Kumtel

Kumtel LX-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı

En Popüler Isıtıcı(33 yorum)
Kumtel LX-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı
Renk seçenekleri:

45 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

259,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 43 dakika önceStokta 100+ adetYarın kargodaSatıcı: Trendyol/BORAKS

Ürün Özellikleri: Fanlı, Güç: 2000 W, Soğuk Hava Üfleme, Termostatlı, Elektrik, Yükseklik: 29 cm, Derinlik: 16.5 cm, Genişlik: 24 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Kumtel LX-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (31)

En Popüler Kumtel Isıtıcılar
Benzer Ürünler

Kumtel LX-6331

Kumtel LX 6331 kompakt boyutuna eşlik eden kolay kullanımı ile ideal ısıtıcı modelini oluşturur. Prize tak çalıştır özelliğine sahip sistemi kurulum gerektirmez. Ek ısıtma gerektiren her ortamda rahatça kullanılabilmesi cihazın çok yönlü işlevini öne çıkarır. Taşınabilirlik anlamında maksimum performans gösteren hafif bir yapının yanı sıra küçük ölçülere de sahiptir.

Çevre dostu olması enerji tüketiminde kullanıcılarının kazanç sağlamasını mümkün hale getirir. Gaz yerine elektrik kullanımı dahil edilen teknolojisi temiz bir atmosfer oluşturulmasına yardımcı olur. Olası gaz zehirlenmelerinin yanında kirli bir doğa ortamının önüne geçilir.

2000 Watt güç kapasitesine sahip olan mekanizmasında 3 farklı kademe yer alır. Isı kademeleri daha hızlı ya da aşamalı ısıtma sistemini oluşturmanıza izin verir. Termik kesici emniyeti özelliği elektrik arıza ya da kesintilerinde güvenli bir ortam oluşturmayı başarır.

Güvenlik kitiyle birlikte tasarlanması aşırı ısınma/patlama gibi sorunların önüne geçer. Masa altında, üstünde ya da duvara monte edilerek farklı şekillerde kullanılması her ihtiyaca yanıt verir. Kumtel LX 6331 2000 Watt ısıtıcı sayesinde bölgesel ısınma ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Bir bölgeyi ya da odayı kısa sürede istenilen sıcaklık seviyesine getirmek için kullanılan portatif tasarımı popüler seçenekler arasında yer alır. Kumtel güvencesiyle üretilmesi güvenli bir alışveriş imkânı yaratır.

Kumtel LX-6331

Kumtel LX-6331 Özellikleri

Kumtel LX 6331 özellikleri zahmetsiz bir kullanım deneyimi oluşturur. Elektrikli sistem üzerine inşa edilen ısıtma fanları 2000 Watt güce sahiptir. Üst bölümde farklı ısı ihtiyaçları için 3 farklı kademe yer alır. Modelde yer alan üç ayar seçeneğinin ilk kademesi vantilatör modunu aktif eder. Oda içerisindeki nem seviyesini dengelemek için kullanılan ilk kademe ılık ısıda hava salınımı gerçekleştirir.

Ortamda oluşan yemek kokusu, dumanı tahliye etmek ve odayı havalandırmak için ideal bir seçimdir. İkinci kademe düşük sıcaklık modunu çalıştırmak için kullanılır. Düşük sıcaklık toplamda 1000 Watt güç ile aktif olur. Odayı kademeli olarak ısıtmak istediğinizde düşük sıcaklık modunu kullanabilirsiniz.

Üçüncü ya da son kademe ise yüksek sıcaklık modunu sizlere sunar. Son kademe 2000 Watt güç ile çalışarak yüksek performansta ısı salınımının gerçekleşmesine olanak verir. İstediğiniz bölgeyi kısa sürede ısıtmak için son kademe ayarını seçebilirsiniz.

Kumtel LX 6331 2000 W fanlı ısıtıcı kompakt özelliği ile dikkat çeker. Kolay taşınabilir olması ofiste ya da evde istenilen ortamda kullanılmasına izin verir. Tek parça olarak gelen Kumtel LX 6331 elektrikli ısıtıcı kurulum gerektirmez. Dolayısıyla her seviyeden kullanıcı için uygundur. Duvara montaj özelliğinin bulunması ister taşınabilir ister sabit olarak kullanım seçeneği sunar.

Kumtel LX-6331 Krem

Hafif ve Doğa Dostu Kumtel LX-6331

Kumtel LX 6331 fanlı ısıtıcı 2000 watt güçle çalışarak sıcaklık ihtiyacını karşılamayı başarır. Kolay kullanım avantajına sahip olan LX 6331 kullanılırken yakında priz bulunması gerekir. Uzatma kablo ile kullanıma açık olan cihaz istenilen yerde rahatça çalıştırılabilir. Hafif yapısı ise ergonomik taşıma özelliğini beraberinde getirir.

