Seramik Isıtıcı

Seramik Isıtıcı Fiyatları

95 farklı Seramik Isıtıcı için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

2000 W2500 WInfraredKonvektör0 - 750 TL 750 - 1.000 TL AyaklıKule Tipi1213Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Seramik Kaydet

Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Tipi Dış Mekan Türü Güç Ağırlık Derinlik Genişlik Yakıt Türü Kademe Sayısı Kablo Uzunluğu Isıtma Alanı Yükseklik SatıcıToplam 126 satıcı. Ürün Puanı Renk

Seg KlimaGrup PrizInfrared IsıtıcıKonvektör IsıtıcıKumtel Infrared IsıtıcıVestel Konvektör IsıtıcıVigo Konvektör IsıtıcıKule Tipi IsıtıcıKumtel Fanlı IsıtıcıFanlı IsıtıcıRaks Fanlı IsıtıcıAyaklı Isıtıcı

En Çok Karşılaştırılan Isıtıcılar

Seramik Isıtıcı

Soğuk havaya maruz kalmak, fiziksel ve mental açıdan kişileri olumsuz yönde etkileyebilir. Yaş, cinsiyet ve fiziksel yapıya bağlı olarak kişilerin ihtiyaç duydukları ısı miktarı birbirleri arasında değişiklik gösterebilir. Soğuk havalarda ısınmak için seramik ısıtıcı modellerini de tercih edebilirsiniz. Yüzeyinde seramik kullanılarak tasarlanan ısıtıcı seçenekleri, elektrik enerjisiyle birlikte çalışan cihazlardır. Seramik materyal, güçlü bir ısı iletimine sahiptir. Lamba, fanlı ve mini gibi seçenekleri bulunan seramik ısıtıcı modelleri, birçok alanda hızlı ve etkili bir şekilde istenilen ısının elde edilmesine yardımcı olur. Watt birimi üzerinden ısıyı yayma miktarı değerlendirilen cihazların ev ve kamusal alanlara yönelik birçok model ve boyut seçeneğine rastlamak mümkündür. Fanlı modeller seramik üzerindeki ısıyı fan yoluyla bulunduğu ortamın havasına yayarken, doğalgazlı ısıtıcılar ise doğalgazı ısıya dönüştürür. 12v seramik ısıtıcı seçenekleri, düşük elektrik tüketimiyle kapalı alanlarda lokal olarak yüksek bir etki gösterir. Duvara monte, kule tipi, ayaklı ve lamba seçenekleri gibi birçok farklı kullanım alanına hitap eden ısıtıcılar içerisinden ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanına yönelik ürünü kolaylıkla bulabilir, yaşam alanınızda dilediğiniz sıcaklığı elde edebilirsiniz.

Seramik Isıtıcı Nedir?

Seramik bazlı ısıtıcılar, seramiğin ısı iletken özelliğinden yararlanarak içerisinde bulunan rezistansların ısınma sonucunda mekanda sıcak havanın elde edilmesine yardımcı olan ürünlerdir. Doğalgaz ve elektrik olarak iki farklı şekilde çalışma prensibine sahip olan ısıtıcılar, kullanılan mekanda hızlı bir şekilde sıcak havanın elde edilmesine yardımcı olur. Seramik ısıtıcı doğalgazlı seçenekleri, restoran ve kafelerin bahçelerinde kullanıma yönelik üretilir. Şık ve sade tasarımlara sahip olan doğalgazlı ısıtıcılar genellikle duvara monte edilerek alan içerisinde etkili bir ısı alışverişinin yapılmasını sağlar. Doğalgazlı ısıtıcılar yüksek ısı derecelerine sahip olduklarından dolayı ev içi kullanıma uygun değildir. Ateşleme yöntemiyle çalışan cihazlar, ev tipi elektrikli ısıtıcılara nazaran daha büyük boyutlardadır ve içerisinde kullanılan iletkenlerde ısıya karşı daha dayanıklı materyaller kullanılır. Seramik ısıtıcı rezistansları, elektrik ya da doğalgazın cihaza aktardığı enerjiyi ısıya dönüştürerek sıcaklığı rezistans telleri üzerinde biriktirir. Bu tür ısıtıcıları kullanırken cihazın çok fazla yakınında durmak yüksek ısı dolayısıyla cildinizde ya da gözlerinizde hasarlar görülmesine sebep olabilir. Kule tipi ısıtıcılarda bulunan ısı kontrolü ile yüksek ısı ayarlarında cihaz fazla ısındığı takdirde kendi içerisinde bir kilit sistemi oluşturur.

Seramik Isıtıcı Modelleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Soğuk havalarda sosyalleşen ya da iş için dışarı çıkan kişiler gittikleri mekanların sıcak olmasını ister. Ofis ya da çalışma alanları içerisindeki soğuk hava da kişilerin konstastrasyon seviyelerini alt noktalara çekebilir. Bu sebeple seramik ısıtıcı modelleri tercih edilir. Genellikle kafe ve restoran gibi kamusal alanlara yönelik tasarlanan ısıtıcılar elektrik ya da doğalgaz enerjisi ile çalışır. Seramik radyant ısıtıcı modelleri, yüksek Watt birimi ve geniş ısı yayılım alanına sahip olduğundan dolayı ev içi kullanıma uygun değildir. Radyant ısıtıcılar, duvara monte edilerek ve hafif bir şekilde yere bakacak şekilde konumlandırıldığında, en geniş alanlarda dahi istenilen sıcaklığın elde edilmesine yardımcı olur. Uygun seramik radyant ısıtıcı fiyatlarını inceleyerek kafe ve restoran gibi işletmelerin açık alanlarına sıcacık bir hava kazandırabilirsiniz. Seramik tür ısıtıcı satın almadan önce yorumlara göz atarak kullanıcıların paylaşmış oldukları deneyimler üzerinden ürünler hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, dilediğiniz ürünü hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Isıtıcıyla ısıttığınız mekanı akıllı led ampul çeşitleriyle de aydınlatarak elektrikten tasarruf edebilirsiniz.

