Sleepy Islak Mendil

Sleepy Islak Mendil Fiyatları

338 farklı Sleepy Islak Mendil için fiyatlar listeleniyor.

Baby Turco Islak Mendil Sleepy Islak Mendil Pure Baby Islak Mendil Uni Baby Islak Mendil Prima Islak Mendil Molfix Islak Mendil

yaprak En Ucuz Sleepy Islak Mendiller

Tümü

Fiyatı Düşen Sleepy Islak Mendiller

Çok Satanlaryaprak En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

YenidoğanAlkolsüz0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstüParabensizParfümsüzSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 15Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Sleepy Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Sleepy Özellikler SatıcıToplam 153 satıcı. Ürün Puanı

Sleepy Bebek Bakım SetiSleepy Bebek Bakım ÖrtüsüSleepy Bebek BeziSleepy Sling

En Popüler Sleepy Islak Mendiller

Sleepy Islak Mendil Yorumları ve Önerileri

Sleepy Islak Mendil Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Sleepy Islak Mendil Fiyatları Akakçe'de!

Sleepy yenidoğan islak mendil özellikleri en hassas cilt türü olan bebek cildine uyum gösteriyor. Bu sebeple de Sleepy ıslak mendil ürünleri, bebeği ve ailesi için en sağlıklı ürünleri kullanmayı tercih eden annelerin gözdesi oluyor. Kullandığı ürünün faydalarını Sleepy Islak Mendil yorumları aracılığıyla aktaranların referansıyla diğer anneler de tereddüt etmeden ürünü satın alıyor. Çok sık tüketilen bu sarf malzemesini, evinde, iş yerinde, lokantasında, restoranında, hastanesinde, çantasında, okulunda ve benzeri yerlerde sürekli yanında bulundurmak isteyenler, Sleepy Islak Mendil indirim ve kampanyaları sayesinde ürünü uygun fiyatlarla temin ediyor. akakce.com sitesine üye olanlar, bebekler için ıslak mendil indirimleri ve kampanyaları hakkında bildirimler alabiliyor.

En İyİ Sleepy Islak Mendil Ürünleri

Sleepy ıslak mendil ürünleri kendi kategorisinde maksimum seçeneği sunuyor. Ürün gamını her yaş kullanıcıya göre farklı segmentlere ayıran firma, cilt sağlığından asla ödün vermiyor. Bebekler için kullanılacak ürünler çok büyük hassasiyet gerektirdiğinden Sleepy yenidoğan ıslak mendil özellikleri, bebekler için kokusuz geliştirilen serilerle farklı karakterler taşıyor. Yenidoğanlar için ıslak bambu havlu kullanabilir, ardından zeytinyağı içerikli paketlere geçiş yapabilirsiniz. Çocuğunuz biraz daha büyüdüğünde “Gül kokulu bebek mendilleri”ni güvenle kullanabilirsiniz.
Çizgi film izlemeye başladığı okul öncesi kreş döneminde ise özel karakterlerle süslenmiş mendillerle, temizlik anlarına eğlence katabilirsiniz. “Cep boy resimli mendiller”le, ilkokul çağlarındaki öğrencilerin hijyen alışkanlıklarını pekiştirebilirsiniz. Eviniz ve aileniz için birbirinden farklı çeşitleriyle Sleepy, her zaman elinizin altında en büyük yardımcınız oluyor. Temizliğin ferahlığını “lavanta”, “leylak” ve “gül” kokularıyla etrafınızda hissedebilirsiniz. Makyaj temizleme işlemini eziyet olmaktan çıkaran ve cildinizi temizlerken, cilde bakım sağlayan yüksek etkili mendiller sayesinde zaman kazanacaksınız. Sleepy ıslak mendil yorumları üründen beklediği sonucu alabilen müşterilerin olumlu düşüncelerini yansıtıyor.

Sleepy Islak Mendil Yorumları

Sleepy ıslak mendil yorumları yapan anneler ve ev hanımları ürünlerin hoş kokularından bahsetmeden geçemiyor. Niteliğine göre çok uygun aralıkta tutulan Sleepy ıslak mendil fiyatları, her bütçeye hitap ediyor. Aile boyu her yaştan bireye ulaşabilen marka, kalitesiyle de adından sıklıkla söz ettiriyor. En çok tüketilen ıslak mendillerden biri olarak anılan Sleepy mendil paketlerini bebek ziyaretine gidenler hediye olarak götürüyor ve yakınlarının memnuniyetini yorumlarda anlatıyor. Tüketim ihtiyaçları listesinin başlarında olan bu ürünün insan ve çevre sağlığına olan saygısı, kullanıcı gözündeki itibarını arttırıyor.