Ekonomik bir kullanıcı deneyimi oluşturan ürün, elektrik tüketiminde denge sağlar. Yüksek enerji tasarrufunda bulunması doğa dostu özelliğini de sizlere sunmayı başarır. Minimum seviyede tutulan düşük fan sesi çalışırken sizleri rahatsız etmez. Hem işyeri hem de ev kullanımlarına uygundur.

Çalışma mantığında ılık hava üfleme sistemini içermesi dar alanlarda güvenli bir kullanım avantajı sunar. Aşırı ısınma sorunlarının önüne geçen emniyet sistemi ise masa altında ya da kamp alanlarında kullanılmasını mümkün kılar. Kumtel LX 6331 sıcak ve soğuk 2000W fanlı mekanizması ferah bir ortam oluşturmak için de kullanılabilir.

Ortamdaki havayı dengelemek/tazelemek için ilk kademede yer alan vantilatör modu seçilir. En sık kullanıldığı alanlar içerisinde balkon, ev odaları, ofis, dükkan ve bahçeler yer alır. Ölçüleri 16,5 x 24 x 29 cm boyutlarındadır. Hafif yapısı ile portatif boyutu sayesinde istenilen yere rahatlıkla taşınabilmesininin yanında kolayca yerleştirilmesine de olanak verir.

Kumtel LX-6331 Pembe

Kumtel LX-6331 Artı ve Eksileri

Kumtel LX 6331 fanlı ısıtıcı gelişen teknolojinin avantajlarından yararlanarak oluşturulur. Marka tasarımcılarının titizlikle hazırladığı model, kullanıcı beklentilerini karşılar. Seleflerine göre üstün performans sağlayan cihazın eksi noktaları da bulunur. Kumtel LX 6331 yorumlar ve puanları incelendiğinde en beğenilen özelliklerinin şunlar olduğu gözlemlenmektedir:

 • Kaliteli malzemelerden üretilir. Alev almayan ateşe dayanıklı plastikten yapılması güvenli bir kullanım deneyimi sunar.
 • Maksimum 2000W güç ile çalışması hem verimli hem de ekonomik bir ısınma performansı oluşturur.
 • 3 farklı güç kademesi ihtiyaca göre farklı modları aktif etmeyi mümkün kılar.
 • Termik kesici emniyeti, aşırı ısınma ya da elektirik arıza gibi sorunlar karşısında kullanıcıları güvene alır.
 • Duvara monte edilebilir özelliği istenildiğinde sabit bir şekilde kullanılmasını sağlar.
 • Hafif küçük yapısı kolay taşıma avantajını beraberinde getirir.
 • İnce tasarımı dar alanlarla rahatlık sığar, güvenli bir şekilde çalışmasını mümkün kılar.
 • Kapalı alanda toplamda 24 metrekare ısıtma özelliği hızlı bir sonuç alınmasına olanak verir.

Kumtel 2000 Watt fanlı ısıtıcı LX KS 6331 modelinin eksi noktaları ise şunlardır:

 • Vantilatör modu olmasına rağmen soğutucu özelliği bulunmaz. Çok yönlü işlevinden eksi puan almasına neden olur.
 • Sadece bölgesel ısıtma özelliği bulunduğu için büyük alanlarda verimli bir performans gösteremez.

Kumtel LX-6331 Modelinin Benzerlerinden Ayrılan Özellikleri

Kumtel LX 6331 2000 Watt fanlı ısıtıcı soğutucu fan özelliğini taşımasa da seleflerinden ayrılmayı başarır. Fark yaratan özelliklerinden biri çevre dostu olmasıdır. Kumtel LX 6331 elektrik tüketimini minimum seviyede tutar.

Soğuk günlerde verimli bir ısınma performansı elde eden kullanıcılar aynı zamanda kazanç sağlar. Ürünün farkını ortaya koyan bir diğer özelliği hızlı ısıtma işlevidir. Merkezi ısıtma sisteminin büyük odaları zamanla ısıtması hem zaman hem de maliyet açısından verimli olmayabilir.

Küçük ya da dar alanları hızlı bir şekilde ısıtmayı sağlayan model kısa sürede sonuç almanızı mümkün hale getirir. Portatif tasarımı ve küçük boyutu sayesinde yer kaplamaz. Her alana rahatça sığabilen yapısı sessiz çalışma özelliği ile beraber zahmetsiz bir kullanım imkânı sunar.

Kumtel LX 6331 fanlı ısıtıcı yorum ve değerlendirmeleri ürünün kolay kullanım özelliğine dikkat çeker. Prize tak-çalıştır mantığına sahip olan model kurulum gerektirmeyen fanı ile rahat ve konforlu bir şekilde kullanılabilir.

