Islak Mendil

Islak Mendil Fiyatları

3.103 farklı Islak Mendil için fiyatlar listeleniyor.

Sleepy Islak Mendil Pure Baby Islak Mendil Fibril Islak Mendil Baby Turco Islak Mendil Prima Islak Mendil Önlem Islak Mendil

Aktüel Broşürlerden Islak Mendiller

  • Komili Islak Havlu 3x60 AdetMigros 25,90 TL
  • Sleepy Doğal Organik Pamuklu Islak Havlu 50'li/Islak Cep Mendili 3x15'liMigros 16,90 TL
  • Miray Islak Havlu 120'liBizim Toptan 14,90 TL
  • Dalin Klasik Islak Havlu 3x56'lıMigros 48,90 TL
  • Koçtaş Basic Islak Mendil Limon 100'lü Koçtaş 18,99 TL
  • Carrefour Cep Mendili 3x15CarrefourSA 7,50 TL
  • Carrefour Islak Havlu 100'lüCarrefourSA 22,50 TL
  • Sleepy Islak Havlu 3x50'li Çeşitleri CarrefourSA 34,90 TL
  • Sleepy Extra Islak Havlu 3x70 AdetŞok 30,00 TL

yaprak En Ucuz Islak Mendiller

Tümü

Çok Satanlaryaprak En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

Yenidoğan0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstüAlkolsüzParabensizParfümsüzSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Cinsiyet SatıcıToplam 134 satıcı. Ürün Puanı

Bebek Şampuanı Pişik Kremi Bebek Deterjanı Bebek Kremi Lazımlık Bebek Temizleme Pamuğu Burun Aspiratörü Bebek Nemlendiricisi Bebek Banyo Oturağı Sleepy Islak Mendil Pure Baby Islak Mendil Fibril Islak Mendil

En Çok Karşılaştırılan Islak Mendiller

Islak Mendil Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Islak Mendil Sıkça Sorulan Sorular

Islak Mendil

Günlük hayatta hem bebeklerin alt temizliğinin sağlanmasında hem de yüzeyde oluşan kirleri silerken ıslak mendile ihtiyaç duyulur. Islak mendil, kullanımının kolay olması ve etrafa hoş koku bırakması sayesinde neredeyse tüm ev ve işyerlerinin vazgeçilmezi olmayı başarır. Islak mendil çeşitleri kullanılacak alana ve kullanım amacına göre çeşitli kategorilere ayrılır. Bebeklerin alt temizliği için kullanılan ıslak mendiller dermatolojik olarak testten geçirilir ve bebeklerin hassas tenine uyum sağlar. Islak mendil markaları tarafından yüksek teknolojiyle üretilen ıslak mendil çeşitlerini inceleyerek ister eviniz için ister kendiniz isterseniz de bebeğiniz için kullanabileceğiniz içeriklere sahip ürünü kolayca bulabilirsiniz. Bu sayede hem bebeğinizin hem de sizin ihtiyaçlarınıza hitap eden ürüne uygun fiyatlarla sahip olma imkanı elde edersiniz. Ayrıca, tüm satıcıların fiyatlatını inceleyerek en uygun aralıklarla satılan ürünü alarak bütçe dostu bir alışveriş yapmış olursunuz. Bebeğinizin ağzını ve yüzünü silmek için kullan at dışında bir mendil arıyorsanız bebek ağız mendili fiyatlarını inceleyerek bu ürünleri tekli ya da toplu olarak uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Islak Mendil Çeşitleri ve Özellikleri