Seramik Isıtıcı Çeşitleriyle Soğuk Havalara Meydan Okuyun

Kış aylarında birçok kişi, bulundukları kapalı ortamların dışarıya nazaran daha ılıman olmasını tercih eder. Seramik infrared ısıtıcı seçenekleri, ısınan rezistans tellerindeki ısıyı etkili bir şekilde mekana aktarır. İnfrared teknolojisi, cihaz kapatıldığında ya da elektrikten kesildiğinde dahi rezistans üzerindeki telleri bir süre daha sıcak tutarak yaklaşık bir saate kadar mekan içerisindeki sıcak hava alışverişinin sürdürülmesini sağlar. Soğuk havaya maruz kalmak birçok hastalığa davetiye çıkarabileceği gibi, kas ve baş ağrısı gibi semptomların görülmesine de sebep olabilir. Çocuk ve yaşlıların ısıya duyarlılık seviyeleri, yetişkinlere nazaran daha yüksek derecelerde görülebilir. Çocuklu aileler duvara monte edilebilen ısıtıcı seçeneklerini tercih ederek ev içerisinde daha güvenli bir kullanım elde edebilirler. Özellikle ses eğitimi alan ya da ses alanında çalışmalar gösteren kişilerin çoğu zaman yeterli nem ve sıcaklık düzeyindeki mekanlarda bulunmaları gerekir. Tüm bu detatları göz önünde bulundurarak ortamınıza uygun seramik ısıtıcıya karar verebilirsiniz. Siz de akakce.com üzerinden uygun fiyatlı seramik elektrikli ısıtıcı seçeneklerine göz atabilir, sıralama ve filtreleme seçeneklerinden yardım alarak ihtiyaçlarınıza ve kriterlerinize hitap eden ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Seramik Isıtıcı Nasıl Kullanılır?

Seramik tür ısıtıcılar, birçok kullanım alanına yönelik geniş model ve tasarım seçeneğine sahiptir. Uzaktan kumandalı ya da manuel olarak iki farklı kullanım fonksiyonuna sahip olan ısıtıcılar, boyutuna bağlı olarak lokal ya da tüm mekana ısı dağıtımını gerçekleştirir. Seramik ısıtıcı çeşidine göre kullanımı değişebilir. Bunun için aldığınız modelin kullanım kılavuzunu muhakkak okumalısınız. Eğer ürün elektrikli ise kabloyu prize takarak kullanım talimatlarını uygulamalısınız. Seramik ısıtıcı modelleri arasında lambalı seçenekler de vardır. Seramik ısıtıcı lamba seçenekleri özellikle kümes, kafes ve sürüngen hayvanların yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilir. 100 veya 150 Watt gibi düşük elektrik birimi ile 2 metrekare civarındaki alanı etkili bir şekilde ısıtmaya yardımcı olan lambalar, yalnızca ısı yayılımı yaparak etrafta ışık kirliliğinin oluşmasını önler. Ayrıca ısıtıcı lambalar, mevsim şartlarına bağlı olarak kapatıldıktan sonra dahi yaklaşık bir saat boyunca ısının etrafa yayılmasına da yardımcı olur. Şık ve her alana uyum sağlayan tasarımlar, seramik ısıtıcı lamba yorumları içerisinde ön plana çıkar. Belirli modellerde bulabileceğiniz su geçirmez özellik sayesinde lambayı kafes içerisinden çıkarmadan kafes temizliğini rahatlıkla yapabilirsiniz. Seramik lambaları hayvanların yaşam alanlarının yanı sıra, kış aylarında banyo içerisinde ya da çalışma masası üzerinde de kullanabilirsiniz.

Seamik Isıtıcılarla Minimum Tüketim, Maksimum Verim

Seramik ısıtıcı fiyatları, model, boyut, kullanılan materyaller, ısıtma türü ve materyallerin kalitesi gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterebilir. Ürünlerin fiyatlarını karşılaştırarak karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz. Geniş ısıtıcı boyut ve model seçenekleri içerisinden ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanınıza hitap eden ürünü bulmak çok kolaydır. Elektrik enerjisi ile çalışan cihazlar ev ve ofis gibi kapalı alanlar içerisinde sıklıkla kullanılırken, seramik ısıtıcı doğalgaz çeşitleri ise teras, bahçe gibi açık ve daha geniş alanların ısıtılmasına yönelik tercih edilebilir. Isıtıcı seçimlerinde kullanacağınız alana yönelik bir model tercih ederek ürünün daha kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz. Kule tipi modelleri salonlarda, ayaklı modelleri ise ofis gibi çalışma alanlarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Seramik tür ısıtıcıların mini modellerini masa üzerinde, lamba türlerini ise sürüngen ya da kümes hayvanlarının yaşam alanlarında tercih edebilirsiniz. Kaliteli ürünleri cazip fiyatlarla buluşturan Black Friday İndirimleri içerisinde bulabileceğiniz seramik materyalli ısıtıcı seçeneklerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü uygun fiyatlandırmalar üzerinden satın alarak bütçe dostu alışveriş keyfinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.