Sleepy Yenidoğan Islak Mendil Özellikleri

Ürün, Doğal Bambu Lifleri’nin yüksek emiş gücünü ve sağlamlığını saf suyun yumuşaklığıyla birleştiriyor. Su tutma özelliğine sahip bu lifler, sıvıyı emince, kendi içinde homojen şekilde yayıyor. Ürün yapısıında kullanılan bambu lifleri, saf suyla dokunuyor ve doğal pamuk lifleriyle ürüne hacim kazandırılıyor. Bebek cildi temizliğini etkili şekilde yapan bu ürün ile hassas bir bakım sağlanıyor. Dermatoloji ve mikrobiyoloji testlerini başarıyla geçen Sleepy ıslak mendil ürünleri, hipoalerjenik nitelikte üretiliyor. İnsan derisi üzerine asla uygulanmaması gereken alkol, paraben ve parfüm asitlerini barındırmıyor. Bebeğinizin cildini tahriş etmeden temizliğini ve bakımını yapmanızı sağlayan Sleepy ıslak mendil fiyatı karşılığında, üstün özellikli ve güvenli bir ürün sunuyor. Islak mendil paketlerini verimli şekilde kullanmayı sağlayan; pratik kapakları ve koruyucu bantları ile uzun süre özelliklerini yitirmeden muhafaza edilebiliyor.
Sleepy ıslak havlu ve ıslak mendillerini hasta ve yaşlıların temizliğinde de güvenle kullanabilirsiniz. Bebek cildi kadar özen isteyen hasta ve yaşlılar için de mis gibi kokan pırıl pırıl bir bakım sağlayabilirsiniz. Kişisel temizliği pratikleştiren, her zaman her şekilde yanınızda olabilen bu paketler, ani kirlenmelere karşı hazırlıklı olmanızı sağlıyor. Üzerinize dökülen yemeğin giysilerinizde leke bırakmaması için anında müdahale edilmesi önemlidir. Bu gibi kazalara karşı cebinizden veya çantanızdan hemen çıkarabileceğiniz ıslak mendilleriniz, lekenin kumaşa yerleşmesini engelleyerek kıyafetinizi kurtaracaktır.
Umumi tuvaletlere girmek zorunda kaldığınızda kullan - at türü ıslak mendiller, size çok yardımcı olur. Kapı kollarını ıslak mendille tutarak açabilir, sizden önceki kullanımlardan oluşan kirli yüzeylere temas etmeden, içeriye girebilirsiniz. Alafranga klozetlerle karşılaştığınızda, hijyenik açıdan endişe duyabilirsiniz. Bu durumda, zorda kalmamak için birkaç parça ıslak mendille klozet kapağının kenarlarını silerek, temiz bir yüzey elde edebilirsiniz. Umumi tuvaletlerde, çocuğunuzun ya da kendinizin kişisel temizliği için Sleepy ıslak mendilleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Yanınızdan ayırmayacağınız ıslak mendiller, parkta oynayan çocuğunuzun elini ve yüzünü evde yıkayana kadar kirden arınmasına yardımcı olacaktır. Su bulamadığınız durumlarda kullan - at tipi mendillerin, yıkanarak tekrar kullanılabilen ürünlere kıyasla çok daha fazla hijyen sağladığı bilinmektedir. Gün içerisinde iş yerinizde sık sık lavaboya giderek ellerinizi yıkayamayabilirsiniz. Çekmecelerinizde bulunduracağınız ıslak mendillerle lavabo aralarına kadar ellerinizi silebilir, ferahlatıcı kokularıyla kendinizi çiçek bahçesinde hissedebilirsiniz. Seyahatlerde, sürekli hareket halindeyken ve uzun yolculuklarda da bu mendilleri el altında tutmak da size yardımcı olacaktır.

Sleepy Islak Mendil İndirim ve Kampanyaları

Her amaca uygun ebatlarda ve adetlerde özel olarak ambalajlanan ürün ücret açısıdan da avantajlar sunuyor. Sleepy ıslak mendil fiyatları çoklu alımlarda kâr ettiriyor. Hastanelerde hasta veya yenidoğan bebek ziyaretlerine gidenler, yanlarında hediye olarak ekonomik ambalajlı ürünlerden götürebiliyor. Sleepy ıslak mendil fiyatı düştüğünde veya yeni kampanyalar başladığında haberdar olmak için siz de akakce.com web sitesine üye olarak anlık bildirimler alabilirsiniz. Ayrıca en ucuz sleepy bebek bezi fiyatlarını takip edebilir, bu alandaki farklı ürünleri deneyebilirsiniz.