Islak mendiller kullanım amacına göre kategorilere ayrılır. Özellikle ıslak mendil bebekler için kullanılacaksa birçok konuya dikkat etmek gerekir. Eğer dışarıda yürürken ya da işyerinde ellerinizi yıkamaya vakit bulamadığınız zamanlarda temizlenmek için bir ıslak mendil arayışındaysanız kolonyalı ıslak mendil almanız önerilir. Hoş kokusuyla ellerinize parfüm etkisi yaratan seçenekler, bilgisayarınızı ya da masanızı temizlerken de tercih edilebilir. Islak mendillerin antibakteriyel özellik gösteren türleri de bulunur. Antibakteriyel ıslak mendil biriyle tokalaştıktan sonra ya da virüs ve bakterilerin zararlı etkilerinden korunmak istendiğinde kullanılabilir. Antiseptik ıslak mendil türlerinin farklı boyutlarda satışa sunulan seçenekleri vardır. Neredeyse herkesin çantasında olan bir çeşit de cep ıslak mendildir. İstediğiniz her an kullanabileceğiniz cep mendiller sayesinde hiçbir zaman zorda kalmazsınız. Çocuklarınızla parka veya yürüyüşe çıktığınızda da yanınızda cep mendil taşıyarak hem kolay kullanım sağlayabilir hem de istediğiniz her an virüslerden kendinizi ve çocuklarınızı koruyabilirsiniz.

Islak Mendil Fiyatları

Islak mendiller türüne, sayısına, boyutuna ve içeriğine göre farklı özelliklere sahiptir. Birçok marka tarafından satışa sunulan ürünler, içerik yapısı itibariyle değişen bütçe aralıklarındadır. Islak mendil fiyatları genellikle düşük bütçe segmentinde yer alır. Ancak, yeni doğan bebekler için üretilen kremli ya da baskılı ıslak mendil seçenekleri diğer çeşitlere kıyasla daha yüksek fiyatlı olabilir. Çünkü yenidoğan ıslak mendil türleri üretilirken birçok testten geçerek bebeklerin sağlığını riske atacak etmenler ortadan kaldırılmaya çalışılır. Bebekler için uygun olan bir tür de izotonik ıslak mendil olarak bilinir. Bebeklerin hassas teni için en güvenilir içerik olarak bilinen izotonik mendiller, alt temizliğini sağlarken herhangi bir zarar vermeme amacı taşır. Özellikle saf ve doğal ürün arayışında olanlar farklı markaların izotonik suyundan yapılan ıslak mendillerine göz atabilirler. Bebeğinizin cildi için aynı zamanda bebek nemlendirici ürünleri de kullanarak bebeğinizin cildinin kuru kalmasını engelleyebilirsiniz. Son dönemlerde virüs kaynaklı hastalıkların artış göstermesi dezenfektan ıslak mendil türlerine karşı ilgiyi de artırmıştır. Hem el temizliğinde hem de dışarıdan alınan ürünlerin temizliği yapılırken dezenfektan içerikli mendiller kullanılabilir. Bu sayede virüs ve bakterilerin öldürülerek zararlı etkilerinin ortadan kalkması sağlanır. En ucuz ıslak mendil seçeneklerini inceleyerek, hem ekonomik hem de kaliteli bir alışveriş yapabilir toplu alımlarla bütçenize de destek olabilirsiniz.

Islak Mendil Alırken Dikkat Edilecekler

Günümüzde en çok kullanılan hijyen ürünleri arasında ıslak mendil yer alır. Islak mendillerin kullan at formunda olması temizlikte sıklıkla tercih edilmesini sağlar. Eğer ev ya da ofis ortamında temizlik yapmak için kullanabileceğiniz bir ıslak mendil arıyorsanız çamaşır sulu ıslak mendil doğru bir seçim olacaktır. Çamaşır suyunun içinde bulunan kimyasal maddeler ortamı virüs, bakteri ve mikroplardan arındırır. Bu sayede sağlığınız için olumsuz etki oluşturabilecek her türlü etken ortadan kalkmış olur. Bunun yanı sıra ıslak mendillerin havlu formunda olanlarını satın alarak daha fazla işlevsellik elde edebilirsiniz. Havlu formundaki ürünlerin dayanıklılığı ve temizleme şekli diğerlerine kıyasla daha beğenilir. Eğer, çantanızda yer kaplamayan bir ürün arayışınız varsa tekli ıslak mendil satın alabilirsiniz. Tekli ürünlerin farklı kokulara sahip seçenekleri vardır. Ayrıca, kullan at formunda olduğu için en sıcak havalarda bile kuruma problemi yaşamadan kullanabilirsiniz. Bebeğiniz için bir ıslak mendil arıyorsanız ilk olarak onun tenini çok iyi tanımanız gerekir. Gün boyu bezin içinde havasız kalan tenine zarar vermeyen yumuşak formda bir ıslak mendil almanız oldukça önemlidir. Ayrıca, kremli ıslak mendil seçenekleri doğru bir seçim olur. En iyi ıslak mendil için akakce.com’u ziyaret ederek birçok markanın üretmiş olduğu ıslak mendil seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Ürünleri incelerken kullanıcı yorumları ve tavsiyeleri de okuyarak daha hızlı karar verebilirsiniz.