Kumtel LX-6331 Yan

Kumtel LX-6331 Fiyat Seçenekleri

Kumtel LX 6331 fiyat performans açısından popüler olan sistemler arasında yerini alır. Bütçe dostu fiyatı kullanıcılar için kazançlı bir alışveriş imkânı yaratır. Markanın ısıtma alanında yenilikçi ve teknolojik ürün tasarımlarında bulunduğu parçalardan biri olarak ideal tasarım oluşturur.

Kumtel LX 6331 fanlı ısıtıcı en ucuz fiyatlarla kampanya dönemlerinde satın alınabilir. Teknolojik indirimler ya da özel günlerde uygulanan kampanyalar cazip seçenekler sunar. Kumtel LX 6331 en ucuz fiyatta satın alabilmek için indirim dönemlerini takip edebilirsiniz.

Her alanda konforlu bir kullanım deneyimi yaratan ürün ofis, ev, iş yeri, dükkan, bahçe ve balkon alanlarında rahatlıkla çalıştırılır. Ofis ortamında çalışırken masanızın üzerine ya da altına kolayca yerleştirilebilir. Evde ise istenilen odanın hızlıca ısıtılması işleminde kullanılabilir.

Fiyatının seleflerine göre cep dostu seçenekler sunması kazançlı bir ürün özelliğine kavuşmasına olanak verir. Kumtel LX 6331 fanlı ısıtıcı modelini en ucuz fiyatta satın alarak avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

3 farklı ısı kademesi arasından ihtiyacınız olan modu tek hareketle çalıştırarak hızlı bir kullanım imkânına sahip olabilirsiniz. Portatif tasarımı ve hafif yapısıyla her an sizinle olmaya devam eder. Emniyet sistemleri sayesinde güvenli ve rahat bir çalışma performansı da ortaya koyar.

Kumtel LX-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı Fiyat Analizi

Kumtel LX-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Kumtel LX-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı Özellikleri

Türü:   Fanlı
Güç:   2000 W
Soğuk Hava Üfleme:
Termostatlı:
Yakıt Türü:   Elektrik
Yükseklik:   29 cm
Derinlik:   16.5 cm
Genişlik:   24 cm
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.073 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • DC6 yorum
  33 beğeni
  Damla C.9 Aralık 2020
  Küçük alanlarda güzel şekilde ısıtıyor kötü yöne biraz ses yapıyor biraz da ilk çalışmalarda özellikle yoğun plastik kokusu oluyor.
 • OU4 yorum
  5 beğeni
  Osman U.21 Kasım 2020
  Ürün güzel , bize yetti , büyük salona düşünüyorsanız yanılırsınız.Küçük fanlı bir ısıtıcı zaten.Hem kendine hem bize yeterli.Hamam gibi etmesene odanın soğuğunu kuruyor.Ayrıca rekor sürede geldi.İstanbuldan Antepe perşembe sabah sipariş ettik cumartesi öğlen aldık.Tavsiye ediliir
  • Alışverişçi resmi
 • MO1 yorum
  1 beğeni
  MURAT O.7 Mayıs 2020
  Çalışma masasının altını zor ısıtıyor uzun yıllar çalışmasının sebebi performansinin düşük olması iki yıldır kullanıyorum 1 saat sonra sadece ayaklarımi ısıtıyor 7 saat çalışıyor sonuç yine ayni
 • AK1 yorumAhmet K.5 Mart 2020
  Kolay SiparişNoowatek
  Kargo hizli urun gayet guzel basarili teşekurler
 • ZK1 yorum
  1 beğeni
  Zeynel K.28 Şubat 2020
  Kolay SiparişNoowatek
  1 günde geldi kargo çok hızlı ve sağlam geldi çok memnunum

Kumtel LX-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Kumtel LX-6331 2000 W Fanlı IsıtıcıKumtel LX-6335 2000 W Fanlı IsıtıcıRaks PF 20 STX 2000 W Fanlı IsıtıcıSinbo SFH-3393 2000 W Fanlı Isıtıcı
 Kumtel LX-6331 2000 W Fanlı IsıtıcıKumtel LX-6335 2000 W Fanlı IsıtıcıRaks PF 20 STX 2000 W Fanlı IsıtıcıSinbo SFH-3393 2000 W Fanlı Isıtıcı
Fiyat 259,00 TL
45 satıcı
Fiyat Yok 349,90 TL
9 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik1. Popüler Isıtıcı-5. Popüler Raks Isıtıcı-
Ortalama Puan33 yorum1 yorum1 yorum
TürüFanlıFanlıFanlıFanlı
Dış MekanYokYok--
SeramikYokYok--
Uzaktan KumandalıYokYok--
Güç2000 W2000 W2000 W2000 W
Derinlik16.5 cm---
Devrilme Emniyeti--Var-
Genişlik24 cm---
Yakıt TürüElektrik-Elektrik-
TermostatlıVar-Var-
Soğuk Hava ÜflemeVar---
Isıtma Alanı--18 m²-
Yükseklik29 cm---
AkıllıYokYok--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı