları noktasında karşılaştırma yapmanıza imkan tanıyan Akakçe ile kaliteye uygun satın alma fırsatlarıyla ulaşmanız mümkündür.