En İyi Islak Mendil İndirimleri

Islak mendil tekli, 10’lu, 24’lü, 56’lı ve 100’lü paketler halinde satılır. Genel olarak tekli ya da 10’lu paketler çantada taşınmaya uygunken, diğer çeşitler evde kullanılabilir. Islak mendil seçeneklerinin sadece temizlik için değil bakım için de tercih edebilirsiniz. Eğer elinizde tahriş olmasından şikayetçi iseniz zeytinyağlı ıslak mendil çeşitlerini deneyebilirsiniz. Binlerce ürünün içinden en uygun fiyatları inceleyerek bütçe dostu alışveriş yapma imkanı yakalabilirsiniz. Islak mendil alışverişiniz esnasında da tüm fiyatları karşılaştırarak bütçenize hitap eden ürünü satın alabilirsiniz. Bu sayede en ucuz ıslak mendil çeşitlerine sahip olurken aynı zamanda güvenilir alışveriş yapma imkanı da elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, firmalar çeşitli zamanlarda indirimler yapar. Islak mendil kampanya ve ıslak mendil indirim dönemleri mutlaka takip edilmelidir. İndirim ve kampanyalar takip edilerek piyasa değerinden çok daha ucuz fiyatlarla ürünlere sahibi olabilirsiniz.

Bebek Islak Mendili ve En Ucuz Islak Mendil Çeşitleri Akakçe’de

Bebeklerin en temel ihtiyaçları arasında alt temizliğinin yapılması yer alır. Gün içinde birkaç kez altına yapan bebeklerin her seferinde yıkanması mümkün olmadığı için en pratik alt temizleme yöntemi ıslak mendille silmektir. Islak mendiller bebekler için tercih ediliyorsa içeriklerine çok dikkat etmek gerekir. Alkol ve paraben içeren ıslak mendiller tahrişe ve kanamaya neden olur. Ayrıca, ileriki dönemde ciddi sağlık problemlerinin oluşmasına da zemin hazırlar. Bu nedenle bebeğin kaç aylık olduğuna dikkat ederek güvenilir bir markadan alışveriş yapılması önerilir. Yenidoğan bebek ıslak mendil çeşitlerinin parfümsüz ve alkol içermeyen özelliklere sahip olması önerilir. Kokusuz ıslak mendil çeşitleri hem yenidoğan hem de biraz daha büyük bebekler için doğru bir seçim olur. Bebek ıslak mendillerinin içeriğini iyi bir şekilde incelemeniz gerekir. Dermatolojik olarak testlerden geçen ve alkol içermeyen ürünler ilk tercihiniz olmalıdır. Bebeklere doğduğu andan itibaren kullanabileceğiniz birçok ıslak mendil çeşidi vardır. Fakat, eğer aşırı hassasiyet ya da alerji meydana geliyorsa ıslatarak kullanmanız, ıslak mendili farklı bir markayla değiştirmeniz ya da bebeğinizi yıkamanız önerilir. Alerji oluşturan ürünlerin içeriğine dikkat etmeniz gerekir. Aynı içerikten oluşan ıslak mendillerden uzak durmalısınız. Ayrıca, ıslak mendili kutusundan çıkardıktan sonra bir süre ılık suda tutarak bebeğinize uygulamanız tahriş edici etkileri ortadan kaldıracaktır. Siz de hem bebeğiniz hem de kendiniz için en uygun ıslak mendil alışverişinizi sayfamız üzerinden yapabilir, kaliteye güvenilir bir şekilde sahip olabilirsiniz.